fbpx

Kaplan Dil Okulları

Kaplan Dil Okulları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışında eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

kaplan dil okullari 3 kaplan dil okullari
kaplan dil okullari 4 kaplan dil okullari

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışında eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

kaplan dil okullari 5 kaplan dil okullari

KAPLAN DİL OKULU FİYATLARI

Kaplan Dil Okulları ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Kaplan Dil Okulları – Fiyatları

Kaplan Dil Okulları ya da Kaplan International Languages, 75 yıllık tecrübesi bulunan ve tüm dünyada eğitim veren bir dil okulu olarak bilinmektedir. Çeşitli ülkelerde akreditasyonu bulunan Kaplan Dil Okulları başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere İngiltere, Kanada, Avustralya, Malta, İrlanda ve Yeni Zelanda’da eğitimlere devam etmektedir. Sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde 20 şubesi bulunan Kaplan Dil Okulları, uluslararası dil okulları dendiğinde akla gelen en önemli seçeneklerden bir tanesidir. İngilizce eğitim almak isteyenler için ideal bir seçenek olarak kabul edilmektedir.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Kaplan Dil Okulları, yurtdışında Lisans ve Yüksek Lisans eğitimi almak isteyenler için tercih edilen alternatiflerdendir. Farklı İngilizce eğitimleri amacıyla tercih edilen okulda eğitim talebine bağlı olarak çözümler bulunmaktadır. Genel İngilizceden sınav hazırlığına kadar her konuda Kaplan Dil Okulu tercihinde bulunmak mümkündür.

Kaplan Dil Okullarında Sunulan Eğitim Seçenekleri

Dil okulları, katılımcıların dil becerilerini geliştirmek amacıyla tercih ettikleri bir seçenek olarak kabul edilmektedir. Bu bağlamda tercih edilen hizmet neyse ona yönelik eğitim sürecinden fayda sağlamak söz konusu olmaktadır. Kaplan Dil Okulları geniş yelpazedeki eğitim çözümleri sayesinde İngilizce eğitim almak isteyenlere en iyiyi sunar. Bunu yaparken de amaca uygun eğitim süreçlerinden faydalanmanıza olanak sağlar. Aşağıda Kaplan Dil Okulları ile hangi eğitimleri alabileceğinizi inceleyebilirsiniz.

Genel İngilizce Eğitimi

Kaplan Dil Okulları, İngilizce öğrenmek isteyenler için kaliteli hizmetler vadetmektedir. Yıllardır uygulanan eğitim yaklaşımları sayesinde öğrencilere uygun eğitimler vadeden Kaplan Dil Okulları aynı zamanda Genel İngilizce Eğitimi ile de harikalar yaratır. Adayların İngilizce okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinin gelişmesini sağlar. Kaplan yurtdışı eğitim öğrencilerin başarısına odaklanan müfredat ve geniş kapsamlı eğitim süreçleri çerçevesinde Kaplan Dil Okulu İngilizce öğrenmek adına en başarılı alternatifler arasındadır.

Kaplan yurtdışı eğitim kursa katılanların İngilizce seviyesine bağlı olarak gerçekleştirilen eğitimlerde hem yoğunluğu hem de ders standardını titizlikle belirleyen eğitmenlerle İngilizce öğrenmek bambaşka bir serüvene dönüşmektedir. Genel İngilizce eğitimlerinin yanı sıra İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, TOEFL/IELTS ile telaffuz ve konuşma gibi seçmeli dersleri alarak İngilizcede başarıya ulaşmak mümkündür. Bu bağlamda önemli olan adayların İngilizce becerilerini geliştirecek yaklaşımların benimsenmesidir. Öğrencilerin sadece ders içinde değil sosyal yaşamda da İngilizceyi etkin bir şekilde kullanmasını arzu eden Kaplan Dil Okulları buna yönelik uygulamaları sayesinde dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Kaplan Türkiye TOEFL IBT Sınav Hazırlık Programı

TOEFL IBT gibi uluslararası geçerliliği bulunan sınavlardan birinde başarılı olmak isteyen adaylar için Kaplan Dil Okulları oldukça önemli bir seçenek olarak kabul edilmektedir. Bu noktada adaylar için en uygun eğitim programının hazırlanması ve sınava yönelik uygulamaların gerçekleştirilmesi söz konusu olmaktadır. Kaplan Türkiye Sınavda sık sık karşılaşılan yapılarla ilgili alıştırmalar yapılırken adayların sınava hazır halde olması en büyük amaçlardan bir tanesidir. TOEFL ve Akademik İngilizce eğitimleri ile kalitede yana tercih kullanmak mümkün olacak! Siz de Kaplan Dil Okulları sayesinde TOEFL ve Akademik İngilizce eğitimleri ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.

