fbpx

Almanya Vize Başvurusu

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır Almanya Vize Başvurusu üzerine tecrübemiz ile  Almanya’a seyahatin önünü açmakla kalmıyor, sizleri Almanya vize danışmanlıkta ayrıcalıklı sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz. 

Schegnen Vize Ücreti
Schegnen Vize Ücreti

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır Almanya Vize Başvurusu üzerine tecrübemiz ile  Almanya’a seyahatin önünü açmakla kalmıyor, sizleri Almanya vize danışmanlıkta ayrıcalıklı sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz.

Almanya Vize Başvurusu 2023 1 Almanya Vize Başvurusu 2023

Almanya Vize Başvurusu

Almanya

Almanya Vize Başvurusu
 
Almanya’ya seyahat amacına ve süresine uygun olarak farklı vize türleri için başvuru yapılmaktadır. Euro Anatolia olarak size en iyi hizmeti sunarak vize almanızı sağlıyoruz. Ücretsiz danışan randevunuzu hemen oluşturun.
 

Almanya vizesi ne kadar sürer?

Alman vizelerinin Alman konsolosluğu ile görüşme anından itibaren işlenmesi yaklaşık 6-12 hafta sürer. Bu, vize başvurunuzun sürecini Almanya’ya seyahatinizden yaklaşık 4-5 ay önce başlatmanız gerektiği anlamına gelir.
Almanya vizesi almak kolay mı?

Alman vizeleri çeşitli bürokratik süreçlere tabidir ve genellikle kendi ülkenizdeki Alman konsolosluğunu ziyaret etmeyi içerir. Sahip olmanız gereken her bir belgeyi kapsamlı bir şekilde araştırmış olmanız şartıyla, bu çok zor olmamalı, ancak bir hata tüm süreci tutabilir.
Almanya vizesi ne kadara mal olur?

Tüm uzun süreli vizeler için Almanya vize ücreti 75 € ‘dur. Kısa süreli vizeler (3 ayın altında) 60 Euro’dur.
Alman Konsolosluğu

Bir Alman konsolosluğundaki görüşmeden sonra ve istenen tüm belgeleri sağladıktan sonra bile vize izninizin garanti edilmediğini unutmamak önemlidir. Her şey yolunda giderse, başvurunuzun başarılı olması muhtemeldir, ancak emin olmadan ve gelecek planları yapmadan önce onay beklemeniz önemlidir.
Schengen bölgesi nedir?

Schengen bölgesindeki 26 ülke Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, izlanda, italya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, ispanya, isveç ve İsviçre.
Schengen vizesi nedir?

Schengen vizesi, bir kişinin Schengen bölgesinin herhangi bir üye ülkesinde 90 güne kadar turizm veya iş amaçlı seyahat etmesine izin veren kısa süreli bir vizedir.
Her vize türü için ihtiyacınız olan şeyler
Sağlık Sigortası

Almanya’ya iş veya eğitim için gelen herkesin sağlık sigortasına kaydolması gerekir.
Para kaynağı

Bir yıl veya kaldığınız süre boyunca yaşam masraflarını karşılayacak paranız olduğunu kanıtlamanız gerekir.

Farklı Vize Türleri
Öğrenci Vizesi

AB, AEA ve İsviçre vatandaşları hariç, yabancı öğrencilerin çalışmalarına başlamadan önce Öğrenci Vizesi almaları gerekir. Bu vizeyi alabilmek için, bireylerin zaten bir kursa kabul edilmiş olmaları ve ayrıca ideal olarak engellenen bir hesaba para yatırma yoluyla sağlık sigortası ve fon kanıtı belgesine ihtiyaçları olacaktır (Engellenen Hesap sayfamıza bakın). Henüz kabul onayı almamış veya bir kursa karar vermemiş olanlar, Öğrenci Başvuru Sahibi Vizesine başvurabilir ve kabul edildikten sonra Öğrenci Vizesine başvurabilirler.

Alman Öğrenci Vizesi sayfamızdan öğrenci vizeleri ve nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen sitemizdeki sayfa gezinme ve arama menüsünü kullanın.
Dil Öğrenci Vizesi

3 İla 12 ay süren bir dil kursuna katılan yabancı (AB üyesi olmayan, AEA veya İsviçreli) öğrenciler Dil Öğrenci Vizesi için başvurabilirler. Yine kursa kaydolduğunuza dair kanıta ve sağlık sigortanızın olduğuna dair kanıta ihtiyacınız olacak. Ayrıca, kursunuzun süresini kapsayan bloke edilmiş bir hesapta para kanıtı göstermeniz gerekecektir – bu fonlar ayda 720 € harcamanıza izin vermelidir.

