fbpx

Amerika Liseleri
Hakkında
Tüm Bilgiler

Amerika Liseleri
Hakkında
Tüm Bilgiler

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Amerika’da eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

amerika lise 3 amerika lise
amerika lise 4 amerika lise

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Amerika’da eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

amerika lise 5 amerika lise

AMERİKA LİSELERİ

Amerika'da Lise Okumak Hakkında Tüm Bilgiler

Amerika’da Lise Okumak – Kaç Yıl Sürer, Gerekenler, Lise Fiyatları

Amerika’da lise eğitimi almayı düşünüyorsanız, yalnız değilsiniz! Her yıl milyonlarca kişi Amerika lise değişim programı hakkında araştırma yapıyor ve 50’den fazla ülkeden birçok uluslararası öğrenci bambaşka bir deneyime adım atıyor. Böylelikle öğrenciler hem ABD’nin efsanevi girişimcilik kültürünü yaşıyor hem de coşkulu Amerikan okul ruhunun havasını deneyimliyor.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Amerika’da Lise Okumanın Avantajları Neler?

Liseyi Amerika’da okumak isteyen kişiler, ABD’deki en iyi liselerde okumanın birçok avantajından yararlanıyor:

 • Öğrenciler, önemli üniversitelerin oldukça önemsediği SAT veya ACT sınavları için birinci sınıf yoğun bir hazırlık alır.
 • Birkaç yıl içinde, öğrenci İngilizce seviyesini önemli ölçüde geliştirir.
 • Öğrenci, Amerikan akademik ortamına uyum sağlar.
 • Amerika Birleşik Devletleri’nin akademik ortamını yakından tanıması ve ülkede kalması nedeniyle, bir öğrenci kendisi için en iyi Amerikan üniversitesini daha bilinçli bir şekilde seçebilir.

Amerika’da Lise Okumak Kaç Yıl Sürüyor?

Amerika’da lise kaç yıl diyenler için hemen cevaplayalım. Amerika’da bir lisede okumak 4 yıl sürüyor ve 9 ila 12. sınıfı kapsayan bir eğitim yapısı mevcut. Amerika lise fiyatları da özel veya devlette okunacak süreye göre değişiklik gösterir.

 

Amerika’daki Liselerde Nasıl Bir Eğitim Sunulur?

ABD’de lise eğitimi, bir dizi zorunlu ve birkaç seçmeli dersin çalışılmasını içerir. Eğitim İngilizce olarak yürütülür. İngilizce, matematik, doğa bilimleri, tarih ve beden eğitimi gibi akademik dersler zorunlu derslerdir. Amerika eğitim sistemi lise ve öğrencilerin gelecekte üniversitede okumayı planladıkları alana göre kendilerinin seçebileceği seçmeli dersler eklenir. Seçmeli dersler arasında sanat, tarım, ticaret, gazetecilik, yabancı diller vb. dersler yer alır. Amerikan lisesinde okuyan dört yıllık öğrencinin aldığı dersler aynı zamanda okulun kendisi tarafından da takip edilir.

 

ABD’de Kaç Tür Lise Vardır?

Amerika’daki liseler iki gruba ayrılır:

 

 1. Devlet okulları

Amerikan devlet okullarında eğitim ücretsizdir, ancak kalite belirli bir eğitim kurumuna bağlı olarak önemli ölçüde değişir. Nispeten az sayıda yabancı öğrenci Amerika’daki devlet liselerinde eğitim görmektedir. Amerikalılarla birlikte, yalnızca diğer aile üyeleriyle birlikte kalıcı ikamet için Amerika Birleşik Devletleri’ne taşınan kişiler de bu okullarda okuyabilir. Aynı zamanda öğrenci, ikamet yerindeki en yakın eğitim kurumuna atandığı okul yerine bağımsız olarak bir okul seçemez. Yabancı öğrenciler ise, ABD devlet okullarında en fazla 1 yıl ve yalnızca özel değişim programları çerçevesinde eğitim alabilirler.