GMAT, GRE ve SAT Hazırlık Programları

Uluslararası tanınırlığı bulunan bir Amerikan üniversitesinde eğitim görmek isteyenler için GMAT, GRE ve SAT gibi sınavlardan başarılı olmak bir zorunluluktur. Bu nedenle de başarıyı getirecek yaklaşımları benimseyerek hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz. Kaplan Dil Okulları bahsi geçen sınavlarla alakalı uzmanlığı sayesinde bütün beklentilerinize cevap verir. Bu sayede eğitimlerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi büyük önem taşımaktadır. Her biri kendine has süreçler bulunan sınavlardan hangisine katılacaksanız buna uygun bir eğitim programından yararlanabilirsiniz. Gerek sınav hazırlık süreçleri gerekse de deneme sınavları sayesinde başarılı bir sonuca ulaşmak mümkün olacaktır. O halde Kaplan Dil Okulları kaydınızı tamamlayarak süreci başlatabilirsiniz.

Yaz Kampları Programı

Yaz Kampları Programı dahilinde Kaplan Dil Okulları sayesinde yaz aylarını daha verimli bir şekilde geçirmek mümkündür. Katılımcıların dil öğrenme sürecini profesyonel bir çerçeveye oturtan Kaplan Dil Okulu, eğitim sürecinde karşılaşılan bütün zorlukların üstesinden gelmeyi amaçlar. Gerek eğitim sürecinin titizlikle planlanması gerekse de yaz kampı ile sosyal ve eğitsel süreçlerin dikkatle yönetilmesi önemlidir. Siz de bu konuda en başarılı seçenekler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Lisans ya da Yüksek Lisans eğitimine hazırlananlar için oldukça değerli olan Yaz Kampları sayesinde bütün katılımcıların dil öğrenme süreci başarıyla tamamlanmaktadır.

Kaplan Dil Okulları yukarıda sıralanan ve çok tercih edilen kursların yanında aşağıdaki hizmetleriyle de öğrencilerin dil öğrenme serüvenine katkı yapmaktadır.

  • Akademik Sömestir / Akademik Yıl Kursları
  • Tatilde İngilizce
  • Üniversite Yerleştirme Hizmeti
  • Yoğun İngilizce

Adayların hem bütçe hem de ihtiyaçları doğrultusunda hangi dil eğitiminden yararlanacaklarına karar vermeleri gerekir. Böylelikle daha başarılı bir serüvene kapı aralamak mümkündür. Amerika Birleşik Devletleri ya da diğer ülkelerde bulunan eğitim merkezleri sayesinde Kaplan Dil Okulları oldukça tatmin edici hizmetler sunmaktadır.

Kaplan International Fiyatları :  Dil Okulları Nerede Var?

Kaplan Dil Okulları, dünyanın farklı lokasyonlarında bulunan bir eğitim merkezi olarak İngilizce öğrenmek isteyenlere geniş fırsatlar sunmaktadır. Kaplan international fiyatları ancak bu eğitim merkezlerinin nerede olduğu ve sunulan fırsatlar pek çok öğrenci tarafından önemsenmektedir. Zira okul kalitesi kadar eğitimin nerede gerçekleşeceği de büyük öneme sahiptir. Siz de İngilizce öğrenmek isteyen bir aday olarak Kaplan Dil Okulları lokasyonları hakkında bilgi almak mı istiyorsunuz? O halde aşağıda sıralanan detayları dikkate alabileceğinizi unutmamalısınız.

