ANKARA ANLAŞMASI NEDİR ?

(ARADIĞINIZ TÜM BİLGİLER)

ankara anlaşması nedir?
ankara anlaşması nedir?

Ankara Anlaşması hakkında her şeyi öğrenmek istermisiniz? Ankara Anlaşması nedir ? Nasıl başvurulur ve hangi ülkelerde geçerli gibi konuların hepsini anlatmadan önce kısa bir tanıtımla başlayalım, sonra da konu hakkında bütün incelikleri işleyeceğiz.

ANKARA ANLAŞMASI NEDİR ?

Ankara Anlaşması Türk Vatandaşlarının çeşitli avantajlar ve kolaylıklar ile Avrupa’da serbest meslek sahibi olmalarına, çalışmalarına ve yaşamalarına olanak sağlayan 1963 yılında eski adı ile Avrupa Ekonomik Topluluğu ile Türkiye’nin imzaladığı Anlaşmadır.

Ankara Anlaşması dünya çapında çeşitli yatırım ve girişimcilik vizelerinden çok daha avantajlı, ve ayrıcalıklı yapısı ile Avrupa’da yaşayıp çalışmak isteyen vatandaşlarımıza bulunmaz bir fırsattır.

ANKARA ANLAŞMASI NEDİR? - ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK 1 ANKARA ANLAŞMASI NEDİR? - ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

Bu vize çeşidine çok talep olmakla beraber, 2021 itibarı ile talep biraz düşmüştür, Neden mi?

Çünkü Ankara Anlaşması sosyal medya nedeni ile sadece İngiltere’ye geçerli olduğu ve İngiltere’nin AB’den çıkması ile beraber Ankara Anlaşması’nın da bittiği düşünülmüştür. Bu nedenle insanlar bu vize türünden uzaklaşmışlardır.

Bu bilgi tamamen yanlış bir bilgidir, hatırlamayız ki Youtube ve Sosyal medya’da paylaşılan bilgilerin çoğu gerçeği yansıtmamaktadır, bu yayınları yapan kişiler konunun uzmanı olmamakla beraber paylaşımlarındaki amaçları izlenim ve internet’te etkileşim almaktır.

Ankara Anlaşması Avrupa Birliği ile yapılan bir anlaşma olduğu için, İngiltere’nin Brexit ile AB’den çıkması Ankara Anlaşmasının bitmesi anlamına gelmez, sadece artık İngiltere’ye geçerli olmadığı anlamına gelir, yani Ankara Anlaşması şu anda hâlâ bütün Avrupa Birliği ülkeleri için geçerlidir.

Peki bunun bize avantajı nedir?

İngiltere’nin AB’den çıkış yılında, bir yılda 60.000’in üzerinde başvuru olmuştur, bu yüksek yoğunluk nedeni ile İngiltere başvurulara daha negatif bir tutum sergilemiş ve birçok başvuru ret ile sonuçlanmıştır. Ancak Ankara Anlaşması Avrupa’da şu an aşırı yoğun bir başvuru süreci yoktur ve başvurulara kabul oranları üst düzeydedir. Bu da bizim için büyük bir fırsattır.

Şimdi Ankara Anlaşması nedir biliyoruz…

Peki Ankara Anlaşması Avrupa’nın farkları nelerdir? 

ÜCRETSİZ KISA DANIŞMANLIK İSTİYORUM

ANKARA ANLAŞMASI nedir ?

ankara anlaşması ingiltere  & irlanda ve diğer ab ülkeleri genel farkları

2020 Yılının sonunda Brexit ile Ankara Antlaşması İngiltere’nin bitmesi, akıllara birçok soru getirdi, ve birçok Türk vatandaşı şunları sorar durumda, Ankara Antlaşması bitti mi? ankara anlaşması hangi ülkelerde geçerli ? Şunu net bir şekilde açıklamalıyız ki;

ANKARA ANLAŞMASI NEDİR? - ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK 2 ANKARA ANLAŞMASI NEDİR? - ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

