fbpx

Amerika Dil Okulu
Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Amerika Dil Okulu
Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Amerika dil eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

amerika dil okulu fiyatları 3 amerika dil okulu fiyatları
amerika dil okulu fiyatları 4 amerika dil okulu fiyatları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Amerika dil eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

amerika dil okulu fiyatları 5 amerika dil okulu fiyatları

AMERİKA DİL OKULU

Amerika Dil Okulu Fiyatları ve Hakkında Tüm Bilgiler

Amerika Dil Okulu : Fiyatları, Çalışma İzni, Gerekenler 2023

Amerikaya dil okulu ile gitmek sizce zor mu? Amerika dil okulu konusunda çok yönlü bir ülkedir. Amerikada dil kurslari kısa ve uzun süreli olmak üzere çeşitli dönemler sunar. Bu yazımızda sadece Amerikan dil okulu fiyatları hakkında konuşmayacağız aynı zamanda Amerika’da üniversite eğitimi ve Amerika lise değişim programı hakkında da konuşacağız. Eğer Amerika dil okulu burs arayışınız veya Amerikan dil okulu fiyatları araştırmanız varsa bu yazımız tam size göre!

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Amerika Birleşik Devletleri Dil Okulları Fiyat ve Tüm Bilgiler

Amerika Birleşik Devletleri’nde her yaştan ve seviyeden öğrenciye Amerika İngilizce dil eğitimi programları sunan birçok Amerikan dil okulu bulunmaktadır. Bu okullar büyük şehirlerin yanı sıra daha küçük kasabalarda da bulunabilir ve İspanyolca, Fransızca, Almanca, Çince ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli diller sunar. Amerika dil okulu yaş sınırı minimum 18 olmakla birlikte genel olarak Amerika dil okulu yaş sınırı için üst sınır yoktur.

Bir dil kursu ile amerikaya gitmek ödüllendirici ve zenginleştirici bir deneyim olabilir. Yeni bir dil öğrenmek, kendinizi yeni bir kültüre kaptırmak ve dünyanın her yerinden insanlarla tanışmak için dil kursu ile amerikaya gitmek harika bir fırsat olabilir. Amerika’da her seviyeden öğrenci için kurslar sunan birçok amerika dil okulu ve programı vardır, bu nedenle ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir tane bulabilmeniz gerekir. 

Dil kursu ile amerikaya gitmek tanınmış bir eğitim kurumuna kabul edildiğiniz ve ülkede bulunduğunuz süre boyunca kendinizi destekleyecek mali kaynaklara sahip olduğunuzu gösterebildiğiniz sürece Amerika Birleşik Devletleri’nde eğitim almak için vize almak genellikle kolaydır. Bununla birlikte, sorunsuz ve başarılı bir deneyim yaşamanızı sağlamak için seyahatiniz dahil olmak üzere dil kursu ile amerikaya gitmek için dikkatlice araştırma yapmanız ve hazırlanmanız önemlidir.

Bu okullardaki Amerika İngilizce dil eğitimi programlarının uzunluğu değişebilir; bazıları yoğun kısa süreli kurslar sunarken, diğerleri birkaç ay hatta yıllarca süren uzun vadeli programlar sunar. Birçok dil okulu özel ders ve online amerikada dil kursları da sunmaktadır. ABD dil okulları dil eğitimi programlarının dil okulu fiyatları amerika, programın uzunluğuna, öğrenilen dile ve okulun konumuna bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. 

Bazı okullar, daha uzun programlara kaydolan veya birden fazla dile kayıt yaptıran öğrenciler için indirim sunabilir. Büyük şehirlerde bulunan amerikada dil okulları eğitim almak, küçük şehirlerde bulunanlara kıyasla genellikle daha pahalıdır.

Amerika Dil Okulu Fiyatları En Ucuz

Dil okulları amerika fiyatları birçok konuya göre değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi, dil okulları amerika fiyatları birçok hizmeti kendi bünyesinde barındırır. Amerikada dil kursları, okulun konumu, kursun uzunluğu ve sunulan eğitim türü gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak fiyat açısından önemli ölçüde değişebilir. Dil okulu fiyatları amerika oldukça değişken çünkü Amerikan dil okulu fiyatları en ucuz denildiğinde bunu etkileyen çok fazla faktör var. Amerika dil okulu fiyatları en ucuz ararken dikkat etmeniz gereken bazı faktörler vardır.

