fbpx

Amerika Dil Okulu
Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Amerika Dil Okulu
Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Amerika dil eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

amerika dil okulu fiyatları 3 amerika dil okulu fiyatları
amerika dil okulu fiyatları 4 amerika dil okulu fiyatları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Amerika dil eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

amerika dil okulu fiyatları 5 amerika dil okulu fiyatları

AMERİKA DİL OKULU

Amerika Dil Okulu Fiyatları ve Hakkında Tüm Bilgiler

Amerika Dil Okulu : Fiyatları, Çalışma İzni, Gerekenler 2023

Amerikaya dil okulu ile gitmek sizce zor mu? Amerika dil okulu konusunda çok yönlü bir ülkedir. Amerikada dil kurslari kısa ve uzun süreli olmak üzere çeşitli dönemler sunar. Bu yazımızda sadece Amerikan dil okulu fiyatları hakkında konuşmayacağız aynı zamanda Amerika’da üniversite eğitimi ve Amerika lise değişim programı hakkında da konuşacağız. Eğer Amerika dil okulu burs arayışınız veya Amerikan dil okulu fiyatları araştırmanız varsa bu yazımız tam size göre!

Daha Fazla Oku

Evet, ABD’de öğrenci vizesi (F-1 vizesi olarak da bilinir) ile İngilizce eğitimi alabilirsiniz. F-1 vizesi almak için Öğrenci ve Değişim Ziyaretçisi Programı (SEVP) tarafından onaylanmış bir okula kabul edilmeniz gerekir. Ayrıca, ABD’de bulunduğunuz süre boyunca eğitim ve yaşam masraflarınızı karşılamak için yeterli mali kaynağa sahip olduğunuzu göstermeniz gerekecektir.

Dil okulu ile Amerika’ya gitmekle ilgili öğrenci vizesine başvurmak için aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekecektir:

  • Çevrimiçi vize başvurusu yapın (Form DS-160)
  • Vize başvuru ücretini ödeyin
  • ABD büyükelçiliği veya konsolosluğunda bir mülakat planlayın
  • Pasaport, transkriptler, sınav sonuçları ve mali belgeler de dahil olmak üzere gerekli tüm belgeleri toplayın
  • Vize görüşmesine katılın ve gerekli tüm belgeleri sağlayın

Dil okulu ile Amerika’ya gitmek için Öğrenci vizesi alma süreci birkaç ay sürebilir, bu nedenle başvuru sürecine erken başlamak önemlidir. Öğrenci vizesi için başvurduktan sonra kararın çıkması birkaç hafta sürebilir.

Evet, öğrenci vizesiyle ABD’deyken çalışabilirsiniz, ancak bazı kısıtlamalar vardır. Genel olarak okul devam ederken kampüste haftada 20 saate kadar çalışmanıza izin verilir ve tatil dönemlerinde tam zamanlı çalışabilirsiniz. ABD Vatandaşlık ve Göçmenlik Hizmetleri’nden (USCIS) izin almadan kampüs dışında çalışmanıza izin verilmez. ABD dil okulu fiyat araştırması yaparken bunu da düşünmelisiniz.

Evet, eşinizi ve çocuklarınızı öğrenci vizesi ile ABD’ye getirebilirsiniz. Eşiniz ve çocuklarınız, siz eğitim görürken ABD’de kalmalarına izin veren F-2 vizesi almaya hak kazanacaktır. Ancak, F-2 vizesi ile ABD’de bulundukları sürece çalışmalarına izin verilmez. ABD dil okulu fiyat noktasında bu iznin olmamasını da hesaba katmalısınız.

İşte bir amerika dil okulları şartları için bazı genel şartlar:

Amerika dil okulları şartları 1:

Yaş: Çoğu dil okulunun minimum Amerika dil okulu yaş sınırı18 veya üzeridir. Bazı okulların ilgilendiğiniz programa bağlı olarak farklı Amerika dil okulu yaş sınırıgereksinimleri olabilir. Amerika dil okulları şartları hakkında daha fazla bilgi almak için Euro Anatolia’dan destek alabilirsiniz. ABD dil okulu fiyat  konusu başta olmak üzere tüm konularda tam destek vermeye hazırız!

Amerika dil okulları şartları 2:

Akademik transkriptler: Bazı dil okulları, Amerika dil okulları şartları için başvurunuzun bir parçası olarak önceki eğitiminizden transkriptler sunmanızı isteyebilir.

Amerika dil okulları şartları 3:

Finansal belgeler: ABD’de bulunduğunuz süre boyunca Amerikada Amerika ingilizce kursu  eğitim ve yaşam masraflarınızı karşılamak için yeterli mali kaynağa sahip olduğunuzu göstermeniz gerekecektir. Bu, banka hesap özetleri, burs mektupları veya diğer mali belgeleri içerebilir.

Amerika dil okulları şartları 4:

Vize: ABD vatandaşı veya daimi ikamet sahibi değilseniz, Amerikada Amerika ingilizce kursu  için öğrenci vizesi (F-1 vizesi) almanız gerekecektir. Öğrenci vizesi almak için Öğrenci ve Değişim Ziyaretçisi Programı (SEVP) tarafından onaylanmış bir okula kabul edilmeniz ve diğer tüm vize gerekliliklerini karşılamanız gerekecektir.

Amerika dil okulları şartları 5:

Sağlık sigortası: Bazı dil okulları, Amerikada Amerika ingilizce kursu   için eğitim alırken sağlık sigortası yaptırmanızı isteyebilir.

Amerika dil okulları şartları 6:

Diğer gereklilikler: İlgilendiğiniz Amerikada Amerika ingilizce kursu  ve programa bağlı olarak, karşılamanız gereken başka gereklilikler de olabilir. Örneğin, bazı programların belirli kurs ön koşulları olabilir veya kişisel bir beyan veya tavsiye mektupları göndermenizi gerektirebilir.

amerika dil okulu fiyatları 5 amerika dil okulu fiyatları

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

NEDEN EURO ANATOLIA?

amerika dil okulu fiyatları 25 amerika dil okulu fiyatları

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

amerika dil okulu fiyatları 26 amerika dil okulu fiyatları

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

amerika dil okulu fiyatları 27 amerika dil okulu fiyatları

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

amerika dil okulu fiyatları 28 amerika dil okulu fiyatları

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

amerika dil okulu fiyatları 29 amerika dil okulu fiyatları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

amerika dil okulu fiyatları 30 amerika dil okulu fiyatları

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

amerika dil okulu fiyatları 29 amerika dil okulu fiyatları