fbpx

Es Dubai Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Es Dubai Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Dubai’de eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 3 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 4 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Dubai’de eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 5 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

ES DUBAİ DİL OKULU FİYATLARI

Es Dubai Dil Okulu Fiyatları Hakkında Bilgiler

ES Dubai Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

 

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nin yedi emirliğinden birisidir ve en büyükleridir. Dubai’de resmi dil Arapçadır. 2. Dil olarak kullanılmakta olan İngilizceyi Dubai’de öğrenerek hem iş hayatına hem de günlük hayata rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz. Dubai’de rahatlıkla İngilizce öğrenmek mümkün. Dubai’nin ilk uluslararası geçerliliği olan dil okulu olan ES Dubai Dil Okulu, Ortadoğu’nun en modern kentinde, merkezde bulunmaktadır. Farklı ülkelerden gelen öğrenciler için konum açısından özellikle tercih edilmektedir. Ayrıca Dubai’de, Türkiye’den gelen turistlere, öğrencilere, çalışanlara ve göçmenlere kısacası Türk insanına olan samimiyetleri oraya gidecek olan birçok kişiye iş ve dostluk için güzel kapılar açmaktadır.

Es Dubai Dil Okulu Hakkında Tüm Bilgiler

Es Dubai Dil Okulu merkezi konumda olmasının dışında öğrencilerin Dubai’de ES Dubai Dil Okulu‘nu seçmesi için birçok farklı imkân bulunmaktadır.

Es Dubai Dil Okulu içerisinde tüm öğrencilerin rahatlıkla zaman geçirebileceği büyüklükte kafeterya, bilgisayarlar, dinlenme ve çalışma alanları, sınırsız internet ve kütüphane bulunmaktadır.

Es Dubai Dil Okulu Tur rehberleriyle profesyonel geziler düzenlenmekte ve diğer okullara göre en aktif kalabileceğiniz okullar arasındadır. Yani bir dil okulundan çok daha fazla imkân ve hizmet bulunuyor. ES Dubai Dil Okulu aktiviteleri sayesinde birçok sosyallik imkânı sunmaktadır. Çöl safari turu, cami ve müze gezileri, doğa yürüyüşleri gibi etkinliklerine katılım sağlayarak hem yaşadığınız bölgeyi daha rahat tanıyabilirsiniz hem de sosyal çevre edinebilirsiniz.

Konaklama seçeneği olarak öğrenci yurdu ve pansiyon mevcuttur. Yakın bir bölgede kira seçenekleri de tabii ki opsiyonlar arasında.

Yepyeni ve teknolojik bir kampüs olan dil okulunda eğitim sonrası zaman geçirmekte oldukça keyiflidir. Derslerinizi çalışabileceğiniz rahat ve büyük alanlarda sınırsız Wifi hizmetinden her zaman yararlanabilirsiniz.

Es Dubai dil okulu ana dili İngilizce olan Amerikalı ve İngiltereli öğretmenlerle dil eğitimi verilmekte. Öğretmenlerin aldığı üst düzey eğitimler ve deneyimli olmaları sebebiyle başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Ayrıca Türkçe, Rusça, İspanyolca gibi farklı birçok dil eğitimi de bulunmaktadır.Ders saati 09.00-11.45, 12.00-14.45 ve 15.00-17.45 olarak mevcuttur. Sabah, öğle ve akşam saatleri hangi seviyelerde mevcut ise başvurular yapılır ve seviyelerine göre değerlendirmeler yapılır.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Euro Anatolia Yurtdışı Eğitim olarak Es Dubai Dil Okulu evrak, çeviri ve vize işlemleriniz için A’dan Z’ye tüm işlemleriniz işinde uzman ekibimiz tarafından yapılacaktır. Tüm işlemler ile ilgilenerek sorunsuz bir başvuru süreci sonrası sürecin olumlu olması halinde yeni bir deneyime gönül rahatlığıyla başlayabilecek ve eğitiminizi alarak farklı bir kültür tanıyacaksınız.

Vizeler birçok ülkede olduğu gibi 3+3 ay olarak verilmektedir. Yani üç aylık vizeyi alarak Dubai’ye gidiliyor ve orada üç ay daha vize alarak 6 aylık eğitim tamamlanıyor. Sonrasında vize ve dil okulu bitiyor ve belirtilen sürede Türkiye’ye geri dönüş yapılıyor.

