fbpx

New Jersey Dil Okulları

New Jersey Dil Okulları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Amerika dil eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

New Jersey Dil Okulları 3 New Jersey Dil Okulları
New Jersey Dil Okulları 4 New Jersey Dil Okulları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Amerika dil eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

New Jersey Dil Okulları 5 New Jersey Dil Okulları

NEW JERSEY DİL OKULLARI

New Jersey Dil Okulu Fiyatları Ve Hakkında Tüm Bilgiler

 

New Jersey Dil Okulları, Fiyatları ve Tüm Bilgiler

 

Yurtdışı dil okulları, iyi bir İngilizce seviyesine sahip olmak isteyenler için en avantajlı okullardan. ABD’nin New Jersey eyaletinde yer alan dil okulları ise, hem birinci sınıf bir dil okulunda eğitim görmek hem de ABD’nin sosyal ve kültürel anlamda en önemli merkezlerinden birinde yaşam açısından ön plana çıkıyor.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]
 

 

Peki New Jersey dil okullarını kimler tercih edebilir? New Jersey dil okulu fiyatları, başvuru şartları ve eyaletteki yaşam şartları hangi seviyede?

New Jersey’de dil eğitimi hangi olanakları sunuyor?

New Jersey, ABD’de İngilizce dil eğitimi almak için hem kaliteli eğitim kurumları hem de şehrin sosyal-ekonomik olanakları bakımından ön plana çıkıyor. New Jersey dil okullarında eğitim süreci, beklentilere göre kısa süreli ya da uzun süreli olabilir. Eyalette bir haftalık dil okulları olduğu gibi, eğitim süresi 1 yıla kadar çıkabiliyor. Öğrenciler için konaklama olanaklarının çok geniş olduğu New Jersey’de, dil okulları aşağıdaki hedefler için tercih edilebilir:

 

 • New Jersey Dil Okulları için TOEFL ya da IELTS gibi sınavlara hazırlık
 • İş İngilizcesi ve genel İngilizce eğitimi
 • Özel dersler
 • Çocuklar için İngilizce eğitimi
 • Yetişkinler için başlangıç, orta ve ileri seviye İngilizce eğitimi

Programın konaklama dahil olarak da seçilebileceği New Jersey dil okullarında, İngilizcenin yanı sıra İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Fransızca ve Rusça gibi diller de tercih edilebilir. 

New Jersey dil okulu fiyatları ve kabul şartları neler?

New Jersey dil okulu fiyatları genel olarak, 4 hafta ile 36 hafta arası uzunluğa sahip New Jersey dil okullarına başvuruda belgeler için gerekli olanlar şu şekilde:

 

 • New Jersey dil okulları başvuru formları
 • Başvuru ücretleri
 • Pasaport ve vize belgelerinin fotokopileri
 • Sponsor ve banka mektupları

En iyi New Jersey dil okulları içinde CLPC Education Center ve ZONI Language Centers’ın yanı sıra birçok önemli okul yer alıyor. New Jersey dil okulu fiyatları okullara ve eğitim yapısına göre değişebilir. Bununla birlikte, New Jersey’de dil eğitimi almak için en ucuz okulları tercih etmek istiyorsanız, profesyonel yurtdışı eğitim danışmanlığı sunan Euro Anatolia güvencesiyle, yüzde 50’ye varan indirimler bulabilirsiniz. Eyalette dil okulları, New York ve diğer eyaletlere göre daha uygun bir bütçeyle karşılanabiliyor.

New Jersey dil okullarının avantajları neler?

Amerikada dil okulu eğitimi almak için New Jersey, gerek dil okulu fiyatları gerek de okul kalitesi bakımından öne çıkıyor. Ancak eyaletin farklı fırsatları da var. F1 öğrenci vizesi ile ABD’ye giden öğrencilerin bu süreçte yasal olarak çalışma izni bulunmuyor. Ancak New Jersey dil okullarının bütçeye uygun fırsatlar sunması ve geniş kurs süresi aralıkları barındırması büyük avantaj.

 

Dil eğitimi sürecinde konaklama seçenekleri içinde öğrenci yurtları, aileyle birlikte kalma ve öğrenci evi gibi seçenekler tercih edilebilir. Özellikle aile yanı konaklama modeli, İngilizceyi sürekli olarak pratik etme şansı vermesi bakımından öne çıkıyor.

 

ABD ortalamasında göre, New Jersey’de yaşam masraflarının düşük olması da büyük bir avantaj. Genel olarak, şehirde konaklama ve diğer ihtiyaçlar aylık olarak 2 bin dolara yakın denebilir. Euro Anatolia ile, en iyi fiyat garantisi ile New Jersey’deki dil okullarından birine kayıt olabilir ve İngilizcede profesyonel seviyeye adım atabilirsiniz.

New Jersey Dil Okullarında yaşam nasıl?

