fbpx

Yeni Zelanda Dil Okulu

Yeni Zelanda Dil Okulu

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Yeni Zelanda’da eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Yeni Zelanda Dil Okulu 3 Yeni Zelanda Dil Okulu
Yeni Zelanda Dil Okulu 4 Yeni Zelanda Dil Okulu

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Yeni Zelanda’da eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Yeni Zelanda Dil Okulu 5 Yeni Zelanda Dil Okulu

YENİ ZELANDA DİL OKULU

Yeni Zelanda Dil Okullar Fiyatları Hakkında Bilgiler

Yeni Zelanda Dil Okulu Fiyatları ve Çalışma İzni

Yeni Zelanda, Güney Pasifik Okyanusunda bir adalar topluluğu ülkesidir. Bu adalar topluluğu Kuzey Ada ve Güney Ada olarak isimlendirilen iki büyük ada ve birçok küçük adadan oluşur. Başkent Kuzey Ada’da bulunan Wellington’dur. Wellington gibi büyük bir şehir olan Auckland’da başkent gibi nüfus yoğunluğu barındırmaktadır.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Nüfusu yaklaşık 5 milyon olan ülkede resmi dil İngilizce ve yerel dil olan Maorice’dır. Yeni Zelanda’nın asıl yerlileri ülkeye kendi dillerinde Aotearoa (Uzun Beyaz Bulut Ülkesi) demektedir. Ülkenin Yeni Zelanda ismi ise Hollandalılar tarafından keşfedildiği için Hollanda’nın Zealand Adası’ndan gelmektedir. Yeni Zelanda, İngiltere’ye bağlı bir ülke olup ülke yönetimi hali ile monarşi olarak devam etmektedir.

Yeni Zelanda Dil Okulu

Resmi dili İngilizce olan ve düşük maliyetleri ile ekonomik bir ortam sunan Yeni Zelanda eğitim için çok doğru bir seçenektir. Ekonomik Yeni Zelanda dil okulu fiyatları ülkeyi bu açıdan çok cazip hale getirmektedir. Ülke halkı farklı kültürlerden gelen insanlardan oluşmakla birlikte sıcakkanlı ve misafirperver davranışları davetkardır, bu nedenle yeni gelenler ülkeye alışmakta zorluk çekmeden, kültür kaynaşması yaşayabilir. 

Yine yüksek kalitedeki yaşam standartlarına sahip ülkede, Yeni Zelanda okulu fiyatlarının yanında düşük konaklama seçeneklerinin olması bu ülkeyi tercih edenler için en önemli etmenlerden bir tanesidir. İngilizceyi resmi dili İngilizce olan bir ülkede öğrenmek istiyorsanız Yeni Zelanda dil öğrenmek açısından birçok ülkeye nazaran insanı ve ekonomisi ile yaşaması kolay, doğal güzellikleri ile enfes manzaraları size sunabilen bir ülkedir. 

Yeni Zelanda öğrenirken bir taraftan da dersler dışında katılacağınız aktiviteler ve şehir içi / şehir dışı turlar ile yüksek dağlarını, göllerini eşsiz doğa güzelliklerini keşfedebileceğiniz gibi deniz sporları faaliyetlerine de katılabilir, sosyalleşmenin ve özgürlüğün tadına varabilirsiniz.

Euro Anatolia Danışmanlık, Yeni Zelanda eğitimi hakkında dil okullarından yaşam şartlarına kadar aklınıza gelebilecek her türlü detay soruyu sizin için cevaplayacaktır, böylece yurtdışı dil eğitiminde neden Yeni Zelanda eğitimi tercih edilmelidir yanıtı sizin için netleşmiş olacaktır.

Neden Yeni Zelanda okulları tercih edilmelidir hakkında verilen bu giriş bilgilerden sonra birazda Yeni Zelanda okulları detaylarına bakalım Yeni Zelanda hem kaliteli eğitim hem de sosyal olanaklar olarak sayıları çok fazla dil okulu bulunmaktadır. Dil okullarının çoğu başkent Wellington ile yine büyük bir şehir olan Auckland da yer almaktadır. Yeni Zelanda eğitiminde genel olarak 3 tip kurs vardır bunlar;

  • Üniversitelerin kendi bünyelerinde açmış oldukları dil kursları
  • Özel dil kursları
  • Yetişkinlere yönelik Mesleki dil alanında uzmanlaşmış dil kursları