Bu vize hakkında daha fazla bilgiyi Dil Öğrencileri için Almanca Vize sayfamızdan öğrenebilirsiniz.
Au-Pair Vizesi

Au-Pair olarak çalışmak üzere Almanya’ya girmek isteyenler uzman vizesine başvurabilirler. Bu, vizesiz Au-Pair olarak çalışabilen AB, AEA veya İsviçreli bireyler için geçerli değildir.

Alman misyonunda Au-Pair Vizesine başvurmak için 18 ila 26 yaşları arasında olmanız ve sağlık sigortası kanıtınızın olması gerekir (bu, ev sahibi aileniz tarafından karşılanmalıdır, ancak bunun kanıtını sağlamanız gerekir), ev sahibi bir aile ile sözleşme, temel Almanca dil becerilerinin kanıtı ve tipik olarak bir motivasyon mektubu.

Çoğu yaşam masrafı büyük ölçüde ev sahibi aile tarafından karşılandığından mali kanıtınız olması gerekmez, ancak oraya ulaşmak ve vize için ödeme yapmak için yeterli paranız olduğunu kanıtlamanız gerekecektir.
İş arayan vizesi

Çalışmak için Almanya’ya taşınmak isteyen ancak henüz iş bulamayanlar iş arayan Vizesine başvurabilirler. Altı ay sonra iş bulamayanların eve dönmeleri gerekecek. İş bulanlar daha sonra Çalışma Vizesi için başvurmak zorunda kalacaklar.

İş arayan vizesi gereklilikleri oldukça katıdır ve Lisans Derecesine, alanınızda beş yıllık iş deneyimine, yaşam masraflarını karşılayacak fon kanıtına ve seyahat veya sağlık sigortasına sahip olmayı içerir. AB, AEA ve İsviçre vatandaşlarının Almanya’ya taşınmak ve Almanya’da iş bulmak için iş arayan vizesine başvurmaları gerekmediğini unutmayın. Bu vize hakkında daha fazla bilgiyi Alman iş arayan vizesi sayfamızdan öğrenebilirsiniz.
Turist Vizesi

Almanya, 62 ülkeyle (tüm AB ülkeleri, Avustralya ve Amerika Birleşik Devletleri dahil) bu eyaletlerden gelen ziyaretçilerin Almanya’ya vizesiz 90 güne kadar gelmelerini sağlayan bir anlaşmaya sahiptir. Bu listede olmayan bir ülkeden gelenlerin 90 güne kadar olan konaklamalar için turist vizesine ihtiyacı olacaktır. İkamet ettiğiniz ülke / ülke Schengen bölgesi üyesi değilse, “Schengen vizesi” olarak adlandırılan bir vize başvurusunda bulunmanız gerekecektir.

İpucu: Schengen vizesi için büyük olasılıkla ülkenizdeki Alman misyonuna başvurabilirsiniz.
Çalışma Vizesi

Almanya’da zaten iş bulmuş olanların Uzun Süreli Çalışma Vizesine ihtiyacı olabilir. Aşağıdaki ülkelerden bireylerin Almanya’ya girmek ve orada çalışmak için vizeye ihtiyaçları yoktur (ancak Oturma İzni başvurusunda bulunmaları gerekebilir): AB, AEA, isviçre, ABD, Avustralya, Kanada, israil, Japonya, Yeni Zelanda ve Kore Cumhuriyeti.
İş Vizesi

İş yapmak için 90 günden uzun kalmak isteyenler İş Vizesi başvurusunda bulunmalıdır.

İpucu: Bu arama teriminde içerik mi arıyorsunuz? Ardından, Federal Dışişleri Bakanlığı’nın (Auswärtiges Amt) sitesine bir göz atın. “Almanya’da iş hayatında nasıl kalınır” gibi bir arama terimi girin ve web sitesi / arama menüsü size ilgili bilgileri sağlayacaktır. Artık sayfa gezinmesine devam edebilir veya başka bir gezinme düzeyi seçebilirsiniz.
Misafir Bilim Adamı Vizesi

Misafir Bilim Adamı veya Araştırmacı olarak görev almak istiyorsanız bu vizeye başvurun.
Almanya Vize Başvuru Süreci – Vize Başvurusu Nasıl Yapılır

Turist, öğrenci veya au-pair olarak başvuruyor olsanız da, tüm Almanya vize başvuruları için süreç benzerdir. Her durumda, kendi eyaletinizdeki Alman konsolosluğu veya büyükelçiliği ile vize randevusu almanız gerekir. Daha sonra formu doldurup gerekli tüm evrakları doldurmanız ve bunu ve talep edilen diğer tüm destekleyici belgeleri görüşmeye yanınızda getirmeniz gerekir.