Kaplan Dil Okulları’nın Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan okulları Boston, Chicago, Los Angeles, Miami, New York, Philadelphia, Portland, San Diego, San Francisco, Santa Barbara, Seattle, Washington DC’de bulunmaktadır. Kaplan dil kursu Kanada’da bulunan okullar ise Toronto ve Vancouver şehirlerindedir. Amerika kıtasında bulunan bu eğitim merkezlerinin yanı sıra Avrupa kıtasında İngiltere, İskoçya ve İrlanda’da bulunan okullar da vardır. Bunlar sırasıyla Bath, Bournemouth, Cambridge, Edinburgh, Liverpool, Londra, Manchester, Oxford, Torquay ve Dublin şehirlerinde bulunur. Kaplan dil kursu Avusturalya kıtasında bulunan okullar ise ülkenin en önemli şehirleri olan Sydney, Perth, Melbourne, Brisbane, Adelaide’de bulunmaktadır.

Kaplan Dil Okulları Kabul ve Başvuru Şartları

Kaplan Dil Okulları’nda eğitim almak ve İngilizce becerilerini geliştirmek isteyenler için en önemli konulardan bir tanesi de başvuru ve kabul koşullarıdır. Bu kapsamda dikkat edilmesi gereken seçeneklerin neler olacağını ele almak en önemlisi olacaktır. Aşağıda Kaplan Dil Okulu öğrencisi olmak isteyenler için dikkat edilmesi gereken başvuru ve kabul koşulları sıralanmıştır.

  • Genel dil programlarında herhangi bir başvuru şartı bulunmamaktadır. Bu nedenle de İngilizce öğrenmek isteyen herkes için Kaplan Dil Okulu’na kaydolmak mümkündür.
  • Öğrencinin İngilizce seviyesine uygun bir şekilde kayıt yaptırması gerekmektedir. Bu nedenle de her dil kursuna kayıt yaptırmak mümkün olmayabilir.
  • Sınav Hazırlık Kursları gibi özel programlara kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerin minimum B1 seviyesinde İngilizce bilmesi gerekir. Aksi durumda Genel İngilizce kursuna kayıt şarttır.

Yukarıdaki detaylar ışığında süreci yöneten öğrenciler açısından Kaplan Dil Okulları ile İngilizce öğrenme serüvenine startı vermek mümkündür. Ancak bu alanlarda başarılı eğitim almak adına başvuru sürelerini de dikkate almak gerekmektedir. Peki, Kaplan Dil Okulu başvurusu yapmayı isteyen bir öğrenci için ne zaman harekete geçmek gerekir?

Kaplan Dil Okulları başvuru tarihleri genel olarak yılın her döneminde yapılacak şekilde planlanmıştır. Bu sayede adayların herhangi bir zaman kısıtlamasıyla karşılaşmadan hizmet almaları olasıdır. Genel İngilizce, GRE/GMAT ve Yaz Okulları Programları için yılın her döneminde başvurular açıktır. Ancak TOEFL ve IELTS gibi sınavlar için belli dönemlerde başvurular alınmaktadır.

Kaplan Dil Okulu Fiyatları ve Kurs Ücretleri

Kaplan Dil Okulları, fiyatlar bağlamında oldukça merak edilen bir eğitim merkezidir. Uluslararası seviyede eğitim görmek isteyen öğrenciler için fiyatları titiz bir şekilde değerlendirerek tercihte bulunmak gerekir. Bu bağlamda Kaplan Dil Okulu iletişim çeşitli kıstasları dikkate almaktadır. Okulun bulunduğu ülke ve şehir fiyatları belirlemede en önemli faktör olarak kabul edilmektedir. Öte yandan tercih edilen eğitim programı da Kaplan Dil Okulu fiyatları konusunda belirleyicidir. Program seçeneğinin yanında programın ne kadar süreyle devam edeceği de dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesidir.