Es Dubai Dil Okulu Genel İngilizce, İELTS, Konuşma Sınıfı, CELTA gibi birçok alanda eğitim vermektedir. Genel İngilizce kursu beginner seviyesi ile başlayarak ileri advance kadar gitmektedir.

Neden Dubai’de İngilizce Öğrenmeliyim?

Dubai’de yerli halkın ve turistik bölge olması açısından her yıl gelen milyonlarca turistin oldukça yaygın olarak kullandığı İngilizceyi tercih etmeniz için birçok sebep bulunmaktadır.

 • Work and study: Dubai turistler için bir yıl boyunca ziyaret edilen, çok talep gören bir şehir. Bu sebeple yıl boyunca birçok işçiye, öğrenciye ihtiyaç duyuluyor. Yarı zamanlı çalışma imkânından yararlanarak muhteşem işler çıkarabilirsiniz.
 • Turistik bir şehir olması: Petrol zengini olan bu adada Dünya’nın en yüksek binası bulunmaktadır. Kozmopolit bir yer olan Dubai’de göçmen sayısı nüfusun %85’inden fazla olduğu için nüfusun yaklaşık %85’i İngilizce konuşmaktadır. Ayrıca görkemli ve turistik bir şehir olduğundan dolayı dil okulu ve çalışma koşullarını düşünecek olarak çok tercih edilecek yerlerdendir.
 • Sıcak iklim olması özelliği: Sıcak iklim özelliği olmasından dolayı yıl boyunca turistlerin istedikleri zaman buraya seyahat etmesi ülkeyi devamlı olarak canlı tutuyor. Dubai’de yaşayanlar için de hava şartları zorlayıcı olmuyor.
 • Birçok ülkeye göre kolay vize alma imkânı: Vize işlemleri hızlıca ilerlemekte olup, özellikle Türk vatandaşlar için birçok İngilizce öğrenmeye gidilecek ülkeye göre daha kolay vize başvurusu yapılıyor.
 • En güvenli şehirler arasında: Dubai Dünya’daki en güvenilir şehirler arasındadır. Suç oranı oldukça düşük. Bu sebepten Dubai’de yaşayan öğrenciler, insanlar için yüksek bir yaşam standardı bulunmaktadır. Evinizin kapısını kilitlemeden gönül rahatlığıyla çıkılabilecek ülkeler arasındadır.

ES Dubai Dil Okulunu Neden Tercih Etmeli?

Es Dubai Dil okulu Dubai’deki ilk ve tek uluslararası çapta eğitim veren dil okuludur. Bu sebeple oldukça bilinmektedir. Her yıl olduğu gibi 2023’te de en çok tercih edilecek olan dil okullarındandır.

Euro Anatolia Yurtdışı Eğitim okul kalitesinden emin olduğu ve vize açısından güçlü okullarla çalışmaktadır. Vize süreci açısından en başarılı okullardan biri olan okul vize başarısı %99 olarak belirlenmiştir. Yani bu zamana kadar başvurulardan sadece %1’lik bir bölüme ret verilmiştir.

Dubai’nin merkezinde olan ES Dubai Dil Okulu’nun çevresinde Amerikan, İngiliz ve birçok Avrupalı milletten insan ikamet etmektedir. Günün her saati İngilizceye maruz kalarak kolaylıkla dil öğrenebilirsiniz. Ayrıca gelişmiş bir bölgede olduğu için iş fırsatlarını istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

Kampüs büyüklüğü 2783 metrekare ve tam öğrencilere göre yapılmış, çok donanımlı yepyeni bir yer bulunmaktadır.

Genel İngilizce kursu tüm yıl boyunca kayıt alarak başlangıçtan yeterlilik seviyesine kadar hizmet vermektedir. Sabah, öğle ve öğleden sonra olarak üç farklı zamanda kurslar mevcuttur. Burada alınan kaliteli eğitim sonunda rahatlıkla iletişim kuracak tamamen yeterli bir seviyede İngilizce konuşuluyor olunacaktır.

Dubai’de İngilizcenin oldukça yaygın olması sebebiyle yarı zamanlı iş imkanını keyifle kullanabileceksiniz.

