fbpx

Yurtdışı Sertifika Programları

Yurtdışı Sertifika Programları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışında sertifika programlarının önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Yurtdışı Sertifika Programları 3 Yurtdışı Sertifika Programları
Yurtdışı Sertifika Programları 4 Yurtdışı Sertifika Programları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışında sertifika programlarının önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Yurtdışı Sertifika Programları 5 Yurtdışı Sertifika Programları

YURTDIŞI SERTİFİKA PROGRAMLARI

Uluslararası Sertifika Programları Hakkında Bilgiler

Yurtdışı Sertifika Programları : Hayallerinize Bir Adım Daha Yaklaşın


Yurtdışı sertifika programları hakkında bilgi edinmek isteyen bir üniversitesi öğrencisi ya da üniversiteden yeni mezun olmuş, hayallerini bir adım daha ileriye götürerek mükemmel fırsatlar elde etmek isteyen kariyer odaklı biri olabilirsiniz. Uluslararası geçerliliği olan ve sizi uluslararası bir kariyere götüren Yurtdışı Sertifika Programları ile ilgili bilgilerin tamamını bu yazımızda bulabilir, önünüze kolay kolay çıkmayacak fırsatları yakalama imkânı bulabilirsiniz. Unutmayın, Uluslararası Sertifika Programları ile Uluslararası kariyer şöhreti gelecekte sizi bekliyor olabilir.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Yurtdışı Sertifika Programları Nedir?

Yurtdışı Sertifika Programları dünyadaki en prestijli üniversitelerin geniş kapsamlı eğitim programlarının genel adıdır. Bu programlarla uluslararasında geçerli, yani dünyanın pek çok ülkesinde kabul edilen uluslararası sertifikaya sahip olursunuz. Uluslararası Sertifika Programlarında neredeyse her meslek dalına dair eğitim vermektedirler. Bunun yanında günümüz kariyer dünyasında aranan en önemli özelliklerden biri olan dil eğitimleri de verilmektedir. Uluslararası sertifika programları ile alacağınız sertifika ile dünya üzerindeki pek çok ülkede uluslararası bir prestij kazanacaksınız. Bizim ülkemizde de son birkaç yıldır yaygınlaşan bu eğitim programları, yurtdışında uzun süredir öğrencilere hizmet etmektedir.

Yurtdışı Sertifika Programları Nelerdir?

Yurtdışı sertifika programları dahilinde pek çok mesleki eğitim vermektedir. Bu eğitimlerin karşılığı uluslararası olacaktır. Uluslararası Sertifika Programları ile mesleki eğitiminizi bir kademe daha yukarıya taşırsınız. “Yurtdışı sertifika programlarının süresi nedir?” gibi soruların cevabı değişkenlik göstermektedir. Sizin almak isteğiniz eğitim, eğitimin verildiği üniversite gibi birçok etkene bağlıdır. 4 haftalık bir süreden başlayarak 2 yıla hatta 3 yıla varan sertifika programları bulunmaktadır. Mesleki eğitim verilen yurtdışı sertifika programlarından bazıları şunlardır:

· Marketing (Pazarlama)

· Customer Service (Müşteri Servisi)

· Business Administration (İş İdaresi)

· Business Development (İş Geliştirme)

· Information Technology (Bilişim Teknolojisi)

· Economics (Ekonomi)

· Finance (Finans)

· Public Relations (Halkla İlişkiler)

· Hospitality Management (Ağırlama Yönetimi)

· Project Management (Proje Yönetimi)

· Teaching English as a Foreign Language (Yabancı Dil Olarak İngilizce Öğretimi)

· Advertising (Reklamcılık)

Uluslararası sertifika programları arasından mezun olduğunuz ya da olacağınız bölümünüze göre siz de mesleki kariyerinizde sizi rakiplerinizden bir adım daha öteye götürecek akıllı tercihinizi yapabilirsiniz.

Uluslararası Sertifika Programları Neden Önemlidir?

