fbpx

EF Dil Okulu Fiyatları : Hakkında Tüm Bilgiler

EF Dil Okulu Fiyatları : Hakkında Tüm Bilgiler

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışında eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

ef dil okulu 3 ef dil okulu
ef dil okulu 4 ef dil okulu

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışında eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

ef dil okulu 5 ef dil okulu

EF DİL OKULLARI

EF Dil Okulu Fiyatları ve Hakkında Tüm Bilgiler

EF Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

EF dil okulları eğitimle dünyaya açılmanın programlarını pek çok insana sunuyor. Dile, seyahate ve kültürel değişime odaklanan programlar sayesinde her insanın hayallerini fırsata dönüştürmesine yardım ediyor. EF dil okulları deneyimsel öğrenme programlarına sahiptir. EF dil okullarından pek çok akademisyen ve öğrenci yararlanabiliyor. Bu sayede pek çok akademik programla eğitim hayatlarını sürdürebiliyor.

EF dil okulları programları içerisinde farklı yaş gruplarına hitap eden yurt dışı ve dil kursları yer alıyor. Bu sayede pek çok kişi farklı gruplara dahil olarak eğitim programlarına katılabilir. Dil öğrenmenin gerçekleşmesi için yurt dışında eğitim programları, öğrenci değişimi, eğitim seyahati ve dil kursları EF programları içerisinde sunuluyor.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

EF Dil Okulu Fiyatları

EF Türkiye fiyat; dil okulları, sınavlara hazırlıklar, kamplar, stüdyolar ve seyahatlerle sizlere farklı bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Bu deneyimleri dünyadaki en popüler farklı şehirlerde alabilirsiniz. Bireysel ya da grup seyahati olarak alabileceğiniz bu deneyimler, farklı şekillerde gerçekleşiyor. EF okulları Özellikle bu deneyimlerin her biri belirli programlara sahip. Bu programların ise belirli yaş aralıkları bulunmaktadır. Size en uygun olan seyahat biçimini ve eğitim türünü seçtikten sonra başvurunuzu tamamlayabiliriz.

 EF okulları bu eğitim programları ve dil okulları bireylerin kendilerini geliştirmesi için oldukça önemlidir. EF dil okullarının fiyatlarının belirleyicilerden birisi alacağınız kurs ve eğitimin türüdür. Akademik programlar ve dil kursları arasında bazı farklılıklar söz konusu olabiliyor. Ayrıca alacağınız eğitimin süresi ve konaklama süreniz önemli etkenlerden birisi. Farklı zaman aralıklarında eğitimler bulunsa da daha çok kısa süreli eğitimlere başvurular yapılıyor.

EF dil okulları fiyat konusunda da bu çeşitlilik nedeniyle farklılıklar taşıyor. EF dil kursu programlara ve eğitimlere göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Özellikle fiyat konusunda eğitim almak istediğiniz şehir ve program belirleyici olmaktadır. Web sitemiz üzerinden seyahat türlerini ve EF fiyatları, kurs merkezlerini inceleyebilirsiniz. EF dil kursu ayrıca fırsatlar kısmında yer alan indirimleri ve diğer fırsatları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca EF fiyatları web sitesinde fiyat teklifi alabileceğiniz bir alan da bulunuyor. 

Bu kısımdan seyahat türünü, merkezleri, kursları, konaklama seçeneklerini ve tarihi seçerek kolaylıkla fiyat alabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz programa göre farklı olanaklar, eğitimler ve materyaller sizlere sunulacaktır.  Ayrıca EF dil okulları fiyat konusunda en etkili unsurlardan birisi de eğitim merkezidir. Aynı şehrin farklı eğitim merkezleri arasında ciddi fiyat farklılıkları söz konusu olabiliyor. Bazı eğitim merkezlerinde EF kurs dışında yoğun etkinlikler ve programlar yer alabiliyor. Ya da kişilere farklı konfor alanları sunuyor. Bu nedenle fiyat farklılıkları söz konusu olur. Ancak pahalı olan eğitim merkezleri daha niteliklidir, denilemez. Eğitim merkezi ve EF kursun niteliğini eğitmenler ile birlikte eğitim merkezinin temel vizyonu belirler. Bunun için EF kursun daha önceki çalışmaları ve katılımcıların görüşleri incelenebilir.