Hava durumu hiç de zorlayıcı olmayan Dubai her yıl binlerce öğrencinin tercihi arasında. Ayrıca kursu kaçırdım, geç başvuru yaptım gibi düşünceleriniz hiçbir zaman olmasın çünkü İstenilen ayda eğitime başlanabilir. Bir dönemin bitmesini beklemenize hiç gerek olmadan size uygun süreçte vize başvurunuz direkt olarak Euro Anatolia Yurtdışı Eğitim tarafından yapılır, vize sonucu kısa bir süre sonra sonuçlanır.

Eğitim materyalleri açısından oldukça kaliteli ve güçlü yayınevleri kullanılmaktadır. İngiltereli ve Amerikalı hocaların olmasının yanı sıra materyal desteği ile güçlü bir altyapı oluşturulmaktadır.

Konaklama vize başvurusu esnasında 4 haftalık olarak yapılmaktadır. Sonrasında ise kalınacak süreye göre Dubai’yi keşfettikçe farklı bir eve, odaya çıkılabilir veya aynı yerde süre uzatma yapılabilir. Yurt veya ev olarak rahatlıkla konaklamak mümkün. Çok büyük bir şehir olmamasına karşın oldukça gelişmiş olan Dubai’de okula çok yakın güzergâhlarda ev, oda bulmak mümkün.

Dil okulu sürecinizi uzatarak ikinci bir dil eğitimi alınabilir veya üniversite okunacak düzeyde dil eğitimi alındığı için kendinizi geliştirip geleceğinize yön vermek tamamen size kalmıştır.

Dubai’de 20 haftalık çalışma izninizi kullanarak konaklama, yiyecek içecek ve sosyal faaliyetlere yetişebilirsiniz. Yaşamsal giderler ve konaklama hesaplandığında öğrenciler için çalışmanın çok iyi geldiği bir şehir.

ES Dubai Dil Okulu Fiyatları

Es Dubai Dil Okulu Fiyatları güncel fiyat listesi için Euro Anatolia Yurtdışı Eğitim olarak tarafımıza ulaşarak her zaman detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzman ekibimizle, ilgili kadromuzla en hızlı ve en düzenli şekilde hizmet vermek için buradayız. ES Dubai Dil Okulu fiyatları için E-posta yoluyla veya WhatsApp yoluyla iletilen fiyatlara dahil olan hizmetler ve dahil olmayan hizmetler olarak belirtilerek iletilmektedir. ES Dubai Dil okulu fiyatları dolar üzerinden yapılmaktadır. Kurs sürelerine göre değişiklik göstermektedir. Es Dubai Dil Okulu fiyatları için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilir, her konuda bilgi alabilirsiniz.

Es Dubai Dil okulu genel olarak 4 haftalık, 8 haftalık, 12 haftalık, 23 haftalık, 28 haftalık, 32 haftalıktan 36 haftalığa kadar kurs imkânı mevcuttur. Fakat dil okulundan dolayı çalışma izni alabilmek için 8 hafta ve üzerinde dil eğitimi almak gereklidir. Bu şekilde giden öğrencilerimize yani work and study programı için başvurusunu yaptığımız öğrencilere 20 saatlik part-time çalışma izni verilmektedir. Böylelikle kendi bütçesine maddi katkıda bulunarak yurtdışı deneyimi yaşamak ve dil öğrenmek için birçok öğrencinin tercihi ES Dubai Dil Okulu olmaktadır.

Dil okulu ücretlerine dahil olan hizmetler

 • Eğitim paket ücreti
 • Kayıt ücreti
 • İngilizce kursu
 • Konaklama organizasyon ücreti
 • İki hafta konaklama oda ücreti
 • Seviye kitapları (Farklılık göstermektedir)
 • Vize masrafları olabilmektedir.