Amerika dil okulu fiyatları en ucuz çok değişkendir. Dil okulu fiyatları amerika fiyatını etkileyebilecek en önemli faktörlerden biri okulun bulunduğu yerdir. New York, Los Angeles ve San Francisco gibi büyük şehirler, bu bölgelerdeki yüksek yaşam maliyeti nedeniyle Dil okulu fiyatları amerika için daha yüksek fiyatlara sahip olma eğilimindedir. Öte yandan, daha küçük şehirler ve kırsal alanlar daha uygun fiyatlı seçeneklere sahip olabilir.

Kursun uzunluğu da Dil okulu fiyatları amerika etkileyebilecek bir diğer faktördür. Amerikada dil kursları süresi birkaç haftadan birkaç aya kadar değişebilir ve daha uzun kurslar genellikle daha pahalı olacaktır. Bununla birlikte, daha uzun kursların daha kapsamlı bir dil öğrenme deneyimi sağlayabileceğini ve ekstra maliyete değebileceğini akılda tutmak önemlidir.

Eğitim türü de bir amerika yabancı dil kurs fiyatını etkileyebilir. Grup sınıfları özel derslerden daha uygun fiyatlı olma eğilimindedir, ancak bireyselleştirilmiş ilgi sunmayabilir. Öte yandan, özel dersler dil okulları amerika fiyatları pahalı olabilir, ancak daha kişiselleştirilmiş eğitime ihtiyaç duyan öğrenciler için daha etkili olabilir.

Amerika’da abd dil kursu fiyatları hakkında indirim bulmanın birkaç yolu vardır. Bir seçenek, yüz yüze derslerden daha uygun ve genellikle daha uygun fiyatlı olabilen çevrimiçi dil kurslarını düşünmektir. Diğer bir seçenek de indirim veya promosyon sunan dil okullarını aramak veya daha düşük öğrenim ücretlerine sahip olabilecek bir toplum koleji veya üniversite aracılığıyla bir amerika yabancı dil kurs almayı düşünmektir.

Genel olarak, Dil okulu fiyatları amerika, sunulan eğitimin konumuna, süresine ve türüne bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Bu faktörleri göz önünde bulundurarak ve uygun fiyatlı seçenekler arayarak, bütçenize uygun Amerikada dil kursları bulmanız mümkündür.

ABD Dil Okulu Faydaları

Yeni bir dil öğrenmeyi mi düşünüyorsunuz? Amerikada dil okuluna gitmek bunu yapmak için harika bir yer! Hem Amerikan dil okulu fiyatları hem de Amerikada dil eğitimi almanın faydaları! İşte ABD’de dil eğitimi almanın en önemli avantajlarından bazıları:

ABD dil okulu sayesinde Ana dili İngilizce olanlara maruz kalma

Amerikada lise okumak veya Amerikada üniversite okumak için başvuru yaptığınızda dil bildiğiniz varsayılır. Fakat ABD’de İngilizce dil eğitimi aldığınızda, o dili anadili olarak konuşan kişilerle çevrili olma fırsatına sahip olursunuz. Bu, dili daha iyi anlamanızın yanı sıra telaffuzunuzu ve akıcılığınızı geliştirmenize yardımcı olabilir.

Kültürel daldırma

Bir dili konuşulduğu ülkede öğrenmek size o ülkenin kültürüne tamamen dalma fırsatı da verebilir. ABD dil okulları, kişisel ve profesyonel gelişim için değerli bir deneyim olabilir.

Üniversite kredisi

ABD’deki birçok üniversite, bir derece veya akademik programa uygulanabilecek kredi için dil kursları sunmaktadır. Amerikada üniversite eğitimi almak için dil bilme şartı arayan okullar vardır. Bunun yanında Amerikada İngilizce dil eğitimi alarak oradaki bir amerikada dil okulları başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş fırsatları

Amerikada İngilizce dil eğitimi ve ikinci bir dilde yeterlilik iş piyasasında değerli bir varlık olabilir. Uluslararası şirketlerde veya ikinci bir dil bilgisinin talep edildiği sektörlerde Amerikada İngilizce dil eğitimi istihdam fırsatları yaratabilir.

Kişisel zenginleşme

Amerikada İngilizce dil eğitimi öğrenmek, farklı kültürlerden ve geçmişlerden gelen insanlar hakkında bilgi edinmenizi ve onlarla bağlantı kurmanızı sağladığı için kişisel olarak zenginleştirici bir deneyim olabilir. Abd dil kursu fiyatları açısından baktığınızda kişise gelişiminiz için neredeyse hiçbir şey ödememiş sayılırsınız.