EF Dil Okulu Fiyatları ve Eğitim Olanakları

EF dil okulları pek çok farklı eğitim olanağı ile sizlere sunuluyor. Dünyanın dört bir yerinden global erişime sahip olan EF yurtdışı eğitim fiyatları, 100 farklı ülkede hizmet vermektedir. Ayrıca 600’den fazla ofis ve kampüs imkanına sahiptir. 1965 yılında İsveç’te kurulan ve günümüzde pek çok yeniliğin ortaya çıkmasına yardımcı olan önemli bir kuruluştur. Eğitimde EF etkisi ile farklı bir deneyim sunmanın yollarını arıyor. EF içerisinde yer alan programlar sayesinde önyargılara meydan okumak, empati duygusunu geliştirmek ve dünyada daha nitelikli bir anlayış oluşturmak hedeflenmektedir.

İyi bir anlayış ve nitelikli eğitim ilkesi ile hareket eden EF öğrenciler için önemli bir gelişim alanı olabilir. Özellikle EF dil okulları fiyat konusunda da oldukça avantajlı olduğundan ülkemizde de sıklıkla tercih edilmektedir. EF her yaştan ve ulustan insana farklı bir deneyim sunmak için araştırma ve yenilikler yapmaktadır. Bu sayede sektörde pek çok ilkin de tarihini oluşturmuştur. EF için ilk fikir, öğrencilerin tatildeyken İngilizce öğrenmelerini sağlamaktı. Ancak bu ilk girişim 50 yıl sonra milyonlarca insanın pek çok fırsatı yakalamasına yardımcı olmuştur.

Günümüzde EF Dil okulu Türkiye için olanaklar şu şekilde sıralanabilir:

EF Dil Okulu Akademik Programlar ve EF Yurtdışı Eğitim Fiyatları

EF içerisinde ortaöğretim, lisans ve lisansüstü olmak üzere farklı akademik programlar yer almaktadır. Bu programlar sayesinde okullara devam etmekte olan öğrenciler dünyanın en iyi üniversitelerini kabul edilirler. Bu sayede de nitelikli bir eğitim alarak mezun olmuş olurlar. Ayrıca EF, Hult International Business School ile de anlaşmalı olduğundan MBA ve lisans programlarına en üstün şekilde girebilirsiniz.

Akademik programlara kayıt olan öğrenciler farklı dil ve kültür yapısına sahip olan üniversitelerde eğitim alır. Bu sayede öğrencilerin farklı kültürlere işbirliği yapmasını ve iletişim kurmasını destekliyoruz. Ayrıca bu programlar sayesinde nitelikli bir meslek edindirme süreci de sunulmuş olmaktadır.

EF Dil Okulu Eğitsel Geziler

EF, “Dünya sınıfınız olsun” sloganı ile hareket eder. Bu nedenle de eğitsel gezilere büyük önem verilmektedir. Dünyadaki en popüler şehirlerde farklı kampüsleri sahip olan EF her yıl pek çok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. EF kampüslerinde her seviyeden ve yaştan eğitmen-profesyonel farklı öğrencilere eğitim hizmeti vermektedir. Öğrenciler ise bir taraftan eğitimlerini tamamlarken diğer taraftan farklı kültürleri deneyimleme fırsatı elde etmektedir. Ayrıca eğitsel geziler sayesinde farklı yerleri görme ve deneyimleme fırsatı da elde edilmektedir.