Dubai’de veya Dünya’nın herhangi bir ülkesinde eğitim almak istiyorsanız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız veya dil okuluna karar veremediyseniz uzman desteğimizden ve her zaman ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 [/expander_maker]

asdsadsad

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 5 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 7 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Amerika’da Yüksek Lisans

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 8 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

İspanya’da Yüksek Lisans

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 9 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 10 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Polonya Yüksek Lisans

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 11 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 12 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 13 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 14 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

İsveç Üniversiteleri

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 15 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 11 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Hollanda Üniversiteleri

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 17 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 12 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Kanada Üniversiteleri

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 7 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Amerika Üniversiteleri

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 20 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 21 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 22 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 23 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 24 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 25 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 26 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 25 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 26 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 29 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 30 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 31 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 32 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 29 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 29 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 30 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 31 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 32 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 29 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 39 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler
93%

Vize Başarıyla Alındı

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 40 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 41 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 42 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 43 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 5 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 45 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler 46 Es Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

ES Dubai Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

 

 

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nin yedi emirliğinden birisidir ve en büyükleridir. Dubai’de resmi dil Arapçadır. 2. Dil olarak kullanılmakta olan İngilizceyi Dubai’de öğrenerek hem iş hayatına hem de günlük hayata rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz. Dubai’de rahatlıkla İngilizce öğrenmek mümkün. Dubai’nin ilk uluslararası geçerliliği olan dil okulu olan ES Dubai Dil Okulu, Ortadoğu’nun en modern kentinde, merkezde bulunmaktadır. Farklı ülkelerden gelen öğrenciler için konum açısından özellikle tercih edilmektedir. Ayrıca Dubai’de, Türkiye’den gelen turistlere, öğrencilere, çalışanlara ve göçmenlere kısacası Türk insanına olan samimiyetleri oraya gidecek olan birçok kişiye iş ve dostluk için güzel kapılar açmaktadır.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Tüm Bilgiler

 

Okulun merkezi konumda olmasının dışında öğrencilerin Dubai’de ES Dubai Dil Okulu’nu seçmesi için birçok farklı imkân bulunmaktadır.

Okul içerisinde tüm öğrencilerin rahatlıkla zaman geçirebileceği büyüklükte kafeterya, bilgisayarlar, dinlenme ve çalışma alanları, sınırsız internet ve kütüphane bulunmaktadır.

Tur rehberleriyle profesyonel geziler düzenlenmekte ve diğer okullara göre en aktif kalabileceğiniz okullar arasındadır. Yani bir dil okulundan çok daha fazla imkân ve hizmet bulunuyor. ES Dubai Dil Okulu aktiviteleri sayesinde birçok sosyallik imkânı sunmaktadır. Çöl safari turu, cami ve müze gezileri, doğa yürüyüşleri gibi etkinliklerine katılım sağlayarak hem yaşadığınız bölgeyi daha rahat tanıyabilirsiniz hem de sosyal çevre edinebilirsiniz.

Konaklama seçeneği olarak öğrenci yurdu ve pansiyon mevcuttur. Yakın bir bölgede kira seçenekleri de tabii ki opsiyonlar arasında.

Yepyeni ve teknolojik bir kampüs olan dil okulunda eğitim sonrası zaman geçirmekte oldukça keyiflidir. Derslerinizi çalışabileceğiniz rahat ve büyük alanlarda sınırsız Wifi hizmetinden her zaman yararlanabilirsiniz.

Ana dili İngilizce olan Amerikalı ve İngiltereli öğretmenlerle dil eğitimi verilmekte. Öğretmenlerin aldığı üst düzey eğitimler ve deneyimli olmaları sebebiyle başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Ayrıca Türkçe, Rusça, İspanyolca gibi farklı birçok dil eğitimi de bulunmaktadır. Bu sebeple her dilden konuşan kişiyle iletişime geçebileceğiniz bir ortam. Öğrenci desteği için sürekli yardım alabileceğiniz kişiler bulunacaktır.

Ders saati 09.00-11.45, 12.00-14.45 ve 15.00-17.45 olarak mevcuttur. Sabah, öğle ve akşam saatleri hangi seviyelerde mevcut ise başvurular yapılır ve seviyelerine göre değerlendirmeler yapılır.

Euro Anatolia Yurtdışı Eğitim olarak evrak, çeviri ve vize işlemleriniz için A’dan Z’ye tüm işlemleriniz işinde uzman ekibimiz tarafından yapılacaktır. Tüm işlemler ile ilgilenerek sorunsuz bir başvuru süreci sonrası sürecin olumlu olması halinde yeni bir deneyime gönül rahatlığıyla başlayabilecek ve eğitiminizi alarak farklı bir kültür tanıyacaksınız.