Genel olarak, ABD dil okulları, anadili İngilizce olan kişilerle karşılaşma, kültürel dalma ve akademik ve profesyonel ilerleme için çok sayıda fırsat sunması nedeniyle Amerikada İngilizce dil eğitimi almak için harika bir yerdir. Öyleyse neden ABD’de bir dil eğitimi almayı düşünmüyorsunuz?

Amerika Dil Kursu Fiyatları 2023

Amerikada dil kursu fiyatları konuma, programın süresine ve sağlanan konaklama türüne bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. İşte ABD’deki dil kursu fiyatını etkileyebilecek bazı faktörler:

Amerikada dil kursu fiyatları Konum: Büyük şehirlerdeki veya popüler turistik yerlerdeki ABD İngilizce dil okul fiyatı, daha küçük kasabalardaki veya kırsal bölgelerdekilerden daha pahalı olabilir.

Abd dil kursu fiyatları Programın süresi: Amerika İngilizce Dil kursları birkaç haftadan birkaç aya kadar değişen sürelerde programlar sunabilir. Program ne kadar uzunsa, Amerikada dil kursu fiyatları o kadar pahalı olabilir.

ABD Dil Kursu Konaklama türü: Amerika İngilizce Dil kursları, evlerde konaklama, yurtlar veya apartmanlar gibi çeşitli konaklama seçenekleri sunabilir. Öğrencilerin ev sahibi bir aileyle birlikte yaşadıkları aile yanı konaklamalar, diğer seçeneklerden Amerikada dil kursu fiyatları daha ucuz olabilir, ancak daha az özel de olabilir.

ABD Dil Kursu Program türü: Amerika İngilizce Dil kursları, yoğun dil kursları, dil ve kültürel daldırma programları veya dil ve iş deneyimi programları gibi farklı türde Amerikada Dil Kursu sunabilir. Bu Amerika İngilizce Dil kursları için  farklı fiyat noktaları olabilir.

Yukarıda belirtilen belirli faktörlere bağlı olacağından, Amerika dil kursu fiyatları ortalama maliyeti hakkında bir tahminde bulunmak zordur. Bununla birlikte, kısa süreli bir amerikada dil okulları için birkaç bin dolardan, daha kapsamlı hizmetlere sahip daha uzun bir Amerikada Dil Kursu için on binlerce dolara kadar herhangi bir yerde ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz.

Amerika’da Dil Eğitimi Almak: Amerika En İyi Dil Kursları

Amerika dil kursu fiyatları  her okula göre değişiklik gösteriyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde yüksek kalitede dil eğitimi sunan birçok harika ABD dil okulları bulunmaktadır. Ülkedeki en iyi dil okullarından bazıları şunlardır:

The Language Company Amerika Dil Kursu Fiyatları 2023: Amerika dil okulu fiyatları ekşi sözlükte en sık tıklanan başlıklardan biri The Language Company fiyatları olarak görünüyor. Bu okulun New York, Boston, San Francisco ve Los Angeles dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri’nin çeşitli şehirlerinde yerleri vardır. Amerikada dil okuluna gitmek sayesinde İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Çince ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli dil kursları sunmaktadır.

Berlitz Amerika Dil Kursu Fiyatları 2023: Bu, Amerika Birleşik Devletleri’nde birkaç tane de dahil olmak üzere tüm dünyada lokasyonları olan tanınmış ve saygın bir dil okuludur. Amerika dil okulu fiyatları ekşi sözlük bilgisine göre bu kurs oldukça başarılı bir şekilde Amerikada dil okuluna gitmek sayesinde İspanyolca, Fransızca, Almanca ve Japonca dahil olmak üzere çeşitli dillerde kurslar sunmaktadır.

Kaplan International Amerika Dil Kursu Fiyatları 2023: Bu dil okulunun New York, Los Angeles ve Washington D.C. dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri’nin çeşitli büyük şehirlerinde yerleri vardır. Amerika dil okulu fiyatları ekşi sözlük başlığında da görebileceğiniz üzere İspanyolca, Fransızca, Almanca ve Çince dahil olmak üzere çeşitli dillerde kurslar sunmaktadır.

EF Education First Amerika Dil Kursu Fiyatları 2023: Bu uluslararası dil okulunun Amerika Birleşik Devletleri’nde New York, San Francisco ve Miami dahil olmak üzere çeşitli yerleri vardır. Amerikada dil okuluna gitmek sayesinde İspanyolca, Fransızca, İtalyanca ve Çince dahil olmak üzere çeşitli dillerde kurs alabilirsiniz.