 

 1. Özel Okullar

ABD’deki özel liseler, çok sayıda yabancı öğrenci, yüksek kaliteli eğitim ve üniversite öncesi hazırlık ile öne çıkıyor. Amerika’daki birçok okulun, öğrenciler için daha çok Amerikan üniversitelerine benzeyen kendi kampüsleri ve yurtları vardır. Şu anda Amerika’da çeşitli büyüklükte 34.576 okul bulunmaktadır. Aynı zamanda, aralarında hem karma eğitim veren okullar hem de kız veya erkek çocuklar için özel olarak ayrılmış yatılı okullar var. Öğrenim süreci, öğrenime daha kolay kabul edilen ve çok dikkat edilen yabancı uyruklu öğrenciler için özel olarak uyarlanmıştır.

 

Amerika’da Lise Okumanın Maliyeti Nedir?

Amerika lise fiyatları önemli ölçüde değişmektedir. Burada eğitim maliyetinin yılda yaklaşık 5.000 $ olduğu okullar ve en pahalı üniversitelerde olduğu gibi yıllık 40.000-50.000 $’a varan okullar mevcuttur. Ortalama olarak, Amerikan liselerinde eğitim almanın yıllık bedeli 14.575 $’dır.

 

Bunların yanı sıra Amerika’da burslu lise okumak da bir olasılıktır. Uygun burs programlarına başvurarak daha rahat bir şekilde eğitim alabilirsiniz.

 

Amerika’daki Okullara Kayıt Olurken Hangi Belgeler Sunulur?

Peki ya Amerika’da lise okumak için gerekenler nedir? Amerika’da lise eğitimi almak için beklenen öğrenim başlangıcından yaklaşık 9-6 ay önce, giriş belgelerini doğrudan seçilen ABD okuluna teslim etmek gerekir. Bu belgeler şunlardır:

 

 • Pasaport kopyası
 • Pasaport örneği fotoğraf
 • Tamamlanmamış orta öğretim sertifikası (varsa)
 • Son 2-3 yıllık eğitimi kapsayan transkript
 • Sertifika
 • IELTS veya TOEFL
 • Motivasyon mektubu (okulun talebi üzerine).

Amerika’da burslu lise okumak istiyorsanız bunlara ek başka belgeler de talep edilebilir.

 

Amerika’daki En İyi 5 Lise

Amerika’daki liseler oldukça iyi avantajlar sunar. Peki Amerika’da lise eğitimi veya Amerika lise değişim programı denilince akla gelen ilk 5 kurum hangisidir?

 

 • Phillips Exeter Academy

Phillips Exeter Academy, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en ünlü ve prestijli özel yatılı okullardan biridir. Phillips Exeter Academy’nin öne çıkan özelliklerinden biri “Harkness tablosu” tekniğidir. Burada sınıflarda alışılagelmiş tekli sıraları bulamazsınız. Tüm sınıflarda 12 kişiye kadar kapasiteli yuvarlak bir masa bulunur. Öğretmenler dersleri tartışma şeklinde yürütür, öğrencileri kendi fikirlerine karışmadan yönlendirir. Öğrenciler kendi bakış açılarını açıklar. Bu yöntem, gerçek liderler, yöneticiler ve üst düzey yöneticiler, politikacılar ve ulusal liderler, konuşmacılar, başarılı iş adamları yetiştirmenizi sağlar. Phillips Exeter Akademisi mezunları arasında bugün tüm dünya tarafından tanınan çok sayıda insan vardır: Abraham Lincoln, Robert Todd, Arthur Meier, Mark Zuckerberg, Paul Hlebnikov.

 

 • The Thacher School

Bugün Thacher Okulu, klasik İngiliz pansiyonunun ruhunu somutlaştırmaktadır. Hem mimaride hem de peyzajda ve eğitim yöntemlerinde ve müfredatın yapısında yönetim, öğrencilerinin fiziksel gelişimini, yaratıcı seçmeli dersleri, estetik zevkin eğitimini ve kendi kendine eğitim arzusunu teşvik etmeyi unutmaz. Pek çok ders açık havada düzenlenir. Öğrenciler değerli kişisel nitelikler geliştirir:

 

 • Bağımsız düşünme,
 • Rasyonel, analitik ve eleştirel düşünme yeteneği,
 • Güçlü bir karakter, azim ve çalışkanlık,
 • Dürüstlük, karşılıklı saygı ve karşılıklı güven duygusu.

