fbpx

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Hollanda dil eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 3 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler
Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 4 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Hollanda dil eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 5 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

HOLLANDA DİL OKULU

Hollanda Dil Okulu ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Hollanda Dil Okulu A’dan Z’ye Tüm Bilgiler

 

Hepimizin bildiği gibi yurtdışı seyahat söz konusu olduğu zaman, birçok kişi özgürlükler ülkesi olarak da bilinen Hollanda’yı ve özellikle Amsterdam’ı ziyaret etmek ister.  Birçok yaşamsal kolaylık sunan ve hoş görülü serbest ortamı olan Hollanda eğitim açısından da öğrencilerin haklı ilgisini toplar. 

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Lisans ve lisans üstü eğitimi için dünya çapında kabul görmüş üniversitelere sahip olan Hollanda, yabancı dil öğrenmek amaçlı eğitim isteyen öğrenciler için de fırsatlar ülkesi durumundadır. Dil öğrenimi görmek açısından Hollanda dil okulları, bilgilerini inceleyeceğimiz bu ülkeyi en temel bilgileri ile şöyle tanıyabiliriz;

Hollanda, doğuda Almanya, güneyde Belçika ile sınırdaş ve kuzeybatısındaki Kuzey Denizi’nde de deniz seviyesi ile aynı olması nedeniyle topraklarının bir kısmı sular altında kalan bir Avrupa ülkesidir. Üniter parlamenter anayasal monarşi ile yönetilen Hollanda’da kraliyet ailesi de mevcuttur. 17 milyon vatandaşı ile düşük bir nüfus sayısına sahip ise de yaşanılan alanlara göre nüfus yoğunluğu fazla olan bir ülkedir. Bu rakamın içerisinde 4 milyon kadar göçmen nüfusu barındırmaktadır ve bu göçmen nüfusun yarım milyonunu da Türkler oluşturmaktadır. 

Hollanda bir Avrupa Birliği ülkesidir ve  NATOOECD üyesidir. Aynı zamanda. Belçika ve Lüksemburg ile birlikte Benelüks topluluğunun bir parçasıdır ve bir Schengen Bölgesidir. Gelişmiş bir ekonomisi olan bu ülke yüksek istihdam ve nitelikli iş gücü, enflasyonun ve yoksulluk oranlarının düşüklüğü ile istikrarlı bir büyüme sağlamaktadır. Tabi bu güçlü ekonomide birçok açıdan kişileri buraya çekmektedir.

Hollanda’da yaşayan 150’den fazla değişik millet vardır.  Bu durum çok açık fikirli ve hoşgörülü bir toplum ortaya çıkartmıştır. Hollanda’da yaşayanlar hislerini saklamadan çekinmeden konuşurlar, güler yüzlü ve yardımseverdirler. Ayrıca, genellikle İngilizce konusunda uzmandırlar. Hollanda toplumundan da bahsettiğimize göre şimdi asıl konumuz olan Hollanda Dil Okulları’na dönelim.

 

Hollanda da Hangi Diller Öğrenilebilir?

Hollanda’nın resmi dili Felemenkçe’dir. Bunun yanında ikinci dil olarak İngilizce birçok kişi tarafından akıcı bir şekilde bilinmektedir. Hollanda, AB içinde ana dili İngilizce olmayan ülkeler arasında en yüksek İngilizce yeterliliğine sahip ülkedir. Bunu, uluslararası öğrencilerin halen Hollanda’da lisan ve lisansüstü eğitimlerde 1500 üstü ders tercih edebiliyor olmaları ile tespit edebiliriz.

Ülkede İngilizce den sonra Almanca ve Fransızca da bilmektedir.  Ana dilleri Flemenkçe ise dünyada yaklaşık 25 milyon kişi tarafından resmi dil olarak konuşulmaktadır. Flemenkçe ana yapısı Almanca’ya çok benzemektedir. Bu dillerden birini bilmeniz diğerini de öğrenmenizi kolaylaştıracaktır.

Hollanda Dil Okulları’nda dil öğrenmek size birçok fırsat sunar. Farklı dillerde dil eğitimi verebilen çok sayıda çok sayıda dil okulu hizmet vermektedir. Almanca, Fransızca ve İspanyolca da bu ülkede rahatlıkla öğrenilebileceği gibi Hollanda Dil Okulları özellikle İngilizce ve kendi ana dilleri Flemenkçe’yi sizlere ana tercih olarak sunmaktadırlar.

Hollanda Dil Okulları’nda son derece başarılı ve garantili yürütülen İngilizce eğitimleri sizin seviyenize göre başlatıldığı gibi, konuşma pratiği dersleri ile de doğru telaffuz, akıcı ve etkin konuşma sağlanmış olur. Flemenkçe öğrenilirken ise dersler hem İngilizce hem de Flemenkçe olarak başlar zamanla tüm eğitim Flemenkçe’ye kayar. Kurslar her iki ayda bir başlamaktadır.

Bu arada Hollanda dil okulu eğitimi sırasında öğrencilere üniversitelerin okulların tanıtımlarının bulunduğu broşürler dağıtılır ve Hollanda Dil Okulları eğitiminin ardından bu ülkede üniversite eğitimine devam etmek daha kolaylaşır.

Hollanda Dil Okulları araştırıldığında şu 5 okulu ilk sırada yer almaktadır.

