fbpx

Kanada West Üniversitesi

Kanada West Üniversitesi

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Kanada’da eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Kanada West Üniversitesi 3 Kanada West Üniversitesi
Kanada West Üniversitesi 4 Kanada West Üniversitesi

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Kanada’da eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Kanada West Üniversitesi 5 Kanada West Üniversitesi

KANADA WEST ÜNİVERSİTESİ

Kanada West Üniversitesi Hakkında Bilgiler

KANADA WEST ÜNİVERSİTESİ GELECEĞİNİ PARLAT

Kanada West Üniversitesi içinde bir eğitim almak günümüzde pek çok öğrencinin hayallerini süsler. Çünkü Kanada West Üniversitesi uluslararası anlamda kendini kanıtlamış, kaliteli eğitimi ve kariyer odaklı olması ile öğrencilerin odak noktası haline gelmiş bir eğitim merkezidir. Kanada West Üniversitesi Kanada’nın Vancouver Eyaletinde bulunmaktadır. 2004 yılında kurulmuş olan Kanada West Üniversitesi ülkenin en iyi üniversitelerinden birisidir.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Kanada West Üniversitesi içinde birçok bölüm bulunur. Üniversitenin bölümleri arasında, MBA, Bachelor of Commerce ve Bachelor of Arts in Business and Communication, University Access Program (UAP) gibi gelecekte kolayca iş bulabileceğiniz ve kendinizi entelektüel anlamda geliştirebileceğiniz popüler alanlar bulunmaktadır.

Kanada West Üniversitesi tercihini yaparak gelecekte kolayca iş bulabileceksiniz. Çünkü Kanada West Üniversitesinde alacağınız eğitimle birlikte akıcı bir İngilizceye sahip olacaksınız.

Ayrıca Kanada West Üniversitesi birçok üniversite arasında önde gelen bir Co-Op programına sahiptir. Üniversite, Co-Op programı ile öğrencilere iş deneyimi kazandırmak için işletmelerle görüşür ve onlarla işbirliği yapar. Bu sayede öğrenciyken ya da hemen mezun olduktan sonra tecrübe kazanma şansını yakalarsınız.

Kanada West Üniversitesi kısaca genel olarak çeşitli lisans ve lisans üstü programlarıyla, araştırmaya verdiği büyük önemiyle, canlı kampüsüyle ve topluluklarıyla Kanada’daki en saygın ve en kapsamlı üniversitelerden biridir.

Kanada West Üniversitesi Hakkında Bilgi Al

Kanada West Üniversite ile kariyerini uluslararası sahaya taşımak isteyen bir öğrenci iseniz bu üniversite hakkında mutlaka daha fazla bilgi edinmelisiniz. Kanada West Üniversitesi kariyer odaklı bir eğitim sistemini benimsemekle birlikte mezun ettiği ya da edeceği öğrencilerin istihdam edilmesine de büyük önem vermektedirler. Bu da onları öğrenciler tarafından daha seçilebilir kılmaktadır. Kanada West Üniversitesinde eğitim alacağınız süreç boyunca tarihi Londra binası içinde, harika bir manzara ile alanında uzman öğretmenleri gördüğünüzde ve size sunulan fırsatları öğrendikçe bir kez daha kendinizi bu seçimi yaptığınız için tebrik edebilirsiniz.

Euro Anatolia ücretsiz danışmanlığı için şimdi randevu alın!

 
[/expander_maker]

Kanada West Üniversite İngilizce eğitim vermektedir. Fakat seçeceğiniz bölüm ile birlikte sizden Fransızca ya da İspanyolca çalışmalar isteyebilirler. Eğer İngilizce seviyeniz iyi değilse Kanada West Üniversitesi İngilizce dil eğitimi vermektedir. Dilerseniz ayrıca bir dil okuluna da gidebilirsiniz. Size tavsiyemiz Kanada’ya gitmeden önce İngilizcenizi olabildiğince geliştirmenizizdir. Bu, sizin oradaki eğitime daha kolay adapte olmanızı sağlacaktır.

