AVANTAJLARI şartlar DANIŞMAN SEÇİMİ BİZİM YAPABİLECEKLERİMİZ
AVANTAJLARI şartlar DANIŞMAN SEÇİMİ BİZİM YAPABİLECEKLERİMİZ

ANKARA ANLAŞMASI ALMANYA 2023 AVANTAJLARI

 

Ankara Anlaşması Almanya, ülkemiz vatandaşlarına sunulan ayrıcalıklarla eşi benzeri olmayan ve hayatta bir kez karşılaşılabilecek bir fırsattır. Ankara Anlaşması Almanya’da ikamet ve vatandaşlığı kolayca elde etmenizi sağlar ve normal şartlar altında 100.000 $ veya 200.000 $ yatırımlarla alabileceğiniz 3 Yıllık oturum izninizi 10.000 Euro gibi düşük bir bütçe ile elde edebilmenizi sağlar. Böylece Kendimiz ve ailemiz için Avrupa standartlarında müthiş bir hayata ve başlangıca yelken açabiliriz. 

Almanya ile Ankara Anlaşmasının olanaklarını kısaca sıralayacak olursak,

 • Ankara Anlaşması Almanya vizesi olan 21 yaşından küçük çocukları, eşini ve anne-baba gibi birinci derece akrabalarını getirebilme
 • Yanımızda götürdüğümüz herkes bir Alman vatandaşı gibi eğitim hayatına devam etme imkanı
 • Bizimle birlikte götürdüğümüz herkese SINIRSIZ ÇALIŞMA İZNİ
 • Dil gerektirmeyen kabul imkanı 5 yıl ikamet ettikten sonra Alman vatandaşlığına başvurma imkanı
 • Avrupa birliği ülkelerinde ticaret serbestisi hakkı
 • 3. Yıldan sonra çalışma izni 
 • Avrupa Birliği’nin tüm ülkelerinde sınırsız serbest dolaşım hakkı
 • Son ve en değerli olanlardan biri ise: 5. Yıldan sonra naturalisation ile birlikte AB VATANDAŞLIĞI’dır.

Kısacası Ankara Anlaşması Almanya Vizesi bize Alman vatandaşlarının tüm haklarını sağlayıp ve ülkemize Avrupa vatandaşlığının kapılarını en ucuz ve en kolay şekilde açmaktadır.

Bu sadece Türk vatandaşlarına ayrıcalıklı olarak verilen fırsat, ülkemizden binlerce kişinin kolaylıkla Avrupa vatandaşlığı almasına ve yepyeni bir hayat sürmesine olanak sağlamıştır ve halen de sağlamaktadır. 

Ancak Almanya Ankara Anlaşması vize başvurumuzu gerçekleştirirken dikkat göstermemiz gereken çok fazla unsur bulunmaktadır ve bu sebeple vize başvurumuzu çok dikkatli bir şekilde hazırlamalıyız,  Ankara Anlaşması’nın  zorlayıcı unsurları vardır fakat bizim de red edilmememiz için çok temkinli olmalı ve vize memurlarına red vermelerine imkan verecek hiçbir açık ve boşluk sunmamalıyız..

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK RANDEVÜSÜ

ANKARA ANLAŞMASI ALMANYA 2023 ŞARTLARI

 

Tabi ki her vize de bulunduğu üzere Ankara Anlaşması Almanya Şartları da bulunmaktadır, bunlar; 

