fbpx

İngiltere
Dil Okulu
Fiyatları

İngiltere
Dil Okulu
Fiyatları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize İngiltere’de eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

ingiltere dil okulu fiyatları 3 ingiltere dil okulu fiyatları
ingiltere dil okulu fiyatları 4 ingiltere dil okulu fiyatları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize İngiltere’de eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

ingiltere dil okulu fiyatları 5 ingiltere dil okulu fiyatları

İNGİLTERE DİL OKULLARI

İngiltere Dil Okulu Fiyatları Ve Hakkında Tüm Bilgiler

İngiltere Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni, Başvuru İçin Gerekenler 2023

İngiltere dil okulları, İngiltere’deki ana dilin İngilizce olması ve eğitim standartlarının yüksek olması sebebi ile Dünya üzerinde en çok tercih edilen okullardan olmaktadır. İngiltere okulları, Dünya üzerinde toplamda 400 bine yakın öğrencinin eğitim almasını sağlayacak kapasiteye sahiptir. Bu sebepten dolayı da dil okulları İngiltere içerisinde çok fazlasıyla gözde bir alana sahiptir.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

İngilterede dil okulları, lokal okul sistemine sahip olduğu gibi aynı zamanda zincir okul sistemine de sahiptir. Zincir okul olarak adlandırdığımız okullar birçok nokta üzerinde aynı seviyeler dahilinde eğitim verirken, lokal okullar onlara nazaran tek bir alanda eğitim verir ve çok daha yüksek seviyededir. İngiltere dil okulları, sürekli olarak kontrol altında olduğu için İngilterede dil okuluna gitmek birçok kişi için avantajlı olacaktır. Bunun sebebi ise bu kontroller sonrasında her zaman iyi bir eğitim verilmek zorunda olmasıdır.

İngiltere dil kursu için hizmet veren okullar, İngiltere’nin çeşitli noktaları üzerine yayılmıştır. Fakat İngilterede dil eğitimi için genel olarak Londra ve Güney İngiltere’de yer alan Brighton ve Bournemouth ön plana çıkmaktadır. Cambridge ve Oxford tarzı üniversite şehirleri de yine İngiltere İngilizce kursu için ideal seviyede olan şehirlerdir. Tabi ki bu seçenekler arasında en gözde olan ve en çok tercih edilen Londra içerisinde yer alan İngiltere dil okullarıdır. İngiltere’nin başkenti olan bu gelişmiş şehir turistik, yaşam, seyahat ve bunun gibi birçok konuda da gelişim göstererek herkes için ideal bir alan olmaktadır. Fakat İngiltere dil eğitimi için Londra’nın bu artılarının yanında pahalılık gibi bir dezavantajının da yer aldığını unutmamalıyız.

İngiltere dil okulları tercih edildiği zaman, İngiltere şehirleri arasındaki ulaşımın basit ve gelişmiş olduğu da bilinmelidir. Bu gelişmiş şehir ulaşımları, kişilerin seyahatleri sırasında büyük bir kolaylık sağlanmasını ve herhangi bir aksaklığın oluşmamasını sağlar. Özellikle de İngiltere dil kursu için gelip kültür edinme ve şehir gezme aktivitelerine de katılan öğrenciler, bu gelişmiş şehir ulaşımlarından yararlanarak kısa süre içerisinde birden çok alanı gezebilmektedir. Bu sayede yalnızca İngiltere dil kurslarından yararlanmayarak kendi kültürlerini de geliştirmiş olurlar.

İngiltere okulları, diğer ülkelere nazaran öğrencilerin çok daha fazla tercih etmek istediği okullardır. Bunun sebebi ise İngiltere’nin anadilinin İngilizce olması ve herkesin mükemmel seviyede İngilizce konuşmasıdır. Bu sayede İngilterede dil eğitimi almak isteyenler de gün içerisinde aralıksız bir şekilde dil çalışacak ve bununla beraber eğitimlerini de en üst seviyede tamamlayacaktır. Dil okulları İngiltere içerisinde bu sebepten dolayı da çok büyük avantaj sahibidir.

İngiltere dil okulları, bu ve bunun gibi çeşitli özellikler sebebi ile her sene binlerce öğrencinin dil eğitimi almasını sağlamaktadır. İngiltere’ye ait olan tarihi geçmiş, turistik fırsatlar ve gelişmiş ülke düzeyi ile İngilterede dil okuluna gitmek çok daha mantıklı bir hareket olacaktır. Bunların yanında, İngiltere İngilizce kursu ile kendinizi geliştirirken Britanya Adası’nı gezme fırsatı bulabilir ve bu adanın da kültürünü tanıyarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Türkiye’den ortalama olarak 4 saatlik bir uçuş uzaklığına sahip olan İngiltere, ülke içerisinde Sterlin para birimini kullanmaktadır.

 

İngiltere Dil Okulu Çalışma İzni Nasıldır?

