Fransa Schengen Vizesi
ve Turistik Vizesi

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır başta Fransa Schengen vize Başvurusu olmak üzerine tecrübemiz ile Fransa turistik vizesi başvurusunun önünü açmakla kalmıyor, sizlere çalışma ve Fransa turist vizesi başvurusunda  danışmanlık  ayrıcalık sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz. 

Schegnen Vize Ücreti
Schegnen Vize Ücreti

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır başta Fransa Schengen vize Başvurusu olmak üzerine tecrübemiz ile Fransa turistik vizesi başvurusunun önünü açmakla kalmıyor, sizlere çalışma ve Fransa turist vizesi başvurusunda  danışmanlık  ayrıcalık sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz. 

Fransa Schengen Vizesi ve Fransa Turistik Vizesi 2023

Fransa Schengen Vizesi

Fransa ya vize nasıl alınır; Schengen veya uzun süreli vizeye ihtiyacınız varsa, yerel Fransız konsolosluğunuzdan randevu almanız ve uygun belgeleri sağlamanız gerekir; 

Fransa’yı ziyaret etmeyi, çalışmayı veya Fransa için vize alarak kalıcı olarak ikamet etmeyi planlıyor olsanız da, bunun için Schengen Vizesi Fransa’ya başvurmanız gerekecektir. Fransa vize başvurusu nasıl yapılır?

Fransa Schengen Vizesi Başvurusu için Hangi Belgeler Gereklidir?

Fransa ya vize nasıl alınır sorunun cevaplarıyla başlayalım. Fransa ya vize başvuru formu. Formu bilgisayarınızla veya konsolosluklardan temin edebilirsiniz. Fransa ya vize başvuru formunun sonunu imzalamayı unutmayın. Fransa için vize başvurusunda biyometrik vesikalık fotoğraf önemlidir. Fotoğraflar aynı olmalı ve Schengen vizesi Fransa başvurusu gerekliliklerine ve şartnamelerine uygun olmalıdır. Pasaportunuzun 10 yaşından büyük olmaması ve Fransa’dan tüm Schengen bölgesinden ayrılmayı planladığınız tarihten sonra en az üç ay daha geçerliliğine sahip olduğundan emin olun. Önceki vizelerinizin kopyaları. Fransa ya vize içi Schengen bölgesine veya dünyanın başka bir ülkesine vize aldıysanız, elçiliğe veya konsolosluğa vizelerin kopyalarını belgeleyip dosyanızın içerisine koymalısınız. 

Fransa seyahat sağlık sigortası. Fransa Schengen ülkeleri için geçerli seyahat sağlık sigortası satın alın. Sigortanızın bu bölgedeki tıbbi acil durumları en az 30.000€ teminat ile karşıladığını doğrulayan bir belge sağlayın. Neden Fransa’ya girmek istediğinizi anlatan, Fransa Schengen vizesi aldığınız süre boyunca burada ne yapacağınızı ve seyahatinizle ilgili diğer ayrıntıları açık ve doğru bir şekilde açıklayın.Fransa için vize başvurusu için gidiş-dönüş uçuş bilgileri belgeleri. Fransa’ya hava yoluyla seyahat etmeyi planlıyorsanız, Fransa’dan giriş ve çıkışınızı belirten uçuş bilgilerinizi belgelemeniz gerekmektedir. Fransa’da amaçlanan kalış süresi boyunca otel rezervasyonunuzun bilgileri ve medeni durum belgeleri.

Paris vizesi kalış süresi için yeterli mali imkanınızın bulunması. Ön ödemeli konaklama belgeleri dışında, günlük 120€ para tutarına sahip olduğunuza dair banka belgeleri göstermelisiniz. Konaklama yerinizi önceden ayarladıysanız ve Fransa’ya varışınızda hiçbir şey ödemeniz gerekmiyorsa, bu tutar 65€ ‘ya düşer. Başvuranın daha ucuz konaklama biçimlerine sahip olması durumunda, miktar günlük 32,25€’ya düşmektedir.

Fransa Turistik Vizesine Nasıl Başvurabilirsiniz ve Fransa Vize Şartları

Fransa vize veriyor mu? Sorusunun cevabı için; Fransa turistik vizesi başvuru sürecinde özellikle daha önce hiç vize almak zorunda kalmamış kişiler için karmaşık ve sinir bozucu görünebilir. Paris vizesi için gerekli adımların bir listesini yapar ve bunları yavaşça takip ederseniz, hedefinize kolayca ulaşacak ve vizeyi alacaksınız. Fransa vize başvurusu nasıl yapılır?