 • Ankara antlaşması ile Almanya’ya gidenler T.C. pasaportuna sahip olmalıdır, 
 • Ankara antlaşması ile Almanya’ya gidenler Legal olarak 18 yaşını doldurmuş olmalıdır, 
 • 1 Yıllık SGK veya Bağkur sigorta kayıtlarınız olması ( Bu kayıtlar başvurunuzda sizlerin işinizde başarılı olacağını ve böylece Hollanda devletine yük olmayacağınızı kanıtlamak içindir)
 • Almanya’da kurmak için başvurduğunuz iş için en az 10.000 Euro sermayeyi banka hesap dökümlerinizde göstermek (Bazı danışanlar bu miktarı yakın çevresinden toplayıp, hesap dökümünü aldıktan sonra geri dağıtmaktadır)
 • Ankara antlaşması ile Almanya’ya gidenler Almanya’da önceden illegal bir şekilde bulunmamalıdır, başvurularınızda yalan beyan vermemeli ve sabıka kayıtlarınızın temiz olması gerekmektedir, 
 • Ankara Anlaşması Almanya 2022 şartlarında on ve en önemlisi ise büyük bir dikkat ile yazılmış, mümkün ise 50 sayfanın üzerinde her şey kanıtlara dayandırılmış mükemmel diyebileceğimiz bir iş planınızın olması

İş planının bu kadar önemli olmasının sebebi tüm başvurunuzun en belirleyici unsuru olmasıdır, Almanya  Ankara Anlaşması zorlayıcı unsurlara sahiptir, ancak iş planımızda her soruya cevap verip, her kanıtı sunup mükemmel bir plan yaparsak vize memurlarına ret vermeleri için her kapıyı kapayabilir ve böylece başarıyla vizemizi alıp yepyeni bir hayata yelken açabiliriz. 

Eğer Ankara Anlaşması Almanya   şartları konusunda yeterli isek bu noktada başvuruya ve hayatımızı değiştirmeye neredeyse hazırız demektir.

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK RANDEVÜSÜ

ANKARA ANLAŞMASI ALMANYA 2023 DANIŞMAN SEÇİMİ

 

ALMANYA ANKARA ANLAŞMASI İÇİN KİŞİ KENDİSİMİ BAŞVURMALI YOKSA BİR DANIŞMAN İLEMİ ÇALIŞMALI ?

 

Almanya Ankara Anlaşması bildiğimiz gibi hayatımızı değiştirebilecek, beklentilerimizin çok yüksek olduğu, çok önemli bir süreçtir.

Başvuranlar tabi ki başvurularını kendilerini yapabilirler, ancak özellikle iş planında maalesef Avrupa Göçmenlik Hukukunu genel olarak insanların bilmediği için ret vermemize sebep olacak birçok unsur vardır. Bu nedenle bir danışman veya ajans ile çalışmanızı Euro Anatolia Danışmanlık olarak şiddetle öneriyoruz.  Unutmayalım ki şuana kadar Ankara antlaşması ile Almanya’ya gidenler bizim gözlemlediğimiz üzere hep profesyonel destek ve danışmanlık almışlardır. 

 

DEĞERLENDİRME KRİTERİ 1 : ANKARA ANLAŞMASI ALMANYA DANIŞMANLIK TECRÜBESİ

 

Ankara Anlaşması ile Almanya’ya gidebilmemiz için tecrübeli bir danışmana veya firmaya ihtiyacımız olacaktır, çünkü sıradan vizelere kıyasla Almanya Ankara Anlaşması vizesi çok daha gizli unsurlar bilinmesi gereken püf noktalar içerir, danışmanın konu ile herhangi bir tecrübesi olmaması durumunda özellikle iş planında bazı yerleri eksik bırakması ile veya basitçe başvuranı herhangi bir yanlış yönlendirmesi ile red almasına sebep olabilir. 

Günümüzde üzülerek söylemek isteriz ki birçok birey danışmanlık adı altında hizmet vermekte ve tecrübesizliği nedeni ile insanları yanlış yönlendirip mağdur olmalarına sebep olmakta, büyük beklentileri ve umutları söndürmektedir. 

Bu durumda Ankara Anlaşması ile Almanya’ya gidebilmemiz için yapmamız gereken danışmak istediğimiz danışman veya kuruma tecrübelerini sormak ve tecrübelerinden emin olmamız gerekmektedir. 

