fbpx

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın
En Kolay 5 Yolu

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışı ingilizce kursunun önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 3 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu
Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 4 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışı ingilizce kursunun önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 5 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

YURTDIŞI İNGİLİZCE KURSU

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitim Almanın En Kolay 5 Yolu

Gençler yurtiçinde alacakları üniversite eğitimi ve öğrenecekleri İngilizce ile ideal kariyer gelişimini sağlayamayacaklarının farkındalar. Yurtdışında üniversite eğitimi almak ve İngilizce öğrenmek size ve kariyerinize bir diplomadan ve sertifikadan çok daha fazlasını kazandıracaktır.

Kariyer planınızı yaptığınız meslek alanında uzmanlaşmış ülkeler vardır. Bu ülkelerde üniversite eğitimi almak sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirir. İngilizceyi öğrenmenin en etkin ve pratik yolu onu anavatanında farklı ülkelerden kişilerle interaktif olarak öğrenmektir. Genç yaşta farklı kültürleri tanımak ve ülkeleri görmek size çeşitli perspektifler açacaktır. Farklı deneyimler yaşayacağınız ve etkileşimlere gireceğiniz yurtdışı deneyiminizi hayatınız boyunca unutmayacaksınız.

Şimdi asıl konumuza başlamadan önce yurtdışı İngilizce kurslarından bahsedelim.

Niçin Yurtdışı İngilizce Kursu?

Bir dili öğrenmenin en etkin yolu o dili konuşanlarla sosyal bir iletişim kurmaktır. Bunun sonucu yoğun pratik (immersion) adı verilen bir kavram ortaya çıkmıştır. Bu yol ile öğrenciler dili sadece öğrenmezler. Onu yaşarlar ve deneyimlerler. Yurtdışı İngilizce kursu size yoğun pratik olanakları sağlar.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Yurtdışı İngilizce kursu ile anadili İngilizce olan öğretmen ve yardımcı personel ile birebir iletişim kurarsınız. Birlikte yemek yer, doğa yürüyüşü yapar, gezilere katılır ve onlarla sürekli İngilizce konuşursunuz. İngiliz aileler yanında kalır, onlara sohbet eder ve farklı ortamlarda sürekli olarak İngilizce ile içi içe olursunuz.

Yurtdışı İngilizce kursu İngilizce öğrenmek teorik ve pratik olarak öğrenmenizi sağlar. Derslerde öğrendiğiniz bilgileri gerçek yaşamda uygularsınız. İngilizce ifadeleri gerçek ortamlarda deneyimlersiniz. Dili yaşayarak öğrenirsiniz.

Yurtdışı İngilizce kursları kültürel etkileşim içerisinde ideal dil öğrenimi sağlar. İngiliz öğretmenlerin önderliğinde farklı milletlerden insanlarla İngilizce olarak iletişimde bulunursunuz. Yurtdışında İngilizce öğrenmek öğrenimini bir eğlenceye çevirirsiniz. Müthiş bir deneyim yaşarsınız.

Bu müthiş deneyimi yaşayabileceğiniz birçok yurtdışı İngilizce kursu seçeneğiniz var. Euro Antolia olarak sizi en seçkin yurtdışı İngilizce kurslarıyla buluştururuz. Bu kurslarla kısa süre içinde İngilizcenizi geliştirir ve İngilizce olarak iletişim kurabilirsiniz.

Yurtdışı İngilizce Kursu Size Ne Kazandırır?

  • Yurt dışı İngilizce Kursu ile yıllardır yurtiçinde okullarda, üniversitede ve kurslarda öğrenemediğiniz İngilizceyi kısa süre içinde öğrenebilirsiniz.
  • Yurt dışı İngilizce Kursu özel ve iş hayatınızda İngilizce olarak iletişim kurmanızı sağlar.
  • Yurt dışı İngilizce Kursu, İngilizceyi anavatanında öğrenmenizi sağlayarak soyut dil öğrenimini somut bir öğrenme sürecine dönüştürür.
  • Yurt dışı İngilizce Kursu sayesinde İngiliz veya Amerikan kültürünü ve kursta tanıştığınız farklı milletlerden insanlar yoluyla farklı kültürleri tanırsınız.
  • Yurt dışı İngilizce Kursu ile daha güçlü bir CV’ye sahip olur ve ileri bir İngilizce ile kariyer basamaklarınızı kolayca çıkabilirsiniz.
  • Yurt dışı İngilizce Kursu ile genel kültürünüzü geliştirebilir ve daha geniş bir vizyona sahip olabilirsiniz.