Her vize için bazı belgeler farklılık gösterse de, HER ZAMAN sağlık sigortası belgesine, doldurulmuş bir forma, vesikalık fotoğraflara ve geçerli, geçerli bir pasaporta ihtiyacınız olacaktır.

Öğrenciler için başvuru süreci hakkında daha fazla bilgi için Almanca Öğrenci Vizesi sayfamıza bakın.

Dil öğrencileri için başvuru süreci hakkında daha fazla bilgi için Dil Öğrencileri için Almanca Vize sayfamıza bakın.

İş arayan vizesi başvuru süreci hakkında daha fazla bilgi için Alman iş arayan vizesi sayfamıza bakın.
Almanya Vize Şartları

Vize başvurusu sırasındaki bazı şartlar, çoğu yukarıdaki vize türleri listesinde yer alan belirli vizelere özgüdür, ancak birçok gereklilik tüm başvurular için geçerlidir. Bunun aşağıdakileri içermesi muhtemeldir:

    Sağlık Sigortası Kanıtı
    Geçerli pasaport
    Doldurulmuş başvuru formu
    Vesikalık fotoğraflar
    Vize ücreti
    Motivasyon mektubu (Almanya’dayken niyetinizi açıklamak, örneğin çalışmak, çalışmak)
    İş teklifi veya kurs kabulünün kanıtı (varsa)

    Konaklama kanıtı
 
Euro Anatolia’dan Hemen Ücretsiz Danışmanlık Randevunuzu Alın!

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır Almanya Vize Başvurusu üzerine tecrübemiz ile  Almanya’a seyahatin önünü açmakla kalmıyor, sizleri Almanya vize danışmanlıkta ayrıcalıklı sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz.

NEDEN EURO ANATOLIA?

Almanya Vize Başvurusu 2023 2 Almanya Vize Başvurusu 2023

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir vize danışmanı atıyoruz.

Almanya Vize Başvurusu 2023 3 Almanya Vize Başvurusu 2023

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Almanya Vize Başvurusu 2023 4 Almanya Vize Başvurusu 2023

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Almanya Vize Başvurusu 2023 5 Almanya Vize Başvurusu 2023

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Schengen ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Almanya Vize Başvurusu 2023 6 Almanya Vize Başvurusu 2023

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Schengen Vizesi ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Almanya Vize Başvurusu 2023 7 Almanya Vize Başvurusu 2023

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Almanya Vize Başvurusu 2023 6 Almanya Vize Başvurusu 2023

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Almanya Vize Başvurusu 2023 7 Almanya Vize Başvurusu 2023

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Çalışma Vize Başvuru Süreci

Almanya Vize Başvurusu 2023 10 Almanya Vize Başvurusu 2023
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Almanya Vize Başvurusu 2023 11 Almanya Vize Başvurusu 2023
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Almanya Vize Başvurusu 2023 12 Almanya Vize Başvurusu 2023
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Almanya Vize Başvurusu 2023 13 Almanya Vize Başvurusu 2023
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Almanya Vize Başvurusu 2023 10 Almanya Vize Başvurusu 2023
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Almanya Vize Başvurusu 2023 10 Almanya Vize Başvurusu 2023
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Almanya Vize Başvurusu 2023 11 Almanya Vize Başvurusu 2023
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Almanya Vize Başvurusu 2023 12 Almanya Vize Başvurusu 2023
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Almanya Vize Başvurusu 2023 13 Almanya Vize Başvurusu 2023
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Almanya Vize Başvurusu 2023 10 Almanya Vize Başvurusu 2023
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Almanya Vize Başvurusu 2023 20 Almanya Vize Başvurusu 2023
93%

Vize Başarıyla Alındı

Almanya Vize Başvurusu 2023 21 Almanya Vize Başvurusu 2023
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Almanya Vize Başvurusu 2023 22 Almanya Vize Başvurusu 2023
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Almanya Vize Başvurusu 2023 23 Almanya Vize Başvurusu 2023
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Almanya Vize Başvurusu 2023 24 Almanya Vize Başvurusu 2023

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Almanya Vize Başvurusu 2023 1 Almanya Vize Başvurusu 2023

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Almanya Vize Başvurusu 2023 26 Almanya Vize Başvurusu 2023

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Almanya Vize Başvurusu 2023 27 Almanya Vize Başvurusu 2023