Yurtdışı Sertifika Programları ve Uluslararası Sertifika Programları sizi iş dünyasında parlak bir kariyere götürecek yollardan birisidir. Birçok üniversite öğrencisinin hayali yurtdışında yüksek lisans yapabilmek veya yurtdışında bir üniversitede bulunabilmektir. Bunlar için de 1-4 yıl arası bir zaman gereklidir. Uluslararası Sertifika Programlarına göre aynı zamanda maddi olarak daha külfetli sayılabilir. Bu kadar zamanı bulunmayan öğrenciler bu sebeple yurtdışı sertifika programlarına yönelirler. 

Yurtdışı sertifika programlarının genelde bir yıldan daha kısa oluşu hem zaman anlamında hem de maddi anlamda sizlere tasarruf sağlayacaktır. Uluslararası sertifika programları süresince öğrenciler tercih ettikleri ve ihtiyaç duydukları eğitimi alarak iş hayatlarına daha güçlü bir şekilde başlayabilirler.

Öğrencilerin uluslararası sertifika programlarını tercih etmelerinin bir diğer sebebi de birçok programın çalışma izni, maaşlı staj, işe yerleştirme gibi avantajlarının bulunmasıdır. Bu sayede hem eğitim alıp hem de çalışarak maddi bir gelir elde edebilirsiniz. Tüm bunların yanında yurtdışında çalışma tecrübesine sahip olmanız da özgeçmişinizde sizi ön plana çıkaracak bir etken olacaktır.

Yurtdışı Sertifika Programları Şartları Nelerdir?

Eğer yurtdışı sertifika programlarına katılmayı düşünen bir öğrenci iseniz kabul şartlarını yerine getirip getirmediğinizi bilerek buna göre hareket etmelisiniz. Uluslararası Sertifika Programları için belirlenen kabul şartları ülkeden ülkeye, üniversiteden üniversiteye, eğitimden eğitime değişse de genel olarak belli başlı şartlar aranmaktadır. Bu şartlar özellikle yabancı dil puanıyla ilgilidir. 

Bazı yurtdışı sertifika programları orta seviye İngilizce şartı ararken bazı programlar ise IELTS / TOEFL sınavlarından 79 / 6.0 skorlarını şart olarak koşarlar. Aynı zamanda bazı yurtdışı sertifika programlarını yapan kurumlar dil şartını şu şekilde esnetmiştir: Uluslararası Sertifika Programları için kabul edilen fakat İngilizce konusunda yeterli seviyede bulunmayan öğrenciler için dil okullarıyla anlaşmalı olan yurtdışı sertifika programları vardır. Bu Uluslararası Sertifika Programlarına başvurarak öncelikle dil eğitimi alırsınız. İngilizce yeterlilik sınavlarından uygun puanı aldıktan sonra da sertifika programlarının eğitimine başlayabilirsiniz.

Uluslararası Sertifika Programlarının Avantajları

Uluslararası sertifika programlarına katılmak günümüz iş dünyasının rekabetinde sizin için bir adım daha önde olmak demektir. Üniversiteden mezun olmak artık iş dünyasında ön plana çıkaran bir özellik değildir. Üniversite diplomanızın yanına sizin mesleki kariyerinizde başarılı olacağınızı kanıtlayan eğitimler, sertifikalar, belgeler bulunmalıdır. Yurtdışı sertifika programlarından bir sertifikaya sahip olmak birçok sektörde sizi ön plana çıkaracaktır. Çünkü bu sertifikaya sahip olmak demek mesleğinizde yetkin ve başarılı olmanız demektir.

Yurtdışı sertifika programlarının avantajlarından bir diğeri yabancı dil seviyenizin rakiplerinize göre daha iyi olmasıdır. Yurtdışında geçireceğiniz zaman süresince hem günlük yabancı dilinizi hem de mesleki yabancı dilinizi geliştirme fırsatını bol bol bulacaksınız. Aynı zamanda yurtdışı sertifika programları içinde ücretli staj yapma fırsatınız olacak. Bu sayede hem Uluslararası Sertifika Programları içindeyken çalışma deneyiminiz olacak hem de program devam ederken kendi paranızı kazanabileceksiniz.

Yurtdışı Sertifika Programları öğrencilere zaman kazandırma anlamında da avantaj sağlamaktadır. Bulunduğunuz ülkede birkaç senede ancak kazanacağınız prestij ve mesleki yeterliliği uluslararası sertifika programları ile birkaç haftada ya da birkaç ayda kazabileceksiniz. Bu sayede kariyer basamaklarını birkaç senede atlayacaksınız. Sadece kendi ülkeniz için değil, uluslararası sertifika programları ile uluslararası bir başarı kazanacaksınız. Bu sayede farklı ülkelerde de geçerli bir belgeniz olacak ve oralarda iş imkanı buşabileceksiniz.

