fbpx

İtalya Eğitim Danışmanlığı

İtalya Eğitim Danışmanlığı

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize İtalya’da eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

İtalya Eğitim Danışmanlığı 3 İtalya Eğitim Danışmanlığı
İtalya Eğitim Danışmanlığı 4 İtalya Eğitim Danışmanlığı

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize İtyalya’da eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

İtalya Eğitim Danışmanlığı 5 İtalya Eğitim Danışmanlığı

İTALYA EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

İtalya Dil Eğitim Danışmanlığı ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Avrupa Medeniyetinin Beşiğinde: İtalya Eğitim Fırsatı

Sayısız bilgenin, sanatçının, felsefecinin, uzmanın, mühendisin ve dahinin yetiştiği İtalya için Avrupa medeniyetinin beşiği diyebiliriz. Avrupa’nın eğitim açısından en gelişmiş ülkeleri arasında geçen İtalya köklü tarihi ve eğitim geleneğiyle olağanüstü bir fırsat sunmaktadır. Bugünkü yazımızda Euro Anatolia olarak verdiğimi italya eğitim danışmanlığı konusunu mercek altına alacağız. İtalya’da eğitim almanın size katacakları, süreçleri, tercih edebileceğiniz seçenekler ve çeşitli yararlı bilgiler sizi bekliyor. Kemerlerinizi bağlayın, yararlı bir eğitim metni sizi bekliyor.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

İtalya’da Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi

Bildiğiniz gibi her ülkenin kendine göre eğitim dinamikleri var. İtalya eğitim danışmanlığı veren ve Ankara antlaşması nezdinde çalışan Euro Anatolia olarak değerli okurlarımızı bu konuda aydınlatmak istiyoruz.

İtalya’da üniversite lisans eğitimi ülkemizdekinin aksine 3 senedir. Buna ek olarak iki senelik yüksek lisans yahut üç senelik doktora programlarına da katılabilirsiniz. Yetişkin vatandaşlarda okuma ve yazma oranı %95 olan ülke son derece köklü bir eğitm geleneğine sahiptir. Avrupa’yı her anlamda gelişmeye ve ilerlemeye sevk eden Rönesans İtalya’da doğmuştur diyebiliriz.

2020’li yıllarda aşağı yukarı otuz bini aşkın öğrencinin İtalya eğitim sisteminden yararlandığını biliyoruz. Buna ek olarak özellikle yüksek öğrenim kulvarında en modern duruş olarak bilinen Bologna Süreci de İtalya’da mevcuttur.  Yükseköğrenim Reformu olarak da bilinen bu süreç, sunulan eğitimin kalitesini arttırmaktadır.

 

İtalya’da Eğitim Danışmanlığı – Lise Eğitimi

İtalya’da lise eğitimi 5 sene sürmektedir. Bu eğitimin ilk iki senesi hükümet tarafından belirlenen ortak müfredatı öğrenirler. Buna biennio denir; içeriğinde İtalyanca ve Latince, tarih, coğrafya, sosyal bilgiler, matematik, fizik, felsefe, kimya, yabancı dil, beden eğitimi gibi dersler bulunur.  Akabindeki üç senelik süreçse indirizi olarak adlandırılır. İtalya eğitim danışmanlığı bu süreçte öğrenciler yeteneklerine göre eğitimler alırlar ve arzu ederlerse üniversite eğitimine hazırlanırlar. Liseler kendi içerisinde çeşitli alt dallara ayrılmaktadır Bunlar kısaca şöyledir:

Güzel Sanatlar Lisesi – Liceo Artistico

Dört yahut beş sene süren eğitimler sunan bu liselerde öğrenciler heykel, mimari, yahut resim konularında eğitim alabilir.. Bu tarz bir lisede eğitim alan öğrenci sağlam bir sanat eğitimi almış olur.

 

Sanat Okullar – Istituto d’Arte

Üç senelik eğitim sunan bu liseler sanat yeterliliği diploması verir, yani nam-ı değer diploma di Maestro d’Arte diplomasına sahip olursunuz.