New York Dil Merkezi Amerika Dil Kursu Fiyatları 2023: Bu dil okulu New York’un kalbinde yer alır ve İspanyolca, Fransızca, Almanca ve İtalyanca dahil olmak üzere çeşitli dillerde amerikada dil okulları vardır.

Amerika Birleşik Devletleri’nde başka birçok harika amerikada dil okulları da vardır. İhtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi en iyi karşılayanı bulmak için farklı okulları araştırmak ve karşılaştırmak önemlidir.

Amerika İngilizce Dil Eğitimi Almak İçin Hangi Şehirlere Bakmalısınız?

Amerika Birleşik Devletleri’nde dil eğitimi alabileceğiniz birçok şehir vardır. Bazı seçenekler şunlardır:

Amerika İngilizce Dil Eğitimi Almak için New York Şehri: İspanyolca, Fransızca, Çince ve daha birçok dilde eğitim veren çok çeşitli dil okullarıyla dünyanın en çeşitli şehirlerinden biri.

ABD İngilizce Dil Eğitimi Almak için Los Angeles: Büyük bir göçmen nüfusuna ev sahipliği yapan Los Angeles’ta İspanyolca, Korece, Farsça ve daha birçok dilde eğitim veren birçok dil okulu bulunmaktadır.

Amerika İngilizce Dil Eğitimi Almak için Boston Üniversiteleri ve kolejleriyle tanınan Boston’da İspanyolca, Fransızca ve Almanca gibi dillerde eğitim veren çok sayıda dil okulu bulunmaktadır.

ABD İngilizce Dil Eğitimi Almak için San Francisco: Körfez Bölgesi’nin kalbinde yer alan San Francisco’da İspanyolca, Çince, Japonca ve daha birçok dilde eğitim veren çok sayıda dil okulu bulunmaktadır.

Amerika İngilizce Dil Eğitimi Almak için Washington, D.C.: Ülkenin başkenti İspanyolca, Fransızca ve Çince gibi dillerde eğitim veren çok sayıda dil okuluna ev sahipliği yapmaktadır.

Bunlar sadece birkaç örnektir ve Amerika Birleşik Devletleri’nde dil eğitimi alabileceğiniz başka birçok şehir de vardır.

Amerika’da Dil Eğitimi Alırken Amerika Yaşam Masrafları Nelerdir?

Amerika dil okulu fiyatları düşünüldüğünde yaşam maliyetleri de hesaba katılmalıdır. Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşamanın maliyeti, konum, yaşam tarzınız ve işiniz gibi faktörlere bağlı olarak önemli ölçüde değişebilir. Barınma, sağlık ve eğitim gibi bazı giderler Amerika Birleşik Devletleri’nde diğer ülkelere göre daha yüksek olma eğilimindedir. Gıda ve giyim gibi diğer giderler ise diğer ülkelerdeki maliyetlere benzer veya daha düşük olabilir.

Barınma, Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan insanlar için genellikle en büyük giderdir. Kira veya ipotek ödemesi bir kişinin bütçesinin önemli bir bölümünü oluşturabilir ve Amerika dil okulu fiyatları konut maliyeti konuma bağlı olarak önemli ölçüde değişebilir. Örneğin, San Francisco’da tek yatak odalı bir dairenin ortalama aylık kirası yaklaşık 3.500 $ iken, Birmingham, Alabama gibi daha küçük bir şehirde aynı dairenin aylık maliyeti sadece 800 $ civarında olabilir.

Amerika dil okulu fiyatları ulaşım masrafları da, özellikle güvenilir toplu taşıma araçlarına erişiminiz yoksa, önemli bir gider olabilir. Amerika Birleşik Devletleri’nde araba sahibi olmak pahalı olabilir, yeni bir arabanın ortalama maliyeti yaklaşık 37.000 $’dır. Dil okulu fiyatları amerika dışında satın alma fiyatına ek olarak, sigorta, yakıt, bakım ve diğer ilgili masraflar için de ödeme yapmanız gerekecektir.

Dil okulu fiyatları amerika dışında Amerika Birleşik Devletleri’ndeki diğer yaşam giderleri arasında yiyecek, giyecek, sağlık, eğitim ve eğlence sayılabilir. Bu kalemlerin maliyeti kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olacaktır. Örneğin, sık sık dışarıda yemek yemeyi seviyorsanız, evde yemek yapmayı tercih eden birine göre yemek için daha fazla harcama yapmayı bekleyebilirsiniz.

Dil Okulu ile Amerikaya Gitmek Zor Mu?