Fransız Turist Schengen vizesi başvuru formunu doldurun. Gerekli belgeleri toplayın. Randevu alın. Gerekli vize ücretlerini ödeyin. Randevuya gereken zamanda mutlaka gidin. 

Fransa Turistik Vizesine Başvurmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Fransa Vize Şartları

Fransa turist vizesine başvurmadan önce şunları yapmalısınız: Pasaportunuzu mutlaka kontrol edin. Pasaportunuzun geçerlilik şartını karşıladığından emin olun. Değilse, vize başvurusunda bulunmadan önce yenisine başvurun.

Uçuş biletlerinizi seyahat tarihinizden çok daha önce rezervasyon etmeye çalışın. Diğer her şeyi tamamladıktan sonra Paris vizesi randevunuzdan önceki gece için bırakmayın. İstediğiniz tarihte uçuşta bir yer bulamayabilirsiniz. Her şeyin gerektiği gibi olduğundan emin olun. Kendinize “Belki bunu fark etmeyeceklerdir” veya “bu kadar küçük bir ayrıntıdan büyük bir anlaşma yapamazlar” demeyin. “Konsolosluk görevlileri her şeyi son derece dikkatli bir şekilde kontrol ediyor, bu nedenle tüm prosedürleri uygulasanız ve tüm gereklilikleri yerine getirseniz iyi olur.

Fransa Turistik Vizesi Başvurusunu Ne Zaman Yapmalıyım?

Fransa Turist Vizesi başvurunuzun olumlu sonuçlanması için başvuru dosyasının doğru zamanda gönderilmesi çok önemlidir. Fransa turistik vizesi kurallarına göre, başvuruyu yapabileceğiniz en erken başvuru tarihi, Fransa’ya rezerve edilen uçuşunuzdan altı ay öncedir. Yapmanız gereken en son şey, seyahat ettiğiniz tarihten iki hafta öncedir.

Fransa Turistik Vizesi Başvurumu Nereye Yapmalıyım?

İkamet ettiğiniz ülkedeki Fransız makamlarına ve vize kabulünü nasıl düzenlediklerine göre, başvurunuzu yapabilirsiniz; Ülkenizdeki Fransız büyükelçiliğinin konsolosluk bölümü veya ülkenizdeki bir Fransız konsolosluğu. Fransız büyükelçiliği, konsolosluğu veya vize işleme merkezi, ikamet ettiğiniz ülkedeki Fransız makamlarının vize başvurusunu dışarıdan temin ettiği komşu bir ülkede.

Reddedilen Paris Vizesi Başvuruları İçin:

Schengen vizesi Fransa başvurunuz reddedildiyse, bu karara 2 ay içinde itiraz etme hakkınız vardır. Paris vizesi başvuru sahiplerine, temyiz sürecinin prosedürlerini ve vize başvurusunun reddedilme nedenini içeren standart olarak düzenlenmiş bir Fransa Schengen vizesi reddetme formu verilecektir. Schengen vizesi başvurusu Fransızca dilinde yazılı olmalı ve imzalanmalıdır. Gereken temyiz başvurusu komisyona yapılmalıdır. Dilerseniz başvuru reddinin itirazı için Fransız idare mahkemesi daha fazla işlem yapabilirler. İtirazın işleme alınması için iade edilmeyen bir itiraz ücretinin ödenmesi gerekebilir.

Fransa Schengen vizesi başvurusu hakkında daha birçok bilgi için Euro Anatolia ücretsiz danışmanlıktan hemen randevu alın!

Evet, Fransız Schengen vizenizi uzatabilirsiniz, Fransa’ya girdikten sonra özel nedenlerin ortaya çıktığı istisnai durumlarda. Sahip olduğunuz vize türüne bağlı olarak, uzatma başvurusunu bu makamlara yapabilirsiniz:
 
Valilik, Umuma mahsus pasaportlara yapıştırılan vizeler için, kısa süreli vizelerin geçerlilik süresinin veya kalış süresinin uzatılmasına ilişkin tek yetkili makamlardır.

Genel olarak, Fransız Schengen vizesi başvurularının işlenmesi yaklaşık 15 ila 60 gün sürer.

NEDEN EURO ANATOLIA?

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 2 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir vize danışmanı atıyoruz.

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 3 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 4 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 5 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Schengen ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 6 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Schengen Vizesi ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 7 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 6 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 7 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Çalışma Vize Başvuru Süreci

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 10 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 11 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 12 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 13 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 10 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 10 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 11 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 12 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 13 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 10 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 20 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi
93%

Vize Başarıyla Alındı

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 21 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 22 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 23 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 24 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 1 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 26 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi 27 Fransa Schengen Vizesi ve Turistik Vizesi