fbpx

Amerika Vize Ücreti 2023

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır Amerika Vize Başvurusu üzerine tecrübemiz ile  Amerika’ya seyahatin önünü açmakla kalmıyor, sizleri Amerika vize danışmanlıkta ayrıcalık sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz. 

Schegnen Vize Ücreti
Schegnen Vize Ücreti

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır Yunanistan Vize Başvurusu üzerine tecrübemiz ile  Yunanistan’a seyahatin önünü açmakla kalmıyor, sizleri Yunanistan vize danışmanlıkta ayrıcalık sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz. 

Amerika Vize Ücreti 2023 1 Amerika Vize Ücreti 2023

Amerika Vize Ücreti 2023

Amerika

Amerika Vize Ücreti 2023

Amerika Vize Ücreti 2023, Amerika Vizesi içib öncelikle vize işlemlerini yerine getirmek gerekmektedir. Euro Anatolia ile size kolayca Amerika vizesi vermekle kalmıyor, vize kabul oranı sağlıyoruz. İngilizce ve kişisel el yazısı ile beraber, doğru şekilde yapılan başvurularda olumlu sonuca ulaşıyoruz. Euro Anatolia’dan ücretsiz danışmanlarımızdan randevunuzu hemen alın.

Amerika Vize Ücreti;

Euro Anatolia ile size kolayca Amerika vizesi vermekle kalmıyor, vize kabul oranı sağlıyoruz. İngilizce ve kişisel el yazısı ile beraber, doğru şekilde yapılan başvurularda olumlu sonuca ulaşıyoruz. Euro Anatolia’dan ücretsiz danışmanlarımızdan randevunuzu hemen alın.
 

 

Amerika Vizesi

ABD vizesi için gerekli belgeler:

    Çevrimiçi göçmen olmayan DS-160 başvuru formu.

    Geçerli pasaportunuz. Amerika Birleşik Devletleri’nde planlanan konaklamanızın ötesinde en az altı ay geçerli olmalıdır. Bununla birlikte, bu zorunluluktan muaf olan bazı ülkeler yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde kaldıkları süre boyunca geçerli olan bir pasaporta ihtiyaç duymaktadır. Vize ekleyebilmek için pasaportunuzun en az bir boş sayfası olmalıdır.

    Bir fotoğraf. ABD vizesi fotoğraf şartı, başvurduğunuz her vize için temel şartlardan biridir. DS-160 formu aracılığıyla çevrimiçi başvuru yaparken fotoğrafı yükleyin. Yükleme başarısız olursa, fotoğrafı randevu gününde gönderebilirsiniz. Ancak, fotoğrafı çevrimiçi yükleseniz bile görüşme sırasında ihtiyacınız olması durumunda yanınızda getirmenizi tavsiye ederiz.

    Göçmen olmayan bir ABD vize başvurusu için 160 ABD Doları ödemeyi kanıtlayan makbuz. Randevu gününde ücreti ödediğiniz Avrupa vize politikasından farklı olarak, ABD vizesi için görüşme planlayabilmek için ücreti ödemeniz gerekir. Randevunuzu iptal etmeye karar verirseniz veya vize başvurunuz reddedilirse ABD vize ücretinin iade edilmeyeceğini unutmayın.

    Sosyal medya detayları. Kullandığınız sosyal medyanın bir listesi ve adı

    hesabınızın her birinde, önceki beş yılın telefon numarası, e-postası ve sosyal medya geçmişi.

 

İngilizce veya mülakatın yapılacağı ülkenin resmi dilinde yazılmayan her belgenin tercüme edilmesi gerekir. Çeviriler yetkili bir çevirmen tarafından onaylanmış olmalıdır.

DS-160 Formu

ABD göçmen olmayan vizesine başvuruyorsanız, DS-160 çevrimiçi başvuru formunu doldurmanız gerekir. DS-160 formunu Konsolosluk Elektronik Başvuru Merkezi üzerinden online olarak doldurabilirsiniz.

