fbpx

İspanya Üniversitelerde Okumak : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

İspanya Üniversitelerde Okumak : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize İspanya üniversitelerde eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

ispanya üniversiteler 3 ispanya üniversiteler
ispanya üniversiteler 4 ispanya üniversiteler

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize İspanya üniversitelerde eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

ispanya üniversiteler 5 ispanya üniversiteler

İSPANYA ÜNİVERSİTELERİ

İspanya Üniversitelerde Okumak Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Avrupa’nın En Büyük Ülkelerinden Birinde Üniversite Okumak: İspanya Üniversiteleri

 

Batı Avrupa’nın  en büyük ikinci ülkesi olan İspanya son derece köklü bir kültüre sahiptir. Avrupa Birliği’ne 1986 senesinde, NATO’ya 1982 senesinde üye olmuştur. İber Yarımadası olarak da bilinen İspanya bir yarımadadır.

Tarih boyunca sayısız kültüre ve medeniyete ev sahipliği yapan İspanya Kartaca, Fenike, Yunan, Kelt, Roma, Vizigot, Endülüs gibi çeşitli ulusları bünyesinde barındırmıştır. Bu renkli kültürlerin birikimini bünyesine katan İspanya günümüzde son derece saygın, nitelikli ve renkli bir eğitim geleneği geliştirebilmiştir. Bugün İspanya Üniversiteleri dünyanın örnek aldığı başarılı kurumlardır. Selectividad ile girilen İspanya Devlet Üniversiteleri ekonomik bir seçimdir fakat üstün dil yetkinliği gerektirmektedir. Lakin tek seçenek bu kurumlar değildir.

 

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Avrupa Birliği’nin en güçlü ve önemli üyelerinden birisi olan bu Akdeniz ülkesi kültür olarak ülkemizle benzeşmektedir. Dolayısıyla İspanya Üniversitelerinde Okumak özellikle uyum sağlamak açısından zorlanmayacağınız, rahat edeceğiniz bir süreç olacaktır. Bu yazımızda İspanya’da Üniversite Okumak konusunu mercek altına alacağız. Bildiğiniz gibi İspanya üniversiteler açısından oldukça donanımlı bir ülkedir. Bu konuda fiyatlar, şartlar ve bilmeniz gereken temel bilgileri özetleyerek ilerleyeceğiz. İspanya üniversite ücretleri ile alakalı detaylı bilgiyi de blog yazımızda bulabileceksiniz.

 

İspanya’ya Daha Yakından Bakalım

Bu güzel ülkenin başkenti kültürel ve mimari güzelliğiyle dikkat çeken Madrid şehridir. Bünyesinde 17 tane özerk bölge barındıran şehir ek olarak iki şehre de özerklik tanımıştır. Para birimi olarak diğer Avrupa ülkeleri gibi Euro kullanan İspanya toplamda 50 ile sahiptir; özerk bölgelerin her biri bir il olarak kabul edilmektedir. Farklı bölgelere yayılmış olan İspanya Üniversiteleri hem bölgenin hem de ülkenin kültürünü yansıtmaktadır.

İspanya’da Üniversite Okumak istiyorsanız bazı kültürel detayları bilmeniz isabetli olacaktır. Bunların başında festival, eğlence ve siesta gelenekleri gelir… İspanyollar parti yapmayı, eğlenmeyi ve sonrasında dinlenmeyi çok severler. Dolayısıyla birbirinden renkli, eğlenceli ve farklı festivaller burada alacağınız İspanya üniversite eğitimi sürecinin bir parçası olacaktır. Festivaller arasında en ünlülerden birisi Domates Festivali olarak bilinir. İnsanların tonlarca domatesi kartopu savaşı yapar gibi oynadığı ve kitlelerin kırmızıya boyandığı, eğlenceli, görece tuhaf, renkli bir festivaldir.

Bilmeniz gereken bir başka ilginç alışkanlık fiesta yani öğlen uykusudur. Öğlen aralarında bu ülkenin birçok dükkanı ve marketi kapanır. Çünkü işletmeciler ve çalışanlar tatlı bir öğlen uykusu, yahut öğlen şekerlemesi yapmayı tercih ederler! Üniversite eğitimini ne kadar etkiler bilinmez fakat diğer kültürlerden farklı olduğuna kesin gözüyle bakabiliriz.