Yurtdışı İngilizcenin tüm avantajlarından yararlanmak için Kurumumuz ile iletişime geçebilir ve yurtdışı İngilizce hakkında danışmanlık alabilirsiniz.

Yurtdışı İngilizce Eğitimi Nasıl Alınır?

Yurtdışı İngilizce eğitimi için bir yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti almanız tavsiye olunur. Yurtdışı eğitim danışmanlığı  kurumu size her türlü konuda yardımcı olacak kişiye özel bir yurtdışı eğitim danışmanı atar. Danışman size en seçkin yurtdışı İngilizce eğitimi kurumlarını önerir ve bütçenize uygun eğitim kurumunu seçmeninizi sağlar. Başta vize almak üzere size her türlü iş ve işlemde yardımcı olur. Üstelik yurtdışı eğitim danışmanlık kurumu referansları ve bağlantıları sayesinde çok daha ekonomik koşullarda yurtdışı İngilizce eğitimi fiyatlarına sahip olabilirsiniz.

Yurtdışında İngilizce Öğrenmek için Ne Yapmalıyım?

Yurtdışında İngilizce öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Öncelikle yurtdışında İngilizce öğrenmek için gitmek isteğiniz ülkeyi belirleyin. İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ,Malta gibi ülkelerde İngilizce eğitiminizi alabiliriniz. Bize bütçenizi ve eğitim almak istediğiniz süreyi bildirin. Bunun sonucu size optimal faydayı sağlayacak dil okulunu seçeriz. Dil seviyeniz için gerekli testler yapılır ve seviyenize uygun kursa katılırsınız. Bu süreç içerisinde size özel bir danışman atanır ve vize işlemleri tarafımızca yürütülür. Sizinle tüm hukuki haklarınızı koruyacak bir şekilde bir sözleşme yapılır. Yurtdışında İngilizce öğrenmek için yapacağınız işlemler Euro Anatolia danışmanlığı ile çok kolay bir hale gelmektedir.

İngilizce Dil Okulları Yurtdışı

Kurumumuz İngiltere, ABD, Kanada, Avusturalya gibi ülkelerden seçkin İngilizce dil okulları ile çalışmaktatır. İngilizce dil okulları yurtdışı için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İngilizce dil okulları yurtdışı ile İngilizcenizi önemli bir şekilde geliştirebilirsiniz.

Yurtdışı İngilizce Kursları Fiyatları

Yurtdışı İngilizce kursları fiyatlarını seçeceğiniz ülke ve dil okulu, eğitim süresi, ders saati sayısı, konaklama türü gibi faktörler etkilemektedir. Alınacak ücret;  kurs ücreti, konaklama ücreti, yemek ücreti ve kayıt ücretini kapsar. Uçuş biletleri ve vize-pasaport masrafları öğrenci tarafından karşılanır.

Eğer Londra, New York gibi büyük şehirde eğitim almak isterseniz yurtdışı İngilizce kursları fiyatları artacaktır. ABD yurtdışı İngilizce kursu fiyatları genel itibariyle İngiltere’ye göre daha pahalı olmaktadır. Konaklama için aile yanında kalmayı ya da bir öğrenci yurdunda kalmayı tercih edebilirsiniz. Buralarda yarım pansiyon ya da tam pansiyon gibi seçenekler olabilir. Ayrıca standart oda ya da lüks oda tercihleriniz olabilir. Buna göre fiyatlar değişecektir.

Daha yoğun bir kurs programı istiyorsanız bu durum fiyatları artıracaktır. Bununda dışında yapacağınız her ek istek fiyatlara artış olarak yansıyacaktır. Kurs süreleri 1 hafta ve 52 hafta arası değişebilmektedir. Tüm bu faktörler sonucu 300-500 euroya ya da 2000-3000 euroya bir kurs bulabilirsiniz.

Euro Anatoila, yurtdışı referansları ve uyguladığı fiyat politikası sonucu size çok cazip yurtdışı İngilizce eğitimi fiyatları önerir.