Vizeler birçok ülkede olduğu gibi 3+3 ay olarak verilmektedir. Yani üç aylık vizeyi alarak Dubai’ye gidiliyor ve orada üç ay daha vize alarak 6 aylık eğitim tamamlanıyor. Sonrasında vize ve dil okulu bitiyor ve belirtilen sürede Türkiye’ye geri dönüş yapılıyor.

Dil Okulu Genel İngilizce, İELTS, Konuşma Sınıfı, CELTA gibi birçok alanda eğitim vermektedir. Genel İngilizce kursu beginner seviyesi ile başlayarak ileri advance kadar gitmektedir.

 

Neden Dubai’de İngilizce Öğrenmeliyim?

 

Dubai’de yerli halkın ve turistik bölge olması açısından her yıl gelen milyonlarca turistin oldukça yaygın olarak kullandığı İngilizceyi tercih etmeniz için birçok sebep bulunmaktadır.

 • Work and study: Dubai turistler için bir yıl boyunca ziyaret edilen, çok talep gören bir şehir. Bu sebeple yıl boyunca birçok işçiye, öğrenciye ihtiyaç duyuluyor. Yarı zamanlı çalışma imkânından yararlanarak muhteşem işler çıkarabilirsiniz.
 • Turistik bir şehir olması: Petrol zengini olan bu adada Dünya’nın en yüksek binası bulunmaktadır. Kozmopolit bir yer olan Dubai’de göçmen sayısı nüfusun %85’inden fazla olduğu için nüfusun yaklaşık %85’i İngilizce konuşmaktadır. Ayrıca görkemli ve turistik bir şehir olduğundan dolayı dil okulu ve çalışma koşullarını düşünecek olarak çok tercih edilecek yerlerdendir.
 • Sıcak iklim olması özelliği: Sıcak iklim özelliği olmasından dolayı yıl boyunca turistlerin istedikleri zaman buraya seyahat etmesi ülkeyi devamlı olarak canlı tutuyor. Dubai’de yaşayanlar için de hava şartları zorlayıcı olmuyor.
 • Birçok ülkeye göre kolay vize alma imkânı: Vize işlemleri hızlıca ilerlemekte olup, özellikle Türk vatandaşlar için birçok İngilizce öğrenmeye gidilecek ülkeye göre daha kolay vize başvurusu yapılıyor.
 • En güvenli şehirler arasında: Dubai Dünya’daki en güvenilir şehirler arasındadır. Suç oranı oldukça düşük. Bu sebepten Dubai’de yaşayan öğrenciler, insanlar için yüksek bir yaşam standardı bulunmaktadır. Evinizin kapısını kilitlemeden gönül rahatlığıyla çıkılabilecek ülkeler arasındadır.

ES Dubai Dil Okullarını Neden Tercih Etmeli?

 

Es Dubai Dil okulu Dubai’deki ilk ve tek uluslararası çapta eğitim veren dil okuludur. Bu sebeple oldukça bilinmektedir. Her yıl olduğu gibi 2023’te de en çok tercih edilecek olan dil okullarındandır.

Euro Anatolia Yurtdışı Eğitim okul kalitesinden emin olduğu ve vize açısından güçlü okullarla çalışmaktadır. Vize süreci açısından en başarılı okullardan biri olan okul vize başarısı %99 olarak belirlenmiştir. Yani bu zamana kadar başvurulardan sadece %1’lik bir bölüme ret verilmiştir.

Dubai’nin merkezinde olan ES Dubai Dil Okulu’nun çevresinde Amerikan, İngiliz ve birçok Avrupalı milletten insan ikamet etmektedir. Günün her saati İngilizceye maruz kalarak kolaylıkla dil öğrenebilirsiniz. Ayrıca gelişmiş bir bölgede olduğu için iş fırsatlarını istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

Kampüs büyüklüğü 2783 metrekare ve tam öğrencilere göre yapılmış, çok donanımlı yepyeni bir yer bulunmaktadır.

Genel İngilizce kursu tüm yıl boyunca kayıt alarak başlangıçtan yeterlilik seviyesine kadar hizmet vermektedir. Sabah, öğle ve öğleden sonra olarak üç farklı zamanda kurslar mevcuttur. Burada alınan kaliteli eğitim sonunda rahatlıkla iletişim kuracak tamamen yeterli bir seviyede İngilizce konuşuluyor olunacaktır.