EF Dil Okulu Dil Öğrenme

EF, Dünya ile 10 üzerindeki farklı dilde konuşma fırsatı elde etmenizi sağlar.   Bünyesinde bulunan dil okulları sayesinde İngilizce ya da en yaygın dillerde konuşma olanağı elde etmenizi sağlar. Dil öğrenme için en popüler şehirlerde ve uluslararası akreditasyonlu kampüslerde eğitim sunulmaktadır. Ayrıca dünyadaki en popüler online İngilizce okulları arasında yer alan İngiliz Live platformu da yer almaktadır. Efe dil okulları bir dili öğrenmeniz için size en büyük deneyim fırsatını sunmaktadır. Bunun için ise farklı dil programlarına ve dil okullarına başvuruda bulunabilirsiniz.

EF Dil Okulu Kültürel Değişim

EF dil okullarının en önemli olanakları arasında değişim programları yer almaktadır. Bu programlar sayesinde genç yetişkinler, Amerika’yı turist olarak değil lokal olarak deneyimleme fırsatı elde eder. Ayrıca ev sahibi olan ailelerle yurt dışında eğitim alacak olan lise öğrencilerinin güvenli evlerde barınması sağlanıyor. Kültürel değişim insanların farklı kültüre sahip olan bireylerle iletişime geçmesini sağlar. Bu sayede insanların farkındalıkları ve dil becerileri en üst noktaya ulaşır.

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, ihtiyaçlarınızı karşılayan ve dil öğrenme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir dil okulu bulabilirsiniz. Tüm ayrıntıları düşünmek oldukça zor olabilir. Daha fazla bilgi ve EF dil okulu hakkında ücretsiz danışmanlığı için Euro Anatolia’nın uzman kadrosuna danışabilirsiniz.

 

 

[/expander_maker]

asdsadsad

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
ef dil okulu 5 ef dil okulu

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

ef dil okulu 7 ef dil okulu

Amerika’da Yüksek Lisans

ef dil okulu 8 ef dil okulu

İspanya’da Yüksek Lisans

ef dil okulu 9 ef dil okulu

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

ef dil okulu 10 ef dil okulu

Polonya Yüksek Lisans

ef dil okulu 11 ef dil okulu

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

ef dil okulu 12 ef dil okulu

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

ef dil okulu 13 ef dil okulu

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

ef dil okulu 14 ef dil okulu

İsveç Üniversiteleri

ef dil okulu 15 ef dil okulu

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

ef dil okulu 11 ef dil okulu

Hollanda Üniversiteleri

ef dil okulu 17 ef dil okulu

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

ef dil okulu 12 ef dil okulu

Kanada Üniversiteleri

ef dil okulu 7 ef dil okulu

Amerika Üniversiteleri

ef dil okulu 20 ef dil okulu

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

ef dil okulu 21 ef dil okulu

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

ef dil okulu 22 ef dil okulu

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

ef dil okulu 23 ef dil okulu

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

ef dil okulu 24 ef dil okulu

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

ef dil okulu 25 ef dil okulu

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

ef dil okulu 26 ef dil okulu

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

ef dil okulu 25 ef dil okulu

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

ef dil okulu 26 ef dil okulu

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

ef dil okulu 29 ef dil okulu
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

ef dil okulu 30 ef dil okulu
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

ef dil okulu 31 ef dil okulu
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ef dil okulu 32 ef dil okulu
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ef dil okulu 29 ef dil okulu
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

ef dil okulu 29 ef dil okulu
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

ef dil okulu 30 ef dil okulu
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

ef dil okulu 31 ef dil okulu
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ef dil okulu 32 ef dil okulu
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

ef dil okulu 29 ef dil okulu
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

ef dil okulu 39 ef dil okulu
93%

Vize Başarıyla Alındı

ef dil okulu 40 ef dil okulu
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

ef dil okulu 41 ef dil okulu
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

ef dil okulu 42 ef dil okulu
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

ef dil okulu 43 ef dil okulu

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

ef dil okulu 5 ef dil okulu

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

ef dil okulu 45 ef dil okulu

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

ef dil okulu 46 ef dil okulu