fbpx

Almanya Yaz Okulu Fiyatları

Almanya Yaz Okulu Fiyatları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Almanya’da yaz okulunun açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

almanya yaz okulu fiyatları 3 almanya yaz okulu fiyatları
almanya yaz okulu fiyatları 4 almanya yaz okulu fiyatları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Almanya’da yaz okulunun önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

almanya yaz okulu fiyatları 5 almanya yaz okulu fiyatları

ALMANYA YAZ OKULU FİYATLARI

Almanya Yaz Okulu Fiyatları Hakkında Bilgiler

Almanya Yaz Okulu Fiyatları

Almanya yaz okulu fiyatları bugün eğitim kalitesi açısından dünya liderlerinden biridir – hem uzun vadeli hem de kısa vadeli eğitim programları, bilgi hazinesine büyük katkı sağlamaktadır. Çeşitli eğitim kurumları tarafından yürütülen yaz tatili programlarına giderek daha fazla yabancı öğrenci katılmaktadır. Almanya’daki yaz okulları , çalışma ve dinlenme, akademik ve macera yönlerini birleştiren özel bir kurstur. Eğitim, en prestijli ve dünya sıralamasında ilk sıralarda yer alan eğitim kurumları temelinde yürütülür. Almanya Yaz Okulları fiyatı uluslararası öğrenciler için büyük avantajdır

Öncellikle yurtdışı master programları hakkında bilgi edinerek bu programlardan size uyanları belirleyin. Master bursunu alabilmeniz için gerekli şartları yerine getirdiğinizden emin olun ve belgelerinizi hazırlayın. Burs başvuru tarihlerine dikkat ederek başvurunuzu tamamlayın. Tüm bu aşamalarda Euro Anatolia Danışmanlık sizlere her zaman yardımcı olacaktır.

Jean Monnet, Chevening, British Council, İsveç Enstitü Bursları, Hollanda Scholarship, Fulbright Bursları,  SciencesPo, DAAD Türkiye olmak üzere yurtdışından alınabilecek burslar olduğu gibi yurt içinden de YLYS (Milli Eğitim Bakanlığı Bursu) ve TEV Bursu (Türk Eğitim Vakfı yurtdışı Yüksek Lisans Bursu) na başvurulabilir.

İyi bir araştırma ile ki Euro Anatolia Danışmanlık her zaman bu konuda sizin yanınızdadır, tüm bilgileri edinerek gerekli şartları yerine getirin. Her burs programının sistem üzerinden başvuru yapılacak kendi sitesine belgelerinizi yükleyerek başvurabileceğiniz gibi, imkanınız varsa kendi yerlerinden de bizzat başvuru belgelerinizi sunabilirsiniz.

Her bir programın kendi sitelerinden bilgi edinebilirsiniz. Yine bu konu hakkındaki her türlü sorularınız için Euro Anatolia Danışmanlık uzmanları sizi bilgilendirecektir.

Her burs programının şartları kendi içlerinde komisyonlarınca belirlenmiştir. Hiçbirinin şartları diğerine uymadığı gibi bursun verileceği sürede yine komisyonca belirlenmiş temel bir özelliktir. Burs programı araştırırken size verilecek burs miktarı ve süresine özellikle dikkat ediniz.

Her burs programında şartlar değişebileceği gibi dil yeterliliği konusunda genelde aynı dereceleri beklemektedirler. Bu genellikle IELTS Akademik için 6, TOEFL iBT için 75 olarak belirlenmekte. Bazı programlar ülkelerinde lisans eğitiminin tamamını İngilizce olarak alınmış olunmasını yeterli bulmaktadır.

Tüm programlar kendi komisyonlarınca bu şartı belirlemektedir. Bazı programlar tüm eğitim, materyal, yaşam şartları, sağlık ve ulaşım bedellerini ödediği gibi bazı programlarda daha kısıtlı imkanlar sunmaktadır. Bu nedenle her bir burs programı sunduğu imkanlar ve istediği şartlar açısından dikkatlice incelendikten sonra başvuruda bulunmanızı tavsiye ederiz.

almanya yaz okulu fiyatları 5 almanya yaz okulu fiyatları

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

NEDEN EURO ANATOLIA?

almanya yaz okulu fiyatları 25 almanya yaz okulu fiyatları

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

almanya yaz okulu fiyatları 26 almanya yaz okulu fiyatları

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

almanya yaz okulu fiyatları 27 almanya yaz okulu fiyatları

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

almanya yaz okulu fiyatları 28 almanya yaz okulu fiyatları

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

almanya yaz okulu fiyatları 29 almanya yaz okulu fiyatları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

almanya yaz okulu fiyatları 30 almanya yaz okulu fiyatları

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

almanya yaz okulu fiyatları 29 almanya yaz okulu fiyatları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

almanya yaz okulu fiyatları 30 almanya yaz okulu fiyatları

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