fbpx

Hollanda Ankara Anlaşması
2023

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır Hollanda Ankara Anlaşması Başvurusu üzerine tecrübemiz ile  Avrupa’ya seyahatin önünü açmakla kalmıyor, sizleri Hollanda vize danışmanlığında ayrıcalıklı kılıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz. 

Schegnen Vize Ücreti
Schegnen Vize Ücreti

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır Hollanda Ankara Anlaşması Başvurusu üzerine tecrübemiz ile  Avrupa’ya seyahatin önünü açmakla kalmıyor, sizleri Hollanda vize danışmanlığında ayrıcalıklı kılıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz.

Hollanda Ankara Anlaşması 1 Hollanda Ankara Anlaşması

Hollanda Ankara Anlaşması 2023

Hollanda

ECAA  – Avrupa Birliği Ortaklık Anlaşması, Avrupa Birliği, Üye Ülkeleri ve AB üyesi olmayan Türkiye arasında işbirliği için bir çerçeve oluşturan bir anlaşma. Bu antlaşmaların kapsadığı alanlar arasında siyasi, ticari, sosyal, kültürel ve güvenlik Ayrımının geliştirilmesi yer almakta.
Hollanda Ankara Antlaşması vizesi, bu Avrupa Birliği ortaklık Antlaşması’na dayanarak uygulanabilir. Ankara Anlaşması, Türk
vatandaşlarının Almanya, Hollanda, İngiltere, Danimarka, İspanya, Estonya, İrlanda, Belçika, Lüksemburg, İtalya ve Fransa’da iş
kurmalarına ve böylece oturum ve süreç boyunca vatandaşlık almalarına olanak tanır.

 

Hollanda Ankara Anlaşması 2023 ülkemiz vatandaşları için sunduğu ayrıcalıklar ile adeta bulunmaz ve eşsiz bir fırsattır. Ankara Anlaşması Hollanda ile normal şartlarda 100.000 veya 200.000 Euro gibi sermayelerle yapılabilecek Avrupa Birliği yatırım ve vatandaşlık kapılarını 5-10 bin Euro gibi cüzi rakamlarla tamamlayabilir. Kendimiz ve ailemiz için Avrupa standartlarında müthiş bir hayata ve başlangıca yelken açabiliriz. 

 

Hollanda Ankara Anlaşması fırsatlarını kısaca sıralayacak olursak;

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

  • Ankara Anlaşması Hollanda vizemiz ile 21 yaşın altındaki çocuklarımızı, eşimizi ve bununla beraber anne, baba , büyükbaba ve büyükannemiz gibi 1. dereceden akrabalarımızı da beraberimizde götürme fırsatı

  • Beraberimizde götürdüğümüz herkese eğitim hayatına tıpkı Hollanda vatandaşları gibi devam edebilme fırsatı
  • Beraberimizde götürdüğümüz herkese sınırsız çalışma izni
  • Dil şartı olmadan kabul edilme fırsatı
  • Bütün Avrupa birliği ülkelerinde sınırsız özgürce dolaşım hakkı.
  • Tüm Avrupa Birliği ülkelerinde ticaret serbestisi.
  • Son ve en değerlilerinden biri ise 5. Yılın sonunda ailece AB vatandaşlığı alımı.
Kısacası Ankara Anlaşması Hollanda Vizesi bizlere bir Hollanda vatandaşının sahip olduğu tüm hakları sunar ve ülkemiz için olabilecek en ucuz ve en kolay şekilde Avrupa Vatandaşlığı kapılarını aralar.

Bu sadece Türk vatandaşlarına ayrıcalıklı olarak verilen fırsat, ülkemizden binlerce insanın Avrupa vatandaşlığını kolayca elde edip yepyeni bir hayata kavuşmalarını sağlamıştır ve hala sağlamaktadır. 

Ancak Hollanda Ankara Anlaşması 2023 vizesi başvurumuzu yaparken dikkat etmemiz gereken birçok ince unsur vardır ve bu nedenle başvurumuzu çok profesyonel bir şekilde yapmalıyız,  Ankara Anlaşması zorlayıcıdır ancak bizlerin de red almamamız için çok dikkatli davranmalı ve vize memurlarına red vermelerine fırsat verecek hiçbir açık kapı bırakmamalıyız.

 

Hollanda Ankara anlaşması 2023 Vize Koşulları

Hollanda Ankara Antlaşması için 18 yaşından büyük olmak gerekiyor. SGK veya BAĞ-KUR ile belgeleyebileceğiniz 2-3 yıllık iş tecrübesi gerekmektedir. Bu yüzden 20-21 yaşında olmak uygun olacaktır.

Bu hak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilmiştir. Hollanda’da iş tecrübenizin olduğu ve bağımsız çalışan olarak eğitildiğiniz bir işe yani kendi şirketinizi kurarak başvuru yapabilirsiniz. Kuracağınız bu il ile ilgili lise veya üniversite diplomasına veya Milli Eğitim Bakanlığı onaylı yüksek lisans/uzmanlık belgesine sahip olmanız gerekmektedir.

İşinizle ilgili gerçek bir Hollandalının ilgisini karşılıyor olmalı. Bunun için iyi bir iş planınız olmalı. Girişiminizin Hollanda için önemli bir menfaate hizmet ettiğini kanıtlamalısınız. Bu, girişiminizin Hollanda’daki bir ihtiyacı karşıladığı ve Hollanda ekonomisine olumlu bir katkısı olacağı anlamına gelir. Başvurunuzla birlikte vereceğiniz iş planında, işletmenizin Hollanda’nın gerçek çıkarlarını karşıladığının kanıtlanması gerekir.

İş planı aşağıdaki bilgileri içermelidir.

