İngiltere Ankara Antlaşması için İş planı yazmam gerekiyordu, bu karmaşık ve bilgi isteyen bir işi kendim yapamadım, ve irtibat kurduğum danışmanlar 12.000 Paund gibi uçuk fiyatlar istedi, ümitsiz bir pozisyondayken Euro Anatolia ile tanışmamla uygun fiyata iş planımı yazdırıp Vizemi aldım.

Yaşar Akören

Eşimle İngiltere Ankara antlaşmasına başvurmak istedik ancak Brexit dönemine denk geldiğimiz için başvuru şansını kaçırdık, Euro Anatolia ile irtibat kurana kadar Almanya, İspanya, Hollanda ve Danimarka gibi kat kat daha avantajlı ülkelere Ankara Antlaşması ile Gidebileceğimizi bilmiyorduk. Teşekkürler Euro Anatolia.

Mualla Gündüz

İş planımızı yazmak için danışman danışman fiyat alırken ücretlerin 500-8000 Paund gibi yüksek fiyatlara çıktığını gördük, iyiki Euro Anatolia’yı bulduk, harika grafikler ve datalar ile çok güzel bir iş planı yazdılar, sayelerinde vizemizi almış bulunduk, Euro Anatolia’ya çok teşekkürler.

Nagehan Yılmaz

Bu yıl eşimle Ankara Antlaşması ile İngiltere’de yeni bir hayata başlamak istedik, ancak malesef İngiltere başvurumuz için geç kaldığımızı farkettik bu bizim için üzücü olsada Euro Anatolia ile tanışmamızla herşey değişti. Turan bey bize Hollanda için çok uygun bir fiyata mükemmel bir iş planı hazırladı ve tüm başvuru boyunca desteğiyle Hollanda başvurumuzu başarıyla sonuçlandırdı. Çok mutluyuz ve çok teşekkür ederiz…

Yaşar Buyrukbilen

İngiltere Ankara Antlaşması’nın bitmesi ile Almanya ya Ankara Antlaşması ile gitme kararını aldım, ancak çoğu danışman iş planı için 4000 ile 5000 Euro ücret istedi, böyle bir param malesef yoktu, tam umutsuzluğa düşmüşken Turan bey çok çok uygun bir fiyata müthiş grafik ve detaylarıyla harika bir iş planı yazarak Almanya’ya Ankara Antlaşması ile gidebilmemi sağladı. Euro Anatolia bu işte en güvenilir ve en profesyoneli olduğunu anladım ve herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Alperen Tekin

Eşimle Ankara Antlaşması ile vize almayı planlıyorken bir arkadaşımızın tavsiyesi ile Euro Anatolia ile bağlantı kurduk, Hollanda da iş kurmanın büyük avantajlarını ve diğer ülkelere oranla kolaylığını öğrendik. İş planımızı düşük bir ücretle yazdırmamızla onayımızı rahatlıkla almış bulunduk.

Semih Aksoy