ABD’nin gözde eyaletlerinden New Jersey, üst düzey dil okullarında eğitim görme fırsatının yanı sıra, renkli bir yaşama da adım atıyor. Şehrin kültürel ve doğal zenginlikleri keyifli bir yaşam sunarken, New York ve Atlantic City gibi merkezlere yakın olmanın tadına varılabilir. İklim olarak New Jersey’de yaz ayları ılıman olurken, kış ayları ise karlı geçiyor. Şehirde yapılacak aktiviteler arasında kayak, bisiklet ön plana çıkıyor. Öte yandan, New Jersey’nin harika bir sahili de var.

 

New Jersey dil okullarında İngilizce eğitimi almak isteyenler için, eyaletin en büyük şehri olan Jersey City oldukça avantajlı. Her sene düzenlenen festivaller, turistik merkezler, galeriler ve çok daha fazlası New Jersey’de yer alıyor.

 

New Jersey dil okullarına kayıt olmak ve üst düzey bir yabancı dil seviyesine sahip olmak için, Euro Anatolia ile yola çıkabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanındaki profesyonel çözüm ortaklarımızla, kariyeriniz ve eğitim yaşamınız için en iyisini seçebilirsiniz.

 

Sonuç olarak, Euro Anatolia Yurtdışı Eğitim Danışmanlık New Jersey dil okulları için destek ve New Jersey dil okulları danışmanlık hizmetleri sunan bir şirkettir. Bu hizmetlerin fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Amerika dil kursları fiyatları ve Amerika dil kursları fiyatları müsaitlik durumu hakkında bilgi almak için doğrudan Euro Anatolia ile iletişime geçmenizi öneririz.

 [/expander_maker]

Evet, ABD’de öğrenci vizesi (F-1 vizesi olarak da bilinir) ile İngilizce eğitimi alabilirsiniz. F-1 vizesi almak için Öğrenci ve Değişim Ziyaretçisi Programı (SEVP) tarafından onaylanmış bir okula kabul edilmeniz gerekir. Ayrıca, ABD’de bulunduğunuz süre boyunca eğitim ve yaşam masraflarınızı karşılamak için yeterli mali kaynağa sahip olduğunuzu göstermeniz gerekecektir.

Dil okulu ile Amerika’ya gitmekle ilgili öğrenci vizesine başvurmak için aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekecektir:

 • Çevrimiçi vize başvurusu yapın (Form DS-160)
 • Vize başvuru ücretini ödeyin
 • ABD büyükelçiliği veya konsolosluğunda bir mülakat planlayın
 • Pasaport, transkriptler, sınav sonuçları ve mali belgeler de dahil olmak üzere gerekli tüm belgeleri toplayın
 • Vize görüşmesine katılın ve gerekli tüm belgeleri sağlayın

Dil okulu ile Amerika’ya gitmek için Öğrenci vizesi alma süreci birkaç ay sürebilir, bu nedenle başvuru sürecine erken başlamak önemlidir. Öğrenci vizesi için başvurduktan sonra kararın çıkması birkaç hafta sürebilir.

Evet, öğrenci vizesiyle ABD’deyken çalışabilirsiniz, ancak bazı kısıtlamalar vardır. Genel olarak okul devam ederken kampüste haftada 20 saate kadar çalışmanıza izin verilir ve tatil dönemlerinde tam zamanlı çalışabilirsiniz. ABD Vatandaşlık ve Göçmenlik Hizmetleri’nden (USCIS) izin almadan kampüs dışında çalışmanıza izin verilmez. ABD dil okulu fiyat araştırması yaparken bunu da düşünmelisiniz.

Evet, eşinizi ve çocuklarınızı öğrenci vizesi ile ABD’ye getirebilirsiniz. Eşiniz ve çocuklarınız, siz eğitim görürken ABD’de kalmalarına izin veren F-2 vizesi almaya hak kazanacaktır. Ancak, F-2 vizesi ile ABD’de bulundukları sürece çalışmalarına izin verilmez. ABD dil okulu fiyat noktasında bu iznin olmamasını da hesaba katmalısınız.

İşte bir amerika dil okulları şartları için bazı genel şartlar:

Amerika dil okulları şartları 1:

Yaş: Çoğu dil okulunun minimum Amerika dil okulu yaş sınırı18 veya üzeridir. Bazı okulların ilgilendiğiniz programa bağlı olarak farklı Amerika dil okulu yaş sınırıgereksinimleri olabilir. Amerika dil okulları şartları hakkında daha fazla bilgi almak için Euro Anatolia’dan destek alabilirsiniz. ABD dil okulu fiyat  konusu başta olmak üzere tüm konularda tam destek vermeye hazırız!

Amerika dil okulları şartları 2:

Akademik transkriptler: Bazı dil okulları, Amerika dil okulları şartları için başvurunuzun bir parçası olarak önceki eğitiminizden transkriptler sunmanızı isteyebilir.

