fbpx

İngiltere Lise Eğitimi Fiyatları ve Hakkında Bilgiler

İngiltere Lise Eğitimi Fiyatları ve Hakkında Bilgiler

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize İngiltere lise eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

ingiltere lise 3 ingiltere lise
ingiltere lise 4 ingiltere lise

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize İngiltere lise eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

ingiltere lise 5 ingiltere lise

İNGİLTERE LİSE EĞİTİMİ

İngiltere Lise Eğitimi Fiyatları ve Hakkında Bilgiler

İngiltere’de Lise Okumak

Son yıllarda gerek eğitim kalitesi gerekse yaşam koşulları sebebiyle eğitim almak için en çok tercih edilen ülkelerin başında İngiltere geliyor. Nottingham, Liverpool, Londra, Manchester, Birmingham gibi dünyaca ünlü şehirleri barındıran İngiltere, Britanya Adaları içinde bulunan dört ülkeden biridir. Sanatın ve tarihin canlı bir örneği olan İngiltere, lise eğitimi alınabilecek en prestijli ülkelerin başında gelmektedir. 

On yıllardır eğitime büyük önem ve yatırım veren İngiltere Krallığı, Newton, Hawking, Dalton, Harvey, Halley gibi dünya tarihi açısından büyük isimlerin yetişmesini de sağlamıştır. Siz de İngiltere’de eğitim almak için üniversite çağını beklemeden İngiltere’nin en prestijli okullarında okumaya başlamak istemez misiniz? İngiltere lise eğitimi açısından nasıldır, İngiltere lise eğitim süresi nedir, İngilterede lise okumak için gerekenler nelerdir, İngiltere lise fiyatları nelerdir gibi pek çok sorunuzun cevabını birlikte inceleyelim.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

İngiltere’de Lise Okumanın Avantajları

İngiltere lise eğitimi özellikle son yıllarda Türk öğrencilerin gözdesi haline gelmiştir. İngilterede lise okumak hem yaşam kalitesi açısından hem de İngiltere’nin öğrencilere sunduğu imkanlar açısından son derece büyük avantajlar sağlamaktadır. İngiltere lise eğitimi ile hem ülkenin kültürüne erken yaşta hakim olacak hem de yakaladığı başarı standartları ile kişisel ve akademik gelişiminize en büyük yatırımı yapmış olacaksınız. İngiltere lise eğitiminizin boyunca okulların sağladığı rugby, at binme, Asya ve Avrupa dilleri gibi pek çok alanda da kendinizi geliştirerek özgeçmişinizi zenginleştirme fırsatı yakalayacaksınız.

İngilterede lise okumak aynı zamanda dünyanın en prestijli üniversitelerine de giriş bileti anlamına gelmektedir. Akademik eğitimini İngiltere’nin köklü üniversitelerinde ya da diğer ülkelerde devam etmek isteyen öğrenciler, lise eğitimini Türkiye’de alan öğrencilere göre çok daha avantajlı konumdadır. İngiltere lise programlarının sunduğu diplomalar dünyanın her yerinde geçerliliği olan diplomalardır. 

Yalnızca İngiliz eğitim sistemine göre değil, farklı programlardan da mezun olabilirsiniz. Bunların bazıları Amerika merkezli olan AP programı, bir diğeri ise İsviçre merkezli IB programıdır. IB ve AP programları özellikle son dönemde dünyada oldukça yaygın olan birbirinden prestijli programlardır. Bu diplomalarla da lisans eğitiminize istediğiniz pek çok ülkede devam edebilirsiniz.

Oldukça disiplinli ve öğrenci odaklı olan İngiltere eğitim sistemi hem kariyeriniz hem de dünya görüşünüz için size sayısız artı kazandıracaktır. İngiltere’de lise okumanın tüm hayatınızı olumlu yönde etkileyecek en iyi yanı ise üniversitede okumak istediğiniz bölüme göre lisede eğitim almanızdır. İngiltere eğitim sistemi öğrencilerin hayatlarını şekillendirmek istediği alana göre uygun eğitimi vermeye başlayarak, akademik ve mesleki olarak daha donanımlı, iyi yönlendirilmiş bireyler olmalarını hedeflemektedir.