 

Klasik Liseler – Liceo Classico

Standard 5 senelik eğitim veren bu liseler öğrencilerini üniversiteye hazırlarlar.  Yunan, İtalyan ve Latin edebiyatını da içeren müfredat ilerleyen yıllarda sanat tarihi ve felsefe dersleri de içerir.

 

Bilim Liseleri – Liceo Scientifico

Doğa bilimleri, fizik ve kimya ağırlıklı eğitim veren bu kurumlar beş senelik bir eğitim sunar. Ek olarak öğrenciye Latince ve ek olarak modern bir dilde daha yetkinlik kazandırır.

 

Teknik Enstitüler – Istituti Tecnici

Ülkemizdeki meslek liselerine benzeyen bu kurumlar öğrenciyi üniversiteye hazırlamakla kalmaz, mesleki bir yetkinlik de kazandırır. Bu kurumlarda eğitim alan öğrenciler sanayi, tarım, ticaret gibi kulvarlarda çeşitli departmanlarda istihdam olabilecek kapasiteye erişirler. Arzu ederlerse üniversiteye de devam edebilirler.

 

Öğretmenlik Okulu – Istituto Magistrale

İlkokul öğretmeni yetiştiren bu kurumlar beş yıl eğitim verirler. Ek olarak üç yıllık bir eğitimle ana okulu öğretmeni olmak da mümkündür; lakin bunu seçersenz üniversite okuma seçeneğiniz olmaz.

 

Meslek Enstitüleri – Istituti Professionali

Üç ve beş senelik seçenekleri olan bu kurumlar da mesleki yeterlilik diploması sağlar.

 

Gördüğünüz gibi İtalya’da eğitim oldukça detaylıdır ve ihtiyaca göre özelleşebilmektedir. İtalya’da lise okumak ve bu ülkenin uluslararası geçerli, ileri seviye köklü ve kaliteli eğitim sisteminden yararlanmak, isabetli bir yatırım olacaktır. İtalya eğitim danışmanlığı hizmeti de veren Eurp Anatolia olarak bu konuda size destek olmaktan mutluluk duyarız.

Tüm bunlara ek olarak lise eğitimi almadan önce değişim programlarına katılabilir, bir sene İtalyanca öğrenmek için hazırlık eğitimine de başvurabilirsiniz. Böyle bir arzunuz olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İtalya’da Üniversite Eğitimi

Okuduğunuz liseye göre İtalya’da eğitim alabileceğiniz, lisans diploması alabileceğiniz çeşitli kurumlar bulunmaktadır. Hem mimarisi, hem kültürü hem de köklü geçmişiyle emsalsiz bir bilgelik ve kariyer avantajı vaad eden bu ülkenin kapıları sizlere de açık. İtalya eğitim danışmanlığı hizmetimizden yararlanarak daha detaylı bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yazımıza İtalya üniversite eğitim sistemini daha yakından inceleyerek devam edelim.

 

AFAM

Sanat okullarını içeren bu üniversite çeşitleri oldukça çeşitlidir. Müzik, sahne sanatları, tasarım, dans, görsel sanatlar gibi kulvarlar bu bünyede bulunur. Dünyaca ünlü sayısız sanatçı yetiştirmiş olan İtalya’da sanat eğitimi almak, teknik anlamda mümkün olan en iyi eğitimlerden birini almakla eş anlamlıdır diyebiliriz.

 

Yüksek Teknik Enstitüler

Sanat dışındaki bölümlerin dahil olduğu bu kurumlar oldukça çeşitlidir. Görece kariyer geliştirme odaklı olan bu kurumlar genellikle daha kısa süreli eğitim verirler. Bununla birlikte kaç sene eğitim alacağınız seçtiğiniz bölüme göre değişiklik göstermektedir.

 

Aşamalar Nasıl İlerler?

 

Lisans seviyesinde eğitim alabilmek için İtalya yahut yurt dışından gelen öğrencilerin lise mezunu (yahut dengi) seviyede eğitim almış olmaları gerekir.  Bu koşulları sağlayan öğrenciler üniversitelere başvuru yapabilirler. Laurea Triennale olarak geçen lisans eğitimleri genellikle 3 sene sürer.