Amerika dil okulları şartları 3:

Finansal belgeler: ABD’de bulunduğunuz süre boyunca Amerikada Amerika ingilizce kursu  eğitim ve yaşam masraflarınızı karşılamak için yeterli mali kaynağa sahip olduğunuzu göstermeniz gerekecektir. Bu, banka hesap özetleri, burs mektupları veya diğer mali belgeleri içerebilir.

Amerika dil okulları şartları 4:

Vize: ABD vatandaşı veya daimi ikamet sahibi değilseniz, Amerikada Amerika ingilizce kursu  için öğrenci vizesi (F-1 vizesi) almanız gerekecektir. Öğrenci vizesi almak için Öğrenci ve Değişim Ziyaretçisi Programı (SEVP) tarafından onaylanmış bir okula kabul edilmeniz ve diğer tüm vize gerekliliklerini karşılamanız gerekecektir.

Amerika dil okulları şartları 5:

Sağlık sigortası: Bazı dil okulları, Amerikada Amerika ingilizce kursu   için eğitim alırken sağlık sigortası yaptırmanızı isteyebilir.

Amerika dil okulları şartları 6:

Diğer gereklilikler: İlgilendiğiniz Amerikada Amerika ingilizce kursu  ve programa bağlı olarak, karşılamanız gereken başka gereklilikler de olabilir. Örneğin, bazı programların belirli kurs ön koşulları olabilir veya kişisel bir beyan veya tavsiye mektupları göndermenizi gerektirebilir.

New Jersey Dil Okulları 5 New Jersey Dil Okulları

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

New Jersey Dil Okulları 7 New Jersey Dil Okulları

Amerika’da Yüksek Lisans

New Jersey Dil Okulları 8 New Jersey Dil Okulları

İspanya’da Yüksek Lisans

New Jersey Dil Okulları 9 New Jersey Dil Okulları

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

New Jersey Dil Okulları 10 New Jersey Dil Okulları

Polonya Yüksek Lisans

New Jersey Dil Okulları 11 New Jersey Dil Okulları

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

New Jersey Dil Okulları 12 New Jersey Dil Okulları

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

New Jersey Dil Okulları 13 New Jersey Dil Okulları

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

New Jersey Dil Okulları 14 New Jersey Dil Okulları

İsveç Üniversiteleri

New Jersey Dil Okulları 15 New Jersey Dil Okulları

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

New Jersey Dil Okulları 11 New Jersey Dil Okulları

Hollanda Üniversiteleri

New Jersey Dil Okulları 17 New Jersey Dil Okulları

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

New Jersey Dil Okulları 12 New Jersey Dil Okulları

Kanada Üniversiteleri

New Jersey Dil Okulları 7 New Jersey Dil Okulları

Amerika Üniversiteleri

New Jersey Dil Okulları 20 New Jersey Dil Okulları

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

New Jersey Dil Okulları 21 New Jersey Dil Okulları

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

New Jersey Dil Okulları 22 New Jersey Dil Okulları

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

New Jersey Dil Okulları 23 New Jersey Dil Okulları

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

New Jersey Dil Okulları 24 New Jersey Dil Okulları

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

New Jersey Dil Okulları 25 New Jersey Dil Okulları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

New Jersey Dil Okulları 26 New Jersey Dil Okulları

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

New Jersey Dil Okulları 25 New Jersey Dil Okulları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

New Jersey Dil Okulları 26 New Jersey Dil Okulları

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

New Jersey Dil Okulları 29 New Jersey Dil Okulları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

New Jersey Dil Okulları 30 New Jersey Dil Okulları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

New Jersey Dil Okulları 31 New Jersey Dil Okulları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

New Jersey Dil Okulları 32 New Jersey Dil Okulları
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

New Jersey Dil Okulları 29 New Jersey Dil Okulları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

New Jersey Dil Okulları 29 New Jersey Dil Okulları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

New Jersey Dil Okulları 30 New Jersey Dil Okulları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

New Jersey Dil Okulları 31 New Jersey Dil Okulları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

New Jersey Dil Okulları 32 New Jersey Dil Okulları
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

New Jersey Dil Okulları 29 New Jersey Dil Okulları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

New Jersey Dil Okulları 39 New Jersey Dil Okulları
93%

Vize Başarıyla Alındı

New Jersey Dil Okulları 40 New Jersey Dil Okulları
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

New Jersey Dil Okulları 41 New Jersey Dil Okulları
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

New Jersey Dil Okulları 42 New Jersey Dil Okulları
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

New Jersey Dil Okulları 43 New Jersey Dil Okulları

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

New Jersey Dil Okulları 5 New Jersey Dil Okulları

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

New Jersey Dil Okulları 45 New Jersey Dil Okulları

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

New Jersey Dil Okulları 46 New Jersey Dil Okulları