fbpx

Almanya Yaz Okulu Fiyatları

Almanya Yaz Okulu Fiyatları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Almanya’da yaz okulunun açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

almanya yaz okulu fiyatları 3 almanya yaz okulu fiyatları
almanya yaz okulu fiyatları 4 almanya yaz okulu fiyatları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Almanya’da yaz okulunun önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

almanya yaz okulu fiyatları 5 almanya yaz okulu fiyatları

ALMANYA YAZ OKULU FİYATLARI

Almanya Yaz Okulu Fiyatları Hakkında Bilgiler

Almanya Yaz Okulu Fiyatları

Almanya yaz okulu fiyatları bugün eğitim kalitesi açısından dünya liderlerinden biridir – hem uzun vadeli hem de kısa vadeli eğitim programları, bilgi hazinesine büyük katkı sağlamaktadır. Çeşitli eğitim kurumları tarafından yürütülen yaz tatili programlarına giderek daha fazla yabancı öğrenci katılmaktadır. Almanya’daki yaz okulları , çalışma ve dinlenme, akademik ve macera yönlerini birleştiren özel bir kurstur. Eğitim, en prestijli ve dünya sıralamasında ilk sıralarda yer alan eğitim kurumları temelinde yürütülür. Almanya Yaz Okulları fiyatı uluslararası öğrenciler için büyük avantajdır

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Almanya yaz okulları fiyatları ve avantajları :

·        Dünyanın en iyi eğitim sistemlerinden birine sahiplerdir,

·        Almanca, İngilizce ve diğer dilleri öğrenme imkanı verirler,

·        Yoğun bir müfredata ve eğitim görecesine sahiplerdir,

·        Spor ve Yaratıcı Faaliyetler gibi olanaklar sağlarlar,

·        Eşsiz eğitim programları vardır,

·        Öğrenci güvenliğine son derecede önem verirler,

·        Konforlu konaklama hizmeti sunarlar,

·        Gelenekleri ve kültürü tanıma fırsatı sunarlar,

·        Son derece profesyonel öğretmenler ve alanlarında kaliteli personellerle çalışırlar,

·        Değerli yaşam deneyimi, yeni arkadaşlar edinme fırsatı sunarlar.

Tüm katılımcılar yaş ve yeterlilik düzeyine göre gruplara ayrılır. Öğrencilerin özel bir yaklaşım bulabilmeleri gerekir, çünkü her yaşın kendine özgü, en uygun yöntemi vardır. Almanya yaz okulları için Yaş grupları:

·        3 yıldan 7 yıla kadar

·        8 ila 11 yaş arası

·        12 ila 15 yıl

·        16 yaşından 18 yaşına kadar.

En küçük katılımcılara her zaman ebeveynleri veya bir dadı / vasi eşlik eder.

Eğitim kurumlarının çoğu ya büyük şehirlerde ya da inanılmaz derecede güzel bir doğaya sahip sakin bir kırsal alanda bulunmaktadır. Almanya yaz okulu eğitim, akademik yükü rekreasyona yönelik faaliyetlerle birleştirir. Katılım süresi 1-6 haftadır (bazen daha uzun da olabilir). Seçeceğiniz yaz okulu için kurs tipi seçebilirsiniz;

·        Standart

·        Yoğun

·        Değerlendirmeye Dayalı

·        Belirli bir alana sahip kurs (spor, yaratıcı, tematik, bilimsel vb.).

Dil dersleri hafta içi öğle yemeğinden önce yapılır; dersler, bireysel bir yaklaşım bulabilen yüksek nitelikli öğretmenler tarafından yürütülür. Sınıfta serbest, rahat bir atmosfer, canlandırmalar, tartışmalar, konuşmalar ve sunumlar vardır. Eğitim programının tamamlanmasının ardından Almanya Dil Okulu’ndan bir onay sertifikası verilir.

Geri kalan zamanlarda, öğrenciler çeşitli türlerde fiziksel aktivite ve yaratıcılıkla uğraşırlar, gezileri, müzeleri, sinemaları ve tiyatroları ziyaret ederler, eğitim gezileri ve yürüyüşler düzenlerler. Boş zaman programı belirli bir düzene sahip olabilir – örneğin, profesyonel futbol eğitimi, müzik enstrümanları çalmak ve çok daha fazlası. Genel seviyeyi geliştirmek veya yurtdışındaki eğitim kurumlarına kabul için hazırlanmak için çeşitli bilimlerde çalışmak da mümkündür. Almanya yaz okulu fiyatı bu bağlamda çok uygundur.