Yeni Zelanda dil eğitimi özel dil okullarının verdiği kaliteli genel ve akademik İngilizce eğitimleri ve yaptıkları rekabetçi kampanyalar ile Yeni Zelanda dil okulları oldukça ilgi çekici hale gelmektedir. Yeni Zelanda okullarına, sınavla belirlenen dil seviyenize göre uygun sınıflara yerleştirilerek katılabilirsiniz. Yeni Zelanda okullarına göre değişebilen alt yaş sınırı vardır, genelde 16 veya 18 olan bu sınır, mesleki İngilizce kurslarında 21 olarak belirlenebilir. Yeni Zelanda okullarına başlama tarihi genelde okulların açıldığı dönem olmakla birlikte ara tarihlerde de eğitime katılabilirsiniz. 

Yeni Zelanda eğitimi kesintisiz olarak devam eder. Yeni Zelanda eğitimi süresi 2 haftadan başlayarak 1 yıla kadar uzayabilir. Bu süre tamamen öğrencinin ihtiyacına göre kendisinin belirleyeceği bir süredir. Dil eğitimi için Yeni Zelanda’nın tercih edilmesi halinde Türkiye’ye olan uzaklığı da göz önüne alınarak, cazip yaşam koşulları, ekonomik fiyatları, tanınan çalışma hakkı düşünülerek mümkün olduğunca uzun süreli eğitim tercih edilmelidir. Yeni Zelanda okulları eğitimleri Ülkede o kadar çok sayıda Yeni Zelanda okulları vardır ki aşağıda bu okullardan sadece bir kısmının isimlerine değinelim;

Christchurch Polytechnic International School of English Language, Waikato Language Institute, Tairawhiti Polytechnic, Massey University English Language Centre, The Learning Connexion, AIS ST Helens, The University of Waikato School of Education, Pacific International Hotel Management School, Canterbury Link College, Southern English Schools, Victoria University of Wellington English Language Institute, Southern Lakes English College Queenstown, Wellington College of Education Centre for Language Studies, Christchurch College of Education

Yeni Zelanda Dil Okulu Fiyatları

Yeni Zelanda dil okulu fiyatlarına da yansımış olan gelişmiş ekonomik koşulları ile oldukça cazip bir ülkedir. Yeni Zelanda okulu fiyatları doğal olarak okul tercihi ve eğitim alınacak süreye değişkenlik gösterir. Yeni Zelanda okulu fiyatları tamamen haftalık hesaplamalar ile gerçekleşir. Aslında Eğitim hafta süresi uzadıkça bir taraftan da Yeni Zelanda okulu fiyatları’nda bir düşüş görülür. Diğer bir taraftan Yeni Zelanda dil okulu fiyatları elbette şehir ve okul seçimine göre de değişebilir. Yeni Zelanda okulu fiyatları’na örnek vermek gerekirse değişken hafta sayılarına göre ücretleri nasıl şöyle bir tablo ile bakalım;

DİL OKULU

ŞEHİR

HAFTALIK DERS

FİYAT

EC ENGLISH

AUCKLAND

En az 4 hafta, haftada 20 ders

1100 NZ$

En fazla 24 hafta, haftada 28 ders

7000 NZ$

LSI

AUCKLAND

En az 4 hafta, haftada 20 ders

1100 NZ$

En fazla 24 hafta, haftada 30 ders

7500 NZ$

KAPLAN INTERNATIONAL

AUCKLAND

En az 4 hafta, haftada 20 ders

1200 NZ$

En fazla 24 hafta, haftada 35 ders

7800 NZ$

Yeni Zelanda dil okulları, Yeni Zelanda okulu fiyatları ve Yeni Zelanda dil okulu çalışma izni hakkında detaylı bilgiyi Euro Anatolia Danışmanlık akademik danışmanlarından edinebilirsiniz.

Yeni Zelanda Dil Okulları Konaklama

Yeni Zelanda dil eğitim almayı tercih edenler için konaklama konusunda da çeşitli seçenekler vardır. Konaklama seçeneği olarak tercih edilen Yeni Zelanda dil okulları’nın da size sunacağı seçeneklerde olacaktır. Konaklama seçeneklerinden ilki aile yanı konaklamadır. Dil pratiği için oldukça hızlı gelişim gösterilebilen bu seçenek yemekli/yemeksiz de tercih edilebilir. Aileler zorlu araştırmalar sonucunda seçildiği için pek sorun çıkmaz. Bunun dışında öğrenci yurtları rezidanslar, kiralık evler, oteller de diğer seçenekleri oluşturur.