Liseyi Amerika’da okumak isteyenler için oldukça ideal bir kurum olan Groton Private School, bugün yaklaşık 370 kişiye (kız ve erkek eşit olarak) eğitim vermektedir ve herkesin birbirini adıyla ve şahsen tanıdığı, her zaman yardım etmeye ve değerli tavsiyeler vermeye hazır küçük, odacıklı bir kurum olmaya devam etmektedir. Okul hala geleneksel Hristiyan değerlerine bağlıdır, ancak burada herhangi bir mezhep veya dinin temsilcileri okuyabilir: Müslüman, Yahudi, Budist ayinleri düzenli olarak yapılır.

 

Müfredat ve akademik program, konuların derinlemesine ve kapsamlı bir şekilde incelenmesini ve öğrencilerin seçilen üniversitelere kabul için etkili bir şekilde hazırlanmasını amaçlamaktadır. Zorunlu dersler – derslerin yoğunluğu, tematik kapsam, denge – ve zengin seçmeli dersler çocuklara hem kişisel hem de akademik becerilerini geliştirme fırsatı verir. Öğrenciler bu okulda şunları öğrenir:

 

 • Düşünün, analitik ve eleştirel düşünün.
 • Nesneler ve sıralama bilgileri arasındaki ilişkileri bulun.
 • Daha sorumlu, eğitimli, mantıklı olun.

Okul bir danışmanlık sistemi de benimsemiştir. Ancak her öğrenci herhangi bir zamanda kesinlikle herhangi bir çalışandan veya öğretmenden yardım veya tavsiye isteyebilir. İlk yıl öğrenciye kişisel bir danışman atanır. Bu danışman, deneyimli, nitelikli öğretmenler arasından seçilir veya öğrenci kendi danışmanını seçebilir. Danışman, öğretmenler, veliler ve öğrencilerle iletişim halindedir. Öğrencinin ortaya çıkan sorunları ve sorunları çözmesine yardımcı olur, okul hayatı ve etkinliklerine onunla birlikte katılır, hafta sonlarını ve hatta tatilleri planlar, bir müfredat oluşturur ve çalışma yapması gereken konuların seçilmesine yardımcı olur. Her danışmanın en fazla 5-7 öğrencisi olabilir. Böylece öğrencilerle çok daha iyi bir iletişim kurulur.

 

 • The Winchendon Private School

Amerika’daki liseler arasında oldukça bilinir olan The Winchendon Private School, 1926’da kurulmuş prestijli ve oldukça ünlü bir okuldur. Okul, ilgili kurum ve makamların akreditasyonuna sahiptir, profesyonel derecelendirmelerde üst sıralarda yer almaktadır. Eğitim kurumu, Amerikan eğitim sisteminin gerekliliklerine tam olarak uyan, ancak aynı zamanda bir dizi konunun/alanın yoğun ve kapsayıcı bir çalışması ve üniversitelere girmek için etkili hazırlık ile tamamlanan özel eğitim sistemi ile ünlüdür. Okul, her öğrencinin yeteneklerinin ve fırsatlarının tam olarak ortaya çıkarılmasını, toplumun sorumlu ve idealist üyelerinin yetiştirilmesini misyon olarak görmektedir.

 

Lisede Amerika’ya gitmek harika bir deneyimdir. Bu deneyime en iyi şekilde katkı sağlayan okul, yüksek kaliteli lise programları sunmaktadır. Okulda şuanda 250 öğrenci bulunmaktadır, bu öğrencilerin %50’si yabancı öğrencilerdir. 200 öğrenci kalıcı olarak kampüste kalmaktadır. Sınıflarda sadece 5-6 kişi vardır, bu da öğretmenlerin herkese maksimum ilgi göstermesini sağlamaktadır. Öğretmenler ve personel son derece niteliklidir ve gerçek bir deneyime sahiptir, ortaya çıkan sorunları çözmede öğrencilere yardım etmeye hazırdırlar. Öğrenciler spor gibi alanlarda geliştiren ve yetenekleri destekleyen özel programlar vardır. Okuldan mezun olan öğrenciler genellikle Boston Üniversitesi, Plymouth Eyalet Üniversitesi, RPI gibi okullara girmeye hak kazanır.