Yurtdışında İngilizce Kursu İşlemleri

Yurtdışında İngilizce eğitim işlemlerine başlamadan önce bazı kriterleri karşılamanız gerekir. İlk olarak yeterli bir maddi birikiminiz olmalıdır. Gittiğiniz ülkede iletişim kurabilmek için elementary seviyesinde bir İngilizcenizin olması iyi olur. Bunun dışında yurtdışı çıkış yasağı olmaması ve gideceğiniz ülkenin vize koşullarını taşımanız gerekir. Sonrasında Euro Anatolia olarak sizinle tüm hukuki haklarınızı koruyacak bir sözleşme yaparız.

Size özel bir danışman atarız ve bu danışman size yapacağınız işlemler hakkında bilgi verir. Yurtdışında İngilizce eğitim işlemleri konusunda size yardımcı olur. Kısa süre içinde vizenizi çıkarır ve sizi eğitim alacağınız okul ile iletişime geçiririz.

Yurtdışı İngilizce eğitim kurumlarıyla bizzat biz pazarlık yapar ve sizin gerekli indirimleri alırız. Karşılaşabileceğiniz her tür sorun için yanınızda oluruz. Bu şekilde yurtdışında İngilizce eğitim işlemleri kolayca halledilir ve eğitim alacağınız ideal okula kavuşursunuz.

Yurt dışı İngilizce Kursu Sırasında Hangi Sorunlarla Karşılaşabilirim ve Bu Sorunları Nasıl Çözebilirim?  

Yurt dışı İngilizce kursu sırasında nadir de olsa küçük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlardan birisi aile yanında konaklamayı tercih etmeniz durumunda aile ile yaşayabileceğiniz sorunlardır. Eğitim alacağınız dil okulları bu aileleri düzenli ve sıkı bir şekilde denetlemektedir. Bir sorun yaşadığınızda okul hemen aileyle ilişiğinizi keser ve sizi başka bir ailenin yanına yerleştirir. Kurumumuz yaşayabileceğiniz her türlü sorunda yanınızda olacaktır.

Euro Anatolia yurtdışı yabancı dil eğitim konusunda sizi her zaman destekler. Size cazip  yurtdışı İngilizce eğitimi fiyatları önerir. İngilizce kursu yurtdışı hakkında sorularınızı bize her zaman sorabilirsiniz.

Şimdi asıl konumuza dönelim. Yurtdışında İngilizce kursu ve üniversite eğitim almanın en kolay beş yolunu şu şekilde özetleyebilirim.

Yurtdışı İngilizce Kursu Danışmanlığı Kurumlarıyla Çalışmak

Yurt dışı İngilizce kursu ve üniversite eğitimi almanın en kolay ve kestirme yolu bir yurtdışı eğitim danışmanlığı kurumuyla çalışmaktır. Bu kurumların yurtdışı eğitim konusunda uzmanlıkları ve güçlü bağlantıları vardır. 

Size bütçenize uygun en kaliteli yurtdışı ingilizce kursu kurumunu bulurlar. Sahip oldukları pazarlık gücü ile sizin bir yurtdışı ingilizce kursu kurumundan alabileceğiniz fiyata göre çok daha cazip fiyat alırlar. Vize işlemlerini sizin için hallederler ve yurt dışı eğitim süreci ve süresi konusunda size her konuda danışmanlık verirler. Yurtdışı eğitim sürecini kendiniz yönetmek sizin için zahmetli bir iş olacaktır.

Bunun yerine uzman bir yurtdışı bir danışmanlık kurumu ile birlikte çalışmak sizin için daha akıllı bir harekettir. Euro Anatolia olarak yılların tecrübesine sahip bir yurtdışı eğitim danışmanlığı kurumuyuz. Yurtdışı İngilizce ve üniversite eğitimi konusunda bize danışabilir ve bu süreçleri kolaylaştırabilirsiniz.

Yurtdışı İngilizce Kursları

Yurtdışında onlarca saygın İngilizce eğitim kurumu bulunmaktadır ve bu kurumlardan İngilizce eğitimi alarak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Bu kurumlar bir yıla kadar İngilizce kursu verebilmektedir. 

Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce gibi çeşitli seviyelerde İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Bu sürede İngiltere, ABD, Kanada gibi anadili İngilizce olan ülkelerde yaşar ve anadili İngilizce olan öğretmenlerden İngilizce eğitim alırsınız. Kurs kapsamında etkinlikler yoluyla ya da aile yanında konaklayarak İngilizce pratiği yapabilirsiniz. Yıllardır öğrenemediğiniz İngilizceyi kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz.

Yurtdışı İngilizce Yaz Kursları

Tatilinizi İngilizce öğrenerek ve pratik ederek geçiremeye ne dersiniz? Bunun için yurtdışı İngilizce yaz kurslarına katılabilirsiniz. Bu kurslarla elde edeceğiniz deneyim ve etkileşimlerle teorik İngilizce bilginizi pratiğe dökebilirsiniz. Bunun yanında farklı kültürlerden ve ülkelerden arkadaşlar edinebilir ve unutamayacağınız bir yaz tatili geçirebilirsiniz.

Work & Study Programları

Work & Study programları yurtdışında ingilizce eğitim masraflarınızı çalışarak finanse edebileceğiniz müthiş bir fırsattır. Bu programlarla hem yabancı dilinizi geliştirebilir hem de yurtdışında bir iş deneyimi yaşayabilirsiniz. Yurtdışında farklı iş ortamlarında çalışmak sizin için zorlayıcı ve eğlenceli bir deneyim olacaktır. Ayrıca bu şekilde kariyer basamaklarınız için müthiş bir başlangıç yapabilirsiniz.  

Yurtdışı Sertifika Programları

Çeşitli yurtdışı sertifika programlarına katılarak ve sertifikalarınızı alarak CV’nize yeni nitelikler katabilirsiniz. Bu programlarla mesleğinizdeki bilginizi ve tecrübenizi artırabilirsiniz. Bunun yanında yabancı dilinizi pratik edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışı Dil Okullarında Sadece İngilizce Dil Eğitimi mi Yapılır?

Bu okullarda teorik eğitimler olduğu gibi pratiğe yönelik etkinlikler de bulunur. Ayrıca eğlenme amaçlı ve ülke kültürünü tanıtıcı etkinlikler de yapılmaktadır. Teorik eğitimler genelde sabahları yapılır. Öğleden sonra ve akşamları da eğlendirici ve dinlendirici etkinlikler gerçekleştirilir. Bu kapsamda spor etkinlikleri, doğa yürüyüşleri, sanat etkinlikleri, kültürel geziler gibi etkinlikler yapılır.

Yurtdışı Eğitimde Konaklama için Hangisini Seçmeliyim: Aile Yanı mı Öğrenci Yurdu mu?

Aile yanında kalmak dilinizi pratik etmek ve ülke kültürünü tanımak açısından yararlı olacaktır. Bununla birlikte yemek ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Ama burada aile kurallarına uymak zorundasınız. Ayrıca belirli saatlerde duş almak ya da çamaşır yıkamak gibi kısıtlamalar olabilir.

Diğer taraftan öğrenci yurtları okula genellikle daha yakın olur ve duşa sahip tek kişilik odaya sahip olabilirsiniz. Buna karşılık pratik yapma olanağınız kısıtlanır ve ayrıca yemekleri dışarıdan yemek zorundasınız. Bu ikisinin avantajlarını ve dezavantajlarını karşılaştırarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Aile yanında kalırsam beslenme tercihlerime dikkat edilir mi?

Bu konuda aileye bilgi verilir. Bunun sonucu beslenme tercihlerinize dikkat edilir.  

[/expander_maker] 

 

asdsadsad

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 5 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 7 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

Amerika’da Yüksek Lisans

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 8 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

İspanya’da Yüksek Lisans

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 9 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 10 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

Polonya Yüksek Lisans

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 11 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 12 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 13 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 14 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

İsveç Üniversiteleri

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 15 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 11 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

Hollanda Üniversiteleri

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 17 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 12 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

Kanada Üniversiteleri

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 7 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

Amerika Üniversiteleri

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 20 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 21 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 22 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 23 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 24 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 25 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 26 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 25 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 26 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 29 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 30 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 31 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 32 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 29 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 29 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 30 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 31 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 32 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 29 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 39 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu
93%

Vize Başarıyla Alındı

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 40 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 41 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 42 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 43 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 5 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 45 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu 46 Yurtdışı İngilizce Kursu ve Üniversite Eğitimi Almanın En Kolay 5 Yolu