fbpx

ANKARA ANLAŞMASI DANIŞMANLIK

ÜCRETLERİ NELERDİR? 

 

Bu yazımızda, Türkiye’de ortalama Ankara Anlaşması Danışmanlık ücretlerini, İş planı yazım ücretlerini, ne kadar sermayeniz olması gerektiğini, ve Ankara Anlaşmasında toplam ortalama ne kadar harcayabileceğinizi anlatacağız. 

Ayrıca yazımızın sonunda verdiğimiz linkten Ankara Anlaşması Danışmanlık Seçimi ve püf noktaları adlı işinize yarayabilecek makalemize göz atabilirsiniz

Türkiye’de 2021’in başı itibarı ile Ankara Anlaşması danışmanlık ücretleri iş planı yazımı ile dosyanın durumuna göre değişmektedir. Euro Anatolia olarak bu fiyatı ülkemizin ve toplumumuzun finansal durumu için uygun bulmuyor ve yanlış bir ücretlendirme politikası olarak görüyoruz. Peki bizce ücretler nasıl olmalı? Ne kadar ödemeliyiz? Ve durumumuza göre ücretlerde değişim olabilirmi? 

 

Ankara Anlaşması Danışmanlık Ücretleri Avrupa’da kurmak istediğimiz şirketin büyüklüğüne göre değişebilir..

 

Evet, her başvuru aynı niteliği taşımaz, taktir etmeliyiz ki mesela 100’den fazla elemanı olan bir şirket kurmak ister isek başvurumuzda çok daha fazla belge göstermeli, buna oranla çok daha fazla çevirimizin yapılması ve özellikle iş planımızın çok daha uzun, ayrıntılı ve karmaşık olması gerekmektedir, bu Ankara Anlaşması Danışman firma için daha çok iş gücü ve maliyet gerektireceğinden Ankara Anlaşması danışmanlık ücretleri 

Ankara Anlaşması Danışmanlık ücretlerinde bizim sizlere ödemenizi tavsiye ettiğimiz ücret aralığı küçük/home office Ankara Anlaşması başvurularınız için Şirketinizin büyüklüğüne ve eleman sayınızın çokluğuna göre değişebilmektedir.

Ankara anlaşması danışmanlık ücretleri’nin

içerisindeneler vardır?

dahil olması gereken servisler nelerdir? 

Ankara anlaşması danışmanlık ücretleri’nin içerisinde neler vardır?

dahil olması gereken servisler nelerdir? 

Ankara Anlaşması danışmanlık ücretlerinin içerisinde beklemeniz gereken ve resmi sözleşmenizde yer alması gereken servisler bunlardır;

 

 • Ankara Anlaşması başvuru evrakları düzenlenmesi, 

 

 • Ankara Anlaşması başvuru evraklarının yeminli çevirileri,

 

 • Ankara Anlaşmasında gerekli belgelerden olan Intention letter, bank letter ve bank letter’in doğru bir şekilde yazılması,

 

 • Konsolosluktan randevü alınacaktır, Hollanda da yapacağınız iş hakkında detaylı bir piyasa analizi yapılacaktır. Içerik olarak resmi kurumlar ve özel istatistik kurumlarından veriler talep edilecektir.

 

 • 3 Yıllık, gerçek kanıt ve datalara dayandırılmış gelirlerinizi, giderlerinizi ve Hollanda hükümetine ödeyeceğiniz vergileri içeren finansal plan tabloları, 4’ten fazla çeşitli görsel grafiklerle oluşturulacaktır.

 

 • Market analizi içerisinde Hollanda piyasasında işinizi yapan firmalar araştırılacak, artı ve eksi yönleri bulunarak iş planına eklenecektir. Bu firmaların müşterilere nasıl ulaştıkları ,hangi reklam çeşitlerini kullandıklarını rakipleri ile nasıl mücadele ettiklerini tespit edilecektir.

 

 • Covid-19 krizi içerisinde iş yerinizi nasıl güvende tutacağınızı detaylı ve datalara dayandırılarak anlatılacaktır.

 

 • Fizibilite çalışmalarımızdan edindiğimiz veriler ile SWOT analizi oluşturulacak, güçlü yanlarımız, zayıf yanlarımız, fırsatlarımız ve tehlike arz eden durumları objektif bir şekilde iş planımıza eklenecektir. Bu da diğer maddeler gibi Ankara Anlaşması danışmanlık ücretlerinin içerisindedir

 

 • Gerekli datalar toplanarak, Hollanda’da market ihtiyaçlarını iş planında kanıtlanacaktır, ve iş yerimiz bu market açığını kapatmak üzere konumlanacaktır, bununla beraber gerçek datalara dayanan rekabet analizi ve marketin işimize olan ihtiyacını kanıtlayan iş ilanları dataları da eklenecektir.