Dil okuluyla amerikaya gitmek zor değil. Dil okulu ile Amerikaya gitmek her zaman zor değildir, ancak koşullarınıza ve katılmak istediğiniz okulun gereksinimlerine bağlı olarak karmaşık bir süreç olabilir. Dil okulu fiyatları amerika dışında Amerika Birleşik Devletleri’nde eğitim almak için atmanız gereken birkaç adım vardır; bunlar arasında öğrenci vizesi almak, barınma ve ulaşım için düzenlemeler yapmak ve eğitim alırken masraflarınızı karşılayacak yeterli amerika dil okulu fiyatları paranız olduğundan emin olmak yer alır. 

Dil okuluyla amerikaya gitmek konusundaki süreci yönetmenize yardımcı olması ve Dil okuluyla amerikaya gitmek konusunda başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olmanız için bir eğitim danışmanı veya bir dil okulu danışmanı ile çalışmak faydalı olabilir. Euro Anatolia Dil okuluyla amerikaya gitmek noktasında size tam ve ayrıntılı bir danışmanlık sunar.

Amerikada Dil Okuluna Gidip Çalışmak

Amerikada dil okuluna gidip çalışmak mümkün mü? Bir dil öğrenmenin ve Amerikada dil okuluna gidip çalışmak için birkaç yol vardır. Seçeneklerden biri, öğrenmek istediğiniz dilde dersler sunan bir dil okuluna veya programına kaydolmaktır. Bu programların çoğu, siz eğitim alırken ABD’de yarı zamanlı veya tam zamanlı çalışma fırsatı da sunar. Amerikada dil okuluna gidip çalışmak için dil okulları çalışma bileşeni içeren programlar sunarken, diğerleri kendi başınıza bir iş bulmanıza yardımcı olabilir.

Bir başka seçenek de ABD’de dil dersleri veya öğrenmek istediğiniz dilde bir lisans programı sunan bir üniversite veya koleje kaydolmaktır. Birçok üniversite ve kolej, kampüs içinde veya kampüs dışı istihdam programları aracılığıyla öğrencilere çalışma fırsatları sunar.

Ayrıca, uluslararası öğrencilerin eğitimleri sırasında sınırlı bir süre için ABD’de çalışmalarına olanak tanıyan J-1 Vize programı gibi bir iş değişim programı aracılığıyla da ABD’de çalışabilirsiniz.

Amerikada dil okuluna gidip çalışmak ç için vize almanız gerektiğini unutmamak önemlidir. Çeşitli vize türleri mevcuttur ve hangisine ihtiyaç duyacağınız durumunuza bağlıdır. Seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir göçmenlik avukatına veya ABD büyükelçiliği ya da konsolosluğuna danışmalısınız.

Amerika Dil Okulu Çalışma İzni Nasıl Alınır?

Amerikada dil okuluna gidip çalışmak için vize almanız şarttır. Amerika’da bir dil okulunda eğitim almayı mı düşünüyorsunuz? Amerikada dil okulları fiyatları oldukça pahalı. Çoğu zaman amerikada dil okulları fiyatları için burs bulmak da oldukça zor. Eğer öyleyse, eğitiminiz sırasında çalışabilmek için bir Amerika dil okulu çalışma izni almanız gerekecektir. İşte Amerika dil okulu çalışma izni için çalışma izni alma konusunda bilmeniz gerekenler:

Amerika dil okulu çalışma izni için uygunluğunuzu belirleyin: Çalışma iznine hak kazanabilmek için Amerika Birleşik Devletleri’nde onaylı bir dil okulunda tam zamanlı öğrenci olmanız gerekir. Ayrıca, eğitiminiz sırasında kendinizi geçindirmek için yeterli mali kaynağa sahip olduğunuzu kanıtlayabilmeniz gerekir. Bu durum da Amerika dil okulları fiyatları 2023 maliyetini etkileyecektir.

Amerika dil okulu çalışma izni için öğrenci vizesi için başvurun: Amerika’da bir dil okulunda eğitim almak için öğrenci vizesi almanız gerekir. Kendi ülkenizdeki ABD Büyükelçiliği veya Konsolosluğuna gerekli belgeleri sunarak öğrenci vizesine başvurabilirsiniz.

Amerika dil okulu çalışma izni için çalışma izni alın: Amerika Birleşik Devletleri’nde bir dil okuluna kabul edildikten ve öğrenci vizesi aldıktan sonra, çalışma izni için başvurabilirsiniz. Bu, eğitim alırken haftada 20 saate kadar çalışmanıza izin verecektir.