Almanya Yaz Okulu Konaklama Seçenekleri Nelerdir?

Ev sahibi taraf, konaklama ve yemekle ilgili tüm konularla ilgilenir. Konaklama türleri:

 

Konut: Standart oda 1-2 kişilik birkaç yatak odası, banyolar, oturma odası ve mutfak ortak alanlarından oluşmaktadır. Daireler ve yatak odaları mobilya ve ev aletleri ile donatılmıştır. Binada çamaşırhaneler, oyun ve dinlenme salonları, güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Personel, ortaya çıkan sorunları çözmek için her zaman yardıma hazırdır. Almanya yaz okulu konaklama hizmetinde tüm öğrencilere günde birkaç kez dengeli bir diyet verilir, özel bir plan veya diyet seçme imkanı vardır.

Ev sahibi aile: Bu konaklama türünde, öğrenci gündüz kampüste, gece ise yerel bir ailenin evinde kalır ve burada yaşar. Bu, Alman toplumunda benimsenen yaşam tarzı ve davranış kurallarını tanıma ve aynı zamanda dili doğrudan taşıyıcılarıyla aktif olarak uygulama fırsatı sağladığı için çok ilginç bir seçenektir. Öğrenciye tüm olanaklara sahip bir yatak odası ve evin geri kalanını kullanma fırsatı verilir. Tüm aileler personel tarafından özenle seçilir: öğrenciler rahat ve samimi bir ortama girerler ve her zaman yardıma ve desteğe güvenebilirler. Öğrenciler, kural olarak, kahvaltı ve akşam yemeğini evde, öğle yemeğini okulda yerler. Almanya yaz okulu fiyatı bu konaklama türünde uyguna gelecektir.

Daire / otel: Bazen katılımcılar otellerde ya da apartman dairelerinde ağırlanır, bazen de bazı sebeplerden dolayı bireysel konaklamaya ihtiyaç duyulur. Tüm nüanslar, belirli bir öğrencinin / velinin istekleri dikkate alınarak belirlenir.

Almanya Yaz Okulu Fiyatları

Fiyatlar ve maliyetler kuruma, gidilen döneme, konuma, ders sayısına ve diğer faktörlere bağlı olarak değişir. Almanya yaz okulu fiyatı Temel ödeme tipi, kural olarak şunları içerir:

·        Dil dersleri

·        Konaklama ve yemekler

·        Boş zaman ve eğlence faaliyetleri

·        Seçilen spor türleri ve / veya yaratıcılık için sınıflar

·        Eğitim yardımları

·        Sağlık sigortası (her zaman değil).

Almanya yaz okulu fiyatlarına dahil olmayanlar:

·        Uçuşlar

·        Belgelerin ve vizelerin tescili için yapılan masraflar

·        Özel masraflar

Almanya yaz okulu kabul süreci basittir: bir eğitim kurumuna karar vermeniz, başvurmanız (ve belge paketi), rezervasyon yaptırmanız, Almanya yaz okulu fiyatını ödemeniz  ve vize vermeniz gerekir. Tüm aşamalarda, okul personeli ve eğitim uzmanları ortaya çıkan tüm sorunları çözmede yardımcı olacaktır.

Uluslararası öğrenciler için Almanya’daki en iyi, en prestijli yaz okulları ve kursları için listemizden faydalanabilirsiniz;

Almanya yaz okulu fiyatları için Schule Schloss Salem Uluslararası Koleji bilgilerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Schule Schloss Salem Uluslararası Koleji: İngilizce ve Almanca. Alanları: bilim, robotik, müzik, sanat.

Spor: futbol, basketbol, yüzme, golf, dağ bisikleti, yelken ve çok daha fazlası.

Geziler:Almanya, komşu Avusturya ve İsviçre’deki unutulmaz yerlere geziler.

Maliyet:  2 hafta için 2.500 € ‘dan başlıyor.

Almanya yaz okulu fiyatları için Humboldt-Institut Berlin-Zentrum okulu bilgilerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Humboldt-Institut Berlin-Zentrum: Yoğun Almanca kursu (haftada 30 ders) aktif öğrenciler için idealdir: çok sayıda etkileşimli sınıf, rol oyunları ve simüle edilmiş durumlar, iletişim becerilerinin geliştirilmesi, konuşmalar, okuryazar konuşma programları, aksanlardan kurtulma.