Kanada West Üniversitesi siz değerli öğrencilerine çeşitli konaklama seçenekleri sağlamaktadır. Bunları listeyelim:

 • Kanada West Üniversitesi Yurtları: Kanada West Üniversitesi kendi bünyesinde yurtlar barındırır. Bu yurt içinde tek kişilik ya da iki kişilik odalar mevcuttur. Genel ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Dilerseniz üniversitenin kendi web sitesinden odaları inceleyebilir, ayrıntılı bilgi alabilir ya da erken başvuru imkanından yararlanabilirsiniz.
 • Öğrenci evi: Kanada West Üniversitesi içinde tanıştığınız başka bir öğrenci ile ya da tek başınıza bir ev tutabilirsiniz.
 • Öğrenci Yurtları: Eğitim boyunca faydalanabileceğiniz çeşitli yurtlar Kanada’da bulunmaktadır. Bu yurtlar ile iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlı olması ile cazip olabilir.
 • Aile Yanı: Yurtdışında eğitim alan öğrenciler için bazı yerel aileler kendi evlerini açarlar. Kanada West Üniversitesinde iken bu aileler ile iletişim kurmanızda yarar var. Çünkü bu evlerde aile rahatlığını bulmanız yanında dil pratiği yapabilir ve Kanada kültürünü yakından tanıyabilirsiniz.

Konaklama seçeneklerini düşünürken konaklama maliyetlerini, okula olan uzaklığını ve alacağınız hizmetleri de göz önünde bulundurarak seçim yapmanızı öneririz. Dilerseniz tüm bunları Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Ofisleri ile görüşüp önceden de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kanada West Üniversite içinde öğrenim görmek ve geleceğiniz için iyi bir hamle yapmak istiyorsanız bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Başvuru şartları seçeceğiniz anabilim dalına ya da yüksek lisans alanına göre değişiklik gösterse de genel olarak şartlar şunlardır:

 1. Diploma: Kanada West Üniversitesinde bir lisans programına kayıt olmak istiyorsanız lise diplomanızı, yüksek lisans yapmak istiyorsanız yüksek lisans mezuniyet belgenizi sunmalısınız.
 2. TOEFL / IELTS: Başvuru şartları arasında dil yeterliliği bulunmaktadır. İngilizcenizin seviyesini ölçmek için TOEFL ya da IELTS gibi dil sınavlarına girip oradan alacağınız belgeyi gösterebilirsiniz.
 3. Transkriptler: Daha önce aldığınız eğitimin içeriğine dair transkript içeriğinde aldığınız dersler ve notlar bulunmalıdır.
 4. Başvuru Formu: Kanada West Üniversitesi başvuru formunu doldurup istedikleri diğer belgeleri de sunmanız gerekiyor.
 5. Ücret Ödeme Belgesi: Eğitim ücretini ödediğinize dair makbuzu iletmelisiniz.

Bu süreçte mutlaka Kanada West Üniversitesi orijinal web sitesini ziyaret etmenizi öneririz. Gelişmeler orada duyurulacak ve değişiklik olursa bildirilecektir. İsterseniz bu süreçte bir danışman ile görüşebilir, eksik belgeleriniz varsa tamamlayabilirsiniz. Böylece Kanada West Üniversitesi hayalinize bir adım daha yaklaşacaksınız.

Kanada West Üniversite ile geleceğinize yatırım yapmış olacaksınız. Bu yatırım için üniversiteye bir bedel ödemek gereklidir. Kanada West Üniversitesi Program Ücretleri programdan programa değişmektedir. Ödenecek yaklaşık ücretler şu şekildedir. Bu ücretler yıldan yıla değişiklik göstermektedir. Burada vereceğimiz ücretlerin üzerine çıkılabilir:

MBA: 19000-20000 CAD

Bachelor Degree Programs: 19000-20000 CAD

Associate of Arts: 19000-20000 CAD

MBA Foundation: 7000-8000 CAD

University Access: 5000-6000 CAD

Evet, Kanada West Üniversitesi Burs imkanı sağlamaktadır. Burs şartları bulunmaktadır. Şartları sağladığınız taktirde Kanada West Üniversitesinden burs alabilirsiniz. Böylece Kanada’da eğitim alırken daha uygun bir ücret ödemiş olursunuz.