AA İngiltere bitmesi ile Ankara Antlaşması bitmemiştir, Ankara Antlaşması tüm Avrupa ülkelerinde hâlâ geçerlidir…

Ancak, bunu bilen ancak İngiltere ve İrlanda’nın diğer Avrupa Birliği ülkelerine yapılan başvuru farklarını bilmeyen birçok Türk vatandaşı, AA İngiltere başvurusunun aynısını Hollanda, Almanya gibi diğer AB ülkelerine yapıp ret almışlardır, bu noktada Ankara Antlaşması İngiltere, İrlanda ve diğer AB ülkelerinin başvuru farklarını doğru bilmek başvurumuz için hayati önem taşımaktadır.

Ankara Antlaşması İngiltere ve İrlanda’nın diğer AB ülkelerinde yapacağımız başvuruda ilk farkı Ankara Antlaşması İngiltere ve İrlanda’da 1 yıllık iş planı ve genel başvuru yapmamız ancak Hollanda, Almanya gibi AB ülkelerinde 3 yıllık bir iş planı ile başvurmamız gerektiğidir.

Ayriyeten bilmemiz gerekir ki, İngiltere ve İrlanda’da başvurularımızda başvurumuza bakan, iş planımızı inceleyen vize memuru tek bir kişidir, İngiltere ve İrlanda’dan farklı olarak Hollanda ve Almanya gibi ülkelerde vize başvurumuz özel bir birime gönderilir, bu birimde vize başvurumuzu finansal uzmanlar avukatlar yapmak istediğimiz iş başvurulan ülkeye katkı sağlayacak mı? Kesin bir şekilde başarılı olacak mı? Yoksa ülkeye yük mü olacak ? Sorularıyla dikkatli bir şekilde inceler, ve hatta başvurumuzu ülkenin bakanlıklarına gönderilir ve bakanlıklardan başvurumuza onay vermeleri beklenir. Bu durumda AA İngiltere ve İrlanda’dan farklı olarak başvurumuz çok daha özenli, gerçek kanıtlar ve datalara dayandırılmış adeta mükemmel olmalıdır.

Birçok bilgi öğrendik,

Peki bu vizenin bize sunduğu müthiş avantajlar Nelerdir?

Şartları Nelerdir? Bize uygunmu?

ÜCRETSİZ KISA DANIŞMANLIK İSTİYORUM

ANKARA ANLAŞMASI nedir ?

Avrupa’nın ankara anlaşması NEDİR?

ingiltere’den çok daha avantajlı

Ankara Antlaşması İngiltere vizesi bittiği için üzülmeyin, aksine kendinizi şanslı sayabilirsiniz!

Çünkü Avrupa başvurunuzda Ankara Antlaşması İngiltere’den kat ve kat fazla avantajlar var. Bunlardan bazıları;

ANKARA ANLAŞMASI NEDİR? - ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK 3 ANKARA ANLAŞMASI NEDİR? - ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

Avrupa’da Sınırsız Dolaşım ve Ticaret Özgürlüğü.

Ankara Antlaşması İngiltere’de olmayan bu imkân bizleri sosyal, kültürel ve finansal açıdan geliştirebilecek, ailemizin ve çocuklarımızın onlarca farklı kültürle etkileşime geçebilmesini sağlayacak ve finansal olarak İngiltere’den kat ve kat büyük imkânlar sağlayacak bir fırsattır. Öte yandan İngiltere vizesi ile sadece İngiltere’de yaşamak zorunda kalıp Avrupa Birliği vatandaşı olmak gibi bir ayrıcalığımız olmazdı. 

Eşimizi, 21 Yaş Altı Çocuklarımızı ve Yakın Ailemizi Beraberimizde Getirebilmek.

Evet, başvuran kişiler eşlerini ve 21 yaş altı çocuklarını Avrupa’ya götürebilir, bunun dışında Anne, baba, büyükbaba büyükanne gibi 1. dereceden yakınlarını da Avrupa’ya alabilecekler.

Başvuran Dışında onunla birlikte giden herkes gittiği ülkede serbest işçi olarak çalışabilecekler.