Lisans eğitimini tamamlayan öğrenciler arzu ederlerse yüksek lisans eğitimi de alabilirler. Doğal olarak buna başvurabilmek için lisans mezunu olmak şartı söz konusudur. Laurea Magistrale olarak geçen bu eğitimler genellikle 2 sene sürer, tez teslim edilmesi gerekmeyen bir senelikleri de mevcuttur. İtalya’da geçerli olan bir lisans diploması bu eğitimi almaya başvurmak için yeterlidir.

Yüksek lisansını tamamlayan öğrenciler Birinci Seviye Master Uzmanlık almayı seçebilirler. Master Universitario di I Livello olarak geçen bu süreç ileri seviye uzmanlık eğitimidir. Daha çok kariyer hedefi olan ve özel sektörde çalışmak isteyen kişilerin tercihidir. Bu eğitim doktora almanıza olanak vermez. Yalnızca ileri seviye uzmanlaşmanıza olanak verir.

Dottorato di Ricerca  isimli eğitimse, tahmin edebileceğiniz gibi, doktora eğitimidir. 3 sene süren doktora eğitimleri İtalya’da denkliği olan bir yüksek lisans diploması koşulu taşır. Akademisyenler, bilim insanları yahut spesifik teknik çalışanlar doktora yapmayı tercih edebilirler.

Son olarak İtalya’da Eğitim danışmanlığı aşamaları konusunda bilmeniz gereken İkinci Seviye Master Uzmanlığı kulvarıdır. Master Universitario di II Livello olarak geçen bu eğitim türü mesleki anlamda daha da özelleşmek, genellikle teknik anlamda ekstra kendisini yetiştirmek isteyenlerin tercihidir.

İtalya’da Üniversite Fiyatları Ne Kadar?

Bu sorunun cevabı doğal olarak kur farkına, ülke koşullarına ve çevresel etkenlere göre değişiklik göstermektedir. İtalya Eğitim Danışmanlığı hizmetimizden yararlanarak başvurabileceğiniz devlet bursları ve özel okul indirimleri mevcuttur. Buna ek olarak bilmeniz gerekenlere madde madde göz atalım…

  • İtalya, gelir beyanınıza göre eğitim ücretlerinin değişeceği bir ülkedir.
  • Değişken olmakla beraber fiyatlar 150 eurodan yüksek ve 3500 eurodan daha düşük olabilir. İtalya Eğitim Danışmanlığı hizmetimizle devlet bursu almanız ve minimum ücret olan 150 euro ücretlendirmeden yararlanmanız için, yapılabilecek herşeyi, sizin adınızı Euro Anatolia olarak yapabiliriz.
  • Gelir beyanı yapılmazsa öğrenci en yüksek ücretle eğitim alacaktır. Geliri düşük olarak saptanan öğrencilerse yalnızca okul harcı değil, yemekhane gibi bölgelerde de indirim elde ederler.
  • Bu maddeler daha çok devlet üniversiteleri için geçerlidir. Daha detaylı ve sağlıklı bilgi edinmek yahut özel üniversitelerin koşullarıyla alakalı bilgi almak içni Euro Anatolia ile iletişime geçebilirsiniz.

İtalya’da Burs Olanakları

İtalya iyi yetişmiş nesillerin ne kadar önemli olduğunun bilincinde, örnek bir Avrupa ülkesidir. Hem kültürel zenginliği hem de ülkemize kolay erişimi olması sebebiyle İtalya Eğitim Danışmanlığı Euro Anatolia olarak bizden en sık talep edilen hizmetler arasındadır. Doğal olarak masraflar öğrencileri ve velileri düşündürmektedir. Bu durum da burs konusuyla alakalı merakları doğurmaktadır.

Ülkenin hemen hemen her bölgesinde DSU ve EDISU isimlerinde burs veren kurumlar mevcuttur. Sunulan burslar ortalama yıllık 5000 Euro civarındadır. İhtiyacınız olduğunu yasal olarak kanıtlayabilmeniz ve doğru başvuruları yapmanız durumunda bu tarz burslar oldukça rahat bir şekilde edinilebilmektedir.