Maliyet: 2 hafta için 2.800 €’dan başlıyor.

Almanya yaz okulu fiyatları için German Language School Munich Adventure okulu bilgilerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

German Language School Munich Adventure:  Eşsiz doğal veriler ve temiz dağ havası sağlığı korumak için idealdir. Almanca seviyesini geliştirme kursu, gramer alıştırmaları, kelime dağarcığı, dinleme, doğru ve yetkin sözlü ve yazılı konuşma becerilerini geliştirme. Çok sayıda etkinlik.

Maliyet: 2 hafta için 1.920 €’dan başlıyor.

Almanya yaz okulu fiyatları için German Language School Young&Fun in Berlin okulu bilgilerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

German Language School Young&Fun in Berlin:  Standart Almanca + eğlence; futbol akademisi; tenis akademisi. Alanlarında başarılı olan profesyonel koçlarla sınıflar. Dil ve spor becerilerinde önemli gelişmeler sağlanabilmesi için özel eğitim çeşitleri.

Maliyet: 2 hafta için 1.480 €’dan başlayan fiyatlarla.

Almanya yaz okulu fiyatları için Berlin Water Sports – GLS German Language School okulu bilgilerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Berlin Water Sports – GLS German Language School:  Açık hava etkinlikleri ve su sporlarını sevenler için! Deneyimli danışmanların rehberliğinde Almanca dersleri ve aktif eğitim. İletişimdeki engellerin, telaffuz ve aksan sorunlarının aşılmasına özellikle dikkat edilir.

Maliyet: 2 hafta için 1.800 €’dan başlayan fiyatlarla.

Almanya gelişmiş eğitim sistemi ve disiplini ile uluslararası öğrenciler için en çok tercih edilen ülkelerin başında gelmektedir. Almanya yaz okulları, öğrencilerin çalışmasını, kültürü tanımasına, dil eğitimi konusunda öğrencinin kendisini geliştirmesine önemli seviyede destek olurken, sosyalleşme anlamında öğrencilerine eğlence fırsatı sunar.

Euro Anatolia ailesi olarak Almanya yaz okulu fiyatları ve diğer tüm bilgiler hakkında ücretsiz danışmanlığımızdan faydalanmanız için mutlaka randevunuzu bekliyoruz. 

 [/expander_maker]

Öncellikle yurtdışı master programları hakkında bilgi edinerek bu programlardan size uyanları belirleyin. Master bursunu alabilmeniz için gerekli şartları yerine getirdiğinizden emin olun ve belgelerinizi hazırlayın. Burs başvuru tarihlerine dikkat ederek başvurunuzu tamamlayın. Tüm bu aşamalarda Euro Anatolia Danışmanlık sizlere her zaman yardımcı olacaktır.

Jean Monnet, Chevening, British Council, İsveç Enstitü Bursları, Hollanda Scholarship, Fulbright Bursları,  SciencesPo, DAAD Türkiye olmak üzere yurtdışından alınabilecek burslar olduğu gibi yurt içinden de YLYS (Milli Eğitim Bakanlığı Bursu) ve TEV Bursu (Türk Eğitim Vakfı yurtdışı Yüksek Lisans Bursu) na başvurulabilir.

İyi bir araştırma ile ki Euro Anatolia Danışmanlık her zaman bu konuda sizin yanınızdadır, tüm bilgileri edinerek gerekli şartları yerine getirin. Her burs programının sistem üzerinden başvuru yapılacak kendi sitesine belgelerinizi yükleyerek başvurabileceğiniz gibi, imkanınız varsa kendi yerlerinden de bizzat başvuru belgelerinizi sunabilirsiniz.

Her bir programın kendi sitelerinden bilgi edinebilirsiniz. Yine bu konu hakkındaki her türlü sorularınız için Euro Anatolia Danışmanlık uzmanları sizi bilgilendirecektir.

Her burs programının şartları kendi içlerinde komisyonlarınca belirlenmiştir. Hiçbirinin şartları diğerine uymadığı gibi bursun verileceği sürede yine komisyonca belirlenmiş temel bir özelliktir. Burs programı araştırırken size verilecek burs miktarı ve süresine özellikle dikkat ediniz.

