fbpx

Yurtdışı Sınavları Hazırlık Kursları

Yurtdışı Sınavları Hazırlık Kursları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışında sınav hazırlık kurslarının önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 3 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 4 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışında sınav hazırlık kurslarının önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 5 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 6 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 7 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 8 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 9 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 10 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 11 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

YURTDIŞI SINAVLARI HAZIRLIK KURSLARI

Yurtdışı Üniversite Sınavları Hakkında Tüm Bilgiler

Yurtdışında Sınav Hazırlık Kursları

 

Yurtdışında eğitim almayı düşünüyor ancak girmeniz gereken sınavlar konusunda endişeli misiniz? Yurtdışında sınava hazırlık kursları, üniversite sınavlarınıza veya diğer önemli testlere girmeden önce kendinizi daha hazırlıklı ve özgüvenli hissetmenize yardımcı olabilir.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Yurtdışında eğitim almak heyecan verici ve zenginleştirici bir deneyim olabilir. Yurtdışı sınavları, ancak yabancı bir ülkede sınavlara girmeyi düşünmek de sinir bozucu olabilir. Yurtdışı üniversite sınavları, ister yurtdışında bir üniversitede okuyor olun, ister sadece yurtdışında ücretsiz lise okumak için sınavlarda, ister lise sınavlarına giriyor olun, isterseniz de sınava hazırlık kursları başarılı olmanıza yardımcı olabilir. Bu kurslar size sınavlarınızı başarıyla geçmeniz için gereken stratejileri, ipuçlarını ve püf noktalarını öğretebilir.

 

Gireceğiniz sınavın türüne bağlı olarak birçok farklı türde sınava hazırlık kursu mevcuttur. Örneğin, yurtdışında bir üniversitede okumak isteyen öğrenciler için genellikle gerekli olan TOEFL veya IELTS sınavları için özel olarak tasarlanmış kurslar vardır. Bu kurslar size dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerinizi nasıl geliştireceğinizi öğretebilir, böylece sınavda başarılı olabilir ve seçtiğiniz üniversiteye girebilirsiniz.

 

Yurtdışında sınavsız sınavsız yurtdışı üniversite için bir üniversite arıyorsanız. Yurtdışındaki bazı üniversitelerin portfolyo bazlı kabuller, mülakat bazlı kabuller ve daha pek çok sınavsız yurtdışı üniversite başvuru seçeneği vardır. İlgilendiğiniz üniversiteye danışmak ve kabul koşullarının neler olduğunu görmek her zaman en iyisidir.

 

Sınavlara hazırlık kursları da dil becerilerinizi geliştirmek için harika bir yol olabilir. Ana diliniz İngilizce değilse ve İngilizce sınavlara girmeyi planlıyorsanız, özellikle dil becerilerinizi geliştirmeye odaklanan bir kursa katılmak faydalı olabilir. Bu kurslar size sınavlarınızda başarılı olmak için bilmeniz gereken kelime, gramer ve deyimleri öğretebilir. Sınavsız yurtdışı üniversite için de seçenekler bulunmaktadır.

 

Yurtdışında sınava hazırlık kurslarının bir diğer faydası da deneyimli ve bilgili eğitmenlerden eğitim alma fırsatı sunmasıdır. Yurtdışı sınavları için bu eğitmenler kendi alanlarında zengin bilgi ve deneyime sahiptir ve sınavlara nasıl yaklaşmanız gerektiği konusunda size değerli bilgiler ve rehberlik sağlayabilirler. Ayrıca, ekstra yardıma veya desteğe ihtiyaç duyabileceğiniz alanları belirlemenize ve ele almanıza da yardımcı olabilirler. Sınavsız üniversite yurtdışı seçenekleri bu alanda size destek sağlayabilmektedir.

 

Yurtdışında sınava hazırlık kurslarına katılmanın bir diğer avantajı da aynı sınavlara hazırlanan diğer öğrencilerle birlikte öğrenme fırsatıdır. Bu, motivasyonunuzu korumanıza ve yolunuza devam etmenize yardımcı olabilecek akranlarınızdan oluşan bir destek ağı kurmanın harika bir yolu olabilir. Yurt dışı sınavları için ayrıca, birbirinizden bir şeyler öğrenebilir ve başarı için ipuçlarını ve stratejileri paylaşabilirsiniz. Yurtdışı üniversite sınavları, seviyenizi ve başarınızı ölçmek için size ipuçları verebilir.