 

Kültürel miras açısından İtalya ile yarışan İspanya bu yanıyla müthiş bir entelektüel birikim vaad etmektedir. İspanya üniversiteler ile dolu, köklü eğitim geleneği olan, kültürel açıdan zengin bir ülkedir. Bu ülkede alacağınız eğitim yanında yüzlerce yıllık farklı medeniyetlerin bilincini de size armağan edecektir. Arkeolojik kalıntıların, antik şehirlerin, müzelerin ve nefes kesen mimarinin ufkunuzu açacağından emin olabilirsiniz. İspanya’da üniversite okumak doğru değerlendirildiğinde olağanüstü bir avantaj olacaktır. Ek olarak İspanya üniversite fiyatları açısından geniş bir yelpaze sunarak, tercih edilebilirliğini daha da arttırmaktadır. İspanya Devlet Üniversiteleri  ekonomik bir seçenek sunarken özel üniversiteler de yurt dışı öğrencileri için cazip seçeneklerdir. O zaman yazımıza eğitime odaklanarak devam edelim…

 

İspanya’da Üniversite Okumak  Ne Kadar Sürer

Fark etmişsinizdir İspanya Üniversite Okumak için ilk tercih edilen ülkeler arasındadır. Peki bu eğitim ne kadar sürmektedir ve nereden başlamak gerekir?

Bu sorunun en basit ve efektif cevabı bu sitededir diyebiliriz. Sitemizin iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilir, Ankara Antlaşması ile çalışan uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Bu yararlı bilgiden bahsettikten sonra İspanya’da Üniversite Okumak başlığımıza geri dönelim…

Lisans programlarına kabul edilmeniz için ispanya size “Selectividad” isimli bir sınava girme zorunluluğu şart koşar. Bizdeki ÖSS’ye benzeyen bu sınavda lise denginde çeşitli soruların cevaplanması istenir. İspanya üniversite fiyatları düşünüldüğünde bu yöntem daha ekonomiktir ancak bunun bir bedeli söz konusudur. İspanyolca diline iyi hakim olmak bu sınavı geçmek için son derece önemlidir. Fakat tek yol bu sınavdan geçmemektedir.

Arzu ederseniz Euro Anatolia olarak lisansa denk eğitim veren özel İspanyol Üniversiteleri’ni de tercih edebilirsiniz. University Europa Madrid, IE university ve IED Madrid bu tarz eğitim veren kurumların dikkat çeken örnekleri arasındadır. Selectividad’dan gelecek yerli öğrencilerden ziyade İngilizce eğitim vererek uluslararası öğrencileri hedefleyen bu kurumlar, sizlere donanımlı bir öğrenim vaat etmektedir. İspanya üniversite ücretleri  sizi böyle iyi bir eğitimden soğutmamalıdır; nitekim ülke farklı fiyat seçeneklerinde lisans ve üst lisans eğitimi sunmaktadır.

Benzeri kurumlar öğrencilere yüksek lisans eğitimi de vermektedir. Uluslararası geçerli sertifikalar ve diplomalar sınan bu üniversiteler, ülkenin köklü eğitim geleneğini öğrencilere kazandırmaktadır. Hedefiniz İspanyol Üniversiteleri aracılığıyla yüksek lisans  yapmaksa öncelikle mevcut üniversitenizden iyi bir ortalama almanız gerekiyor. Akabinde İngilizce yeterliliğiniz için TOEFLT yahut IELTS gibi sınavlardan iyi sonuçlar almalısınız.

Seçiminiz İspanya Devlet Üniversiteleri yahut özel üniversiteler olabilir. Sürecin başında veya sonrasonda Euro Anatolia ile iletişime geçebilir, İspanya’da Yüksek Lisans Eğitimi sürecinizi hızlı ve güvenli bir şekilde başlatabilirsiniz.

Ülkede lisans eğitimleri üç veya dört sene sürebilmektedir. Bununla birlikte bazı spesifik bölümlerin daha uzun eğitim süresi söz konusudur. Seçeceğiniz bölüme göre bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. İspanya’da üniversite okumak ilginizi çekiyorsa Euro Anatolia olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

İspanya’da Üniversite Okumak Bana Ne Kazandırır

İspanya Üniversiteleri  size herşeyden önce prestiji artmış bir özgeçmiş kazandıracaktır. Bu durum hemen hemen her kariyer alanında avantajlı bir durum yaratacaktır. İspanya Devlet Üniversiteleri arasından herhangi birini kazanmanız İspanyolca dilini öğrenmeniz anlamına gelmektedir. Özel üniversitede bile ülkenin diline kulak aşinalığı edinebilirsiniz. Yani her durumda ekstra bir yabancı dil bilen aday olarak, yarışa önde başlarsınız.