Ana belgelerin yanı sıra, başvuru formunuzda verdiğiniz cevapları desteklemek için göndermeniz gereken başkaları da vardır, örneğin:

Önceki ABD vizeleri

ABD’yi daha önce eski bir pasaportla ziyaret ettiyseniz, elçilik veya konsolosluktaki görüşme gününde yanınıza almalısınız. ABD makamları, ülkeye daha önce girdiğinizi kanıtlamak için daha önce vizeye ihtiyaç duyuyorlar.

Davet mektubu

ABD vizesi için davet mektubu, Amerika Birleşik Devletleri vatandaşı veya yasal ikametgahı tarafından yazılan ve aile bağları veya dostlukları olan bir uluslararasıyı kabul etmeye istekli olduklarını ve ayrıca ziyaretçiye ABD’de kaldıkları süre boyunca yeterli alana sahip olduklarını doğrulayan bir mektuptur.

Seyahat güzergahı

Seyahat programı, abd’deyken ne yapmayı planladığınızı gösteren bir seyahat planıdır. ABD’de planlanan giriş ve çıkış tarihinizi gösteren satın alınan bir uçuş rezervasyonu olarak belgeleri içerir. Varsa, iç uçuş rezervasyonlarını da gösterebilir.

Ayrıca, bazı konaklama kanıtı sunmanız gerekecektir. ABD’de nerede kalmayı planladığınızı (otel, kiralık bir ev, bir arkadaşınızın veya akrabanızın evi vb.) Göstermelidir.). Ancak, ABD’de bir kez otel rezervasyonu yapmak için yeterli mali imkanınız olduğunu gösterebilir.

Sponsorluk belgeleri

ABD’de ikamet eden başka bir kişinin sponsorluğunda Amerika Birleşik Devletleri’ne gelmeyi planlıyorsanız, bunun kanıtını göstermeniz gerekecektir. Sponsor bu belgeleri sunmalıdır:

    Beyanname Mektubu – bu, sponsorun konaklamanız boyunca sizi maddi olarak destekleyebileceğini onaylayan bir mektuptur

    İstihdam Mektubu – sponsorun istihdam edildiğini ve kendisine ödenen maaşı gösterir.

    Maaş bordroları – üç ila dört yeni maaş bordrosu

    Banka Mektubu – hesabın açıldığı günleri, geçen yıl yatırılan toplam para miktarını ve mevcut bakiyeyi gösterir.

 

Mülkiyet Belgeleri

Kendi ülkenizde veya başka bir yerde bir mülkünüz varsa, bunun için kanıt göstermelisiniz. Göçmen olmayan vize başvurusunda bulunuyorsanız, mülk sahibi olmak büyük bir artıdır, çünkü bu, kendi ülkenizle daha güçlü bağlarınız olduğunu ve ABD’de kalmayı planlamadığınızı gösterir.

    Orijinal mülkiyet belgeleri

    Mülkün fotoğrafları

    Mülkle ilgili kişisel beyanname

İstihdam / Mesleki Belgeler

    Bir işverenden pozisyonunuz, maaşınız, çalışma süreniz, izin verilen tatil süreniz ve işe alınmışsa ABD’ye seyahatinizin amacı hakkında ayrıntılı bilgi veren bir mektup gerekebilir.

    Emeklilik defteri – Emekli olursa.

    Şirket tescil belgesi ve gelir bilgileri – Serbest meslek sahibi ise.

 

Aile Belgeleri

Doğum belgesi, evlilik cüzdanı, yakın aile fotoğrafları, evlat edinme belgesi (evlat edinildiyseniz veya evlat edindiyseniz), boşanma belgesi, eşin ölüm belgesi vb.

Bir doktordan mektup

Görüşme yapacağınız ülkede yetkili bir doktorla tıbbi randevu almanız gerekmektedir. Tıbbi muayenenizi büyükelçilik onaylı bir doktorla tamamlamanız gerekir. Diğer hekimler tarafından yapılan sınavlar kabul edilmeyecektir.

Belirli ABD Vize Türleri için Gereksinimler

Başvurduğunuz vizenin türüne bağlı olarak ABD vizesi için ek belgeler gerekebilir.