Dubai’de İngilizcenin oldukça yaygın olması sebebiyle yarı zamanlı iş imkanını keyifle kullanabileceksiniz.

Hava durumu hiç de zorlayıcı olmayan Dubai her yıl binlerce öğrencinin tercihi arasında. Ayrıca kursu kaçırdım, geç başvuru yaptım gibi düşünceleriniz hiçbir zaman olmasın çünkü İstenilen ayda eğitime başlanabilir. Bir dönemin bitmesini beklemenize hiç gerek olmadan size uygun süreçte vize başvurunuz direkt olarak Euro Anatolia Yurtdışı Eğitim tarafından yapılır, vize sonucu kısa bir süre sonra sonuçlanır.

Eğitim materyalleri açısından oldukça kaliteli ve güçlü yayınevleri kullanılmaktadır. İngiltereli ve Amerikalı hocaların olmasının yanı sıra materyal desteği ile güçlü bir altyapı oluşturulmaktadır.

Konaklama vize başvurusu esnasında 4 haftalık olarak yapılmaktadır. Sonrasında ise kalınacak süreye göre Dubai’yi keşfettikçe farklı bir eve, odaya çıkılabilir veya aynı yerde süre uzatma yapılabilir. Yurt veya ev olarak rahatlıkla konaklamak mümkün. Çok büyük bir şehir olmamasına karşın oldukça gelişmiş olan Dubai’de okula çok yakın güzergâhlarda ev, oda bulmak mümkün.

Dil okulu sürecinizi uzatarak ikinci bir dil eğitimi alınabilir veya üniversite okunacak düzeyde dil eğitimi alındığı için kendinizi geliştirip geleceğinize yön vermek tamamen size kalmıştır.

Dubai’de 20 haftalık çalışma izninizi kullanarak konaklama, yiyecek içecek ve sosyal faaliyetlere yetişebilirsiniz. Yaşamsal giderler ve konaklama hesaplandığında öğrenciler için çalışmanın çok iyi geldiği bir şehir.

ES Dubai Dil Okulu Fiyatları

 

Güncel fiyat listesi için Euro Anatolia Yurtdışı Eğitim olarak tarafımıza ulaşarak her zaman detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzman ekibimizle, ilgili kadromuzla en hızlı ve en düzenli şekilde hizmet vermek için buradayız. ES Dubai Dil Okulu fiyatları için E-posta yoluyla veya WhatsApp yoluyla iletilen fiyatlara dahil olan hizmetler ve dahil olmayan hizmetler olarak belirtilerek iletilmektedir. ES Dubai Dil okulu fiyatları dolar üzerinden yapılmaktadır. Kurs sürelerine göre değişiklik göstermektedir. Ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilir, her konuda bilgi alabilirsiniz.

Dil okulunda genel olarak 4 haftalık, 8 haftalık, 12 haftalık, 23 haftalık, 28 haftalık, 32 haftalıktan 36 haftalığa kadar kurs imkânı mevcuttur. Fakat dil okulundan dolayı çalışma izni alabilmek için 8 hafta ve üzerinde dil eğitimi almak gereklidir. Bu şekilde giden öğrencilerimize yani work and study programı için başvurusunu yaptığımız öğrencilere 20 saatlik part-time çalışma izni verilmektedir. Böylelikle kendi bütçesine maddi katkıda bulunarak yurtdışı deneyimi yaşamak ve dil öğrenmek için birçok öğrencinin tercihi ES Dubai Dil Okulu olmaktadır.

Dil okulu ücretlerine dahil olan hizmetler

 • Eğitim paket ücreti
 • Kayıt ücreti
 • İngilizce kursu
 • Konaklama organizasyon ücreti
 • İki hafta konaklama oda ücreti
 • Seviye kitapları (Farklılık göstermektedir)
 • Vize masrafları olabilmektedir.

Dubai’de veya Dünya’nın herhangi bir ülkesinde eğitim almak istiyorsanız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız veya dil okuluna karar veremediyseniz uzman desteğimizden ve her zaman danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Her türlü bilgi için tarafımıza ulaşmanızı bekliyoruz. 

[/expander_maker