 

Kendinizi herhangi bir işveren yerine koyun. İş görüşmesinde akıcı İngilizce ve İspanyolca konuşan, Avrupa kültürü ve medeniyeti görmüş, kendisini yetiştirmiş bir çalışan adayıyla görüşüyorsunuz. Farklı kültürleri görmenin, farklı insanları tanımanın ve sayısız medeniyetin izlerine tanıklık etmenin verdiği sakin, kendinden emin tavır da cabası… Bu kişiyi diğerlerinden +1 önde konumlandırmaz mısınız?

Avrupa’nın en güçlü ve kültürlü ülkelerinden birisi olan İspanya’da Üniversite Eğitimi almak öğrenciye bu vasıfları kazandıracaktır. Doğal olarak kişisel azim, dışa dönüklük ve disiplin önemlidir. Fakat bir kişinin potansiyelini tamamen değerlendirmesi için farklı kültürleri tanıyıp, vizyonunu geliştirmesi son derece isabetli bir yöntemdir.

Euro Anatolia ile rahatlıkla elde edebileceğiniz İspanya’da Üniversite Okumak tecrübesi sevdiklerinize veya sizlere bu vasıfları kazandıracaktır. Ülkemizin Akdeniz kültürüne benzeyen bu ülkeye hiç zorlanmadan uyum sağlayacak, köklü eğitim geleneğinden yararlanmak için gelen, farklı ülkelerden insanlarla tanışacak, bir dünya vatandaşı olduğunuzu hissedeceksiniz. İspanya üniversite ücretleri kısa sürede kendisini amorti edip, ömür boyu kazanç sağlayacak bir yatırım olacaktır.

 

Avrupa’nın en değerli ve baskın üyelerinden birisi olan İspanya bünyesinde alacağınız lisans veya yüksek lisans eğitimi Avrupa’nın tüm ülkelerinde geçerli olacaktır. Dolayısıyla hem Türkiye hem de Avrupa ülkelerinde iş bulmanıza, istihdam olmanıza olanak verecek bir belgeye sahip olacaksınız. İspanya üniversite fiyatları size bu anlamda kazandıracakları düşünüldüğünde, ileri seviye mantıklı bir yatırımdır.

Yüksek Öğretim Kurumu bu ülkedeki üniversitelerin hatırı sayılır bir kısmını ülkemizde de geçerli diploma veren kurum olarak görmektedir. Başvuracağınız üniversitenin ülkemizde ve diğer ülkelerde de geçerli diploma verip vermediğini, bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

 

İspanya’da Üniversite Okumanın Maddi Boyutları Nelerdir

En çok merak edilen konuya gelelim: İspanya üniversite ücretleri  nedir, ne kadar yüksektir, ne kadar ekonomiktir?

2020’li yıllardan itibaren dünyayı etkisine alan pandami ve enflasyon gibi olgular bu sorunun cevabını zorlaştırmaktadır. Yine de Euro Anatolia olarak sizlere kaba tahmin rakamlar vermek ve kararınızı kolaylaştırmak istiyoruz. İspanya üniversite fiyatları ile alakalı detaylı bilgiyi yazımızın bu bölümünde bulacaksınız.

Selectividad isimli İspanya’da Üniversite  Okumak için girilmesi gereken sınavla alakalı detaylı bilgiyi yazımızın başlarında paylaşmıştık. Bu sınav aracılığıyla gireceğinizi üniversitelerde eğitim masrafı görece uygun fiyatlı olacaktır. Bununla birlikte İspanya üniversiteler açısından geniş bir yelpaze sunar ve tek yol Selectividad değildir.

Selectividad’ın özellikle iyi İspanyolca gerektiren koşulları sizi zorluyorsa ülkedeli özel üniversiteleri ve kurumları tercih edebilirsiniz. Ancak bu okullar, özel kurumlar olduğu için yıllık 5.000 Euro euro civarı taban fiyat sunmaktadır. Ortalaması yıllık 8.000 Euro olan İspanya’da Özel Üniversite rakamları değişkendir. Daha prestijli kurumlarda bu rakam yıllık 20.000 Euro’ya kadar çıkabilmektedir.