İngiltere lise eğitimi, üniversite eğitimine Türkiye’de devam etmek isteyenler için ise ayrıca bir avantaj sağlanıyor. 2013 yılında çıkan YÖK yasası ile liseyi yurtdışında okumuş olan Türk öğrencilerden Türkiye’de üniversite sınavına giriş zorunluluğu ve katkı payı beklenmemektedir. Türkiye’deki üniversitelerin, not ortalaması ve lise derslerinin akreditasyonu gibi kendi belirlediği çeşitli yeterlilik koşullarına uyduğu takdirde liseyi yurtdışında okumuş her Türk vatandaşı kendi ülkesindeki üniversitelere girişte avantaj kazanmaktadır.

İngiltere’de Liseler Nasıldır?

Dünyanın hemen hemen her yerinde olduğu gibi İngiltere’de de okullar devlet okulu (State College) ve özel okullar (Private College) olarak iki şekilde sınıflandırılmıştır. Türk vatandaşları her iki şekilde de İngiltere lise eğitimine başlayabilmektedir. Özel okullar 14 yaşından itibaren yabancı öğrenci almaya başlarken, Türk öğrencilerinin devlet okulunda eğitim görebilmesi için 16 yaşına girmiş olması gerekmektedir. İngiltere lise türleri bu iki sınıf altında da dörde ayrılmaktadır. 8-13 yaş arası öğrencilere eğitim veren ‘Özel Lise Hazırlık Okulu’ adı altındaki kurumlar öğrencileri liseye hazırlayan okul türlerindendir. Tüm yabancı uyruklu öğrencilere kapılarını açan bu kurumlar yatılı olabilmektedir. 

Özel Lise Hazırlık Okulları İngiliz devletinin denetimi altında hizmet veren eğitim kurumlarındandır. ‘Özel Gündüz Liseleri’ ise eğitim kalitesi açısından bakıldığında en iyi standartlara ulaşmış okullardır. Bu okullar da yabancı öğrencileri kabul etmektedir. ‘Gündüz ve Yatılı Devlet Liseleri’ olarak adlandırılan liselerin tüm giderleri hükümet tarafından karşılanır. Hem yurt hem de seçilmiş ailelerin çatısı altında konaklama hizmeti sunan bu kurumlara yalnızca Avrupa Birliği’ne bağlı ülkelerin öğrencileri kabul edilmektedir. 

16 ile 19 yaş arası öğrencilere eğitim veren ‘Devlet Kolejleri’, yabancı öğrenci kabul etme konusunda oldukça seçici davranmaktadır. Oldukça yüksek not ortalaması ve dil becerisini göz önünde bulunduran devlet kolejlerine başvuru yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak, lisans eğitimini Amerika Birleşik Devletleri’nde almayı düşünen öğrenciler, İngiltere’de sıkça tercih edilen bir diğer okul olan Amerikan kolejlerini de tercih edebilir. Amerika kolejlerinde lise eğitimi almak size Amerika’daki üniversitelere bir adım daha yaklaşma şansı tanıyacağı gibi bu okullar aynı zamanda sanat ve spor alanında da öğrencilerini oldukça desteklemektedir.

İngiltere Lise Eğitim Sistemi Nasıldır?

İngiltere lise eğitimi iki aşamadan oluşur. İngiltere hükümeti öğrencileri 11 yaşından itibaren, ‘secondary education’ (Lise eğitimi) adı altında ilgi ve bilişsel becerilerine göre sınıflandırmaya başlamaktadır. 

11 yaşından 14 yaşına kadar fen bilgisi, ekonomi, tarih müzik, coğrafya, İngilizce, yabancı dil, matematik, sanat, sosyal bilimler gibi alanlarda eğitim almaya başlayan gençler, 14 ve 16 yaş aralığı boyunca ise GCSE (General Certificate of Secondary Education) adı verilen programa devam ederler. General Certficate of Secondary Education (GCSE) belgesi Türkiye’deki klasik lise diplomasıdır. Ancak İngiltere’de GCSE’yi tamamladıktan sonra doğrudan üniversiteye başlanmamaktadır. 16 yaşından sonra ise öğrenciler 2 yıl boyunca, girmek istedikleri üniversite ve bölümlerine uygun olarak en az üç, en çok beş dersi almaya başlarlar.