Söz konusu burslar doğal olarak belirli bir sorumluluğu da getirmektedir. Önceden belirlenen sayıda dersi, burs alan öğrenciler, her sene geçmek zorundadır. Yine önceden belirlenen sayıda dersi geçen her öğrenci bu burslara başvurabilmektedir.

Sözü geçen bursların İtalyada eğitim ile ilgilenen herkesin yakından takip etmesi son derece doğaldır. Bu bursa hak kazanan öğrencilerden eğitim bedeli alınmaz, okul kantini gibi birçok fırsattan indirimli yararlanırlar ve sayısız avantaja sahip olurlar.

Burslar oldukça çeşitlidir ve İtalya Eğitim Danışmanlığı alarak detaylı incelenmelidir. Sizin için uygun bir burs var mıdır, varsa koşulları nelerdir merak ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İtalya’da Üniversite Okumanın Kariyer Avantajları

Bugün Avrupa’nın tüm dünyanın gıpta ettiği yaşam koşullarına ve başarıya sahip olmasının ana nedeni Rönesans olmuştur. Bilim, akıl, sanat ve disiplinli çalışkanlığın yükselişe çıktığı bu dönemde Avrupa ülkeleri her alanda ileri sıçramış, kendilerini geliştirmişlerdir.

İşte bu sıçramanın başlangıç noktaları arasında İtalya karşımıza çıkmaktadır. Gerek Antik Roma İmparatorluğu gerekse Rönesans dönemine kadar uzanan eğitim gelenekleri bu ülkeyi sonsuz bir ilim ve yaşayan bir sanat eserine dönüştürmüştür.

İtalya’da okuyan bir öğrenci ülkemizden tanıdığı Akdeniz ikliminde, bize benzeyen karakterli insanların arasında olacaktır. Buna ek olarak elinin altında yüzlerce yıl tarihe yön vermiş, sayısız medeniyeti zapt etmiş bir imparatorluğun ders çıkartabileceği tarihi olacaktır.

İtalya hemen hemen tüm sanat dallarında olağanüstü değerler üretmiştir. Sanatın hem duygu, hem akıl hem de vizyon geliştiren katkısı bu ülkede eğitim alan her öğrenciye etki edecektir. Doğru yönlendirme ve disiplinli bir çalışmayla İtalya’da eğitim alan bir kişi, vizyoner bir dünya vatandaşı olarak yetişecektir.

Ülkemiz doğal limanlara sahip olduğu ve kritik bir konumda bulunduğu için son derece önemli bir ticaret merkezidir. Doğal olarak bu ticaretin hatırı sayılır bir kısmı İtalya ile olmaktadır. İtalya ile ortak şirketlerimiz, bu ülkeyle yapılan ticaret ve sonuç olarak doğan iş istihdamı her geçen gün artmaktadır. İtalya’da üniversite eğitimi alan bir öğrenci eğer çabalarsa rahatlıkla İtalyanca da öğrenecektir. Bu da kariyer anlamında oldukça geniş bir seçenek artışı sağlayacaktır.

 

İtalya’da Tercih Edebileceğiniz 5 Üniversite

İtalya son derece köklü sayısız liseye ve üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır. Genellikle yalnızca İngilizce bilmek yeterli olsa da ülkenin ana dilini öğrenmeniz yararınıza olacaktır. İtalya’nın en dikkat çeken beş üniversitesine göz atarak yazımıza devam edelim:

Padova Üniversitesi

Kökleri 13. yüzyıla dayanan bu güzide kurum dünyanın en eski üniversiteleri arasında ilk beştedir. 65 binden fazla öğrenciye hizmet veren bu eğitim yuvası uluslararası prestije sahiptir. Bünyesinde sanat, tıp, mühendislik ve mimarlık gibi alanları bulundurur.