·        Girişimcinin kişisel bilgileri;

·        Ürün veya hizmetin benzersizliği;

·        Girişimcinin ürün veya hizmetinin Pazar odaklı bir analizi;

·        Açılış Bilançosu

·        Hesaplarıyla birlikte ciro ve likidite tahmini;

·        İş yaratma ve yatırımların dökümü ve bütçesi (varsa).

Pazar analizi, en azından belirli Pazarın özellikleri, hedef grup, rekabet (farklılaştırıcı güç nedir), potansiyel pazar payı, pazarlama, riskler ve fiyatlandırma politikası hakkında bilgi içermelidir.

Pazar analizi, en azından, belirli pazarın özellikleri, hedef grup, rekabet (ayrıştırıcı güç nedir), potansiyel pazar payı, pazarlama, riskler ve fiyat politikası hakkında bilgi içermelidir.

Pazar analizinin temellendirilmesi için başvuru sırasında teslim etmeniz gereken belgeler arasında şunlar bulunmaktadır:

             Hedeflediğiniz belirli pazar hakkında sektörel bilgiler

             Bilanço, ciro ve sonuç tahminleri

             Gelecekteki müşterilerle ilgili somut (zaman ve parayı içeren) irade beyanlarının kopyaları

             Hâlihazırda alınmış olan siparişlerin kopyaları

             Alınmış olan diplomaların kopyaları

Hollanda Ankara Antlaşması Başvurusunun Avantajları:

             Düşük maliyetlerle Avrupa’nın en gelişmiş ve refah düzeyi yüksek ülkelerinden biri olan Hollanda’da oturum ve çalışma izni alma imkanı. Örnek vermek gerekirse, Sırbistan, vs gibi ülkelerde sadece oturum izni almak bile binlerce Euro bir maliyet gerektirirken, daha düşük bir başvuru ücreti ile Avrupa’nın en gelişmiş ve refah düzeyi yüksek ülkelerinden birisi olan Hollanda’da hem oturma hem çalışma izni alabilirsiniz.

             Hollanda’nın kendi vatandaşlarına sunmuş olduğu eğitim, sağlık ve sosyal imkanlardan yararlanabilirsiniz.

             Yukarıda da belirttiğimiz üzere evlilik vizeleri ve çok yüksek sermaye gerektiren yatırımcı vizeleri haricinde Avrupa’da en kısa sürede süresiz oturum ve vatandaşlık alabileceğiniz vize türlerinden bir tanesidir.

             Bilindiği üzere Hollanda Avrupa Birliği üye ülkesi olup ve Schengen vize rejimine tabiidir. Dolayısıyla Hollanda’dan almış olduğunuz bu oturum ve çalışma izniyle Avrupa’nın diğer ülkelerinde de serbest dolaşım hakkına sahip olursunuz.

             Ankara Antlaşması başvuru sahibi eşi ve 18 yaş altı çocuklarını beraberinde Hollanda’ya götürebilir. Eşi ve çocuğuna ilave olarak başvuru sahibinin bağımlı annesi, babası, büyükannesi, büyükbabası da varsa, bu aile bireyleri de başvuru sahibiyle birlikte Hollanda’da oturma ve çalışma izni alabilir ve istediği işlerde serbest olarak çalışabilirler.

[/expander_maker]

NEDEN EURO ANATOLIA?

Hollanda Ankara Anlaşması 2 Hollanda Ankara Anlaşması

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir vize danışmanı atıyoruz.

Hollanda Ankara Anlaşması 3 Hollanda Ankara Anlaşması

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Hollanda Ankara Anlaşması 4 Hollanda Ankara Anlaşması

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Hollanda Ankara Anlaşması 5 Hollanda Ankara Anlaşması

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Schengen ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Hollanda Ankara Anlaşması 6 Hollanda Ankara Anlaşması

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Schengen Vizesi ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Hollanda Ankara Anlaşması 7 Hollanda Ankara Anlaşması

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Hollanda Ankara Anlaşması 6 Hollanda Ankara Anlaşması

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Hollanda Ankara Anlaşması 7 Hollanda Ankara Anlaşması

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Çalışma Vize Başvuru Süreci

Hollanda Ankara Anlaşması 10 Hollanda Ankara Anlaşması
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Hollanda Ankara Anlaşması 11 Hollanda Ankara Anlaşması
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Hollanda Ankara Anlaşması 12 Hollanda Ankara Anlaşması
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Hollanda Ankara Anlaşması 13 Hollanda Ankara Anlaşması
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Hollanda Ankara Anlaşması 10 Hollanda Ankara Anlaşması
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Hollanda Ankara Anlaşması 10 Hollanda Ankara Anlaşması
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Hollanda Ankara Anlaşması 11 Hollanda Ankara Anlaşması
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Hollanda Ankara Anlaşması 12 Hollanda Ankara Anlaşması
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Hollanda Ankara Anlaşması 13 Hollanda Ankara Anlaşması
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Hollanda Ankara Anlaşması 10 Hollanda Ankara Anlaşması
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Hollanda Ankara Anlaşması 20 Hollanda Ankara Anlaşması
93%

Vize Başarıyla Alındı

Hollanda Ankara Anlaşması 21 Hollanda Ankara Anlaşması
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Hollanda Ankara Anlaşması 22 Hollanda Ankara Anlaşması
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Hollanda Ankara Anlaşması 23 Hollanda Ankara Anlaşması
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Hollanda Ankara Anlaşması 24 Hollanda Ankara Anlaşması

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Hollanda Ankara Anlaşması 1 Hollanda Ankara Anlaşması

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Hollanda Ankara Anlaşması 26 Hollanda Ankara Anlaşması

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Hollanda Ankara Anlaşması 27 Hollanda Ankara Anlaşması