Bu derslerin sınavlarından başarıyla geçtikleri takdirde ‘Advanced Level’, yani kısaca A Level diploma adı verilen yeterlilik belgesini almaya hak kazanır ve üniversiteye başlarlar. İki yıl süren Advenced Level sürecinin ilk yılını başarıyla tamamlayan öğrenciler Advenced Subsidiary, kısaca AS Level’a sahip olmaktadır. İkinci yıllarında ise ilk yıl aldıkları dört dersin üçüyle bitirerek A Level diplomaya hak kazanırlar. Eğer 10. Sınıfı Türkiye’de tamamladıktan sonra İngiltere’de lise eğitimi almaya karar verirseniz doğrudan A Level diploma eğitimine başlayacaksınız. 

A Level diploma aldıktan sonra Cambridge ve Oxford gibi Birleşik Krallığın en prestijli üniversitelerinde eğitim alma hakkı kazanabilirsiniz. A Level diploma İngiltere’nin yanı sıra Avustralya ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki pek çok seçkin üniversitelerce de tanınmaktadır.

İngiltere lise eğitimi için neler gereklidir?

İngiltere eğitim sisteminin yabancı öğrenci kabulünde üç temel esası vardır. Bunlar; dil yeterliliği, akademik başarı ve yaş aralığıdır. 14-18 yaş aralığındaki her Türk genci İngilterede lise okumak için gerekli olan ilk şart olan yaş şartını yerine getirmiş demektir İngilterede lise okumak denince akla gelen ilk konulardan biri kuşkusuz dil yeterliliği olacaktır.

İngilterede lise okumak için başvuru yapmayı planlayan bir öğrencinin IELTS sınavından 5.5 ve üzeri puan alması gerekmektedir. Bu sınav puanı ile aldığınız yeterlilik belgesi sayesinde hem İngiltere’de lise eğitiminizin şartlarını gerçekleştirmiş, hem de uluslararası geçerliliği olan bir dil belgesi edinmiş olacaksınız. Yabancı dil sınavı kategorisinde başvuracağınız liselerin talep ettiği sınavlara göre yol almalısınız. 

Bunların birçoğu IELTS sınavını temel alsa da bazı okullar diğer sınav çeşidi olan UKiset, TOEFL ya da IELTS UKVI sınavlarını baz almaktadır. İstenen sınavlardan başarıyla geçildiği takdirde son aşama olarak bazı liseler online mülakat talebinde bulunmaktadır. Okul yetkilisiyle yapacağınız görüşmelerde kendinizi en iyi ve özgüvenli şekilde ifade etmek sizleri ön plana çıkaracaktır.

Başvurularda en az dil yeterliliği kadar önemli olan bir diğer kriter ise okul not ortalamasıdır. 100 puanlık sistem üzerinden en az 80 başarı puanı zorunludur. İngiltere’deki liselere başvuru yapmak için iki referans mektubuna ihtiyacınız var. Bunlar genellikle bir öğretmenden ve okul müdüründen istenmektedir. Hem akademik çabalarınız hem de sosyal iletişim ve faaliyetlerinizin ne kadar iyi olduğunun vurgulandığı bu mektuplar İngiltere liseleri için son derece önemlidir. 

İngiltere lise eğitimi için gerekli olan diğer evraklar ise transkriptiniz ve ‘motivation letter’ adı verilen niyet mektubudur. Niyet mektubunun içeriği “neden İngilterede lise okumak istiyorum” başlığı olmalıdır. Bu mektupta akademik ve kişisel hedeflerinizden, geçmiş başarılarınızdan, gelecek hedeflerinizden ve vizyonunuzdan da bahsedebilirsiniz. Sınav sonuç belgenizin de içerisinde olduğu bu dökümanları bir araya getirdikten sonra yapmanız gereken son şey tüm bu belgeleri İngilizceye çevirtmektir. Bunlar dışında dosyanızda olması gereken diğer belgeler rutin yurtdışına çıkarken edinmeniz gereken belgelerdir. (Pasaport, kimlik, vesikalık fotoğraf gibi).

İngiltere Lise Eğitimi İçin Vize İşlemleri

İngilterede lise okumak için gereken zorunlulukların başında öğrenci vizesi gelmektedir. İngiltere’de uzun dönem öğrencilik yapacak olan adaylar için düzenlenmiş olan Tier 4 adındaki vize, 4-17 yaş aralığındaki kişileri kapsamaktadır. İngilterede lise okumak isteyen adaylar da Tier 4 vizesini alarak eğitimlerine başlayabilir.

