fbpx

Dil Okuluna
Çalışma İzni
Veren Ülkeler

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır Dil okulu çalışma izni veren ülkeler, çalışma izni veren dil okulları için gerekli evraklar tecrübemiz ile dil eğitimi alırken çalışma izni veren ülkeler vizesinde danışmanlıkta ayrıcalık sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz.

Schegnen Vize Ücreti
Schegnen Vize Ücreti

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır Dil okulu çalışma izni veren ülkeler, çalışma izni veren dil okulları için gerekli evraklar tecrübemiz ile dil eğitimi alırken çalışma izni veren ülkeler vizesinde danışmanlıkta ayrıcalık sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz.

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 1 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler

DİL OKULUNA ÇALIŞMA İZNİ VEREN ÜLKELER

Dil Okulu Çalışma İzni Veren Ülkeler Hakkında Tüm Bilgiler

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler Hakkında Tüm Bilgiler

Dil okulu, özellikle de yurtdışındaki dil okulu fikri göz korkutucu gelse de, yeni bir dile hakim olmanın en iyi yolu o ülkede yaşamaktır. İngilizce öğrenmek ve yarı zamanlı çalışmak ister misiniz? Bunun mümkün olduğu ülkelerin listesine ve her birinin koşullarına bakın. 

Birçok insan için, dalışta bir dil öğrenmek için yurtdışına seyahat ederken yarı zamanlı çalışma fırsatına sahip olmak ister. Ve çoğu insan İngilizce okuyabilecekleri ve yarı zamanlı çalışabilecekleri yerler arıyor. Çalışma izni veren dil okulları hakkında tüm bilgiler.

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler

Avustralya

Avustralya ingilizce öğrenmek için mükemmel bir yerdir. Dil okulu çalışma izni veren ülkeler arasında Avustralya’da bulunuyor. Bu samimi ve misafirperver ülke, sıcak hava, kumlu plajlar ve çalışmadan uzakta yapılacak çok çeşitli aktiviteler sunmaktadır. Avustralya size hem dil okulunda öğrenci olmak hem de yasal olarak yarı zamanlı çalışma imkanı sağlamaktadır. 

Sidney, Melbourne, Perth, Gold Coast ve Brisbane gibi şehirlerde eğitim hakkında daha fazla bilgi edinin ve başvurmaya hazırsanız, uluslararası öğrencilere başvurularının sunulmasından sonraki 24 saat içinde bir teklif garantisi verir. Avustralya dil okulları hakkında uzman kadromuzdan hemen bilgi edinebilirsiniz. 

İrlanda

İrlanda’da dil okulunda çalışma izni veren ülkeler arasındadır. İrlanda dil eğitimi ile çeşitlilik sağlar. Farklı ülkelerden, yaşam tarzlarından, kültürlerden ve geleneklerden, hayatlarını İngilizce aracılığıyla dönüştürmek için ortak bir hedefle birleşmiş küresel bir öğrenci topluluğu ile tanışmak için İrlanda’da okumak tercih edilebilir. İrlanda dil okulu çalışma izni veren ülkeler içerisindedir. 

 Çeşitliliği kabul ederek ve öğrencilerin bir ömür boyu sürecek uluslararası bağlantılar ve arkadaşlıklar kurma fırsatını kaçırmayın. 

İngilizce okurken çalışmak giderek daha önemli hale geliyor. Öğrenim ve yaşam masrafları, öğrenciler için hiç olmadığı kadar yüksektir. Dil okulu için gelen öğrencilere İrlanda devleti, eğitim yılı boyunca haftada 20 saate, İrlanda’da okurken tatillerde 40 saate kadar çalışabilirler. İrlanda dil okulları hakkında daha fazla bilgi için hemen uzman kadromuzla iletişime geçebilirsiniz. 

Dubai

Dubai, dünyada son derece modern ve teknolojik olarak gelişmiş bir ülkedir. Daha basit giriş kriterleri ve vize süreçleri ile bu ülkeye girmek kolay ve zahmetsizdir. Ayrıca, Dubai dil okulu ile çalışma izni veren ülkeler kategorisinde yer alır. kalma, çalışma ve yaşama şansı elde etmenize yardımcı olmak için birçok dil okulu mevcuttur. Dubai dil okulunda çalışma izni veren ülkeler arasındadır.

