fbpx

Hollanda Vize;
Başvurusu ve
Schengen Şartları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır Hollanda vize başvurusu Schengen vizesi, Hollanda vizesi başvuruları üzerine tecrübemiz ile Hollanda seyahatin önünü açmakla kalmıyor, sizleri Hollanda vize danışmanlıkta ayrıcalık sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz.

Schegnen Vize Ücreti
Schegnen Vize Ücreti

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır Hollanda vize başvurusu Schengen vizesi, Hollanda vizesi başvuruları üzerine tecrübemiz ile Hollanda seyahatin önünü açmakla kalmıyor, sizleri Hollanda vize danışmanlıkta ayrıcalık sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz.

Hollanda Vize Başvurusu 1 Hollanda Vize Başvurusu

HOLLANDA VİZE BAŞVURUSU

Hollanda Vizesi Başvurusu 2023

Hollanda Vize Başvurusu 2023 ve Schengen Şartları

Hollanda Vize Başvurusu Şartları

Hollanda, kuzeybatı Avrupa’da bulunur. 1985’te imzalanan Schengen Anlaşması, Hollanda’nın da içinde olduğu Schengen Bölgesi ve Avrupa Birliği ülkeleri dışında vize sınırlarını koruyan bir anlaşmadır. Üye ülkeler arasındaki sınır kontrolünü sona erdiren dünyanın en büyük alanlarından biri olmaya devam ediyor.

Hollanda vize başvurusu, Hollanda’yı ziyaret etmek isteyen Avrupa Birliği ülkesi olamayan bir ülkenin vatandaşıysanız Hollanda’ya ziyaretinizde bazı belgeleri sunmanız gerekecektir. Bu içerikte size Hollanda vize başvurusu açıldı mı? veya Hollanda vize nasıl alınır gibi sorularınıza varsa cevap niteliğindedir. 

Hollanda Schengen Vizesi ve Hollanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar;

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Geçerli bir pasaport veya seyahat belgesi alınır. Bu pasaportun son günü Schengen’den planınızın çıkış tarihinden en az üç ay sonrası olması.

Amsterdam Vize Hollanda: Hollanda Vize Başvurusu Şartlarına Tabi İse;

Hollanda vize başvurusu için; ülkenize geri döneceğinizi gösteren bir bilet veya Schengen bölgesinden başka bir ülkeye gideceğinizi gösteren bir seyahat bileti. Sağlık giderlerini kapsayan seyahat sigortası. Sigortanız, tıbbi acil durumlar için minimum 30.000 € teminat ile tüm Schengen Bölgesi için geçerli olmalıdır. İkamet ettiğiniz ülkedeki Hollanda büyükelçiliği veya konsolosluğu, Hollanda’da geçirmeyi planladığınız günlük en az 34€’ya sahip olduğunuzu onaylamanızı ister. 

Hollanda Vize Başvurusu; Hollanda Schengen Vizesine Kimin İhtiyacı Var?

Hollanda’ya gitmeden önce, giriş amacınıza göre kısa süreli vizeye ihtiyacınız olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Aşağıdaki kategorilerden birine aitseniz, Hollanda Schengen vizesine ihtiyacınız olacaktır.

Schengen ülkeleriyle vize serbestleştirme anlaşmasına varmamış bir üçüncü dünya ülkesinin pasaport sahipseniz.

Schengen ülkeleriyle vize serbestleştirme anlaşması imzalamış bir üçüncü dünya ülkesinin pasaport sahibisiniz, ancak daha önce Hollanda’ya veya başka bir Schengen ülkesine girişiniz reddedilmişti.

Bu vizelerin 180 gün içinde Hollanda’da 90 güne kadar kalmanıza izin verdiğini lütfen unutmayın. Hollanda’da daha uzun süre kalmak için vizeye ihtiyacınız varsa, bunun yerine Hollanda Ulusal Vizesine başvurun.

Hollanda Schengen Vizesi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar ;Hollanda Vize Veriyor mu?

Hollanda vize şartlarına göre, kısa süreli Hollanda Vize başvurunuzun bir parçası olarak ikamet ettiğiniz ülkedeki Hollanda büyükelçiliği/ konsolosluğuna bazı belgeleri ibraz etmeniz gerekecektir. Yasal Hollanda vize işlemleri için gerekli evraklar aşağıdaki gibidir. Hollanda vize başvurusu formunu tamamen ve samimiyetle doldurun. Yazdırdıktan sonra en sonunda imzalamayı unutmayın.