İngiltere Liselerinde Konaklama

Peki İngiltere lise eğitimi boyunca ne tür konaklama imkanları sunuyor? İngiltere’de lise seviyesindeki eğitim öğretim süreci üç dönemden oluşmakta ve toplamda 10 aylık bir sürece denk gelmektedir. İngilterede lise okumak isteyen öğrenciler için oldukça konforlu konaklama seçenekleri mevcuttur. Bunların pek çoğu okulların kendi bünyelerinde bulunan yurtlardan oluşmaktadır.

Genellikle kampüs içinde yer alan yurtlarda tek kişilik ve paylaşımlı olarak odalar kiralayabilir, İngiltere lise eğitiminiz boyunca bu yurtlarda kalabilirsiniz. Okul yurtlarının kimisi yarım pansiyon şeklindeyken kimisi de yabancı öğrencilere üç öğün yemek hizmeti sunmaktadır. Diğer konaklama seçeneği ise yurtlara göre daha hesaplı bir konaklama yöntemi olan aile yanı konaklamadır. İngiltere’de özellikle devlet liseleri, yabancı öğrencilere aile yanı konaklama imkanı da sağlamaktadır. Seçilen İngiliz ailelerin evinde kendinize özel bir oda ile ev konforunda da İngiltere lise eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

İngiltere Lise Fiyatları

İngiltere lise fiyatları seçeceğiniz okulun türüne göre değişiklik gösterecektir. Boarding School adı verilen yatılı devlet liselerindeki bu fiyatlara genellikle yurt masrafları da dahil edilmektedir ancak seçeceğiniz okula göre bu prosedürler değişiklik gösterebilir. Kimi okullarda yemek, çamaşır, havaalanı ulaşımı, vasilik ücreti gibi hizmetler de okul fiyatına dahil olmaktadır. İngiltere lise fiyatlarına genellikle ders materyali, danışmanlık, üniforma, rehberlik gibi hizmetlerin dahil olduğunu sıkça görmekteyiz. 

Daha detaylı inceleyecek olursak seçeceğiniz lise bir devlet kolejiyse yıllık eğitim ücretleri 16.000 GBP ile 20.000 GBP arasında değişecektir. İngiltere’de özel kolejlerin ücretleri ise 30.000 GBP’den başlayarak 45.000 GBP’ye kadar ulaşmaktadır. İngiltere lise fiyatlarını hesaplarken göz önünde bulundurulması gerekenler; tercih edilen okulun ücreti, ücrete dahil değilse ek konaklama masrafları, uçak bileti ve transfer ücretleri, haftalık ve aylık olarak İngiltere’deki yaşam standartlarına göre belirleyeceğiniz gider masraflarıdır.

Birbirinden iyi eğitim sunan İngiltere liselerinden bazıları şu şekildedir:

Cardiff Sixth Form College

CATS College

Buckswood College

Mill Hill School

DLD College

Brighton College

Oxford Tutorial College

St. Michael’s School

Brockenhurst College

Bellerbys College

Felsted College

Concord College

Ruthin School

Belçika dil okulu ve diğer tüm ülkelerin dil okulları veya çalışma izinleri için Euro Anatolia Danışmanlık profesyonel başvurusu için, vize süreçleriniz için daima hizmetinizdedir. Profesyonel yardım alarak iyi bir dil okuluna başvurmak sizin yararınıza olacaktır.

[/expander_maker]

İngiltere’de lise bitirdiğinizde İngiltere’deki ve diğer ülkelerdeki birbirinden köklü üniversitelerde eğitim alma şansınız büyük oranda artmaktadır. İngiltere liseleri mezunlarından olmak dünyanın hemen hemen her yerinde avantaj sağlamaktadır. Edineceğiniz dil becerisi ise neredeyse anadiliniz gibi İngilizce konuşacağınızdan hayatın pek çok alanında kapılar size açılacak. İngiltere lise eğitiminin en önemli avantajlarından biri ise 2013 yılında çıkan YÖK yasası ile liseyi İngiltere’de bitirerek Türkiye’deki üniversitelere sınavsız giriş hakkı kazanıyor olmanızdır.

İngiltere lise eğitimi için gerekli olan şartların başında 14-18 yaş aralığında olmak geliyor. Sonrasında ise okul başarı puanının 100 üzerinden 80 olması, IELTS sınavından 5.5 ve üzeri puan, varsa okulun kendi istediği dil ve yeterlilik sınavlarından/mülakatlarından beklenen puanların alınması ve güçlü bir niyet mektubudur.