 

Pavia Üniversitesi

  1. yüzyılda kurulan Pavia Üniversitesi dünyanın en köklü ve saygın üniversiteleri arasındadır. 24 binden fazla öğrenciye hizmet veren kurumun birçok fakültesi bulunmaktadır. Sekseni aşkın lisans programı sunan üniversite öğrencilerine güçlü bir eğitim ve saygın bir diploma vaad etmektedir.

Bologna Üniversitesi

Yirmiyi aşkın fakülte sayısıyla dikkat çeken Bologna Üniversitesi diğerlerinden daha özeldir; çünkü bu kurum batı dünyasının en eski üniversitesi ünvanına sahiptir. Yüzlerce yıl öncesine dayanan kökleri tarih boyunca felsefe, tıp, teoloji, astronomi, dil kültürü gibi kulvarlarda öğrenci yetiştirmiştir. Dünyanın en iyi ilk 200 üniversitesi listesine girmiş olan bu kurum her yönüyle olağanüstü bir eğitim cennetidir.

 

Milano Üniversitesi

Zaten kendisi de her kültürde yer edinmiş, ünlü bir şehir olan Milan’da kurulan Milano Üniversitesi Avrupa’nın en prestijli eğitim kurumları arasındadır. 1924 senesinde kurulan üniversite 2400’ün üzerinde akademisyene ev sahipliği yapmaktadır. Avrupa Entegrasyon Araştırma Üniversiteleri Birliği (LERU) temsilciliği de yapan kurum bu yönüyle uluslararası geçerliliğini de pekiştirmektedir. Sanat, ziraat, eczacılık, hukuk, siyasal bilimler, spor, tıp ve fen kulvarlarında eğitim sunmaktadır.

 

Roma La Sapienza Üniversitesi

1303 yılında kurulan bu köklü üniversitesi İtalya’nın en eski üniversiteleri arasında geçer. 115 bini aşkın öğrenci sayısıyla Avrupa’nın en çok tercih edilen eğitim kurumları arasında yer alır. Birçok nobel ödülü bu üniversitenin mezunları tarafından kazanılmıştır. 11 fakülteye sahip olan kurumda mimarlık, mühendislik, tıp gibi kulvarlarda eğitim alınabilmektedir.

 

İtalya’da Okumanın Yaşam Masrafları

Gördüğünüz gibi İtalya eğitim açısından üstün bir kaliteye sahiptir ve İtalya Eğitim Danışmanlığı hizmeti arayan  yüzlerce öğrenci bu ülkede eğitim almak istemektedir. Merak konusu olan bir konudan daha bahsetmek gerekir: İtalya’da okumanın yaşam masrafları ne kadardır?

Doğal olarak enflasyona, dönem şartlarına ve hükümete göre bu sorunun cevabı değişmektedir. 2020’li yıllardan yola çıkarak kaba  tahminler paylaşalım ve bunların değişken olduğunu da aklımızda tutalım.

Ülkede tıpkı ülkemizdeki gibi paylaşımlı apart, yurt, vb. seçenekler söz konusudur. Birçok öğrenci paylaşımlı daireyi yurtlara tercih etmektedir. Dairenin durumuna göre değişmekle beraber aşağı yukarı aylık 200 ile 800 euro arasında bir masraf söz konusudur.

Gıda  ve ulaşım giderleri de önemli kalemlerdir. Üniversitelerin restoranlar 4-10 euro arası menüler sunsa da bu fiyatlar değişkendir. Mutfağıyla ünlü olan bu ülkede adım başı, keşfedilmeyi bekleyen bir lezzet cenneti bulmak mümkündür. Restoranlarsa aşağı yukarı 15 – 20 euro arası doyurucu bir öğün sunmaktadır. Toplu taşımayı sık kullanan bir öğrencinin, bu rakamlara ek olarak, aylık 25 euro civarı bir masrafı olacağını söyleyebiliriz. Öğrenci kartı alacağı için görece avantajlı olacaktır.

 

İtalya Eğitim Danışmanlığı İçin Euro Anatolia

İtalya öğrenciliğinizin herhangi bir döneminde eğitim almak için muhteşem bir ülkedir. Doğru süreç yönetimi, başvuru ve kurum tercihiyle bu ülke size uluslararası geçerli, üstün bir öğrenim sunabilir. Bu öğrenimle ömür boyu güvende olacağınız bir meslek, yaşam kalitenizi arttıracak bir vizyon ve başarılarla dolu bir hayat elde edebilirsiniz.