  • Dutch Courses Amsterdam
  • Dutch & Such
  • Dutch Language Institute ITHA
  • Zamaradi
  • Taal Boost

Dutch Courses Amsterdam: Bu okul üst düzey bir eğitim faaliyeti sunmaktadır.  Hemen her seviyede Flemenkçe’yi her seviyede öğrenebileceğiniz bu okulda her dilden B2 seviyesine eğitim verilmektedir. Dutch & Such: Dil eğitiminde alanında oldukça iddialı bir okuldur. Dutch Language Institute ITHA: Rotterdam’da bulunan okul güçlü bir kadroya sahiptir. 

Zamaradi: Özel bire bir yapılan eğitimi ile farklılık yaratmıştır.  Aynı zamanda 3 ile 6 kişilik küçük gruplarla da eğitim yapılmaktadır. Taal Boost: Yine iddialı eğitim sunmaktadır.

Euro Anatolia Danışmanlık olarak Hollanda Dil Okulları hakkındaki yönelteceğiniz tüm sorularınıza yanıt almak için için yüz  yüze ya da online olarak tarafımıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

Hollanda Dil Okulu Ücretleri

Hollanda dil okulu eğitim için yüksek ücretler talep etmeden eğitim vermeyi ilke edinmiş ve bu alanda sürekli denetlenen bir ülke olduğu için, makul ücretlerle kaliteli eğitim veren Hollanda Dil Okulları’nda rahatlıkla eğitiminizi alabilirsiniz. Fiyatlar eğitim alacağınız okula, eğitim alacağınız dile ve eğitim süresine bağlı olarak değişebilmektedir. Hollanda dil okulları 52 haftaya kadar eğitim vermektedir. 

Aşağıda paylaşılan Hollanda dil okulu fiyatları 2022 yılı için geçerlidir ve sadece örnek olarak ortalama verilen fiyatlardır.

Eğitim Süresi

      Günlük Ders Sayısı

        Eğitim Ücreti

2 Hafta

       2 Ders

        100-150 Euro

2 Hafta

       4 Ders 

        150-200 Euro

4 Hafta

       2 Ders

        150-200 Euro

4 Hafta

       4 Ders  

         200-300 Euro

8 Hafta

       2 Ders

        200-300 Euro

8 Hafta 

       4 Ders

        250-500 Euro

16 Hafta

       2 Ders

        250-500 Euro

16 Hafta

       4 Ders

        500-750 Euro

32 Hafta

       2 Ders

        500-750 Euro

32 Hafta

       4 Ders

        750-1000 Euro

Hollanda Dil Okulları fiyatları için Euro Anatolia Danışmanlık uzmanları ile görüşerek ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.  Böylece en uygun fiyatla en kaliteli eğitimi nasıl alabileceğiniz hakkındaki en doğru bilgilendirmeyi almış olursunuz.

Hollanda Dil Okulları Vizesi

Hollanda Dil Okulu için eğitiminiz en fazla 3 ay sürecekse Schengen vizesi yeterli olacaktır. Ancak eğitim süresi 3 aydan fazla ise o zaman D türü olarak bilinen öğrenci vizesi çıkartmak gerekir. Hollanda Konsolosluğu’ndan randevu alarak hangi belgeleri hazırlamanız gerektiği bilgisini öğrenebilirsiniz. Aşağıda D tipi vize için gerekli belgeler listelenmekle birlikte değişen bir belge olup olmadığı açısından konsolosluk yetkililerine başvurmanız önerilir…

  • Kimlik kartı fotokopisi.
  • Temiz sabıka kaydı.
  • Hollanda Dil Okulu’na yaptırdığınız kayıt ibraz belgesi.
  • En az 3 ay daha süresi olan ve en az 2 sayfası boş pasaport.
  • Hollanda vizetalebi dilekçesi.

 

Hollanda’da Dil Eğitimi Sırasında Konaklama ve Yaşam Maliyeti  

Ana yaşam konularından bir tanesi olan konaklama için yurt, otel olabileceği gibi aile yanı konaklamada tercih edilebilir. Hollanda dil okulu özellikle dil eğitiminde aile yanında olmak daha az masraflı olması ve sürekli mecbur dil pratiği yapılması açısından dil eğitiminin hakkını en kısa sürede almanızı sağlayacaktır. 

Ailelerin kontrolleri okullar tarafından yapıldığı için gerekli durumlarda aile değişikliği de okul tarafından mümkündür. Hollanda Dil Okulları’nda eğitim görürken, yemekten ulaşıma kadar her türlü günlük ihtiyaç düşünülerek bir öğrenci ayda ortalama 700 ila 1.000 Euro arasında bir harcama yapmaya düşünmelidir.

 [/expander_maker]

asdsadsad

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 5 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 7 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

Amerika’da Yüksek Lisans

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 8 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

İspanya’da Yüksek Lisans

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 9 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 10 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

Polonya Yüksek Lisans

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 11 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 12 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 13 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 14 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

İsveç Üniversiteleri

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 15 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 11 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

Hollanda Üniversiteleri

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 17 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 12 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

Kanada Üniversiteleri

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 7 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

Amerika Üniversiteleri

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 20 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 21 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 22 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 23 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 24 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 25 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 26 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 25 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 26 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 29 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 30 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 31 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 32 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 29 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 29 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 30 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 31 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 32 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 29 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 39 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler
93%

Vize Başarıyla Alındı

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 40 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 41 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 42 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 43 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 5 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 45 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler 46 Hollanda Dil Okulu A'dan Z'ye Tüm Bilgiler