 

Yurtdışı sınavları, yurtdışında ücretsiz lise okumak için sınavlara hazırlanmanın sadece bir kursa katılmakla değil, aynı zamanda çalışmak ve pratik yapmak için zaman ve çaba harcamakla ilgili olduğunu unutmamak önemlidir. Yurt dışı sınavları, deneme sınavları, çalışma kılavuzları ve çevrimiçi kaynaklar gibi size sunulan tüm kaynaklardan yararlandığınızdan emin olun. Sınavlarınıza hazırlanırken hem fiziksel hem de zihinsel olarak kendinize iyi bakmayı unutmayın. Bu, yeterince uyumayı, iyi beslenmeyi ve stresi azaltmak için mola vermeyi içerebilir.

 

Yurtdışında lise, yabancı bir ülkede bulunan bir lisede eğitim alma uygulamasını ifade eder. Yurtdışı yüksek lisans sınavı, değişim programları, uluslararası okullar veya yatılı okullar gibi çeşitli programlar aracılığıyla yapılabilir. Yurtdışında lise, öğrencilere farklı kültürler, diller ve yaşam biçimleri hakkında bilgi edinme, dil becerilerini geliştirme ve küresel bir bakış açısı kazanma fırsatı sağlayabilir. Ayrıca öğrencileri yurtdışında kolej veya üniversite eğitimine hazırlayabilir ve gelecekteki eğitim ve kariyer için fırsatlar yaratabilir. Yurtdışındaki bazı liselerde ücretsiz eğitim ve sınav seçenekleri bulunmaktadır. Yurtdışı sınavları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Yurtdışındaki sınav hazırlık kursları, yurtdışı sınavları açısından üniversite sınavlarınıza veya diğer önemli testlere girmeden önce kendinizi daha hazırlıklı ve özgüvenli hissetmenize yardımcı olmak için harika bir yol olabilir. Deneyimli ve bilgili eğitmenlerden zengin bilgi ve deneyim, diğer öğrencilerle birlikte öğrenme fırsatı, sınava uygun bir yerde öğrenme şansı ve pratik yapmak ve çalışmak için kaynaklar sunarlar. Yurt dışı sınavları, size sunulan tüm kaynaklardan yararlanarak ve kendinize dikkat ederek başarı şansınızı artırabilir ve yurtdışında eğitim hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yurtdışı sınavları hazırlık kurslarının bir diğer önemli yönü de sundukları esnekliktir. Yurtdışında üniversite okumak için hangi sınav sorusunun cevabını sonraki başlığımızda açıklamaya çalıştık. Birçok kurs çevrimiçi olarak mevcuttur, bu da dünyanın herhangi bir yerinden çalışabileceğiniz ve hazırlanabileceğiniz anlamına gelir. Sınavsız yurtdışı üniversite için bu anlamda yurtdışı sınavları, özellikle yurtdışındaysanız ve yüz yüze bir kurs için belirli bir yere seyahat edemiyorsanız faydalı olabilir. Sınavsız üniversite yurtdışı programları da mevcuttur. 

Yurtdışında ücretsiz lise okumak için sınavlar size avantaj sağlayabilir. Çevrimiçi kurslar ayrıca kendi programınıza göre ve kendi hızınızda çalışabilmenin rahatlığını sunar; bu da özellikle yoğun bir programınız veya başka sorumluluklarınız varsa yararlı olabilir.

 

Ayrıca, yurtdışında bir sınava hazırlık kursu almak da sınavlarınıza hazırlanmak için uygun maliyetli bir yol olabilir. Yurtdışı üniversite sınavları için birçok kurs, geleneksel yüz yüze kursların maliyetinin çok altında kapsamlı bir müfredat ve çalışma materyalleri sunar. Yurtdışı sınavları ayrıca, bazı kurslar burs veya diğer mali yardım seçenekleri sunarak her kesimden öğrenci için erişilebilir hale getirmektedir. Yurtdışında ücretsiz lise okumak için sınavlar açısından da yine birçok seçenek bulunmaktadır.