İki vesikalık fotoğraf ve bu fotoğraflar üç aydan eski olmamalı. Hollanda Schengen vizesi başvurusu için fotoğraf şartlarına göre çekilmelidir.

Geçerli pasaportunuz. Pasaportunuzun 10 yaşından büyük olmadığından veya Hollanda’dan ve tüm Schengen bölgesinden ayrılmayı planladığınız tarihten sonra en az üç ay daha geçerliliğine sahip olduğundan emin olun. Önceki vizelerinizin kopyaları başvurunuzu kolaylaştırabilir. Hollanda Seyahat Sağlık Sigortası. Hollanda toprakları ve tüm Schengen Bölgesi için geçerli seyahat sağlık sigortasına sahip olduğunuza dair bir onay. Sigortanız, bu bölgedeki tıbbi acil durumları minimum 30.000€ teminat ile karşılamalıdır. Gidiş-dönüş tarihi belli uçak biletleriniz. Hollanda’ya girip çıkmak için rezerve edilmiş bir uçuşunuz olduğunu gösteren belgeleriniz. Bu belgede uçuş numaraları, tarihler ve ayrıntılar belirtilmelidir.

Konaklama otel rezervasyon belgeleri veya Hollanda’da geçireceğiniz süre boyunca nerede kalacağınızı kanıtlar belgelere ihtiyacınız olacak. Medeni durum belgeniz. Bu örneğin bir evlilik cüzdanı, çocukların doğum belgesi, eşin ölüm belgesi vb. olabilir.Hollanda’da kalış süresi için yeterli mali imkanın kanıtı. İkamet ettiğiniz ülkedeki Hollanda büyükelçiliği / konsolosluğu, Hollanda’da geçirmeyi planladığınız her gün için en az 34 € ‘ya sahip olduğunuzu onaylamanızı ister. Hollanda’ya neden başvurduğunuz, ne kadar kalmayı planladığınızı, ne zaman ayrılacağınızı ve diğer ayrıntıları açıkladığınız kişisel bir mektup.

İstihdam durumunuza Göre Ek Hollanda Vize Başvurusu Gereksinimleri

Mesleki durumunuza bağlı olarak ek vize Hollanda başvurusu şartları aşağıdaki gibidir: İş sözleşmesi; Son 6 aylık cari banka ekstresi, işveren izin belgesi, gelir Vergisi Beyannamesi formu 

Serbest meslek sahibi ise: İşletme lisansınızın bir kopyası, son 6 aylık şirket banka ekstresi. Gelir vergisi beyannamesi.

Eğitim amaçlı öğrenci: Öğrenci belgesi, okuldan veya üniversiteden itirazsız sertifika

Çocuklar için Ek Hollanda Vize Başvurusu Gereksinimleri

Hollanda’ya kısa süreli vize almak için başvuran çocukların vize alması için başvuran ebeveynlerin başvuru dosyalarında ek Hollanda Vize Başvurusu Şartlarını tamamlamaları gerekecektir: Hollanda’ya seyahat eden çocukların  doğum belgesinin bir kopyası. Her iki ebeveyn tarafından imzalanmış Hollanda başvuru formu. Ebeveyn imzasını taşıyan kimlik belgesi. Her iki ebeveynden de çocuğun seyahat edebileceğini belirten bir rıza beyanı. Boşanma durumunda  mahkeme kararı velayet belgesi. Çocuğun okulundan yokluğuna rıza gösteren bir belge. Kendi ülkesindeki Hollanda büyükelçiliği ve konsolosluğuna başvururken ebeveyn çocuklarına eşlik etmelidir.

Hollanda Havaalanı Transit Vize Şartları ve Hollanda Turist Vizesi

Hollanda Havaalanı Transit Vizesi, Hollanda turistik vizesi Hollanda’daki bir havaalanına inmenize, havaalanının uluslararası bölgesinde en fazla 24 saat kalmanıza ve Schengen dışındaki varış ülkenize başka bir uçuş yapmanıza izin verir.

