SİZE UYGUNMUYUZ?

Sadece bizim sözümüze güvenmeyin, kendiniz bulun.

Avrupa’da kuracağımız şirketin büyüklüğüne kompleks oranına ve çalıştırılacak eleman sayısına bağlı olarak servislerimiz artacağı için net fiyat almanız için bizi aramanızı yada ücretsiz bir danışmanlık almanızı tavsiye ediyoruz. 

Hayır. Gizli fiyatlandırma uygulamasına kesinlikle karşıyız ve müşterilerimiz ile ilişkimizi zedeleyecek her türlü uygulamadan şiddetle kaçınıyoruz.

Sizlere verdiğimiz tüm hizmetlerde kesinlikle tam değeri olan fiyatları biçtiğimize inanıyoruz, çünkü çalışmalarınızı özenle en yüksek kalitede yapıyor, bir iş planında bile onlarca ve hatta yüzlerce saat çalışıyoruz.

Yazdığımız iş planları ve her türlü mektup ve döküman tamamen size ve işinize özeldir, kesinlikle büyük bir özenle yapılır.

Sizlere kesin ve doğru bilgiler ışığında yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz ve büyük ihtimalle başvurularınızı başarıyla sonuçlandıracağız.

Elbette, yazdığımız her türlü mektup, form ve il planları mükemmel bir İngilizce ile yazılıp gramer’i kontrol edilir.

Bazen yüksek talep nedeni ile çalışmalarımızın sonuçlanması biraz zaman alabilir ancak her iş planını mümkün olan en hızlı sürede, yani ortalama 7-12 gün arasında bitirmekteyiz.

Evet ! Size özel whatsapp destek hattımızdan bize 7 gün 24 saat ulaşabilir sorularınızı sorup destek alabilirsiniz.

Bu gibi özel durumlarınızda extra bir ücret ile işinize verilen günlük zamanı arttırıp aciliyetinize yetişeceğimizden emin olabilirsiniz.

Hala Sorularınız mı Var? 

Ücretsiz Kısa Danışmanlık Hizmetimizi Alıp Sorularınızı Rahatça sorun.

ÜCRETSİZ KISA DANIŞMANLIK