 

Sınava hazırlık kursu sağlayıcılarının kursun ötesinde sunduğu kaynakları da göz önünde bulundurmak gerekir. Bazı sağlayıcılar danışmanlık, kariyer rehberliği ve hatta uluslararası öğrenciler için vize ve barınma süreçlerinde yardım gibi ek kaynaklar sunar. Bu, özellikle yurtdışında eğitim almayı planlıyorsanız ve süreçle ilgili çeşitli adımlarda gezinmek için yardıma ihtiyacınız varsa faydalı olabilir. Sınavsız yurtdışı üniversite tercihlerine de göz atmanızı öneririz. Sınavsız üniversite yurtdışı seçenekleri çok fazladır. Yurtdışında okumak için sınav ile ilgili birçok doküman da bulunmaktadır.

 

Yurtdışı yüksek lisans sınavı ayrıca, gireceğiniz sınavların formatının yanı sıra puanlama sistemini de araştırmak ve anlamak çok önemlidir. Yurtdışı yüksek lisans sınavları, hazırlığınız sırasında doğru alanlara odaklanmanıza ve başarı şansınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, sınavların zorluk seviyesini ve mevcut bilgi ve beceri düzeyinizi göz önünde bulundurmanız önemlidir, böylece sizin için en uygun kursu seçebilirsiniz.

 

Sonuç olarak, yurtdışındaki Sınav Hazırlık Kursları esneklik, uygun maliyet, ek kaynaklar ve sınavların formatına uygunluk gibi birçok avantaj sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun bir kurs seçmek ve ayrıca size sunulan tüm kaynaklardan yararlanmak önemlidir. Başarının anahtarının, çalışmak ve pratik yapmak için zaman ve çaba harcamanın yanı sıra kendinize dikkat etmek olduğunu unutmayın. Doğru hazırlıkla, yurtdışında eğitim alma hayalinizi gerçekleştirebilir ve sınavlarınızda başarılı olabilirsiniz.

 

Yurtdışında Üniversite Okumak İçin Hangi Sınav?

 

Yurtdışında üniversite okumak için hangi sınav sorusunun cevabı olarak, yurtdışında eğitim, kişisel ve mesleki gelişim için bir fırsatlar dünyası açabilecek heyecan verici ve zenginleştirici bir deneyimdir. Ancak çantanızı toplayıp yabancı bir ülkeye gitmeden önce, bir üniversiteye veya başka bir eğitim kurumuna kabul edilmek için girmeniz gereken sınavları göz önünde bulundurmanız gerekir. Yurtdışı üniversite sınavı için, yurtdışında okumak için girilen sınav seçenekleri oldukça fazladır.

 

Yurtdışında eğitim için gerekli olan en yaygın sınavlardan biri Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi’dir (TOEFL). Bu sınav dünya çapında birçok üniversite ve eğitim kurumu tarafından talep edilir ve ana dili İngilizce olmayanların İngilizce dil yeterliliğini değerlendirmek için tasarlanmıştır. İngilizce dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerinizi ölçer ve genellikle İngilizcenin birincil eğitim dili olduğu bir üniversitede okumak isteyen öğrenciler için gereklidir. Yurt dışı üniversiteler sınavsız öğrenci de kabul edebilmektedir.

 

Yurtdışında üniversite okumak için hangi sınav tercihi yapmalıyım diye düşündüğünüzde, sınavsız üniversite yurtdışı seçeneklerinin yanında, yurtdışında eğitim için bir diğer popüler sınav ise Uluslararası İngilizce yurtdışı dil sınavı sistemidir (IELTS). Bu yurtdışı dil sınavı, sınav da ana dili İngilizce olmayanların İngilizce dil yeterliliğini değerlendirmek için tasarlanmıştır ve dünya çapında birçok üniversite ve eğitim kurumu tarafından talep edilmektedir. İçerik ve format açısından TOEFL’a benzer ve İngilizce dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerinizi ölçer. Yurtdışında okumak için girilen sınav bu açıdan size faydalar da sağlar. Yurt dışı üniversiteler sınavsız geçiş için de bilgi alabilirsiniz. Yurtdışı yüksek lisans sınavları da size uygun olabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri’nde eğitim almak isteyen öğrenciler için genellikle Scholastic Assessment Test (SAT) veya American College Testing (ACT) gereklidir. Bu sınavlar matematik, okuma ve yazma gibi çeşitli konularda bilgi ve becerilerinizi değerlendiren standartlaştırılmış testlerdir. Genellikle Amerika Birleşik Devletleri’ndeki üniversitelere ve kolejlere kabul için gereklidirler ve genellikle burs ve mali yardım vermek için bir temel olarak kullanılırlar.