Amerika dil okulu çalışma izni için bir iş bulun: Çalışma izniniz elinizdeyken iş aramaya başlayabilirsiniz. Birçok dil okulunun, eğitiminiz sırasında yarı zamanlı iş bulmanıza yardımcı olabilecek işe yerleştirme hizmetleri vardır.

Amerika’da bir dil okulunda eğitim almak ödüllendirici ve zenginleştirici bir deneyim olabilir ve çalışma izni almak Amerika Birleşik Devletleri’nde geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olabilir. Sadece gerekli adımları dikkatlice takip ettiğinizden ve Amerika dil okulu çalışma izni için için tüm gereksinimleri karşıladığınızdan emin olun, böylece başarıya giden yolda ilerlemiş olacaksınız.

Amerika Dil Okulu Ücretleri ve Amerika Dil Eğitimi Hakkında

Amerikada dil eğitimi fiyatları hakkında birçok bilgi verdik. Fakat burada dil okulu fiyatları ve dil kurslarının fiyatları arasında bir değişiklik olabileceği için genel olarak amerikada dil eğitimi fiyatları ABD’de  dil kursunun maliyeti okula, programa, yere ve kursun süresine bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. İşte ABD’de bir dil kursunun maliyetini etkileyebilecek bazı genel faktörler:

Amerika Okul Fiyatları: Amerika dil okulları fiyatları 2023 okulun itibarına ve prestijine bağlı olarak değişebilir. Daha yüksek itibara sahip okullar daha yüksek öğrenim ücreti talep edebilir.

Amerika İngilizce Eğitim Program fiyatları: Bir amerika yabancı dil kursu maliyeti, seçtiğiniz programın türüne bağlı olarak değişebilir. Örneğin, tam zamanlı, yoğun bir dil programı, yarı zamanlı, gündelik bir programdan daha pahalı olabilir.

Amerika dil eğitimi fiyatları için konum: ABD’nin farklı bölgelerinde yaşamanın maliyeti büyük ölçüde değişebilir. Örneğin, büyük bir şehirdeki yaşam masrafları daha küçük bir kasabadakinden daha yüksek olabilir. Bu, Amerika dil kurslari Amerika dil okulları fiyatları 2023 maliyetini etkileyebilir.

Süre: Amerika dil okulları fiyatları 2023 maliyeti, kursun süresine bağlı olarak da değişebilir. Daha uzun kurslar, daha kısa kurslardan daha pahalı olabilir.

Amerika İngilizce kurs fiyatı etkileyebilecek birçok faktör nedeniyle ABD’de bir amerika yabancı dil kursu maliyeti hakkında genel bir tahmin yapmak zordur. Öğrenim ücretleri ve Amerika dil okulları fiyatları 2023 hakkında daha fazla bilgi almak için doğrudan dil okullarıyla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Amerikada Okumak İçin Gerekenler 2023

Amerika dil okulu fiyatları hakkında bilgi verdik. Artık harikalar ülkesi Amerika için çalışma izni de alaileceğinizi biliyorsunuz. Sıra, Amerikada okumak için gerekenler nelerdir sorusuna geldi. 10 adımda Amerika’da okumak için yapmanız gerekenleri sırayacağız.

 1. Amerikada okumak için gerekenler: Amerika Birleşik Devletleri’nde ilgilendiğiniz programı sunan kolejleri ve üniversiteleri araştırın.
 2. Gerekli akademik yeterlilikler ve İngilizce dil gereklilikleri de dahil olmak üzere Amerikada okumak için gerekenler adına her okulun kabul koşullarını kontrol edin.
 3. Lisans programları için SAT veya ACT veya lisansüstü programlar için GRE gibi akademik gereklilikleri karşılamak için gerekli sınavlara girin.
 4. İngilizce ana diliniz değilse, İngilizce dil yeterliliğinizi göstermek için TOEFL veya IELTS’e girin. Eğer bunlar yoksa Amerika ingilizce kursu
 5. Transkriptleri ve tavsiye mektupları ve kişisel beyan gibi diğer destekleyici belgeleri toplayın.
 6. Gerekli tüm belgeleri göndermek ve başvuru ücretlerini ödemek de dahil olmak üzere Amerikada okumak için gerekenler listesinin en önemli noktası olan her okul adına başvuru sürecini tamamlayın.
 7. Amerikada okumak için gerekenleri tamamladıktan sonra bir okula kabul edilirseniz, gerekli formları doldurup en yakın ABD büyükelçiliğine veya konsolosluğuna teslim ederek öğrenci vizesi için başvurun.
 8. Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşam ve eğitim hakkında daha fazla bilgi edinmek için ayrılış öncesi oryantasyona katılın.
 9. Kampüs içinde veya dışında kalacak yer ve ulaşım ayarlayın. Amerikada okumak için gerekenler listesinde bu oldukça önemlidir.
 10. Amerika Birleşik Devletleri’ne vardığınızda, okulunuzdaki uluslararası öğrenci oryantasyonuna katılın ve yeni ortamınıza yerleşin.