Hollanda Turist Vizesi Şartları

Hollanda seyahatinizin tek amacı tatil, seyir, gezi ve diğer eğlence etkinlikleri ise Hollanda Transit Vizesine başvurmanız gerekecektir. Hollanda Turistik Vizesi ve Hollanda Schengen Vizesi için Gerekli Evraklar; Son 6 aya ait banka ekstreleriniz. Günlük seyahatinizin güzergah planlanmasının bir gününü anlatacağınız bir belge. Hollanda’ya seyahatinizi nasıl finanse edeceğinizin banka döküm belgeleri

Hollanda Turist Vizesi Şartları; Hollanda vize başvuru formu. 2 adet biyometrik fotoğraf. Geçerliliği minimum 3 ay ve vize işlenmesi için 2 boş sayfaya sahip pasaport. Otel rezervasyonlarının belgeleri, gidiş-dönüş uçuşunuzun tarihlerine ait uçak biletleri ve konaklamanız süresince faaliyetlerinizin ayrıntılı planı Hollanda ziyaretinizin amacını ve güzergahınızı belirten belgeler. Schengen ülkeleri tarafından onaylanmış bir sigorta şirketinden asgari 30.000€ teminatlı sağlık sigortasına sahip olduğunuzun belgeleri. 

Hollanda vize işlemleri başvurusu ve daha birçok konuda danışmanlık için Euro Anatolia ücretsiz danışmanlıktan hemen randevu oluşturun.

 

[/expander_maker]

Schengen bölgesine seyahatinizin sıklığına ve uygunluğuna göre değerlendirilecek olan başvuru formunda çoklu giriş vizesi talebinizi belirtebilirsiniz. Ancak, neden sık seyahat etmeniz gerektiğinizi kanıtlayan belgeye ihtiyacınız olacaktır.

Evet, başvurunuz belirli gerekçelerle reddedilebilir. Bu durumda, reddedilme nedenleri hakkında daha fazla bilgi almak için Euro Anatolia ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Genellikle vize başvurusunun Konsolosluk tarafından yapılması yaklaşık 15 gün sürmektedir. Bununla birlikte, daha ayrıntılı bir incelemenin gerekli görüldüğü bireysel vakalar için 30 güne veya istisnai olarak 60 güne kadar uzatılabilir.

NEDEN EURO ANATOLIA?

Hollanda Vize Başvurusu 2 Hollanda Vize Başvurusu

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir vize danışmanı atıyoruz.

Hollanda Vize Başvurusu 3 Hollanda Vize Başvurusu

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Hollanda Vize Başvurusu 4 Hollanda Vize Başvurusu

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Hollanda Vize Başvurusu 5 Hollanda Vize Başvurusu

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Schengen ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Hollanda Vize Başvurusu 6 Hollanda Vize Başvurusu

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Schengen Vizesi ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Hollanda Vize Başvurusu 7 Hollanda Vize Başvurusu

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Hollanda Vize Başvurusu 6 Hollanda Vize Başvurusu

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Hollanda Vize Başvurusu 7 Hollanda Vize Başvurusu

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Çalışma Vize Başvuru Süreci

Hollanda Vize Başvurusu 10 Hollanda Vize Başvurusu
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Hollanda Vize Başvurusu 11 Hollanda Vize Başvurusu
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Hollanda Vize Başvurusu 12 Hollanda Vize Başvurusu
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Hollanda Vize Başvurusu 13 Hollanda Vize Başvurusu
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Hollanda Vize Başvurusu 10 Hollanda Vize Başvurusu
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Hollanda Vize Başvurusu 10 Hollanda Vize Başvurusu
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Hollanda Vize Başvurusu 11 Hollanda Vize Başvurusu
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Hollanda Vize Başvurusu 12 Hollanda Vize Başvurusu
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Hollanda Vize Başvurusu 13 Hollanda Vize Başvurusu
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Hollanda Vize Başvurusu 10 Hollanda Vize Başvurusu
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Hollanda Vize Başvurusu 20 Hollanda Vize Başvurusu
93%

Vize Başarıyla Alındı

Hollanda Vize Başvurusu 21 Hollanda Vize Başvurusu
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Hollanda Vize Başvurusu 22 Hollanda Vize Başvurusu
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Hollanda Vize Başvurusu 23 Hollanda Vize Başvurusu
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Hollanda Vize Başvurusu 24 Hollanda Vize Başvurusu

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Hollanda Vize Başvurusu 1 Hollanda Vize Başvurusu

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Hollanda Vize Başvurusu 26 Hollanda Vize Başvurusu

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Hollanda Vize Başvurusu 27 Hollanda Vize Başvurusu