Yeni Zelanda Dil Okulu Vizesi

Yeni Zelanda dil eğitimi için çıkartılacak öğrenci vizesine başvuruda Yeni Zelanda dil okulları en az 6 ay kayıt olma şartı aranır. Bu vize türü alındıktan sonra bu vizeyi uzatma imkanı da bulunmaktadır. 3 aydan daha kısa Yeni Zelanda dil eğitimi alacak öğrenciler ise sadece ziyaretçi vizesi alabilirler. Vize başvuruları Yeni Zelanda’nın Ankara Büyükelçiliğine yapılmaktadır. Yeni Zelanda dil eğitimi için vize başvurularında, belgelerin doğru ve eksiksiz ise vize talebini geri çevrilmesi söz konusu değildir.

Yeni Zelanda Dil Okulu Çalışma İzni

Yeni Zelanda dil okulu çalışma izni konusunda Yeni Zelanda dil eğitimi almaya gelen öğrencilere fırsatlar vermektedir. Bu ülkede yer alan Yeni Zelanda dil okulu çalışma izni, bir yandan eğitim gören öğrencilere bir yandan da part-time çalışma izni vermektedir. Verilen bu part-time çalışma izni uluslararası öğrencilerin isteyen öğrencilerin yaşam giderleri hafifletmektedir. Ülke dışından gelen öğrenciler part-time olarak haftada 13 saate kadar çalışabiliyorlar.  Ancak bunun için eğitiminizin 14 haftadan daha fazla sürmesi ve 1. Kategori sayılan Yeni Zelanda dil okullarından birisine kayıtlı olmanız gerekmektedir.

Yeni Zelanda’da Yaşam Maliyetleri

Yeni Zelanda’da yaşam standartları son derece uygun olmakla birlikte, büyük şehirler dışındaki Yeni Zelanda dil okullarına kayıt yaptırmak her zaman maliyetler açısından daha düşük olacaktır. Bu ülkeye dair söylenebilecek tek yadırganacak nokta ulaşımı zorluğu olabilir. Tüm yaşam giderleri göz önüne alınarak bir öğrencinin haftada ortalama 250-300 Yeni Zelanda Doları ile yaşayabileceği söylenebilir. Yeni Zelanda dil okulu çalışma izni sayesinde part-time çalışabilen öğrenciler bu maliyetleri belli ölçülerde hafifletmiş olurlar.

Yeni Zelanda dil eğitimi almak için başvuracağınız en doğru adres elbette Euro Anatolina Danışmanlık olacaktır. 16 yıllık deneyimi 21 ülkede verdiği danışmanlık hizmeti ile Euro Anatolina Danışmanlık yurtdışı   kararlarınızı şansa bırakmayın. Yeni Zelanda dil eğitimi almak, Yeni Zelanda dil okulları ve Yeni Zelanda dil okulu çalışma izni konularında tüm bilgileri ücretsiz olarak Euro Anatolina Danışmanlık ile kolayca iletişime geçerek alabilirsiniz.

[/expander_maker]

Yeni Zelanda Dil okuluna katılan öğrenciler eğitimin ardından kaliteli bir üniversiteye kayıt yaptırabilirler. Yeni Zelanda dil eğitimi almak için uygun maliyetli doğru bir ülkedir. Yeni Zelanda avantajlarından bir tanesi de 14 hafta ve üzeri dil eğitimi alan öğrencilere haftada 20 saate kadar çalışma izni vermesidir. Böylece dil pratiği yaparak maliyetlerini de düşürebilme şansı elde ederler. Yeni Zelanda halkı sıcakkanlılıkları ve misafirperverdir. Türk öğrencilerin yabancı hissetmeyecekleri bir ortam vardır.

Yeni Zelanda dil eğitiminde genel olarak 3 tip kurs vardır bunlar; Üniversitelerin kendi bünyelerinde açmış oldukları dil kursları, özel dil kursları, yetişkinlere yönelik Mesleki dil alanında uzmanlaşmış dil kurslarıdır.

1.000 ile 8.000 Yeni Zelanda Doları arasında fiyatlar bulmak mümkündür. Tabi bu fiyatın üst limiti eğitim alınacak haftaya göre değişebilir.

