fbpx

Macaristan Vize İstiyor Mu?

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır Macaristan Vize Başvurusu üzerine tecrübemiz ile  Macaristan’a seyahatin önünü açmakla kalmıyor, sizleri Hollanda vize danışmanlıkta ayrıcalık sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz. 

Schegnen Vize Ücreti
Schegnen Vize Ücreti

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır Yunanistan Vize Başvurusu üzerine tecrübemiz ile  Yunanistan’a seyahatin önünü açmakla kalmıyor, sizleri Yunanistan vize danışmanlıkta ayrıcalık sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz. 

Macaristan Vize İstiyor Mu 1 Macaristan Vize İstiyor Mu

Macaristan Vize İstiyor Mu?

Macaristan

Macaristan Vize İstiyor Mu?
 

Macaristan, Avrupa Birliği ve Schengen bölgesi üyesi olduğundan, vize politikasının çoğu, yalnızca küçük farklılıklar gösteren Schengen bölgesi düzenlemelerine göre uyarlanmıştır. Euro Anatolia ile size kolayca Macaristan vizesi vermekle kalmıyor, vize kabul oranı sağlıyoruz. İngilizce ve kişisel el yazısı ile beraber, doğru şekilde yapılan başvurularda olumlu sonuca ulaşıyoruz. Euro Anatolia’dan ücretsiz danışmanlarımızdan randevunuzu hemen alın.

 

Schengen Vizesi Nedir?

Schengen vizesi, ilk olarak 1995 yılında Belçika, Fransa, Almanya, Lüksemburg, Hollanda, Portekiz ve ispanya arasında kurulan kısa süreli serbest dolaşım anlaşmasıdır. 1995’ten sonra, diğer birçok Avrupa devleti farklı yıllarda anlaşmanın ayrılmaz bir parçası haline geldi ve böylece Schengen Bölgesi’ni yarattı. Bugün Schengen bölgesi, aralarında sınır kontrolü olmayan 26 ülkeden oluşuyor ve bu ülkeler tarafından verilen Schengen vizesine sahip olmak, Schengen bölgesinde 180 günlük bir süre içinde 90 güne kadar vizesiz kalma ve uluslararası havalimanlarından geçiş hakkı tanıyacak. Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, izlanda, italya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, ispanya, isveç ve isviçre Schengen’e üye ülkelerdir bölge. Bu ülkelerden herhangi birini özgürce ziyaret etmek istiyorsanız, Schengen vizesi almanız gerekecektir. Euro Anatolia size Schengen Vizesi konusunda her zaman bir adım önde olmanızı sağlar.

Macaristan, 2007’den beri Schengen Bölgesi’nin bir parçası olmasına ve düzenlemelerine tabi olmasına rağmen, yerel yasalar ve diğer çeşitli milletlerle ilgili küçük farklı gereklilikler vardır.

Macaristan Schengen Vizesi (Kısa Süreli Konaklamalar için Kategori C Vizesi)

Macaristan’a 180 günlük bir süre içinde 90 gün veya daha az olan ziyaret amacınıza bağlı olarak; Aşağıdaki vize türlerinden birini almanız mümkündür.

Macaristan Havaalanı Transit Vizesi

Vatandaşları yabancı bir ülkedeki uçuşlarını değiştirmek zorunda kaldıklarında ve vizenin gerekliliği havalimanının bulunduğu ülke tarafından belirlendiğinde belirli ülkeler için havalimanı transit vizesi gerekmektedir. Macaristan, Schengen Bölgesi’nin havaalanı transit vizesi istenen milletlerle ilgili düzenlemelerine uyar ve ayrıca Macaristan havaalanı transit vizesi almak için başka milletlerden talep etmez.

Macaristan İş Vizesi

Macaristan iş vizesi, üçüncü ülke (ne Avrupa Ekonomik Alanı vatandaşları ne de İsviçre vatandaşları) için gerekli olan bir tür kısa vadeli vizedir. emek veya kazançlı istihdam olmaksızın toplantılar, ücretsiz eğitimler veya işle ilgili etkinlikler düzenleyen kişi veya gruplar. Macaristan merkezli bir şirketten gelen davet mektubu, gönderen şirketten iş seyahatine izin veren veya izin veren bir sertifika, iş bankası ekstreleri, ticaret ruhsatı, masrafları karşılamak için mali araçların kanıtı, Macaristan iş vizesine başvururken ek olarak gerekli belgelerden bazılarıdır.

Macaristan Turist Vizesi

Macaristan’ı gezi amaçlı ziyaret etmesi amaçlanan uluslararası turistler için Macaristan turist vizesi verilir. Konsolosluklar, yetkili vize şirketi Euro Anatolia aracılığıyla Macaristan turist vizesi almak mümkündür.       

Macaristan Ziyaretçi Vizesi

Macaristan’da ikamet eden bir aile üyesini veya arkadaşını ziyaret etmeyi planlayan kişiler için Macaristan ziyaretçi vizesi verilir. Vize alabilmek için, başvuru sırasında ziyaret ettiğiniz kişiden bir davet mektubu eklemeniz hayati önem taşımaktadır.
Macaristan Schengen Vizesi Türleri

Schengen Transit Vizesi

Schengen transit vizesi, havaalanında uluslararası transit bölgesini terk etmese bile, bir Schengen ülkesinden Schengen üyesi olmayan bir ülkeye geçiş yapacak bazı milletlerden istenen bir izindir. İkinci varış noktası da bir Schengen ülkesiyse, normal bir Schengen vizesine ihtiyaç duyulacaktır. Afganistan, Bangladeş, Kongo, Eritre, Etiyopya, Gana, İran, Irak, Nijerya, Pakistan, Somali ve Sri Lanka vatandaşlarının Schengen transit vizesi almaları gerekmektedir. Bazı Schengen ülkelerinin vize ile ilgili ek ülkelerle birlikte kendi listelerine sahip olduklarına dikkat etmek önemlidir. Schengen transit vizesine başvururken, başvuru sahibinin, amaçlanan havaalanı geçişinden sonra nihai varış noktasına yapılacak seyahatle ilgili belgeleri ve üye devletlerin topraklarına girmeme niyetinin kanıtını sunması gerekmektedir.