Uluslararası Sertifika Programları için yurtdışına gelmişken gezmemek, görmemek, öğrenmemek olmaz! Tüm bunların yanında yurtdışında bulunmak kültürel olarak sizlere pek çok deneyim elde ettirecektir. Bulunacağınız üniversitelerin aktiviteleriyle farklı kültürlerde doğmuş ve yetişmiş yeni dostlar kazanabilirsiniz. Tarihi ve turistik mekanları ziyaret ederek o toprakların zenginlikleriyle tanışabilir, çeşitli sanat faaliyetlerinde bulunabilirsiniz. Bu sayede hem eğitim olarak hem de kültürel olarak siz de zenginleşeceksiniz.

Yurtdışı Sertifika Programları : Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yurtdışı sertifika programlarını araştırırken dikkat edilmesi gereken birkaç unsur vardır. Karar verme aşamasında şu unsurlar üzerinde durulmasında fayda bulunuyor: Ülke, okul, sertifika süresi ve program.

Uluslararası sertifika programlarının verildiği ülkeleri araştırırken sizlere sağlayacağı imkanları ve önünüze çıkabilecek fırsatları göz önünde bulundurmak önemlidir. Hangi ülkede eğitim alacağınıza karar verirken şunu unutmamalısınız: Programı tamamladıktan sonra size sorunsuz bir şekilde çalışma izni verebilecek ülkeler bulunmaktadır. Bu ülkeler, size daha sonra orada yaşama ve çalışma fırsatı vermesi bakımından öncelikli tutulmalıdır.

Uluslararası Sertifika Programına katılacağınız üniversite de bir o kadar mühimdir. Çünkü size sağlayacağı prestij, gelecekteki iş yaşamınızı doğrudan etkileyecektir. Bunun yanında okulun, uluslararası sertifika programı süresince size vaat ettiği avantajlar, alacağınız eğitim kalitesinin artmasının yanı sıra kariyeriniz için de önem teşkil eder. Seçeceğiniz üniversitenin yurtdışı sertifika programı sırasında ve sonrasında ücretli staj veya işe yerleştirme gibi imkanlarının olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Uluslararası Sertifika Programları araştırmanızda sertifika süresini göz önünde bulundurmanızda büyük fayda var. Kimi yurtdışı sertifika programları 4-5 haftalık olurken kimisi de 2 yıl veya 3 yıla kadar uzatılabiliyor. Hangi alanda nasıl eğitim almak istediğinizi önceden belirlemeniz size fayda sağlayacaktır. Kısa sürecek olan birkaç sertifika programlarına katılarak kendinizi birkaç alanda yetkin kılabilirsiniz. Aynı zamanda daha uzun yurtdışı sertifika programlarından birinde karar vererek tek bir alanda uzmanlaşabilirsiniz.

Hangi alanda yetkinleşmek istediğinize yönelik seçimizi de önceden yapmanız en az diğer faktörler kadar önemlidir. Bu tercihi yaparken günümüzde ve gelecek zamanda iş bulma potansiyeli yüksek yurtdışı sertifika programlarını seçmenizi tavsiye ederiz. Bunun yanında odaklanmanız gereken bir faktör de çalışma alanının dünya genelinde yaygın olması gerekliliğidir. Uluslararası Sertifika Programları sayesinde alacağınız eğitimlerde uluslararası sertifikanızda yazan mesleğin genel geçer bir meslek olmasını tavsiye ederiz.

Uluslararası Sertifika Programları Uluslararası Başarı Getirir

Eğer siz de çağı yakalamak, uluslararası eğitim tecrübesini kazanmak, kariyerinizde birkaç basamak birden atlamak ve rakiplerinizi elemek istiyorsanız yurtdışı sertifika programları tam size göre! Yıllar boyunca çalışıp, didinip birkaç senede ancak bir yerlere gelmek yerine yurtdışı sertifika programları dahilinde eğitimler alarak iş hayatına güçlü bir şekilde girebilirsiniz. Ayrıca Uluslararası Sertifika Programları sonrasında Uluslararası bir başarıya imza atabilmeniz için uluslararası tanınırlığınız olacağını hatırlatmak isteriz. Şimdiden başarılar dileriz.