Bu İngiltere’de olmayan fırsat belki de Avrupa’nın en büyük fırsatıdır, çünkü biz işimizde yeterli geliri kazanamasak bile sadece ailemizin çalışması bile bizlere büyük gelir kazandırır ve ailecek yoksul duruma düşmememizi kesin kılacaktır.

Dil şartı yok! Ve 3 yıl kendi işinizi işlettikten, yani ilk vizenizi aldıktan sonra serbest çalışma izni verilmesi!

İngiltere’de bulunmayan bu fırsatlar ile kaçırdığınızı düşünüp üzülmenin yerine artık kendinizi şansı saymaya başlayabilirsiniz, çünkü gerçek fırsat için doğru zamanda ve doğru yerdesiniz.

ÜCRETSİZ KISA DANIŞMANLIK İSTİYORUM

ANKARA ANLAŞMASI nedir ?

antlaşması ilgiltere’den farkı 

giden tren değil gelen tren

Ankara Anlasmasi don durum 2021’de yaşanan aşırı başvuru yoğunluğunu mutlaka hatırlarsınız, eğer bu durumdan haberdar değilseniz biz size bildirelim, Ankara Antlaşması İngiltere & İrlanda’da 2020 yılında 60.000’in üzerinde başvuru olmuştu.

Doğru okudunuz, sadece 1 yılda 60.000 vize başvurusu, bunun nedeni ise bu vize türünün Youtube ve diğer sosyal platformlarda Ankara Anlaşması nedir adlı yazımız gibi içerikleri ağır bir şekilde popüler bir trend haline getirilmesi ve bu trendi de haber kanallarının yayması idi.

Hal bu şekilde olunca binlerce başvuran oldu, bu başvurularını İngiltere Home Office karşılayamayıp, Abu Dabi gibi konsolosluklarına bakıp büyük izdihamı bu şekilde karşılamak istediler. Üstüne üstük Ankara Anlasmasi don durum 2021’de başvuranları 4.000 Euro gibi çok düşük sermayeler ile, ve maalesef ki sahte evraklar ile başvurdular, bunun gibi izdihamdan kaynaklanan büyük negatiflikler ise İngiltere’nin haksız bir şekilde binlerce insana ret verip mağdur kalmalarına neden olmuştu.

Ancak,  Avrupa vizelerinde henüz Ankara Anlasmasi don durum 2021’de olduğu gibi bir yoğunluk ve negatif olaylar yok iken, bütün AB ülkelerinin vize memurları hâlâ başvurulara olumlu ve ılımlı bir yaklaşımda iken ve henüz Ankara Antlaşması İngiltere & İrlanda gibi trend haline gelmemişken başvurmamız bizim en büyük şansımız olacaktır.

Euro Anatolia olarak bizim müşterilerimize tavsiye ettiğimiz, hâlâ İngiltere & İrlanda vizesi gibi trend gibi olmamış iken elimizi çabuk tutup en doğru zamanda, yani hemen başvurularını yapmalarıdır. Zira gözlemlerimize göre Avrupa için devam eden bu vize hızlı bir şekilde trend yapılmakta ve 1 yıl içerisinde İngiltere & İrlanda vizesi kadar belki de çok daha fazla popüler hale getirilecektir.

Her şey harika, ancak Ankara Anlaşması Şartları Nelerdir? Biz Uyumlu muyuz?

ÜCRETSİZ KISA DANIŞMANLIK İSTİYORUM
ANKARA ANLAŞMASI şartlar nelerdir? 

ANKARA ANLAŞMASI NEDİR? - ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK 4 ANKARA ANLAŞMASI NEDİR? - ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

Şimdi Ankara Anlaşması nedir ve avantajları nedir anladığımıza göre, Bu büyük avantajlarla dolu, hayatımızı değiştirebilecek ve Avrupa’da yeni bir yaşama başlayabilmemizi sağlayacak bir vize olmasına karşın, tüm Startup vizelerinde olduğu gibi Ankara Anlaşması Şartları da vardır.