Schengen Turist Vizesi

Bir Schengen ülkesini gezi amaçlı ziyaret etmek istiyorsanız, bu amaçla belirtilen ve Schengen ülkelerinden herhangi biri tarafından verilebilecek bir Schengen turist vizesine başvurabilirsiniz. Schengen turist vizesi ile birden fazla Schengen ülkesini ziyaret etmeniz mümkündür.

Schengen iş Vizesi

Toplantılar, etkinlikler, fuarlar, ticari girişimler veya ticari faaliyetler dahil olmak üzere işle ilgili amaçlar için Schengen İş vizesi verilir. Vize, sahibinin 180 günlük bir süre içinde 90 gün boyunca herhangi bir Schengen ülkesine girmesine ve burada kalmasına izin verir.

Schengen Ziyaretçi Vizesi

Macaristan’da veya başka bir Schengen eyaletinde yasal olarak ikamet eden bir aile üyesini veya arkadaşını ziyaret eden kişiler için Schengen ziyaretçi vizesi düzenlenir. Schengen ziyaretçi vizesi için davet mektubu, aileler için ilişki kanıtı ve konaklama süresince yeterli gelir kanıtı gibi bazı ek gereksinimler vardır.

Schengen Kültür Vizesi

Schengen kültürel vizesi, bireylerin veya grupların kültürel faaliyetler, spor veya film yapımı dahil olmak üzere bir dizi amaç için bir Schengen ülkesine girebilmelerini sağlar. Schengen kültür vizesi almak için hem gönderen hem de alan derneklerden ziyaretin amacını açıkça belirten bir mektup eklenmesi gerekmektedir.

Schengen Tıbbi Tedavi Vizesi

Bir Schengen ülkesi kurumunda tıbbi tedavi görmeyi planlayan kişilere Schengen tıbbi tedavi vizesi verilir. Schengen bölgesinde bulunan sağlık kurumuna ödeme kanıtı, konaklama kanıtı ve kabul eden sağlık kurumundan kabul mektubu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Schengen tıbbi tedavi vizesi için gerekli birçok ek belge vardır.

Euro Anatolia ile size kolayca Macaristan vizesi vermekle kalmıyor, vize kabul oranı sağlıyoruz. İngilizce ve kişisel el yazısı ile beraber, doğru şekilde yapılan başvurularda olumlu sonuca ulaşıyoruz. Euro Anatolia’dan ücretsiz danışmanlarımızdan randevunuzu hemen alın.

NEDEN EURO ANATOLIA?

Macaristan Vize İstiyor Mu 2 Macaristan Vize İstiyor Mu

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir vize danışmanı atıyoruz.

Macaristan Vize İstiyor Mu 3 Macaristan Vize İstiyor Mu

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Macaristan Vize İstiyor Mu 4 Macaristan Vize İstiyor Mu

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Macaristan Vize İstiyor Mu 5 Macaristan Vize İstiyor Mu

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Schengen ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Macaristan Vize İstiyor Mu 6 Macaristan Vize İstiyor Mu

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Schengen Vizesi ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Macaristan Vize İstiyor Mu 7 Macaristan Vize İstiyor Mu

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Macaristan Vize İstiyor Mu 6 Macaristan Vize İstiyor Mu

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Macaristan Vize İstiyor Mu 7 Macaristan Vize İstiyor Mu

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Çalışma Vize Başvuru Süreci

Macaristan Vize İstiyor Mu 10 Macaristan Vize İstiyor Mu
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Macaristan Vize İstiyor Mu 11 Macaristan Vize İstiyor Mu
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Macaristan Vize İstiyor Mu 12 Macaristan Vize İstiyor Mu
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Macaristan Vize İstiyor Mu 13 Macaristan Vize İstiyor Mu
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Macaristan Vize İstiyor Mu 10 Macaristan Vize İstiyor Mu
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Macaristan Vize İstiyor Mu 10 Macaristan Vize İstiyor Mu
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Macaristan Vize İstiyor Mu 11 Macaristan Vize İstiyor Mu
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Macaristan Vize İstiyor Mu 12 Macaristan Vize İstiyor Mu
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Macaristan Vize İstiyor Mu 13 Macaristan Vize İstiyor Mu
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Macaristan Vize İstiyor Mu 10 Macaristan Vize İstiyor Mu
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Macaristan Vize İstiyor Mu 20 Macaristan Vize İstiyor Mu
93%

Vize Başarıyla Alındı

Macaristan Vize İstiyor Mu 21 Macaristan Vize İstiyor Mu
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Macaristan Vize İstiyor Mu 22 Macaristan Vize İstiyor Mu
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Macaristan Vize İstiyor Mu 23 Macaristan Vize İstiyor Mu
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Macaristan Vize İstiyor Mu 24 Macaristan Vize İstiyor Mu

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Macaristan Vize İstiyor Mu 1 Macaristan Vize İstiyor Mu

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Macaristan Vize İstiyor Mu 26 Macaristan Vize İstiyor Mu

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Macaristan Vize İstiyor Mu 27 Macaristan Vize İstiyor Mu