 

 • The North Cedar Academy

Lisede Amerika’ya gitmek istiyorsanız The North Cedar Academy oldukça idealdir çünkü uluslararası öğrencilere dengeli, kaliteli ve etkili bir müfredat sunar. Eğitimin yoğunluğu ve zengin müfredat, öğrencilerin benzersiz bir fırsat elde etmesini sağlar. Öğrencilerin çoğu liseyi bitirdikten hemen sonra en iyi üniversitelere girmeye hak kazanır.

 

The North Cedar Academy’nin %90’ı yabancı öğrencilerden oluşur. Okul yönetimi, çocukları akademik, sportif, yaratıcı, sosyal ve kişisel yönden geliştirmeye odaklanır, onlara hoşgörüyü ve karşılıklı saygıyı öğretir, ten rengi, kökeni ve milliyeti ne olursa olsun her insana eşit davranmanın ne kadar önemli olduğunu gösterir. Okulda sakin, arkadaş canlısı bir atmosfer vardır ve okuldaki müfredata göre en yeni eğitim yöntemleri ve pedagojik yaklaşımlar uygulanmaktadır. Şehir ve tüm Wisconsin eyaleti ülkedeki en güvenli yerler arasında kabul edilse de öğrencilerin güvenliğine çok dikkat edilir. Tüm okul alanı 7/24 özenle korunmakta olup, okul sınırları dışındaki tüm ziyaret ve çıkışlar izlenip kayıt altına alınmaktadır.

 

Amerika’da Lise Okuduktan Sonra Neler Yapılabilir?

Lise 12. sınıftan mezun olduktan sonra öğrenci, aynı zamanda üniversite giriş sınavı olan SAT veya ACT final sınavına girebilir. Yani üniversiteler öğrenci alırken bu sınavların sonuçlarını dikkate almaktadır. Anadili İngilizce olmayan yabancı öğrencilerin de ABD’de liseden sonra üniversiteye girebilmeleri için IELTS veya TOEFL dil sınavını geçmeleri gerekmektedir.

 

Öğrenci ilgi duyması halinde ABD’deki liseden mezun olduktan sonra bir yıllık Gelişmiş Yerleştirme programına kayıt yaptırabilir. Bu kurs, bazı konularda derinlemesine bilgi edinmeye ve ek dil hazırlığına olanak tanır, ayrıca Amerika’nın en prestijli üniversitelerine kayıt olma avantajı sağlar.

 

[/expander_maker]

Amerika’daki birçok lise, ABD lise diploması almanız için çeşitli yollar sunar. Bazı öğrenciler ABD’de birkaç yıl özel ya da yatılı okulda eğitim almayı tercih eder ve bu şekilde diploma alabilirler.

Dünyanın en büyük ekonomisi ve küresel inovasyon ve kültürel güç merkezi hakkında bilgi edinmek için ABD toplumu içinde yaşamanın yerini hiçbir şey tutamaz. Bu deneyimden elde edilen bilgi ve özgüven, bir gencin hayallerini gerçekleştirmesine, dünyanın en iyi üniversitelerine kabul edilme şansını artırmasına ve güçlü bir arkadaş ve ilişki ağının temelini atmasına yardımcı olacaktır. İlgi alanlarınız Silikon Vadisi, eğlence sektörü, spor, bilim veya başka herhangi bir şey olsun, ABD’de okumak ABD’nin en iyi üniversitelerinden birini kazanmanın en iyi yoludur ve gittiğiniz her yerde özgeçmişinizde harika görünür.

Bir eğitim danışmanınından ücretsiz danışmanlık hizmeti alarak başlayın. Birçok kurum başvuru sürecinde size yardımcı olacak, çevrimiçi başvuruyu tamamlamanız için size rehberlik edecek ve ardından tamamlanan başvuruyu ilgili kuruma iletecektir. Kabulünüzü aldıktan sonra, ücret ödemeleri ve vize evrakları konusunda da bu kurumlardan destek alabilirsiniz.