Günümüzde birçok bilgi kirliliği olsa da Euro Anatolia olarak konuya tecrübelerimizle açıklık getirmek ve netleştirmek istiyoruz.

Unutmamalıyız ki bu şartları yerine getirmemiz başvurumuzun başarı ile sonuçlanacağının bir garantisi değildir, Başvurumuzda, özellikle iş planımızda açıklık getirmemiz gereken çok önemli unsurlar, ve tamamlamamız beklenen belgeler ve cevaplar vardır, ancak merak etmeyin, bunların hepsini yazımızda işleyeceğiz. 

ANKARA ANLAŞMASI şartları – mesleki yeterliliği kanıtlamak

ANKARA ANLAŞMASI NEDİR? - ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK 5 ANKARA ANLAŞMASI NEDİR? - ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

Evet, Ankara Anlaşması Şartlarından ilk ve en önemli unsur mesleki yeterliliğimizin olması ve bunu objektif bir şekilde, yani resmi bir şekilde kanıtlayabilmemizdir. Başvuranların en azından 1 yıllık iş tecrübesi olması veya üniversite diplomasına sahip olması beklenmektedir, ancak unutmayın, 1 yıllık bir tecrübe genel anlamda azdır, ne kadar tecrübeniz yüksek ise Ankara Anlaşması Vizesini alım şansımız o kadar artar.

Peki Ankara Anlaşması Şartlarından olan Mesleki yeterliğimizi nasıl resmi bir şekilde kanıtlayabiliriz?

SGK dökümlerimiz, Banka dekontlarımız ve dökümlerimiz, Devlet onaylı mesleki yeterlilik belgelerimiz ve Diplomalarımız ile.

Eğer bu konuda 3 yıl üzerinde SGK kayıtlarınız ile ispatlanmış bir tecrübeniz varsa, tebrikler bu aşamada Ankara Anlaşması Şartlarının ilk kısmında yeterlisiniz demektir.

ankara anlaşması şartları  – sermaye 

Ankara Anlaşması Şartlarından biri de yeterli sermayenizin bulunmasıdır, bildiğimiz üzere Ankara Anlaşması Vizesi iş kurmak üzerinedir ve her işte gerektiği gibi bunun için yeterli sermayemizin bulunması gerekir.

İngiltere’de düşük sermayeler ile başvurular kabul olunsa da maalesef Avrupa Birliği ülkeleri için aynı durum geçerli değildir, bunun nedeni ise öncelikle İngiltere’nin aksine AB ülkelerine olan başvurularımızda ilk vizemizi 3 yıllık alacak olmamızdır, bu noktada vize memurları Ankara Anlaşması Şartlarından biri olarak en az 9.000 – 10.000 Euro miktarında bir birikimimiz olmasını beklemektedir.

Ancak merak etmeyin bu parayı orda harcamamız zorunluluğu yoktur, birçok müşterimiz eşinden dostundan veya ailesinden ödünç aldığı paralar ile banka dekontlarını başvurularında gösterip bu şartı da başarıyla yerine getirip vizesini başarıyla almaktadır.

ankara anlaşması şartları – profesyonel iş planı

ANKARA ANLAŞMASI NEDİR? - ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK 6 ANKARA ANLAŞMASI NEDİR? - ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

Vizeye başvurumuzu yaparken dikkat etmemiz gereken en önemli unsur çok profesyonelce hazırlanmış 3 yıllık, SWOT Analizi, Finansal tablolar, rekabet analizi ve hatta Covid-19 stratejilerimizle beraber birçok bölüm içeren, kanıtlara ve gerçek datalara dayandırılmış bir iş planına sahip olmamızdır.

İngiltere’nin aksine AB ülkelerine  başvurumuzu yaptığımızda, başvurularımız özel bir birime gönderilir, buradan da ülkedeki sağlık bakanlığına kadar tüm bakanlıklara gönderilip onay verilmesi beklenilir, bu nedenle Ankara Anlaşması Şartlarından belki de en önemlisi olan iş planımızın hataya yer bırakmayacak şekilde adeta mükemmel hazırlanması, ve başvuru gönderilen ülkeden tecrübeli bir avukat ile son kontrollerinin yapılması gerekmektedir, aksi taktirde Ankara Anlaşması şartlarını tamamlayamadığımız için vizemize red gelmesi muhtemeldir. 