Kanada West Üniversitesi üç adet program sunar. Bu bölümler şunlardır:

 • Bachelor of Commerce,
 • Bachelor of Arts in Business Communication,
 • Master of Business Administration (MBA)

Kanada West Üniversitesi kendini pek çok ülkeye tanıtmış ve kendini verdiği kaliteli programlarla kanıtlamıştır. Türkiye’de de Kanada West Üniversitesi ile YÖK’ün denkliği bulunmaktadır.

Kanada West Üniversitesi 5 Kanada West Üniversitesi

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

Kanada West Üniversitesi 7 Kanada West Üniversitesi

Amerika’da Yüksek Lisans

Kanada West Üniversitesi 8 Kanada West Üniversitesi

İspanya’da Yüksek Lisans

Kanada West Üniversitesi 9 Kanada West Üniversitesi

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

Kanada West Üniversitesi 10 Kanada West Üniversitesi

Polonya Yüksek Lisans

Kanada West Üniversitesi 11 Kanada West Üniversitesi

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

Kanada West Üniversitesi 12 Kanada West Üniversitesi

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

Kanada West Üniversitesi 13 Kanada West Üniversitesi

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

Kanada West Üniversitesi 14 Kanada West Üniversitesi

İsveç Üniversiteleri

Kanada West Üniversitesi 15 Kanada West Üniversitesi

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

Kanada West Üniversitesi 11 Kanada West Üniversitesi

Hollanda Üniversiteleri

Kanada West Üniversitesi 17 Kanada West Üniversitesi

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

Kanada West Üniversitesi 12 Kanada West Üniversitesi

Kanada Üniversiteleri

Kanada West Üniversitesi 7 Kanada West Üniversitesi

Amerika Üniversiteleri

Kanada West Üniversitesi 20 Kanada West Üniversitesi

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

Kanada West Üniversitesi 21 Kanada West Üniversitesi

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

Kanada West Üniversitesi 22 Kanada West Üniversitesi

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Kanada West Üniversitesi 23 Kanada West Üniversitesi

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Kanada West Üniversitesi 24 Kanada West Üniversitesi

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

Kanada West Üniversitesi 25 Kanada West Üniversitesi

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Kanada West Üniversitesi 26 Kanada West Üniversitesi

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Kanada West Üniversitesi 25 Kanada West Üniversitesi

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Kanada West Üniversitesi 26 Kanada West Üniversitesi

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

Kanada West Üniversitesi 29 Kanada West Üniversitesi
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Kanada West Üniversitesi 30 Kanada West Üniversitesi
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Kanada West Üniversitesi 31 Kanada West Üniversitesi
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Kanada West Üniversitesi 32 Kanada West Üniversitesi
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Kanada West Üniversitesi 29 Kanada West Üniversitesi
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Kanada West Üniversitesi 29 Kanada West Üniversitesi
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Kanada West Üniversitesi 30 Kanada West Üniversitesi
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Kanada West Üniversitesi 31 Kanada West Üniversitesi
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Kanada West Üniversitesi 32 Kanada West Üniversitesi
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Kanada West Üniversitesi 29 Kanada West Üniversitesi
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Kanada West Üniversitesi 39 Kanada West Üniversitesi
93%

Vize Başarıyla Alındı

Kanada West Üniversitesi 40 Kanada West Üniversitesi
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Kanada West Üniversitesi 41 Kanada West Üniversitesi
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Kanada West Üniversitesi 42 Kanada West Üniversitesi
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Kanada West Üniversitesi 43 Kanada West Üniversitesi

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Kanada West Üniversitesi 5 Kanada West Üniversitesi

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

Kanada West Üniversitesi 45 Kanada West Üniversitesi

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Kanada West Üniversitesi 46 Kanada West Üniversitesi