Her burs programında şartlar değişebileceği gibi dil yeterliliği konusunda genelde aynı dereceleri beklemektedirler. Bu genellikle IELTS Akademik için 6, TOEFL iBT için 75 olarak belirlenmekte. Bazı programlar ülkelerinde lisans eğitiminin tamamını İngilizce olarak alınmış olunmasını yeterli bulmaktadır.

Tüm programlar kendi komisyonlarınca bu şartı belirlemektedir. Bazı programlar tüm eğitim, materyal, yaşam şartları, sağlık ve ulaşım bedellerini ödediği gibi bazı programlarda daha kısıtlı imkanlar sunmaktadır. Bu nedenle her bir burs programı sunduğu imkanlar ve istediği şartlar açısından dikkatlice incelendikten sonra başvuruda bulunmanızı tavsiye ederiz.

almanya yaz okulu fiyatları 5 almanya yaz okulu fiyatları

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

almanya yaz okulu fiyatları 7 almanya yaz okulu fiyatları

Amerika’da Yüksek Lisans

almanya yaz okulu fiyatları 8 almanya yaz okulu fiyatları

İspanya’da Yüksek Lisans

almanya yaz okulu fiyatları 9 almanya yaz okulu fiyatları

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

almanya yaz okulu fiyatları 10 almanya yaz okulu fiyatları

Polonya Yüksek Lisans

almanya yaz okulu fiyatları 11 almanya yaz okulu fiyatları

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

almanya yaz okulu fiyatları 12 almanya yaz okulu fiyatları

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

almanya yaz okulu fiyatları 13 almanya yaz okulu fiyatları

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

almanya yaz okulu fiyatları 14 almanya yaz okulu fiyatları

İsveç Üniversiteleri

almanya yaz okulu fiyatları 15 almanya yaz okulu fiyatları

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

almanya yaz okulu fiyatları 11 almanya yaz okulu fiyatları

Hollanda Üniversiteleri

almanya yaz okulu fiyatları 17 almanya yaz okulu fiyatları

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

almanya yaz okulu fiyatları 12 almanya yaz okulu fiyatları

Kanada Üniversiteleri

almanya yaz okulu fiyatları 7 almanya yaz okulu fiyatları

Amerika Üniversiteleri

almanya yaz okulu fiyatları 20 almanya yaz okulu fiyatları

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

almanya yaz okulu fiyatları 21 almanya yaz okulu fiyatları

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

almanya yaz okulu fiyatları 22 almanya yaz okulu fiyatları

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

almanya yaz okulu fiyatları 23 almanya yaz okulu fiyatları

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

almanya yaz okulu fiyatları 24 almanya yaz okulu fiyatları

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

almanya yaz okulu fiyatları 25 almanya yaz okulu fiyatları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

almanya yaz okulu fiyatları 26 almanya yaz okulu fiyatları

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

almanya yaz okulu fiyatları 25 almanya yaz okulu fiyatları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

almanya yaz okulu fiyatları 26 almanya yaz okulu fiyatları

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

almanya yaz okulu fiyatları 29 almanya yaz okulu fiyatları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

almanya yaz okulu fiyatları 30 almanya yaz okulu fiyatları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

almanya yaz okulu fiyatları 31 almanya yaz okulu fiyatları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

almanya yaz okulu fiyatları 32 almanya yaz okulu fiyatları
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

almanya yaz okulu fiyatları 29 almanya yaz okulu fiyatları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

almanya yaz okulu fiyatları 29 almanya yaz okulu fiyatları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

almanya yaz okulu fiyatları 30 almanya yaz okulu fiyatları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

almanya yaz okulu fiyatları 31 almanya yaz okulu fiyatları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

almanya yaz okulu fiyatları 32 almanya yaz okulu fiyatları
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

almanya yaz okulu fiyatları 29 almanya yaz okulu fiyatları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

almanya yaz okulu fiyatları 39 almanya yaz okulu fiyatları
93%

Vize Başarıyla Alındı

almanya yaz okulu fiyatları 40 almanya yaz okulu fiyatları
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

almanya yaz okulu fiyatları 41 almanya yaz okulu fiyatları
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

almanya yaz okulu fiyatları 42 almanya yaz okulu fiyatları
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

almanya yaz okulu fiyatları 43 almanya yaz okulu fiyatları

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

almanya yaz okulu fiyatları 5 almanya yaz okulu fiyatları

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

almanya yaz okulu fiyatları 45 almanya yaz okulu fiyatları

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

almanya yaz okulu fiyatları 46 almanya yaz okulu fiyatları