İngiltere lise eğitimi için gerekli olan şartların başında 14-18 yaş aralığında olmak geliyor. Sonrasında ise okul başarı puanının 100 üzerinden 80 olması, IELTS sınavından 5.5 ve üzeri puan, varsa okulun kendi istediği dil ve yeterlilik sınavlarından/mülakatlarından beklenen puanların alınması ve güçlü bir niyet mektubudur.

İngiltere lise eğitimine 14 yaşından itibaren başlanmaktadır. Dileyenler 17 yaşına kadar Türkiye’de lise okuduktan sonra lisenin son senesini İngiltere’de bir lisede de tamamlayabilir.

İngiltere lise müfredatı, öğrenciye seçmek istediği mesleğe uygun eğitimi en erken şekilde vermek üzere düzenlenmiştir. Üniversitede seçeceğiniz bölümlerdeki dersler ve konularla örtüşecek dersleri alarak ilgi alanınıza ve becerinize en uygun eğitimi almaya lisede başlarsınız. Ortalama 40 civarı meslek derslerinden 9’unu alıp, ortalama 5 dersi geçerek dönemi tamamlamış olursunuz.

İngiltere’de lise okumak için girmeniz gereken sınav genellikle IELTS olacaktır. Bunun dışında kimi okullar UKIset, TOEFL, IELTS UKVI sınavlarını da baz almaktadır.

Evet alabilirsiniz. İngiltere yabancı öğrencilere burs sağlamak konusunda istekli bir ülkedir. Akademik olarak başarılı olan öğrencilerin yanı sıra sanat ve spor alanlarında başarılı olan öğrenciler de büyük ölçüde burs kazanmaktadır. Uluslararası öğrencilere sağlanan bu bursların sahipleri mülakatlarla belirlenmektedir. Bu sebeple görüşmelerde öne çıkmanız için kendinizi İngilizcede çok iyi ifade edebilmeniz gerekmektedir.

ingiltere lise 5 ingiltere lise

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

ingiltere lise 7 ingiltere lise

Amerika’da Yüksek Lisans

ingiltere lise 8 ingiltere lise

İspanya’da Yüksek Lisans

ingiltere lise 9 ingiltere lise

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

ingiltere lise 10 ingiltere lise

Polonya Yüksek Lisans

ingiltere lise 11 ingiltere lise

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

ingiltere lise 12 ingiltere lise

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

ingiltere lise 13 ingiltere lise

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

ingiltere lise 14 ingiltere lise

İsveç Üniversiteleri

ingiltere lise 15 ingiltere lise

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

ingiltere lise 11 ingiltere lise

Hollanda Üniversiteleri

ingiltere lise 17 ingiltere lise

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

ingiltere lise 12 ingiltere lise

Kanada Üniversiteleri

ingiltere lise 7 ingiltere lise

Amerika Üniversiteleri

ingiltere lise 20 ingiltere lise

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

ingiltere lise 21 ingiltere lise

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

ingiltere lise 22 ingiltere lise

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

ingiltere lise 23 ingiltere lise

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

ingiltere lise 24 ingiltere lise

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

ingiltere lise 25 ingiltere lise

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

ingiltere lise 26 ingiltere lise

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

ingiltere lise 25 ingiltere lise

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

ingiltere lise 26 ingiltere lise

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

ingiltere lise 29 ingiltere lise
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

ingiltere lise 30 ingiltere lise
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

ingiltere lise 31 ingiltere lise
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ingiltere lise 32 ingiltere lise
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ingiltere lise 29 ingiltere lise
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

ingiltere lise 29 ingiltere lise
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

ingiltere lise 30 ingiltere lise
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

ingiltere lise 31 ingiltere lise
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ingiltere lise 32 ingiltere lise
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

ingiltere lise 29 ingiltere lise
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

ingiltere lise 39 ingiltere lise
93%

Vize Başarıyla Alındı

ingiltere lise 40 ingiltere lise
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

ingiltere lise 41 ingiltere lise
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

ingiltere lise 42 ingiltere lise
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

ingiltere lise 43 ingiltere lise

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

ingiltere lise 5 ingiltere lise

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

ingiltere lise 45 ingiltere lise

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

ingiltere lise 46 ingiltere lise