Yunanistan Turistik
Vizesi Nasıl Alınır 2023

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır başta Yunanistan turistik vizesi başvurusu üzerine tecrübemiz ile Yunanistan turist vizesinin önünü açmakla kalmıyor, sizlere çalışma ve Yunanistan’a vizede danışmanlık sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz. 

Schegnen Vize Ücreti
Schegnen Vize Ücreti

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır başta Yunanistan turistik vizesi başvurusu üzerine tecrübemiz ile Yunanistan turist vizesinin önünü açmakla kalmıyor, sizlere çalışma ve Yunanistan’a vizede danışmanlık sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz. 

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023

 

Yunanistan’da turizm, ülkedeki ekonomik faaliyetin kilit bir unsuru olmuştur ve ülkenin en önemli sektörlerinden biridir. Yunanistan, 1970’lerden bu yana, büyük ölçüde 18 UNESCO Dünya Mirası Alanı tarafından yansıtılan zengin kültürü ve tarihi ile Avrupa’da önemli bir turizm merkezi ve cazibe merkezi olmuştur. Yunanistan,  Avrupa ve dünyanın en çok yanı sıra uzun kıyı şeridi, birçok adası ve plajıyla. Yunanistan turistik vizesini nasıl alınır sorusunu cevaplayalım…

Yunanistan Turist Vizesi Şartları;

Yunan Cumhuriyeti’ni tatil, gezi, Yunan ülkesini, kültürünü ve yaşamını keşfetmek ve deneyimlemek için ziyaret etmeyi planlıyorsanız Yunanistan Turist Vizesine başvurmanız gerekecektir.

Yunanistan Vize Veriyor Mu? Yunanistan Vize Türleri

Yunanistan Turist Vizesi, tatil, gezi ve diğer turizm amaçlı Yunanistan’ı ziyaret etmek için, Yunanistan’da yaşayan arkadaşlarınızı veya aile üyelerinizi ziyaret etmek için Yunanistan Ziyaretçi Vizesi, Yunanistan iş Vizesi, işle ilgili faaliyetlerde bulunmak için, Yunanistan’da tıbbi tedavi alabilmek için Yunanistan Tıbbi Vizesi, Yunanistan Kısa Süreli Çalışma Vizesi, yarım yıllık dönemlerde üç aya kadar süren kurslara katılmak için, Yunanistan Kültür Vizesi ve Yunanistan Turist Vizesi için; Yunanistan’da kültürel veya spor etkinliklerine veya film çekimlerine katılmak için.

Yunanistan’a Turist Schengen Vizesi için Hangi Belgeler Gereklidir?

Yunanistan Turist vizesi almak için başvururken ek belgeleri sağlamanız gerekir: Son 6 aya ait banka ekstreniz. Yunanistan turist vizesi için seyahat güzergahınız yani bu giriş ve çıkış tarihleri, Yunanistan turistik vizesi için belgeler arasında nerede kalacağınız ve ne yapacağınız da dahil olmak üzere günlük seyahatinizin bir açıklaması da olmalı. Yunanistan’a seyahatinizi nasıl finanse edeceğinizin kanıtı.

Yunanistan Vize Şartları: Yunan Turist vizesi

Geçerli bir pasaport veya seyahat belgesi; pasaportunuzun 10 yıllık olduğundan emin olunuz, pasaportunuzun Schengen Bölgesinden çıktığınız tarihten itibaren en az üç ay geçerli olacağından emin olun, yaşadığınız yere ait ikamet belgeleriniz, Yunanistan turistik vizesi için doldurulmuş ve imzalanmış vize başvuru formu, başvuru formuna yapıştırılması gereken biyometrik bir fotoğraf. Zımbalanmış fotoğraflı başvurular reddedilecektir, Yunanistan Turist Vizesi için Son 3 aya ait banka ve kredi kartı ekstreleri. 

Yunanistan Vize Şartları

Yunanistan’a vize kapalı seyahat tarihlerine sahip resmi güzergah; uçak uçuş belgeleri, otel rezervasyon belgeleri. Yunanistan’da ve Schengen Bölgesinde tıbbi bir acil durum ve ülkenize geri dönüş durumunda sigortalandığınızı belirten Seyahat Sigortası minimum 30.000€ teminatlı. Yunanistan Schengen Vizesi Gereklilikleri: Yunanistan’a vize başvurusu yapmak için, başvuru sahibinin eksiksiz bir Uçuş Güzergahına, eksiksiz bir otel güzergahına ve bu makalede ayrıntılı olarak tartışacağımız diğer çeşitli gerekliliklere ihtiyacı olacaktır.