ABD Çalışma Vizesi Şartları

 

ABD öğrenci ve değişim vizesi için başvuruyorsanız, konsolosluk görevlisi sizden bir ABD eğitim kurumuna kabul edildiğinize dair kanıt sunmanızı isteyecektir. Bu eğitim kurumu Öğrenci Değişim Ziyaretçi Programı (SEVP) kapsamında olmak zorundadır. Ayrıca normal vize ücreti dışında SEVIS I-901 ücretini ödemeniz ve görüşme sırasında ödeme belgesini ibraz etmeniz gerekecektir.

ABD Çalışma Vizesi Şartları

Başvurduğunuz ABD çalışma vizesi türüne bağlı olarak, aşağıdaki belgelerden bazılarını göndermeniz gerekebilir:

 

    Nitelikleri karşıladığınızın kanıtı (diplomalar ve sertifikalar)

    Mesleki derecenin kanıtı (Lisans, Yüksek Lisans, Doktora)

    ABD’li bir işverenden iş teklifi

    Özgeçmiş veya Özgeçmiş

    Önceki işverenlerden mektup

    Eyalet Lisansı (varsa)

    Olağanüstü yeteneklere sahip olduğunun kanıtı

    Ek Ücretler vb.

 

Her ABD çalışma vizesinin özel gereksinimleri için makaleyi ziyaret edin.

Parmak izi Toplama

Parmak izleri, ABD vizesi almak isteyen herkes için zorunlu bir gerekliliktir. Konsolosluğa veya elçiliğe bağlı olarak, görüşmeden önce veya hemen sonra parmak izleriniz alınacaktır.

Yalnızca aşağıdaki kategoriler parmak izi toplamadan muaftır:

    14 Yaşın altındaki çocuklar.

    79 Yaş üstü yaşlılar.

    A-1, A-2, G-1, G-2, G-3, C-3.

    NATO adayları.

    Fiziksel olarak parmak izlerini veremeyen insanlar.

NEDEN EURO ANATOLIA?

Amerika Vize Ücreti 2023 2 Amerika Vize Ücreti 2023

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir vize danışmanı atıyoruz.

Amerika Vize Ücreti 2023 3 Amerika Vize Ücreti 2023

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Amerika Vize Ücreti 2023 4 Amerika Vize Ücreti 2023

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Amerika Vize Ücreti 2023 5 Amerika Vize Ücreti 2023

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Schengen ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Amerika Vize Ücreti 2023 6 Amerika Vize Ücreti 2023

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Schengen Vizesi ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Amerika Vize Ücreti 2023 7 Amerika Vize Ücreti 2023

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Amerika Vize Ücreti 2023 6 Amerika Vize Ücreti 2023

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Amerika Vize Ücreti 2023 7 Amerika Vize Ücreti 2023

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Çalışma Vize Başvuru Süreci

Amerika Vize Ücreti 2023 10 Amerika Vize Ücreti 2023
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Amerika Vize Ücreti 2023 11 Amerika Vize Ücreti 2023
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Amerika Vize Ücreti 2023 12 Amerika Vize Ücreti 2023
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Amerika Vize Ücreti 2023 13 Amerika Vize Ücreti 2023
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Amerika Vize Ücreti 2023 10 Amerika Vize Ücreti 2023
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Amerika Vize Ücreti 2023 10 Amerika Vize Ücreti 2023
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Amerika Vize Ücreti 2023 11 Amerika Vize Ücreti 2023
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Amerika Vize Ücreti 2023 12 Amerika Vize Ücreti 2023
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Amerika Vize Ücreti 2023 13 Amerika Vize Ücreti 2023
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Amerika Vize Ücreti 2023 10 Amerika Vize Ücreti 2023
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Amerika Vize Ücreti 2023 20 Amerika Vize Ücreti 2023
93%

Vize Başarıyla Alındı

Amerika Vize Ücreti 2023 21 Amerika Vize Ücreti 2023
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Amerika Vize Ücreti 2023 22 Amerika Vize Ücreti 2023
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Amerika Vize Ücreti 2023 23 Amerika Vize Ücreti 2023
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Amerika Vize Ücreti 2023 24 Amerika Vize Ücreti 2023

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Amerika Vize Ücreti 2023 1 Amerika Vize Ücreti 2023

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Amerika Vize Ücreti 2023 26 Amerika Vize Ücreti 2023

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Amerika Vize Ücreti 2023 27 Amerika Vize Ücreti 2023