Kaplan Dil Okulları için ödeyeceğiniz ücretler her koşulda sabit değildir. Çünkü ülke, kurs ve süre seçeneğini size özel bir şekilde yapılandırmanız olası. Burada amaç ihtiyacınıza en uygun eğitimi almak olduğundan ücretleri bizimle iletişime geçerek net bir şekilde öğrenmeniz mümkün olacaktır. Tüm bunların yanı sıra Kaplan Dil Okulları sunduğu konaklama hizmetleri çerçevesinde de ekstra ücretler talep edebilmektedir. Bu nedenle tercih edeceğiniz hizmetin detaylarını dikkate alarak size en uygun seçeneklerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Kaplan Dil Okulları Konaklama Hizmetleri

Kaplan Dil Okulları ayrıcalıklarıyla dünyanın neresinde isterseniz eğitim alabileceğinizi unutmamalısınız. Kaplan dil okulu iletişim ancak eğitim alırken konaklama gibi çok önemli ihtiyaçlarınıza cevap vermeniz gerektiğini de unutmamalısınız. Bu kapsamda Kaplan Dil Okulları, aile yanı konaklama ve yurt konaklaması olmak üzere farklı seçenekler sunar. Burada amaç öğrencinin dil eğitimi süresince konforlu bir deneyim yaşamasına olanak sağlamaktır. Siz de konaklama ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vererek başarılı bir eğitim sürecinden faydalanabileceğinizi unutmamalısınız.

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, ihtiyaçlarınızı karşılayan ve dil öğrenme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir dil okulu bulabilirsiniz. Tüm ayrıntıları düşünmek oldukça zor olabilir. Daha fazla bilgi ve Kaplan dil okulu hakkında ücretsiz danışmanlığı için Euro Anatolia’nın uzman kadrosuna danışabilirsiniz.

 

[/expander_maker]

asdsadsad

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
kaplan dil okullari 5 kaplan dil okullari

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

kaplan dil okullari 7 kaplan dil okullari

Amerika’da Yüksek Lisans

kaplan dil okullari 8 kaplan dil okullari

İspanya’da Yüksek Lisans

kaplan dil okullari 9 kaplan dil okullari

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

kaplan dil okullari 10 kaplan dil okullari

Polonya Yüksek Lisans

kaplan dil okullari 11 kaplan dil okullari

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

kaplan dil okullari 12 kaplan dil okullari

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

kaplan dil okullari 13 kaplan dil okullari

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

kaplan dil okullari 14 kaplan dil okullari

İsveç Üniversiteleri

kaplan dil okullari 15 kaplan dil okullari

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

kaplan dil okullari 11 kaplan dil okullari

Hollanda Üniversiteleri

kaplan dil okullari 17 kaplan dil okullari

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

kaplan dil okullari 12 kaplan dil okullari

Kanada Üniversiteleri

kaplan dil okullari 7 kaplan dil okullari

Amerika Üniversiteleri

kaplan dil okullari 20 kaplan dil okullari

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

kaplan dil okullari 21 kaplan dil okullari

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

kaplan dil okullari 22 kaplan dil okullari

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

kaplan dil okullari 23 kaplan dil okullari

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

kaplan dil okullari 24 kaplan dil okullari

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

kaplan dil okullari 25 kaplan dil okullari

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

kaplan dil okullari 26 kaplan dil okullari

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

kaplan dil okullari 25 kaplan dil okullari

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

kaplan dil okullari 26 kaplan dil okullari

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

kaplan dil okullari 29 kaplan dil okullari
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

kaplan dil okullari 30 kaplan dil okullari
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

kaplan dil okullari 31 kaplan dil okullari
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

kaplan dil okullari 32 kaplan dil okullari
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

kaplan dil okullari 29 kaplan dil okullari
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

kaplan dil okullari 29 kaplan dil okullari
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

kaplan dil okullari 30 kaplan dil okullari
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

kaplan dil okullari 31 kaplan dil okullari
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

kaplan dil okullari 32 kaplan dil okullari
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

kaplan dil okullari 29 kaplan dil okullari
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

kaplan dil okullari 39 kaplan dil okullari
93%

Vize Başarıyla Alındı

kaplan dil okullari 40 kaplan dil okullari
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

kaplan dil okullari 41 kaplan dil okullari
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

kaplan dil okullari 42 kaplan dil okullari
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

kaplan dil okullari 43 kaplan dil okullari

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

kaplan dil okullari 5 kaplan dil okullari

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

kaplan dil okullari 45 kaplan dil okullari

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

kaplan dil okullari 46 kaplan dil okullari