İngiltere dil okulu vizesi, öğrencilere 3 farklı şekilde sunulmaktadır. Bu alınan vizeler ise tamamen öğrencilerin seçecek olduğu programın içeriğinin ne olduğuna ve ne kadar süre ile devam edeceğine göre belirlenir. İngiltere dil okulu vizesi olarak 3 farklı seçim şeklini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kısa Dönem İngiltere Dil Okulu Vizesi :

İngiltere dil okulları içerisinde 6 aylık ya da daha kısa bir süre ile kalacaksanız, bu vize türünü seçebilir ve ülke içerisine giriş yapabilirsiniz. Bu kullanacak olduğunuz vizenin maksimum gün süresi 180 gündür. Uzatılamaz bir İngiltere dil okulu vizesi için bitiş tarihi ile beraber ülkeye dönmek durumunda kalırsınız. Bu kapsamda İngiltere dil okulu çalışma izni de verilmez.

  • Uzatılmış Kısa Dönem İngiltere Dil Okulu Vizesi :

İngiltere dil eğitimi için bu programın süresi maksimum 11 aydır. Genel olarak 180 günlük İngiltere dil eğitimlerinin aşıldığı zaman bu İngiltere dil okulu vizesi alınır. Bu vize türü de uzatılamaz ve bitişi ile beraber ülkeye geri dönülür. Yine bu vize diline başvuran öğrenciler İngiltere dil okulu çalışma izni almaya hak kazanamazlar.

  • Tier 4 İngiltere Dil Okulu Vizesi :

İngiltere dil eğitimi ile beraber yüksek lisans ve üniversite eğitimi alan kişiler bu vizeye başvurabilmektedir. Bu vizenin alınması ile beraber İngiltere dil okulu çalışma izni de verilir ve haftalık bazda 20 saat yarı zamanlı olarak çalışılabilir.

İngiltere Dil Okulları Eğitim Sistemi Nasıldır?

İngilterede dil eğitimi ile beraber İş İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Genel İngilizce, Yönetici İngilizcesi ve bunun gibi çeşitler de alınabilmektedir. Haftalık ders programı sistemine sahip olan İngiltere dil eğitimi okulları, haftalık bazda 15 – 35 saat aralığında eğitim verir. Eğer bunun yerine kısa süreli bir İngiltere dil seçeneğinde bulunursanız, 15 ila 20 saat arasında değişen bir eğitim sistemine sahip olursunuz. Bu sayede daha rahat bir eğitim alarak okulunuzu tamamlarsınız. İngiltere okulları içerisindeki kurs saatleri ve zamanları çok esnek bir yapı içerisindedir. Her pazartesi yeni bir kursa başlayabilirsiniz. İngiltere dil eğitiminiz sırasında da yine sınıflar içerisinde 8 ila 16 kişi arasındaki öğrenci sayısı ile okuyacak ve bunun sayesinde daha kapsamlı bir öğrenme sürecine sahip olabileceksiniz.

İngiltere dil okulları, eğitim olarak sabah ve öğleden sonraları devam eden bir sisteme sahiptir. Bu İngiltere dil kursu süreleri arasında herhangi bir eğitim kalitesi farkı yoktur ve öğleden sonra verilen İngiltere dil okulu fiyatları genel olarak çok daha ucuzdur.

İngiltere dil eğitimi süresince birden çok aktiviteye katılabilirsiniz. Öğrenciler için ücretli ya da ücretsiz birçok aktivite sunan İngiltere dil okulları, öğrenciler için hem eğlenceli vakitler geçirmeyi hem de İngiltere dil pratiğinin yapılmasını hedefler. Bu sayede zamanınızı boş geçirmeden çok daha eğlenceli süre zarflarına sahip olabilirsiniz.

İngiltere Dil Okulları Konaklama Seçenekleri Nelerdir?

İngilterede dil okuluna gitmek isteyen öğrenciler, genel olarak orada bulunan ailelerin yanında konaklamayı seçmektedir. Bu tercihin sebebi ise o aileler ile beraber pratik yapma şanslarının da daha fazla olmasıdır. İngiltere dil seçenekleri ile tercih edilen aile konaklamasında ücretsiz yemeğin de bulunması, bu tercihin daha yoğun olarak yapılmasını sağlamaktadır. Bu şekilde öğrencilerin İngiliz kültürünü de öğrenmesi daha çabuk gerçekleşir.

İngiltere dil okulları, öğrenciler için hazırlanan yurtlarda konaklama şansı da vermektedir. İngiltere dil okullarına ait bu yurtlar, öğrencilerin barınabilmesi için birçok avantaja sahiptir. Eğer okullara ait yurtları tercih etmek istemezseniz, şehir içerisinde yer alan özel yurtlara da bakabilirsiniz. Bu yurtlar, sizler için tek ya da çift kişilik odalar ayarlayarak konaklamanızı sağlayacaktır.