Euro Anatolia olarak yurt dışı eğitimi konusunda uzmanız. Ankara Antlaşması bünyesinde çalışan kurumumuz tüm süreçleri emsalsiz pürüzsüzlükte ilerletmektedir. Detaylı bilgi için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

[/expander_maker]

Rakamlar değişken olmakla birlikte aylık ortalama 400 euro barınma masrafı söz konusudur.  Ulaşım için 25 euro civarı bir rakam tahmin edilmektedir. Ortalama bir öğün okul kantinlerinde 10 , restoranlarda 20 euro civarındadır.

Eğitim ücreti gelir beyanınıza göre değişir; 150 euro ile 3500 euro arası değişmektedir. Geniş burs olanakları söz konusudur. En hesaplı ve verimli eğitim için İtalya eğitim danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İtalya ülkesinde geçerli olan bir lise diplomasıyla, bu ülkedeki üniversitelere başvurabilirsiniz. Ülkemizdeki birçok lisenin diploması bu ülkede geçerlidir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İtalya Eğitim Danışmanlığı 5 İtalya Eğitim Danışmanlığı

YURTDIŞINDA DİL OKULLARI

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

NEDEN EURO ANATOLIA?

İtalya Eğitim Danışmanlığı 7 İtalya Eğitim Danışmanlığı

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

İtalya Eğitim Danışmanlığı 8 İtalya Eğitim Danışmanlığı

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

İtalya Eğitim Danışmanlığı 9 İtalya Eğitim Danışmanlığı

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

İtalya Eğitim Danışmanlığı 10 İtalya Eğitim Danışmanlığı

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

İtalya Eğitim Danışmanlığı 11 İtalya Eğitim Danışmanlığı

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

İtalya Eğitim Danışmanlığı 12 İtalya Eğitim Danışmanlığı

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

İtalya Eğitim Danışmanlığı 11 İtalya Eğitim Danışmanlığı

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

İtalya Eğitim Danışmanlığı 12 İtalya Eğitim Danışmanlığı

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

İtalya Eğitim Danışmanlığı 15 İtalya Eğitim Danışmanlığı
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

İtalya Eğitim Danışmanlığı 16 İtalya Eğitim Danışmanlığı
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

İtalya Eğitim Danışmanlığı 17 İtalya Eğitim Danışmanlığı
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

İtalya Eğitim Danışmanlığı 18 İtalya Eğitim Danışmanlığı
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

İtalya Eğitim Danışmanlığı 15 İtalya Eğitim Danışmanlığı
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

İtalya Eğitim Danışmanlığı 15 İtalya Eğitim Danışmanlığı
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

İtalya Eğitim Danışmanlığı 16 İtalya Eğitim Danışmanlığı
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

İtalya Eğitim Danışmanlığı 17 İtalya Eğitim Danışmanlığı
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

İtalya Eğitim Danışmanlığı 18 İtalya Eğitim Danışmanlığı
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

İtalya Eğitim Danışmanlığı 15 İtalya Eğitim Danışmanlığı
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

İtalya Eğitim Danışmanlığı 25 İtalya Eğitim Danışmanlığı
93%

Vize Başarıyla Alındı

İtalya Eğitim Danışmanlığı 26 İtalya Eğitim Danışmanlığı
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

İtalya Eğitim Danışmanlığı 27 İtalya Eğitim Danışmanlığı
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

İtalya Eğitim Danışmanlığı 28 İtalya Eğitim Danışmanlığı
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

İtalya Eğitim Danışmanlığı 29 İtalya Eğitim Danışmanlığı

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

İtalya Eğitim Danışmanlığı 5 İtalya Eğitim Danışmanlığı

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

İtalya Eğitim Danışmanlığı 31 İtalya Eğitim Danışmanlığı

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

İtalya Eğitim Danışmanlığı 32 İtalya Eğitim Danışmanlığı