 

 

Sonuç olarak, Euro Anatolia Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Amerikan dil okulları için destek ve Amerika’da dil eğitimi danışmanlık hizmetleri sunan bir şirkettir. Bu hizmetlerin fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Amerika dil kursları fiyatları ve Amerika dil kursları fiyatları müsaitlik durumu hakkında bilgi almak için doğrudan Euro Anatolia ile iletişime geçmenizi öneririz. [/expander_maker]

Evet, ABD’de öğrenci vizesi (F-1 vizesi olarak da bilinir) ile İngilizce eğitimi alabilirsiniz. F-1 vizesi almak için Öğrenci ve Değişim Ziyaretçisi Programı (SEVP) tarafından onaylanmış bir okula kabul edilmeniz gerekir. Ayrıca, ABD’de bulunduğunuz süre boyunca eğitim ve yaşam masraflarınızı karşılamak için yeterli mali kaynağa sahip olduğunuzu göstermeniz gerekecektir.

Dil okulu ile Amerika’ya gitmekle ilgili öğrenci vizesine başvurmak için aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekecektir:

 • Çevrimiçi vize başvurusu yapın (Form DS-160)
 • Vize başvuru ücretini ödeyin
 • ABD büyükelçiliği veya konsolosluğunda bir mülakat planlayın
 • Pasaport, transkriptler, sınav sonuçları ve mali belgeler de dahil olmak üzere gerekli tüm belgeleri toplayın
 • Vize görüşmesine katılın ve gerekli tüm belgeleri sağlayın

Dil okulu ile Amerika’ya gitmek için Öğrenci vizesi alma süreci birkaç ay sürebilir, bu nedenle başvuru sürecine erken başlamak önemlidir. Öğrenci vizesi için başvurduktan sonra kararın çıkması birkaç hafta sürebilir.

Evet, öğrenci vizesiyle ABD’deyken çalışabilirsiniz, ancak bazı kısıtlamalar vardır. Genel olarak okul devam ederken kampüste haftada 20 saate kadar çalışmanıza izin verilir ve tatil dönemlerinde tam zamanlı çalışabilirsiniz. ABD Vatandaşlık ve Göçmenlik Hizmetleri’nden (USCIS) izin almadan kampüs dışında çalışmanıza izin verilmez. ABD dil okulu fiyat araştırması yaparken bunu da düşünmelisiniz.

Evet, eşinizi ve çocuklarınızı öğrenci vizesi ile ABD’ye getirebilirsiniz. Eşiniz ve çocuklarınız, siz eğitim görürken ABD’de kalmalarına izin veren F-2 vizesi almaya hak kazanacaktır. Ancak, F-2 vizesi ile ABD’de bulundukları sürece çalışmalarına izin verilmez. ABD dil okulu fiyat noktasında bu iznin olmamasını da hesaba katmalısınız.

İşte bir amerika dil okulları şartları için bazı genel şartlar:

Amerika dil okulları şartları 1:

Yaş: Çoğu dil okulunun minimum Amerika dil okulu yaş sınırı18 veya üzeridir. Bazı okulların ilgilendiğiniz programa bağlı olarak farklı Amerika dil okulu yaş sınırıgereksinimleri olabilir. Amerika dil okulları şartları hakkında daha fazla bilgi almak için Euro Anatolia’dan destek alabilirsiniz. ABD dil okulu fiyat  konusu başta olmak üzere tüm konularda tam destek vermeye hazırız!

Amerika dil okulları şartları 2:

Akademik transkriptler: Bazı dil okulları, Amerika dil okulları şartları için başvurunuzun bir parçası olarak önceki eğitiminizden transkriptler sunmanızı isteyebilir.

Amerika dil okulları şartları 3:

Finansal belgeler: ABD’de bulunduğunuz süre boyunca Amerikada Amerika ingilizce kursu  eğitim ve yaşam masraflarınızı karşılamak için yeterli mali kaynağa sahip olduğunuzu göstermeniz gerekecektir. Bu, banka hesap özetleri, burs mektupları veya diğer mali belgeleri içerebilir.