Dubai devleti yabancı öğrenciler için haftada 20 saat yasal olarak yarı zamanlı çalışma izni tanır. Nüfusun yaklaşık% 89’unu yabancılar oluşturur. Dubai kozmopolittir ve 200’den fazla ülkeden insanlara ev sahipliği yapmaktadır. Çok kültürlü toplum, burayı yeni kültürleri keşfetmek ve yeni arkadaşlar edinmek isteyen uluslararası öğrenciler için ideal bir yer haline getiriyor. İngilizce öğrenerek, akıcı bir şekilde iletişim kurabilecek ve bu şehre hızlı bir şekilde sorunsuz bir şekilde entegre olabileceksiniz. Dubai’ye dil okuluna giden yabancı öğrenciler için yasal olarak çalışma imkanı sağlar. Dubai dil okulları hakkında uzman kadromuzdan daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

Malta

Akdeniz güneşinin tadını çıkarırken İngilizce öğrenmek ister misiniz? Malta mükemmel bir destinasyondur! Takımadalar sadece dinlendirici bir ortam sunmakla kalmıyor, aynı zamanda her yıl İngilizce öğrenmeye ve Malta kültürünü deneyimlemeye gelen çeşitli öğrencilerle sosyal ve eğitim hayatınızı zenginleştiriyor. Malta, dünyanın dört bir yanından İngilizce öğrenenler için sıcak noktalardan biridir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Kumlu plajları, berrak suları ve samimi Malta atmosferi, Avrupa’nın her yerinden insanları kendine çekiyor.

Malta’da uzun dönem dil okulunda eğitim almak isteyen öğrenciler için Malta devleti haftada 20 saate kadar yarı zamanlı dil okulu çalışma izni verir. Hem Malta’da dil okuluna gitmeyi düşünüyorsanız aynı zamanda yarı zamanlı çalışarak İngilizcenizi daha iyi geliştirebilirsiniz. Malta’da dil okulları hakkında fazla bilgi için uzman kadromuzdan hemen randevu almalısınız. 

 
Uluslararası öğrenciler yurtdışında eğitim almanın tüm masraflarını karşılayacak paraya sahip değilse, yarı zamanlı bir işi düşünebilirler. Yarı zamanlı istihdam, akademik ve yaşam giderlerinin ödenmesine yardımcı olur. Dil okuluna çalışma izni veren ülkeler ayrıca yerel kültüre adapte olmaya, mesleki beceriler geliştirmelerine, dil akıcılığını geliştirmelerine ve yeni arkadaşlar edinmelerine olanak tanır. Birçok ülke, uluslararası öğrencilerin okurken kazanmalarına izin verir, ancak kurallar her ülkede farklıdır. 
 

İngilizce dili konuşan kültüre dalmak, muhtemelen bir dili yetkin bir şekilde öğrenmenin en iyi ve en etkili yoludur. 7/24 dil ile çevrilisiniz ve günlük olarak bunu yerel bir aksanla uygun bağlamda duyma şansınız olacak. D il okulu ile çalışma izni veren ülkeler öğrenmeyi daha pratik ve hızlı hale getirir. Dil eğitimi alırken çalışma izni veren ülkeler hakkında daha birçok bilgi için uzman kadromuz hazır!

Dil okuluna çalışma izni veren ülkeler ve dil okulu ve çalışma izni için gerekli bilgiler hakkında daha fazla bilgi için Euro Anatolia ücretsiz danışmanlıktan hemen randevu alın!

 

ABD güvenli ve istikrarlı bir ülkedir. Ülkenin yaklaşımı geleneksel olarak yabancılara karşı çok misafirperver, hoşgörülüdür. Ekonomik olarak dünyanın en güçlü ülkedir. 

Evet. Bu programı düzenleyen çeşitli eylemler vardır. Esas olarak 1952 tarihli Göçmenlik ve Vatandaşlık Yasası yasal dayanağını sağlar ve 2017 tarihli E-2 Vize İyileştirme Yasası, Amerika Birleşik Devletleri’nin “Yasal Daimi İkametgahı” olmak üzere olan göçmen olmayan yatırımcılar için hüküm ve koşulları belirleyen E2 Programı ile ilgili ek düzenlemeler sağlar.

NEDEN EURO ANATOLIA?

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 2 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir vize danışmanı atıyoruz.

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 3 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 4 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 5 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Schengen ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 6 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Schengen Vizesi ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 7 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 6 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 7 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Çalışma Vize Başvuru Süreci

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 10 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 11 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 12 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 13 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 10 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 10 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 11 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 12 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 13 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 10 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 20 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler
93%

Vize Başarıyla Alındı

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 21 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 22 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 23 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 24 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 1 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 26 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler 27 Dil Okuluna Çalışma İzni Veren Ülkeler