Ankara Anlaşması Şartlarından en önemli 3. unsur Mükemmelce hazırlanmış bir iş planıdır,

Ankara Anlaşması nedir makalemizden sonra İş Planının Önemi nedir? , Kendimiz hazırlayabilir miyiz?, İş Planı ücretleri nedir? gibi çok önemli sorularınızın cevaplarını öğrenmek için tıklayınız.

ankara anlaşması şartları – ek gereksinimler

Ankara Anlaşması Şartlarında ayrıyeten şunlar bulunmaktadır;

 • 18 Yaşından büyük olmak.
 • Türkiye Cumhuriyetine pasaportuna sahip olmak.
 • Aileniz ve kendiniz için uzun bir müddet yeterli olacak paranızın bankada bulunması.
 • Başvurduğunuz ülkede daha önce illegal olarak bulunmamak.
 • Önceki vize başvurularınızda yalan bilgi ve beyanda bulunmamak.
 • Türkiye Cumhuriyetinde sabıkanızın bulunmaması.

Eğer gereksinimleri karşılıyorsak tebrikler! Bu vize ile hayallerinizi gerçekleşmeye hazırsınız demektir. Karşılayamıyorsanız diğer Avrupa oturumu için diğer vizelere göz atmak için tıklayınız..

Peki Önemli Sorumuz Şu, bu vizeye kendimiz başvurabilir miyiz?

Danışmanlık Ücretleri Nelerdir? Okumaya devam edelim…

ANKARA ANLAŞMASI nedir ?
ankara anlaşması DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ NELERDİR? 

Ankara Anlaşması Nedir ? Şartları, ve avantajları nedir? Konularını öğrendik. Peki ücretleri nedir?

ALMANYA İŞ ARAMA VİZESİ ŞARTLARI
ALMANYA İŞ ARAMA VİZESİ

Türkiye’de 2021’in başı itibarı ile Ankara Anlaşması danışmanlık ücretleri iş planı yazımı ile birlikte ortalama 2500 veya 4000 Euro arası değişmektedir. Euro Anatolia olarak bu fiyatı ülkemizin ve toplumumuzun finansal durumu için uygun bulmuyor ve yanlış bir ücretlendirme politikası olarak görüyoruz. Peki bizce ücretler nasıl olmalı? Ne kadar ödemeliyiz? Ve durumumuza göre ücretlerde değişim olabilir mi? 

Ankara Anlaşması Danışmanlık Ücretleri Avrupa’da kurmak istediğimiz şirketin büyüklüğüne göre değişebilir..

Evet, her başvuru aynı niteliği taşımaz, taktir etmeliyiz ki mesela 100’den fazla elemanı olan bir şirket kurmak ister isek başvurumuzda çok daha fazla belge göstermeli, buna oranla çok daha fazla çevirimizin yapılması ve özellikle iş planımızın çok daha uzun, ayrıntılı ve karmaşık olması gerekmektedir, bu Ankara Anlaşması Danışman firma için daha çok iş gücü ve maliyet gerektireceğinden Ankara Anlaşması danışmanlık ücretleri başvurudan başvuruya değişmektedir.

Ankara Anlaşması Danışmanlık ücretlerinde bizim sizlere ödemenizi tavsiye ettiğimiz ücret aralığı küçük/home office  başvurularınız için ortalama 1500 Euro, Şirketinizin büyüklüğüne ve eleman sayınızın çokluğuna göre 4000 Euro’ya kadar uzanabilmektedir.

ANKARA ANLAŞMASI nedir ?

ankara anlaşması danışmanlık ücretleri’nin içerisinde neler vardır?

dahil olması gereken servisler nelerdir? 

Ankara Anlaşması nedir yazımızda anlattığımız gibi danışmanlık servisleri kritik öneme sahiptir. Peki danışmanlık servislerine neler dahil olmalıdır?