Geleceğiniz için yurtdışında bir lise programından daha iyi bir yatırım yoktur. ABD’de lisenin gerçek maliyeti, okulun bulunduğu yere ve türüne bağlıdır.

 

Genel olarak, devlet liseleri Select özel liselerinden daha ucuzdur ve yatılı okullar en pahalı olanlardır. California (Los Angeles, San Francisco), Boston, New York City ve Florida gibi uluslararası üne sahip yerlerdeki herhangi bir lisenin, Arizona, Michigan, Ohio, Texas ve Utah gibi yerlerdeki okullardan daha pahalı olması muhtemeldir.

Liseyi Amerika’da okumak oldukça avantajlıdır. En büyük faydalarından biri, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli okulların olmasıdır. İster devlet okulu ister özel okul, ister üniversite onaylı kurslar sunan bir okul, ister diğer müfredat dışı programlar sunan bir okul seçin, pek çok seçenekten yararlanabilirsiniz.

 

İlk olarak, Amerika Birleşik Devletleri’nde ne kadar süre eğitim almak istediğinizi düşünmeniz önemlidir, çünkü uluslararası öğrenciler genellikle bir devlet okuluna yalnızca 12 aya kadar kayıt yaptırabilirken, özel okula kayıtlı olanlar tam eğitim süresi boyunca eğitim alabilirler, tabi vizelerinin diğer gerekliliklerini yerine getirdikleri sürece.

 

Hem özel hem de devlet okulları çok farklı deneyimler sunabilir. ABD vergi mükellefleri tarafından finanse edilen ve yerleşik devlet müfredatını takip etmesi gereken devlet okulları, tipik bir Amerikalı öğrencinin yaşayabileceği deneyime daha yakın bir deneyim sunabilir. Uluslararası öğrencilerin devlet okullarına gitmek için harç ödemesi gerekmesine rağmen, ücret genellikle özel okulların maliyetinden daha düşüktür. Hangi okul türüne kaydolmayı seçerseniz seçin, yalnızca Öğrenci ve Değişim Ziyaretçi Programı’na (SEVP) kayıtlı okullar uluslararası öğrenci kabul edebilir.

amerika lise 5 amerika lise

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

amerika lise 7 amerika lise

Amerika’da Yüksek Lisans

amerika lise 8 amerika lise

İspanya’da Yüksek Lisans

amerika lise 9 amerika lise

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

amerika lise 10 amerika lise

Polonya Yüksek Lisans

amerika lise 11 amerika lise

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

amerika lise 12 amerika lise

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

amerika lise 13 amerika lise

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

amerika lise 14 amerika lise

İsveç Üniversiteleri

amerika lise 15 amerika lise

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

amerika lise 11 amerika lise

Hollanda Üniversiteleri

amerika lise 17 amerika lise

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

amerika lise 12 amerika lise

Kanada Üniversiteleri

amerika lise 7 amerika lise

Amerika Üniversiteleri

amerika lise 20 amerika lise

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

amerika lise 21 amerika lise

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

amerika lise 22 amerika lise

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

amerika lise 23 amerika lise

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

amerika lise 24 amerika lise

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

amerika lise 25 amerika lise

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

amerika lise 26 amerika lise

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

amerika lise 25 amerika lise

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

amerika lise 26 amerika lise

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

amerika lise 29 amerika lise
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

amerika lise 30 amerika lise
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

amerika lise 31 amerika lise
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

amerika lise 32 amerika lise
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

amerika lise 29 amerika lise
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

amerika lise 29 amerika lise
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

amerika lise 30 amerika lise
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

amerika lise 31 amerika lise
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

amerika lise 32 amerika lise
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

amerika lise 29 amerika lise
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

amerika lise 39 amerika lise
93%

Vize Başarıyla Alındı

amerika lise 40 amerika lise
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

amerika lise 41 amerika lise
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

amerika lise 42 amerika lise
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

amerika lise 43 amerika lise

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

amerika lise 5 amerika lise

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

amerika lise 45 amerika lise

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

amerika lise 46 amerika lise