Almanya Vize Danışmanlık 2023

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır Almanya Vize Başvurusu üzerine tecrübemiz ile  Almanya’ya seyahatin önünü açmakla kalmıyor, sizleri Almanya vize danışmanlıkta ayrıcalık sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz. 

Schegnen Vize Ücreti
Schegnen Vize Ücreti

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır Yunanistan Vize Başvurusu üzerine tecrübemiz ile  Yunanistan’a seyahatin önünü açmakla kalmıyor, sizleri Yunanistan vize danışmanlıkta ayrıcalık sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz. 

Almanya Vize Danışmanlık 2023 1 Almanya Vize Danışmanlık 2023

Almanya Vize Danışmanlık 2023

Almanya

Almanya Vize Danışmanlık

Almanya’ya bir gezi yapmaya karar verdiğinizde aklınıza gelmesi gereken ilk soru budur. Şu anda 62 ülkenin vatandaşları, 180 günlük bir süre içinde 90 günden kısa süreler için turizm / ziyaret ve iş yapmak amacıyla Almanya’ya vizesiz girebilmektedir. 2024’ten itibaren Almanya’ya girmek için ETIAS’A başvurmanız gerekecek.

Avrupa Birliği ile vizesiz rejim kuran bu 62 ülkeden herhangi birinin vatandaşı değilseniz, Almanya’ya giriş izni almak için önce vize almanız gerekecektir. Öte yandan, bu ülkelerden herhangi birinin pasaportu sahibi olsanız, ancak amacınız turizm veya iş dışında olsa ve 6 aylık bir süre içinde 90 günden fazla Almanya’da kalmanız gerekse bile, yine de vize almanız gerekecektir.

Almanya Vize Türleri;

Almanya’ya seyahatinizin amacına bağlı olarak, durumunuza farklı vize türleri uygulanacaktır. İster Almanya’yı ziyaret etmeyi, ister çalışmayı, hatta oraya kalıcı olarak yerleşmeyi planlıyor olun, buna göre farklı bir Schengen vizesine başvurmanız gerekecektir.

Almanya vize türleri:

    Almanya Turist ve Ziyaretçi Vizesi – Almanya’yı ziyaret etmek, arkadaşlarını ve akrabalarını ziyaret etmek veya sadece ülkeyi ve kültürünü gezmek ve deneyimlemek isteyenler için.

    Bir Akraba veya Ortağa Katılmak için Aile Birleşimi Vizesi – bu, Almanya’da ikamet eden ve Almanya’da kendilerine katılmak isteyen aile üyelerinin vizesidir.

    İş arayan Vizesi – sahibine Almanya’ya gelip iş arama fırsatı verir.

    Öğrenim ve Dil Öğrenme Vizesi – yalnızca bir dil kursuna katılmak veya çalışmalarına Almanya’daki bir eğitim kurumunda devam etmek amacıyla ülkeye girmek isteyen yabancılar için.

    Almanya Çalışma Vizesi – Almanya’da iş bulmuş kişiler için.

    İş Vizesi – iş yapmak amacıyla 6 ay içinde 90 günden uzun bir süre Almanya’da kalması gereken iş adamları için.

    Havaalanı Transit Vizesi – Alman havaalanlarından birinden nihai varış noktalarına giderken geçmesi gereken çok sınırlı sayıda üçüncü dünya vatandaşı için gereklidir.

    Misafir Bilim Adamı Vizesi – bir kurum tarafından bir araştırma veya araştırma yapmaya davet edilen bilim adamları veya araştırmacılar için.

    Eğitim / Staj Vizesi – üçüncü dünya ülkelerinin vatandaşlarının bir eğitime veya staja katılmasına izin veren vize.

    Tıbbi Tedavi Vizesi – farklı hastalıkları ve tıbbi durumları olan yabancıların Almanya’ya girip tıbbi tedavi görmelerine izin vermek için oluşturulmuştur

    Fuar ve Sergi Vizesi – bir fuar veya sergiye katılmayı planlayan kişiler için.

    Kültür, Film Ekibi, Spor ve Dini Etkinlik Amaçlı Vize – Almanya’ya Kültürel, Spor ve Dini bir etkinliğe katılmak amacıyla veya bir Film Ekibinin parçası olarak girmeyi planlayan kişiler için.

Almanya Vize Şartları

Birleşik bir belge olmasına rağmen, Almanya Vizesi alma şartları bir Schengen ülkesinden diğerine farklılık göstermektedir. Ancak Almanya bu konuda oldukça talepkar ve her talebin en ince ayrıntısına kadar titizlikle yerine getirilmesi tavsiye edilir.  Genellikle, her ülkedeki Alman büyükelçiliği, her vize türü için Almanya Vize gerekliliklerinin güncellenmiş bir kontrol listesine sahiptir.

Herhangi bir Almanya vize başvurusu için aşağıdaki belgeler gereklidir:

    Başvuru Formu – gerekli diğer belgelerdeki bilgilere uygun, doğru ve dürüst cevaplarla usulüne uygun olarak doldurulur. Almanya Vize Başvuru formunu web sitemizden buradan indirebileceğinizi unutmayın.

    Pasaport – Alman Büyükelçiliği’nin pasaport gerekliliklerine göre, bunların arasında Schengen’de planlanan konaklamalarınızın ötesinde üç ay geçerliliği vardır.

    Fotoğraf – son üç ay içinde ve Alman büyükelçiliği tarafından belirlenen diğer fotoğraf standartlarına göre çekilmesi gereken fotoğraf.