Euro Anatolia olarak daha detaylı ücretsiz danışmanlığımızdan hemen faydalanın!

 

[/expander_maker]


asdsadsad

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Yurtdışı Sertifika Programları 5 Yurtdışı Sertifika Programları

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

Yurtdışı Sertifika Programları 7 Yurtdışı Sertifika Programları

Amerika’da Yüksek Lisans

Yurtdışı Sertifika Programları 8 Yurtdışı Sertifika Programları

İspanya’da Yüksek Lisans

Yurtdışı Sertifika Programları 9 Yurtdışı Sertifika Programları

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

Yurtdışı Sertifika Programları 10 Yurtdışı Sertifika Programları

Polonya Yüksek Lisans

Yurtdışı Sertifika Programları 11 Yurtdışı Sertifika Programları

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

Yurtdışı Sertifika Programları 12 Yurtdışı Sertifika Programları

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

Yurtdışı Sertifika Programları 13 Yurtdışı Sertifika Programları

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

Yurtdışı Sertifika Programları 14 Yurtdışı Sertifika Programları

İsveç Üniversiteleri

Yurtdışı Sertifika Programları 15 Yurtdışı Sertifika Programları

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

Yurtdışı Sertifika Programları 11 Yurtdışı Sertifika Programları

Hollanda Üniversiteleri

Yurtdışı Sertifika Programları 17 Yurtdışı Sertifika Programları

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

Yurtdışı Sertifika Programları 12 Yurtdışı Sertifika Programları

Kanada Üniversiteleri

Yurtdışı Sertifika Programları 7 Yurtdışı Sertifika Programları

Amerika Üniversiteleri

Yurtdışı Sertifika Programları 20 Yurtdışı Sertifika Programları

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

Yurtdışı Sertifika Programları 21 Yurtdışı Sertifika Programları

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

Yurtdışı Sertifika Programları 22 Yurtdışı Sertifika Programları

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Yurtdışı Sertifika Programları 23 Yurtdışı Sertifika Programları

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Yurtdışı Sertifika Programları 24 Yurtdışı Sertifika Programları

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

Yurtdışı Sertifika Programları 25 Yurtdışı Sertifika Programları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Yurtdışı Sertifika Programları 26 Yurtdışı Sertifika Programları

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Yurtdışı Sertifika Programları 25 Yurtdışı Sertifika Programları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Yurtdışı Sertifika Programları 26 Yurtdışı Sertifika Programları

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

Yurtdışı Sertifika Programları 29 Yurtdışı Sertifika Programları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Yurtdışı Sertifika Programları 30 Yurtdışı Sertifika Programları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Yurtdışı Sertifika Programları 31 Yurtdışı Sertifika Programları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Yurtdışı Sertifika Programları 32 Yurtdışı Sertifika Programları
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Yurtdışı Sertifika Programları 29 Yurtdışı Sertifika Programları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Yurtdışı Sertifika Programları 29 Yurtdışı Sertifika Programları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Yurtdışı Sertifika Programları 30 Yurtdışı Sertifika Programları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Yurtdışı Sertifika Programları 31 Yurtdışı Sertifika Programları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Yurtdışı Sertifika Programları 32 Yurtdışı Sertifika Programları
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Yurtdışı Sertifika Programları 29 Yurtdışı Sertifika Programları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Yurtdışı Sertifika Programları 39 Yurtdışı Sertifika Programları
93%

Vize Başarıyla Alındı

Yurtdışı Sertifika Programları 40 Yurtdışı Sertifika Programları
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Yurtdışı Sertifika Programları 41 Yurtdışı Sertifika Programları
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Yurtdışı Sertifika Programları 42 Yurtdışı Sertifika Programları
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Yurtdışı Sertifika Programları 43 Yurtdışı Sertifika Programları

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Yurtdışı Sertifika Programları 5 Yurtdışı Sertifika Programları

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

Yurtdışı Sertifika Programları 45 Yurtdışı Sertifika Programları

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Yurtdışı Sertifika Programları 46 Yurtdışı Sertifika Programları