Amerika dil okulları şartları 4:

Vize: ABD vatandaşı veya daimi ikamet sahibi değilseniz, Amerikada Amerika ingilizce kursu  için öğrenci vizesi (F-1 vizesi) almanız gerekecektir. Öğrenci vizesi almak için Öğrenci ve Değişim Ziyaretçisi Programı (SEVP) tarafından onaylanmış bir okula kabul edilmeniz ve diğer tüm vize gerekliliklerini karşılamanız gerekecektir.

Amerika dil okulları şartları 5:

Sağlık sigortası: Bazı dil okulları, Amerikada Amerika ingilizce kursu   için eğitim alırken sağlık sigortası yaptırmanızı isteyebilir.

Amerika dil okulları şartları 6:

Diğer gereklilikler: İlgilendiğiniz Amerikada Amerika ingilizce kursu  ve programa bağlı olarak, karşılamanız gereken başka gereklilikler de olabilir. Örneğin, bazı programların belirli kurs ön koşulları olabilir veya kişisel bir beyan veya tavsiye mektupları göndermenizi gerektirebilir.

amerika dil okulu fiyatları 5 amerika dil okulu fiyatları

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

amerika dil okulu fiyatları 7 amerika dil okulu fiyatları

Amerika’da Yüksek Lisans

amerika dil okulu fiyatları 8 amerika dil okulu fiyatları

İspanya’da Yüksek Lisans

amerika dil okulu fiyatları 9 amerika dil okulu fiyatları

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

amerika dil okulu fiyatları 10 amerika dil okulu fiyatları

Polonya Yüksek Lisans

amerika dil okulu fiyatları 11 amerika dil okulu fiyatları

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

amerika dil okulu fiyatları 12 amerika dil okulu fiyatları

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

amerika dil okulu fiyatları 13 amerika dil okulu fiyatları

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

amerika dil okulu fiyatları 14 amerika dil okulu fiyatları

İsveç Üniversiteleri

amerika dil okulu fiyatları 15 amerika dil okulu fiyatları

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

amerika dil okulu fiyatları 11 amerika dil okulu fiyatları

Hollanda Üniversiteleri

amerika dil okulu fiyatları 17 amerika dil okulu fiyatları

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

amerika dil okulu fiyatları 12 amerika dil okulu fiyatları

Kanada Üniversiteleri

amerika dil okulu fiyatları 7 amerika dil okulu fiyatları

Amerika Üniversiteleri

amerika dil okulu fiyatları 20 amerika dil okulu fiyatları

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

amerika dil okulu fiyatları 21 amerika dil okulu fiyatları

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

amerika dil okulu fiyatları 22 amerika dil okulu fiyatları

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

amerika dil okulu fiyatları 23 amerika dil okulu fiyatları

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

amerika dil okulu fiyatları 24 amerika dil okulu fiyatları

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

amerika dil okulu fiyatları 25 amerika dil okulu fiyatları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

amerika dil okulu fiyatları 26 amerika dil okulu fiyatları

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

amerika dil okulu fiyatları 25 amerika dil okulu fiyatları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

amerika dil okulu fiyatları 26 amerika dil okulu fiyatları

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

amerika dil okulu fiyatları 29 amerika dil okulu fiyatları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

amerika dil okulu fiyatları 30 amerika dil okulu fiyatları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

amerika dil okulu fiyatları 31 amerika dil okulu fiyatları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

amerika dil okulu fiyatları 32 amerika dil okulu fiyatları
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

amerika dil okulu fiyatları 29 amerika dil okulu fiyatları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

amerika dil okulu fiyatları 29 amerika dil okulu fiyatları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

amerika dil okulu fiyatları 30 amerika dil okulu fiyatları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

amerika dil okulu fiyatları 31 amerika dil okulu fiyatları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

amerika dil okulu fiyatları 32 amerika dil okulu fiyatları
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

amerika dil okulu fiyatları 29 amerika dil okulu fiyatları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

amerika dil okulu fiyatları 39 amerika dil okulu fiyatları
93%

Vize Başarıyla Alındı

amerika dil okulu fiyatları 40 amerika dil okulu fiyatları
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

amerika dil okulu fiyatları 41 amerika dil okulu fiyatları
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

amerika dil okulu fiyatları 42 amerika dil okulu fiyatları
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

amerika dil okulu fiyatları 43 amerika dil okulu fiyatları

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

amerika dil okulu fiyatları 5 amerika dil okulu fiyatları

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

amerika dil okulu fiyatları 45 amerika dil okulu fiyatları

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

amerika dil okulu fiyatları 46 amerika dil okulu fiyatları