Yeni Zelanda dil okulu eğitimine gelen uluslararası öğrencilere part-time çalışma izni vermektedir. Öğrencilere bir yandan eğitim görürken bir yandan da part-time olarak haftada 13 saate kadar çalışabilirler.

Yeni Zelanda Dil Okulu 5 Yeni Zelanda Dil Okulu

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

Yeni Zelanda Dil Okulu 7 Yeni Zelanda Dil Okulu

Amerika’da Yüksek Lisans

Yeni Zelanda Dil Okulu 8 Yeni Zelanda Dil Okulu

İspanya’da Yüksek Lisans

Yeni Zelanda Dil Okulu 9 Yeni Zelanda Dil Okulu

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

Yeni Zelanda Dil Okulu 10 Yeni Zelanda Dil Okulu

Polonya Yüksek Lisans

Yeni Zelanda Dil Okulu 11 Yeni Zelanda Dil Okulu

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

Yeni Zelanda Dil Okulu 12 Yeni Zelanda Dil Okulu

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

Yeni Zelanda Dil Okulu 13 Yeni Zelanda Dil Okulu

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

Yeni Zelanda Dil Okulu 14 Yeni Zelanda Dil Okulu

İsveç Üniversiteleri

Yeni Zelanda Dil Okulu 15 Yeni Zelanda Dil Okulu

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

Yeni Zelanda Dil Okulu 11 Yeni Zelanda Dil Okulu

Hollanda Üniversiteleri

Yeni Zelanda Dil Okulu 17 Yeni Zelanda Dil Okulu

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

Yeni Zelanda Dil Okulu 12 Yeni Zelanda Dil Okulu

Kanada Üniversiteleri

Yeni Zelanda Dil Okulu 7 Yeni Zelanda Dil Okulu

Amerika Üniversiteleri

Yeni Zelanda Dil Okulu 20 Yeni Zelanda Dil Okulu

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

Yeni Zelanda Dil Okulu 21 Yeni Zelanda Dil Okulu

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

Yeni Zelanda Dil Okulu 22 Yeni Zelanda Dil Okulu

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Yeni Zelanda Dil Okulu 23 Yeni Zelanda Dil Okulu

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Yeni Zelanda Dil Okulu 24 Yeni Zelanda Dil Okulu

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

Yeni Zelanda Dil Okulu 25 Yeni Zelanda Dil Okulu

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Yeni Zelanda Dil Okulu 26 Yeni Zelanda Dil Okulu

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Yeni Zelanda Dil Okulu 25 Yeni Zelanda Dil Okulu

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Yeni Zelanda Dil Okulu 26 Yeni Zelanda Dil Okulu

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

Yeni Zelanda Dil Okulu 29 Yeni Zelanda Dil Okulu
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Yeni Zelanda Dil Okulu 30 Yeni Zelanda Dil Okulu
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Yeni Zelanda Dil Okulu 31 Yeni Zelanda Dil Okulu
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Yeni Zelanda Dil Okulu 32 Yeni Zelanda Dil Okulu
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Yeni Zelanda Dil Okulu 29 Yeni Zelanda Dil Okulu
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Yeni Zelanda Dil Okulu 29 Yeni Zelanda Dil Okulu
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Yeni Zelanda Dil Okulu 30 Yeni Zelanda Dil Okulu
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Yeni Zelanda Dil Okulu 31 Yeni Zelanda Dil Okulu
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Yeni Zelanda Dil Okulu 32 Yeni Zelanda Dil Okulu
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Yeni Zelanda Dil Okulu 29 Yeni Zelanda Dil Okulu
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Yeni Zelanda Dil Okulu 39 Yeni Zelanda Dil Okulu
93%

Vize Başarıyla Alındı

Yeni Zelanda Dil Okulu 40 Yeni Zelanda Dil Okulu
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Yeni Zelanda Dil Okulu 41 Yeni Zelanda Dil Okulu
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Yeni Zelanda Dil Okulu 42 Yeni Zelanda Dil Okulu
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Yeni Zelanda Dil Okulu 43 Yeni Zelanda Dil Okulu

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Yeni Zelanda Dil Okulu 5 Yeni Zelanda Dil Okulu

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

Yeni Zelanda Dil Okulu 45 Yeni Zelanda Dil Okulu

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Yeni Zelanda Dil Okulu 46 Yeni Zelanda Dil Okulu