İngilterede dil okulları seçimini yaptığınız zaman bu konaklama seçeneklerinin hiçbirini istemiyorsanız, daha önceden ev olan fakat artık İngiltere dil eğitimi için ülkeye gelen öğrencilere hazırlanan mini yurtlar da vardır. Bu yurtların sahip olduğu mutfak, banyo ve lavabolar tamamen ortak kullanım alanlarıdır.

İngiltere Dil Okulu Fiyatları 2023

İngiltere dil okulu fiyatları 2023 rakamları, birçok etkene göre değişiklik gösterir. Bu seçiminizi yapmadan önce kaç haftalık bir eğitim alacağınızı hesaplamanız gerekir. Bu hesabınıza göre de İngiltere dil kursu fiyatları belirlenecektir.

İngilterede dil eğitiminin fiyatları, İngiltere’nin Sterlin para birimini kullanması sebebi ile biraz pahalı fiyatlardadır. Bu sebepten dolayı da İngiltere dil eğitimi fiyatları hakkında okullar ile fiyatı görüşmeli ve bu şekilde bir seçim yapmalısınız.

Euro Anatolia’dan İngiltere dil okulları hakkında ücretsiz danışmanlık için hemen randevu alın!

[/expander_maker]

Eğer Sterlin para birimine sahip olmayan bir ülkeden İngiltere dil eğitimi için İngiltere’ye gidiyorsanız, bu para biriminin değerinin yüksek olması sebebi ile pahalı bir yaşam şartına merhaba diyebilirsiniz. Genel olarak güzel bir yaşam koşuluna sahip olan bu ülke, İngiltere dil eğitimi fiyatları konusunda da biraz zorlayıcıdır.

İngiltere dil okulu fiyatları 2023 senesinde biraz farklılık göstermektedir. Bu farklılık ile beraber okulların ve yaşam şartlarının da değiştiğini baz alırsak, net bir rakam söyleyebilmek mümkün değildir. Bunun için İngiltere dil kursu fiyatları ve ev kiraları, yaşam giderleri gibi detaylı bir araştırma yapmak sizler için faydalı olacaktır.

İngiltere dil eğitimiz ile beraber ulaşım konusunda ucuz tarifelere sahip olabilirsiniz. Türkiye’de olduğu gibi İngiltere içerisinde de şehirlere göre bu ulaşım fiyatları değişiklik gösterir. Ancak genel ulaşım masraflarınızın bütçenizi zorlamayacak seviyede olduğunu söyleyebiliriz.

ingiltere dil okulu fiyatları 5 ingiltere dil okulu fiyatları

YURTDIŞINDA DİL OKULLARI

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

NEDEN EURO ANATOLIA?

ingiltere dil okulu fiyatları 7 ingiltere dil okulu fiyatları

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

ingiltere dil okulu fiyatları 8 ingiltere dil okulu fiyatları

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

ingiltere dil okulu fiyatları 9 ingiltere dil okulu fiyatları

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

ingiltere dil okulu fiyatları 10 ingiltere dil okulu fiyatları

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

ingiltere dil okulu fiyatları 11 ingiltere dil okulu fiyatları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

ingiltere dil okulu fiyatları 12 ingiltere dil okulu fiyatları

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

ingiltere dil okulu fiyatları 11 ingiltere dil okulu fiyatları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

ingiltere dil okulu fiyatları 12 ingiltere dil okulu fiyatları

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

ingiltere dil okulu fiyatları 15 ingiltere dil okulu fiyatları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

ingiltere dil okulu fiyatları 16 ingiltere dil okulu fiyatları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

ingiltere dil okulu fiyatları 17 ingiltere dil okulu fiyatları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ingiltere dil okulu fiyatları 18 ingiltere dil okulu fiyatları
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ingiltere dil okulu fiyatları 15 ingiltere dil okulu fiyatları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

ingiltere dil okulu fiyatları 15 ingiltere dil okulu fiyatları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

ingiltere dil okulu fiyatları 16 ingiltere dil okulu fiyatları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

ingiltere dil okulu fiyatları 17 ingiltere dil okulu fiyatları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ingiltere dil okulu fiyatları 18 ingiltere dil okulu fiyatları
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

ingiltere dil okulu fiyatları 15 ingiltere dil okulu fiyatları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

ingiltere dil okulu fiyatları 25 ingiltere dil okulu fiyatları
93%

Vize Başarıyla Alındı

ingiltere dil okulu fiyatları 26 ingiltere dil okulu fiyatları
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

ingiltere dil okulu fiyatları 27 ingiltere dil okulu fiyatları
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

ingiltere dil okulu fiyatları 28 ingiltere dil okulu fiyatları
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

ingiltere dil okulu fiyatları 29 ingiltere dil okulu fiyatları

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

ingiltere dil okulu fiyatları 5 ingiltere dil okulu fiyatları

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

ingiltere dil okulu fiyatları 31 ingiltere dil okulu fiyatları

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

ingiltere dil okulu fiyatları 32 ingiltere dil okulu fiyatları