 

 • Ankara Anlaşması Danışmanlık Firmaları mesleğimizin Hollanda marketindeki maaşları finansal tablomuzda kullanılmak üzere iş planımızda kanıtlamalıdır.

 

 • Ankara Anlaşması Danışmanlık Firmaları, Grafikerimiz ve son olarakta Avukatımızın üzerinde çalıştığı iş planı minimum 42 sayfa olmak üzere yazmalıdır.

 

 • Finansal tablonuzda kalem gelir gider bilançosu hazırlanacak. özel giderleriniz ,kurumsal giderleriniz ve vergi stopaj gibi giderleriniz yani sıra gelir tablonuz da çıkarılacak .Bir sonraki aşamada Hollanda da çalışan bu avukat arkadaşımız yapılan çalışmada hukuki açıdan risk teşkil eden ,eksik yada yanlış unsurları tespit etmek için çalışacak ve gerekli düzenlemeleri yapacak .Son olarak Tercüme ofisimiz yapılan bu çalışmayı tercüme edecektir.

 

 • Ayrıca cover letter, IL(intention Letter) , referans mektupları, banka mektubu gibi gerekli tüm yazımlarınız yazılacaktır.

 

 • Ankara Anlaşması danışmanlık firması gerekli tüm belgeler listesini bildirip, doğru bir şekilde düzenlenmesine ve konsolosluğa iletilmesine yardımcı olacaktır

 

 • Ankara Anlaşması başvuru süresi boyunca Whatsapp ve telefon aramaları ile süreç içerisinde sürekli irtibatta bulunup yönlendirilecektir.
Ankara Antlaşması vizesi başvurusu ciddi zorlu bir süreçtir, Ankara Anlaşması danışmanlık firmalarının kapsamlı araştırmalar yapmaları, profesyonel avukatlar, grafikerler ve danışmanlarla çalışmaları, uzun bir süreç boyunca sorumluluk almaları ve sürekli irtibat halinde olmaları gerekmektedir, bu nedenle servis ücretleri değişebilmektedir.
Ancak Ankara Anlaşması başvuru ücretleri konusunda dikkatli olmalı, bahsedilen servislerden daha azını sözleşmemizde kabul etmemeli, ve sözleşmemizi dikkatli okumalıyız.

euro anatolıa ankara anlaşması başvuru ücretlerini almak için ücretsiz bir danışmanlık alabilirsiniz

 

 

Ayrıca ücretlendirmenin Avrupa’da kurulacak olan şirketin boyutu, özellikleri ve çalışan sayısına göre de değişeceğini belirttik. Sizin için özelleştirilmiş Ankara Anlaşması Danışmanlık ücretlerini öğrenmek için bizden ücretsiz bir danışmanlık alıp hem bütün sorularınıza yanıt alıp hem de fiyat alabilirsiniz.

Ankara Antlaşması Hollanda, Ankara Antlaşması Almanya, ve Genel Danışmanlık için tüm sorularınızın cevaplarını öğrenmek için tıklayınız.

Dilerseniz bizlerden ücretsiz bir danışmanlık randevüsü‘de alarak sorularınıza direkt olarak tecrübeli danışmanlarımızdan yanıt alabilirsiniz.

DOSTLARINIZINDA HABERDAR OLMASI İÇİN PAYLAŞINIZ…

DOSTLARINIZINDA DEĞER ALMASI İÇİN PAYLAŞINIZ…

ÖNEMLİ DUYURULAR – BİLGİLER

16 yıldır sİzlerleyİz

Euro Anatolia olarak sizlere Ankara Anlaşması danışmanlık ücretleri piyasada en düşük bir şekilde iş planı yazım servisleri’ni Türkiye’de Ankara Anlaşması en iyi danışmanlık firmalarından biri olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizlerin en büyük başarısı, reklamı ve gurur kaynağı sizlerin başarı ile Ankara Antlaşması Vizesi i ile hayallerinize kavuşabilmenizdir. Bu nedenle en düşük Ankara Anlaşması danışmanlık ücretleri ile servislerimizi ve iş planı yazım servislerinizi olabilecek en büyük dikkat ve özen ile hazırlayıp, adeta konsolosluklara red olması için hiçbir kapı bırakmayarak başarıyı birlikte yakalıyoruz. 

takip edİn,

HERŞEYDEN HABERDAR VE

GÜNCEL KALIN

takip edİn, HERŞEYDEN HABERDAR VE GÜNCEL KALIN

 

ankara anlaşması danışmanlık