    Sağlık Sigortası – hastalıkları ve kazaları ve hatta ölüm durumunda ülkesine geri dönüşü kapsayan seyahat sağlık sigortasının yanı sıra minimum 30.000 € teminat ile tüm Schengen Bölgesini aldığınızı doğrulayan bir belge.

    Seyahat Güzergahı – gidiş-dönüş uçuş / seyahat rezervasyonlarınızın veya amaçlanan ulaşımı gösteren diğer belgelerin kanıtını ve kalmak istediğiniz süre içinde Almanya’da ne yapmayı planladığınızın kanıtını içerir

    Finansal Araçların Kanıtı – Almanya’da planladığınız süre boyunca kendinizi finanse edecek paranız olduğunu kanıtlayan bir belge. Bu, Almanya’da harcanan her gün için en az 45 € harcayacak kadar paranız olduğunu gösteren yeni bir banka ekstresi olabilir. Mal sahibi finansmanının kanıtı mümkün değilse, başvuru sahibi, seyahatlerini finanse etmek ve Almanya’da kalmak isteyen üçüncü bir kişinin mali imkanlarının kanıtı ile birlikte resmi bir beyanını sunabilir.

Vize türünüze ve bazı durumlarda ikamet ettiğiniz ülkeye ve uyruğunuza bağlı olarak, kendi ülkenizde başvuracağınız büyükelçilik veya konsolosluğun gerektirdiği şekilde ibraz etmeniz gereken başka Almanya vizesi gereklilikleri de vardır.

Almanya Vize Başvurusu Süreci

Schengen vizesine başvurmak, kendinizle belirlenen Büyükelçilik, bu durumda kendi ülkenizdeki Alman Büyükelçiliği arasındaki bir dizi olayı içerir. Uygun belgeleri teslim etmek ve bir cevap almak arasında, işte Almanya vize başvuru sürecinin adım adım bir kılavuzu.

    Elçilikten, başvurmak istediğiniz vize türü için gerekli belgelerin bir kontrol listesini isteyin.

    Başvuru formunu doğru bilgilerle doldurun ve vizeniz için gerekli belgeleri alın.

    İkamet ettiğiniz ülkedeki Alman büyükelçiliğine bir görüşme atayın. Randevuyu planlayabileceğiniz en erken tarih, seyahatinizden altı ay öncedir.

    Vize ücretini ödeyin ve makbuzu görüşme sırasında konsolosluk görevlisine daha sonra göstermek üzere saklayın.

    Verilen sırayla düzenlenmiş gerekli tüm belgelerle toplantınız için elçilikte zamanında görünün. Görüşme yaklaşık on dakika sürecek ve bu süre zarfında konsolosluk görevlisi belgelerinize bakacak ve geçmişiniz ve Almanya seyahatinizin amacı ile ilgili birkaç soru soracaktır.

 

NEDEN EURO ANATOLIA?

Almanya Vize Danışmanlık 2023 2 Almanya Vize Danışmanlık 2023

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir vize danışmanı atıyoruz.

Almanya Vize Danışmanlık 2023 3 Almanya Vize Danışmanlık 2023

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Almanya Vize Danışmanlık 2023 4 Almanya Vize Danışmanlık 2023

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Almanya Vize Danışmanlık 2023 5 Almanya Vize Danışmanlık 2023

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Schengen ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Almanya Vize Danışmanlık 2023 6 Almanya Vize Danışmanlık 2023

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Schengen Vizesi ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Almanya Vize Danışmanlık 2023 7 Almanya Vize Danışmanlık 2023

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Almanya Vize Danışmanlık 2023 6 Almanya Vize Danışmanlık 2023

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Almanya Vize Danışmanlık 2023 7 Almanya Vize Danışmanlık 2023

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Çalışma Vize Başvuru Süreci

Almanya Vize Danışmanlık 2023 10 Almanya Vize Danışmanlık 2023
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Almanya Vize Danışmanlık 2023 11 Almanya Vize Danışmanlık 2023
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Almanya Vize Danışmanlık 2023 12 Almanya Vize Danışmanlık 2023
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Almanya Vize Danışmanlık 2023 13 Almanya Vize Danışmanlık 2023
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Almanya Vize Danışmanlık 2023 10 Almanya Vize Danışmanlık 2023
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Almanya Vize Danışmanlık 2023 10 Almanya Vize Danışmanlık 2023
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Almanya Vize Danışmanlık 2023 11 Almanya Vize Danışmanlık 2023
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Almanya Vize Danışmanlık 2023 12 Almanya Vize Danışmanlık 2023
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Almanya Vize Danışmanlık 2023 13 Almanya Vize Danışmanlık 2023
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Almanya Vize Danışmanlık 2023 10 Almanya Vize Danışmanlık 2023
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Almanya Vize Danışmanlık 2023 20 Almanya Vize Danışmanlık 2023
93%

Vize Başarıyla Alındı

Almanya Vize Danışmanlık 2023 21 Almanya Vize Danışmanlık 2023
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Almanya Vize Danışmanlık 2023 22 Almanya Vize Danışmanlık 2023
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Almanya Vize Danışmanlık 2023 23 Almanya Vize Danışmanlık 2023
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Almanya Vize Danışmanlık 2023 24 Almanya Vize Danışmanlık 2023

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Almanya Vize Danışmanlık 2023 1 Almanya Vize Danışmanlık 2023

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Almanya Vize Danışmanlık 2023 26 Almanya Vize Danışmanlık 2023

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Almanya Vize Danışmanlık 2023 27 Almanya Vize Danışmanlık 2023