Danışmanlık ücretlerinin içerisinde beklemeniz gereken ve resmi sözleşmenizde yer alması gereken servisler bunlardır;

 • Ankara Anlaşması başvuru evrakları düzenlenmesi, 
 • Ankara Anlaşması başvuru evraklarının yeminli çevirileri,
 • Gerekli belgelerden olan Invitation letter, bank letter ve bank letter’in doğru bir şekilde yazılması,
 • Konsolosluktan randevu alınacaktır, Avrupa da yapacağınız iş hakkında detaylı bir piyasa analizi yapılacaktır. İçerik olarak resmi kurumlar ve özel istatistik kurumlarından veriler talep edilecektir.
 • 3 Yıllık, gerçek kanıt ve datalara dayandırılmış gelirlerinizi, giderlerinizi ve hükümete ödeyeceğiniz vergileri içeren finansal plan tabloları, 4’ten fazla çeşitli görsel grafiklerle oluşturulacaktır.
 • Market analizi içerisinde ülke piyasasında işinizi yapan firmalar araştırılacak, artı ve eksi yönleri bulunarak iş planına eklenecektir. Bu firmaların müşterilere nasıl ulaştıkları ,hangi reklam çeşitlerini kullandıklarını rakipleri ile nasıl mücadele ettiklerini tespit edilecektir.
 • Covid-19 krizi içerisinde iş yerinizi nasıl güvende tutacağınızı detaylı ve datalara dayandırılarak anlatılacaktır.
 • Fizibilite çalışmalarımızdan edindiğimiz veriler ile SWOT analizi oluşturulacak, güçlü yanlarımız, zayıf yanlarımız, fırsatlarımız ve tehlike arz eden durumları objektif bir şekilde iş planımıza eklenecektir. Bu da diğer maddeler gibi Ankara Anlaşması danışmanlık ücretlerinin içerisindedir.
 • Gerekli datalar toplanarak, Hollanda’da market ihtiyaçlarını iş planında kanıtlanacaktır, ve iş yerimiz bu market açığını kapatmak üzere konumlanacaktır, bununla beraber gerçek datalara dayanan rekabet analizi ve marketin işimize olan ihtiyacını kanıtlayan iş ilanları dataları da eklenecektir.
 • Ankara Anlaşması Danışmanlık Firmaları mesleğimizin ülke marketindeki maaşları finansal tablomuzda kullanılmak üzere iş planımızda kanıtlamalıdır.
 • Ankara Anlaşması Danışmanlık Firmaları, Grafikerimiz ve son olarak ta Avukatımızın üzerinde çalıştığı iş planı minimum 42 sayfa olmak üzere yazmalıdır.
 • Finansal tablonuzda kalem gelir gider bilançosu hazırlanacak. Özel giderleriniz ,kurumsal giderleriniz ve vergi stopaj gibi giderleriniz yani sıra gelir tablonuz da çıkarılacak .Bir sonraki aşamada Hollanda da çalışan bu avukat arkadaşımız yapılan çalışmada hukuki açıdan risk teşkil eden ,eksik ya da yanlış unsurları tespit etmek için çalışacak ve gerekli düzenlemeleri yapacak .Son olarak Tercüme ofisimiz yapılan bu çalışmayı tercüme edecektir.
 • Ayrıca cover letter, IL(intention Letter) , referans mektupları, banka mektubu gibi gerekli tüm yazımlarınız yazılacaktır.
 • Ankara Anlaşması danışmanlık firması gerekli tüm belgeler listesini bildirip, doğru bir şekilde düzenlenmesine ve konsolosluğa iletilmesine yardımcı olacaktır.
 • Ankara Anlaşması başvuru süresi boyunca Whatsapp ve telefon aramaları ile süreç içerisinde sürekli irtibatta bulunup Ankara Anlaşması nedir konusunda bilgilendirildiği gibi  her konuda bilgilendirilip yönlendirilecektir.