 

Yurtdışı üniversite sınavı, yurtdışında eğitim için gerekli olabilecek diğer sınavlar arasında lisansüstü eğitim için Graduate Record Examination (GRE), tıp eğitimi için Medical College Admission Test (MCAT) ve hukuk eğitimi için Law School Admission Test (LSAT) bulunmaktadır. Liseyi yurtdışında okumak için sınav seçeneklerini size anlatmaya çalıştık.

 

Yurtdışında üniversite okumak için hangi sınav sorusuna karar veremediğimiz zaman, yurt dışında eğitim almak için gereken sınavların, eğitim almak istediğiniz ülke ve kurumun yanı sıra başvurduğunuz programa bağlı olarak değişeceğini unutmamak önemlidir. Liseyi yurtdışında okumak için sınav seçenekleri arasında, yurtdışında okumak için sınav oldukça fazladır. İlgilendiğiniz üniversitelerin ve kurumların gereksinimlerini araştırdığınızdan ve buna göre plan yaptığınızdan emin olun. Birçok üniversitenin başvuru için portfolyo bazlı kabul, mülakat bazlı kabul ve daha birçok farklı seçeneği vardır. İlgilendiğiniz üniversiteye danışmak ve kabul koşullarının neler olduğunu görmek her zaman en iyisidir.

Euro Anatolia ücretsiz danışmanlığı için şimdi randevu alın!

 

 [/expander_maker]

Bazı popüler yurtdışı sınav hazırlık kursları arasında Test of English as a Foreign Language (TOEFL), International English Language Testing System (IELTS) ve Graduate Record Examination (GRE) bulunmaktadır.

TOEFL sınavına hazırlanmak için örnek sınav sorularını çalışabilir, deneme sınavlarına girebilir ve sınavın formatına ve yapısına aşina olabilirsiniz. Ayrıca mümkün olduğunca İngilizce okuyarak, yazarak ve konuşarak İngilizce dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

IELTS sınavı dört bölüme ayrılır: okuma, yazma, dinleme ve konuşma. Okuma ve yazma bölümleri tek oturumda tamamlanırken, dinleme ve konuşma bölümleri ayrı bir günde tamamlanır.

GRE sınavının tamamlanması, sözel akıl yürütme ve sayısal akıl yürütme bölümleri arasında 10 dakikalık bir ara da dahil olmak üzere yaklaşık 3 saat 45 dakika sürer.

GRE sınavını yöneten Educational Testing Service (ETS), GRE Genel Sınavı Resmi Kılavuzu ve GRE PowerPrep yazılımı gibi resmi GRE materyallerinin kullanılmasını önermektedir. Ayrıca GRE deneme sınavı, kelime bilgi kartları ve çevrimiçi sınava hazırlık kursları gibi ek kaynakların kullanılması da önerilir.

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 11 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

YURTDIŞINDA EN POPÜLER SINAV HAZIRLIK ÜLKELERİ

Yurtdışında En Beğenilen Sınav Hazırlık Ülkelerine Birde Siz Göz Atın

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 13 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

Amerika’da Yüksek Lisans

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 14 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

İspanya’da Yüksek Lisans

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 15 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 16 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

Polonya Yüksek Lisans

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 17 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 18 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 19 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 20 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

İsveç Üniversiteleri

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 21 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 17 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

Hollanda Üniversiteleri

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 23 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 18 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

Kanada Üniversiteleri

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 13 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

Amerika Üniversiteleri

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 26 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 27 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 28 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 29 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 30 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 31 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 32 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 31 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 32 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 35 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 36 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 37 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 38 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 35 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 35 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 36 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 37 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 38 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 35 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 45 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
93%

Vize Başarıyla Alındı

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 46 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 47 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 48 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 49 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

[wpgmza id="1"]

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 50 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI 51 MENU - SINAV HAZIRLIK MENU SAYFASI