 

İspanya’da Üniversite Okumak yalnızca eğitim değil barınma ve kültürel masrafları da beraberinde getirmektedir. Yine kaba taslak bir tahmin olmakla beraber haftada bir konsere, sinemaya gidildiğini varsayalım. Buna arada sırada gece hayatı, kafeler ve barınma masraflarını ekleyelim. Uzmanların yaptığı hesaplara göre aylık yaklaşık 950 – 1200 Euro arası bir maliyet çıkmaktadır. Elbette bu eğitim alan kişinin yaşam tarzına, tercihlerine ve ülkenin enflasyonuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Euro Anatolia olarak naçizane önerimiz bütçenizin bir kısmını da dil okuluna ayırmanız olacaktır. Köklü eğitim geleneği ve kaliteli eğitim kurumlarıyla İspanya her yıl yüzbinlerce öğrenciyi misafir etmektedir. Bu durum da oldukça kaliteli ve ekonomik dil okullarının açılmasını sağlamaktadır. İspanya’da Üniversite Okumak konusunda kararlıysanız, bu süreci İspanyol dilini öğrenmek için de kullanmanız isabetli olacaktır. Ülkemizde çok pahalı rakamlara alacağınız dil eğitimini bu ülkede çok daha ekonomik bir fiyatla elde edebilirsiniz. İspanya Üniversiteleri bunun gibi bölgesel avantajlarıyla da karakterinize katkıda bulunmaktadır.

Bütçe ayırmanızı önereceğimiz bir kalem de kesinlikle turistik geziler olacaktır. Farklı medeniyetlerin yaşadığı İspanya yarımadası vizyonunuzu tahmin edemeyeceğiniz şekilde genişletecek, olağanüstü tarihi zenginliğe sahiptir. Eski medeniyetlerin başarılarından örnek, hatalarından ders ve mimarilerinden ilham almak size çok şey katacaktır. Hem kişisel hem de profesyonel hayatınızda bu ülkenin tarihi birikiminden yararlanmak son derece isabetli olacaktır.

Görüldüğü gibi İspanya üniversite fiyatları değişkenlik göstermektedir. İspanya Devlet Üniversiteleri dil talep eden ekonomik okullarken özel üniversiteler İngilizce eğitim veren prestijli kurumlar olarak karşımıza çıkıyor. Şurası kesin: Seçiminiz ne olursa olsun modern bir Avrupa eğitimi size çok şey katacaktır.

 

İspanya’da Üniversite Okumak İstiyorum. Nereden Başlamalıyım?

Bu sorunun cevabı oldukça açıktır: Euro Anatolia ile web sitemizden veya telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz. Yirmi yılı aşkın süredir yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmeti veren ekibimiz kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.  İspanya Üniversiteleri kariyeriniz için çok isabetli bir seçimdir; bu fırsattan istifade edebilmeniz Euro Anatolia olarak bizi çok mutlu eder.

İspanya’da üniversite okumak son derece imkanlar dahilindedir, mümkündür. Tek yapmanız gereken İspanya üniversiteler arasından size en uygun olanı seçip, süreci doğru adımlarla ilerletmek ve garanti altına almaktır.

Bunun dışında hem merakınızı gidermek hem de daha detaylı bilgi vermek için sizlere ihtiyacınız olacak belgelerden bahsetmek istiyoruz.

Her şeyden önce üniversitenin tercihine göre dil yeterlilik belgesine ihtiyacınız olacaktır. Bu İngilizce, İspanyolca veya her ikisi de olabilir.

Akabinde doğal olarak lise diplomasına ihtiyacınız olacaktır. Bunu okuduğunuz liseye başvurarak elde edebilirsiniz. Lise trankriptleri de başvuracağınız üniversitenin mutlaka talep edeceği dökümanlar arasındadır. Lise not ortalamanızı yüksek tutmanız üniversiteye kabul edilmeniz hatta farklı oranlarda burs kazanmanız için çok önemli olacaktır.

Tüm bunlara ek olarak Ön yazı veya Ön Başvuru Mektubu olarak geçe önemli bir doküman söz konusudur. Neden sözü geçen üniversitede lisans veya ön lisans eğitimi almak istediğinizi açıkladığınız, kabul edilmenizde çok önemli rol oynayan bir dökümanıdır.

Özellikle Ön Başvuru Mektubu adımında kurumumuzdan yahut konuya hakim bir uzmandan destek almanız isabetli olacaktır. İspanya Üniversiteleri özellikle motivasyon mektubu olarak da geçen bu metne çok önem vermektedir. İspanya Devlet Üniversiteleri ile özel üniversitelerin bu anlamda ortak tavırda oldukları söylenebilir.

İspanya üniversite ücretleri  ile alakalı araştırmanızı yapıp, kararınızı verip, iyi bir ön yazı ve başvuru dosyası hazırladınız diyelim… Artık tek yapmanız gereken sürecin sonuçlanmasını beklemek. Şimdiden başarılar dileriz!

[/expander_maker

İspanya kültür olarak ülkemize çok benzeyen, göçmenlere ve yabancı üniversite öğrencilerine karşı ılımlı, medeni ve güzel bir ülkedir. Ülkede artık gelenek haline gelmiş olan yabancı öğrenci kabul etmek süreci kolay ve eğlencelidir. Uzman bir kurumun desteğiyle bu tecrübeyi siz de edinebilir, ömür boyu size prestij kazandıracak, uluslar arası geçerli diploma veren bir Avrupa eğitimi alabilirsiniz.