Yunanistan Schengen Vizesi daha çok Yunanistan Turist Vizesi olarak bilinir. Bununla birlikte, Yunanistan’ı zorunlu olmayan amaçlarla ziyaret ederken aslında bir Schengen Vizesi başvurusunda bulunuyorsunuz. Yunanistan Schengen Vizesi ile Yunanistan Turist Vizesi arasında hiçbir fark yoktur bunlar tamamen aynı belgedir.

Yunanistan Vizesine Ne Zaman Başvurulur; Yunanistan Vizesine başvurmak için en uygun zaman en kısa sürede! Yine de, başvurabileceğiniz en erken başvuru, Yunanistan’a yapacağınız seyahatten üç ay öncedir. Yunan turist vizesine özellikle uzun süreli vize başvurusunda bulunuyorsanız, en az beş hafta önce başvurmayı deneyin.

Yunanistan vize nasıl alınır?

Yunanistan Vizesi için Nereye Başvurulur; Tamamlanmış Yunanistan vize 2023 başvurunuzu ikamet ettiğiniz ülkedeki Yunanistan Temsilciliği’ne yapmalısınız. Yunanistan vize nasıl alınır sorusuna cevap olarak; Yunanistan Büyükelçiliği veya Konsolosluğu veya Yunanistan’ı temsil eden başka bir Schengen ülkesinin Büyükelçiliği veya Konsolosluğu olabilir. 

Yunanistan turistik vizesi ve Vizesi için başvuru formunu doldurun, Yunanistana vize nasıl alınır; Ne zaman başvurmanız gerektiğinden ve başvurunuzu yapmanız gereken Yunan misyonunun nerede olduğundan emin olduktan sonra, şimdi Yunanistan vize 2023 için başvuru sürecine başlayabilirsiniz. Yunanistan Schengen vizesi başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Form, Yunan hükümetinin internet sitesinden çevrimiçi olarak doldurulabilir.

Yunanistan Vize Başvurusu 2023

Yunanistana Vize randevusu alın; Yunanistana vize randevusunu çevrimiçi olarak, başvuru formunu doldurduğunuz web sitesinde yapabileceksiniz. Başvurunun tamamlanmasının ardından vize randevunuzun tarihini alacaksınız.

Yunanistan Vize Başvurusu 2023 için Destekleyici Belgeler; Yunanistan Vizesi başvurunuzun en önemli kısmı, Yunanistan vizesi için destekleyici belgeleri içeren başvuru dosyasıdır. Gerekli belgelerin her birini belirtilen kriterlere göre toplamalısınız.

Yunanistan Vize Görüşmesine Katılın; Randevu tarihinizde vize görüşmesine katılın. Görüşme, siz ve vize memuru arasında, Yunanistan’a yapacağınız seyahatle ilgili sorularınızın sorulacağı bir toplantıdır. Her soruyu doğru ve dürüstçe cevaplayın.

Yunanistan turistik vizesi ve Yunanistan vize nasıl alınır sorusu hakkında daha birçok bilgi için Euro Anatolia ücretsiz danışmanlıktan hemen randevu alın!

Bulgaristan vize başvuruları ortalama 10 iş günü içerisinde onaylanmaktadır. Ancak yoğun günler, resmi tatiller ve ek belge talepleri gibi durumlarda bu süre uzatılabilir.

Bulgaristan vizesi Schengen vizesi değildir. Bulgaristan Konsolosluğundan alınan turist vizesi ile Schengen ülkelerine gidemezsiniz. Geçerli bir Schengen vizesi ile Bulgaristan’a seyahat edebilirsiniz. Ancak Schengen kurallarına uygun olarak; Schengen vizesi sahiplerinin seyahatlerine vizeye sahip oldukları Schengen ülkesinden başlamaları gerekmektedir.

Kısa ve uzun vadeli Bulgaristan vize başvurularında parmak izi uygulaması bulunmamaktadır.

Bulgaristan vize başvurularında kullanılacak pasaportun Bulgaristan seyahatinin son kullanma tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

NEDEN EURO ANATOLIA?

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 2 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir vize danışmanı atıyoruz.

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 3 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 4 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 5 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Schengen ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 6 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Schengen Vizesi ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 7 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 6 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 7 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Çalışma Vize Başvuru Süreci

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 10 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 11 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 12 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 13 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 10 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 10 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 11 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 12 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 13 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 10 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 20 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023
93%

Vize Başarıyla Alındı

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 21 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 22 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 23 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 24 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 1 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 26 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023 27 Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır 2023