Ankara Antlaşması vizesi başvurusu ciddi zorlu bir süreçtir, Ankara Anlaşması danışmanlık firmalarının kapsamlı araştırmalar yapmaları, profesyonel avukatlar, grafikerler ve danışmanlarla çalışmaları, uzun bir süreç boyunca sorumluluk almaları ve sürekli irtibat halinde olmaları gerekmektedir, bu nedenle ortalama dosyanın durumuna göre değişerek 2500 Euro gibi bir ücret tüm bu servisler için uygun bir rakamdır.

Ancak başvuru ücretleri konusunda dikkatli olmalı, bahsedilen servislerden daha azını sözleşmemizde kabul etmemeli, ve sözleşmemizi dikkatli okumalıyız.

ANKARA ANLAŞMASI NEDİR?

BİZİM SİZLER İÇİN YAPABİLECEKLERİMİZ

Şu ana kadar Ankara Anlaşması nedir? Ankara Anlaşması İngiltere ve Avrupa farkları nedir? Ankara Anlaşması bitti mı?  Gibi soruları cevaplandırıp, aynı zamanda Ankara Anlaşması şartları ve avantajlarını, ayrıca danışman seçimini işledik.

Eğer Türkiye’deki çoğu başvuran gibi siz de bizleri seçerseniz sizlere verebileceğimiz katkılardan da bahsetmek isteriz.

Türkiye’de Ankara Anlaşması vize başvurularında danışmanlık ve her türlü hizmeti veren kurum olarak %93 Vize onay yüzdesini gururla sizlere bildiriyoruz.

Sadece ve sadece alanında uzman danışmanlar, avukatlar ve hatta designer’ler ile çalışıyoruz. Sizlere 7/24 hizmet sunuyor, bütün çevirilerinizi ücretsiz yapıyor, bütün vize işlemlerinizi kesin ve mükemmel olarak yürütüyor 2. ve 3. başvurularınızı eğer ret alırsanız ÜCRETSİZ bir şekilde yapıyor ve başvurunuz onaylanana kadar durmadan çalışıyoruz.

Şimdi Ankara Anlaşması için bizden ücretsiz bir danışmanlık alabilir, ve uzman danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Sizlere sunduklarımızdan bazıları;

SONUÇ SAYACI

ANKET SONUÇLARI

Ankara Anlaşması nedir adlı makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mükemmel stratejilerle yapılan ve gururla sunduğumuz sonuçlarımız ;

ANKARA ANLAŞMASI NEDİR MAKALEMİZDEN

DOSTLARINIZINDA HABERDAR OLMASI İÇİN PAYLAŞINIZ…

ANKARA ANLAŞMASI NEDİR MAKALEMİZDEN

SEVDİKLERİNİZİN DE HABERDAR OLMASI İÇİN PAYLAŞINIZ…

Ankara Anlaşması ne zaman bitiyor ?

ALMANYA İŞ ARAMA VİZESİ ŞARTLARI

Ankara Anlaşması bütün Avrupa Birliği ülkeleri için hala geçerlidir, İngiltere’nin Brexit ile AB’den çıkması ile sadece İngiltere’ye geçerliliğini yitirmiştir.

Ankara Anlaşması Avrupa Birliği ile yapılan biir anlaşmadır, yani bütün Avrupa birliği ülkeleri için hala geçerliliğini korumaktadır.

Daha fazla bilgi için makalemizi okuyunuz.

Ankara Antlaşması hangi ülkeleri kapsıyor?

Ankara Anlaşması günümüzde bütün Avrupa Birliği üye ülkeleri kapsamaktadır.

Detaylı bilgi için makalemizi okuyunuz.

Ankara Anlaşması başvurusu nasıl yapılır?

hollanda ankara anlaşması danışmanlık ankara anlaşması şartları

Ankara Anlaşması başvurusu profesyonelce hazırlanmış bir iş planı, mesleki yeterliliğimizi kanıtlayan belgeler, sermayemizi kanıtlayan belgeler ve uzman bir danışman firma ile yapılabilir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen makalemizi okuyunuz.