Enflasyona göre değişmekle birlikte 4.000 Eurp ile 20.000 Euro arasında değişiklik göstermektedir. Bu yalnızca eğitim masrafıdır. Aylık geçinme masrafıysa kabaca 1200 Euro olarak hesaplanmaktadır.

İspanyol üniversitelerinin hatırı sayılır bir kısmı  Yüksek Öğretim Kurumu tarafından denk kabul edilmektedir. İspanya’da Üniversite Eğitimi aldığınızda ülkemizde iş bulmakla kalmaz, rakiplerinize göre Avrupa’da eğitim almış bir birey olarak yarışa önde başlarsınız.

Ülkemizdeki ÖSS’ye benzeyen üniversiteye giriş sınavının İspanya’daki ismidir. Euro Anotolia ile başvuracağınız okullarda Selectividad yerine başka koşullar aranmaktadır.

Web sitemizdeki iletişim sekmemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 20 seneyi aşkın süredir, Ankara antlaşması nezdinde yurt dışında eğitim danışmanlığı veriyoruz. Süreci sizin için başlatabilir, yönetebilir ve diplomanızı alıncaya kadar destek olabiliriz.

Güz dönemi için kayıt yaptırmak istiyorsanız Kasım ve Aralık döneminde başvuru yapmanız gerekiyor. Başvuru dönemi birçok kurum için Haziran ayında sonlanmış oluyor. Kış dönemi için başvuru yapacaksanız da Kasım ayını geçirmemeniz isabetli olacaktır.

ispanya üniversiteler 5 ispanya üniversiteler

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

ispanya üniversiteler 7 ispanya üniversiteler

Amerika’da Yüksek Lisans

ispanya üniversiteler 8 ispanya üniversiteler

İspanya’da Yüksek Lisans

ispanya üniversiteler 9 ispanya üniversiteler

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

ispanya üniversiteler 10 ispanya üniversiteler

Polonya Yüksek Lisans

ispanya üniversiteler 11 ispanya üniversiteler

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

ispanya üniversiteler 12 ispanya üniversiteler

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

ispanya üniversiteler 13 ispanya üniversiteler

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

ispanya üniversiteler 14 ispanya üniversiteler

İsveç Üniversiteleri

ispanya üniversiteler 15 ispanya üniversiteler

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

ispanya üniversiteler 11 ispanya üniversiteler

Hollanda Üniversiteleri

ispanya üniversiteler 17 ispanya üniversiteler

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

ispanya üniversiteler 12 ispanya üniversiteler

Kanada Üniversiteleri

ispanya üniversiteler 7 ispanya üniversiteler

Amerika Üniversiteleri

ispanya üniversiteler 20 ispanya üniversiteler

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

ispanya üniversiteler 21 ispanya üniversiteler

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

ispanya üniversiteler 22 ispanya üniversiteler

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

ispanya üniversiteler 23 ispanya üniversiteler

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

ispanya üniversiteler 24 ispanya üniversiteler

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

ispanya üniversiteler 25 ispanya üniversiteler

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

ispanya üniversiteler 26 ispanya üniversiteler

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

ispanya üniversiteler 25 ispanya üniversiteler

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

ispanya üniversiteler 26 ispanya üniversiteler

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

ispanya üniversiteler 29 ispanya üniversiteler
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

ispanya üniversiteler 30 ispanya üniversiteler
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

ispanya üniversiteler 31 ispanya üniversiteler
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ispanya üniversiteler 32 ispanya üniversiteler
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ispanya üniversiteler 29 ispanya üniversiteler
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

ispanya üniversiteler 29 ispanya üniversiteler
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

ispanya üniversiteler 30 ispanya üniversiteler
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

ispanya üniversiteler 31 ispanya üniversiteler
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ispanya üniversiteler 32 ispanya üniversiteler
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

ispanya üniversiteler 29 ispanya üniversiteler
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

ispanya üniversiteler 39 ispanya üniversiteler
93%

Vize Başarıyla Alındı

ispanya üniversiteler 40 ispanya üniversiteler
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

ispanya üniversiteler 41 ispanya üniversiteler
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

ispanya üniversiteler 42 ispanya üniversiteler
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

ispanya üniversiteler 43 ispanya üniversiteler

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

ispanya üniversiteler 5 ispanya üniversiteler

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

ispanya üniversiteler 45 ispanya üniversiteler

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

ispanya üniversiteler 46 ispanya üniversiteler