DEĞERLENDİRME KRİTERİ 2 : AVRUPA GÖÇMENLİK HUKUKU BİLGİSİ 

Ankara Anlaşması ile Almanya’ya gidebilmemiz için danışman firma arayışımızda en önemli unsurlardan biri tartışmasız Avrupa Göçmenlik Hukuk bilgisidir. 

Bu bilgiye sahip olan Danışmanlar ve kurumlar sorunlu noktalarda hızlı çözümler üretebilir ve potansiyel bir ret durumunu tersine çevirebilir, ancak tabi ki de Avrupa göçmenlik hukuk bilgisine tam olarak hakim olamayan bir danışman veya kurum bizi yanlış yönlendirebilir ve ret almamıza sebep olabilir. Almanya Ankara ANLAŞMASI danışmanlık alımında bu hususa her zaman dikkat etmeliyiz.

Bu konuda yapabileceğimiz ise çalışmak istediğimiz danışmanlara bu konu hakkında sorular sormak ve genel sorularımıza nasıl yanıt verdiklerini gözlemlemektir.

DEĞERLENDİRME KRİTERİ 3 : ÜSTÜN İLETİŞİM BECERİLERİ

Ankara Anlaşması Almanya 2022 vizemizi alırken en önemli unsurlardan biri de çalışacağımız danışman veya kurumun üstün iletişim becerilerinin ve bizlere olan ilgi alakasının yüksek olmasıdır.

Günümüzde aslında bazı danışmanların Ankara Anlaşması Almanya üzerine yeterli bilgisi olup aynı zamanda Avrupa Göçmenlik hukukuna da hakim olmasına rağmen başvuranlar ile iletişimlerinin zayıf olması hayati öneme sahip bilgileri aktaramamalarına veya önemli bilgileri ve belgeleri danışanlardan iletişim bozuklukları nedeniyle temin etmemeleri sebebi ile red ile sonuçlanmaktadır. 

Bu konuda yapabileceğimiz şey ise birkaç gün Ankara Anlaşması Almanya danışmanlarımız ile iletişim kurmak, böylece bizlere duydukları ilgi alaka, özen ve genel olarak iletişim yeteneklerinin yeterliliğine pozitif veya negatif bir kanaat getirmeliyiz.

Tüm bu unsurlar yerinde ve olumlu gözüktüğü taktirde Ankara Anlaşması Almanya başvurunuza onay alabilir ve Avrupa standartlarında yepyeni bir hayata gönül rahatlığı ile başlayabilirsiniz. 

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK RANDEVÜSÜ

BİZİM SİZLER İÇİN YAPABİLECEKLERİMİZ

Şuana kadar Ankara Anlaşması Almanya 2022 Şartlarını, Avantajlarını, ve danışman seçiminin önemini ve inceliklerini işledik. 

Eğer Türkiye’deki çoğu başvuran gibi sizde bizleri seçerseniz sizler için yapabileceklerimizden’de bahsetmek isteriz.

Türkiye’de ilk ve tek sadece Ankara Anlaşması başvurularında danışmanlık ve iş planı yazımı hizmeti veren kurum olarak %93 Vize onay yüzdesini gururla sizlere bildiriyoruz.

Sadece ve sadece alanında uzman Ankara Anlaşması Danışmanlık elemanları, danışmanları , avukatlar ve hatta designer’ler ile çalışıyoruz. Sizlere 7/24 hizmet sunuyor, bütün çevirilerinizi ücretsiz yapıyor, 2. ve 3. başvurularınızı eğer red alırsanız ÜCRETSİZ bir şekilde yapıyor ve başvurunuz onaylanana kadar durmadan çalışıyoruz.

Sizlere sunduklarımızdan bazıları;

SONUÇ SAYACI

ANKET SONUÇLARI

Kurşun geçirmez stratejilerle ve gururla sunduğumuz müşterilerimize özen göstererek;

DOSTLARINIZINDA HABERDAR OLMASI İÇİN PAYLAŞINIZ…

Ankara Anlaşması Almanya Nedir?

ankara anlaşması nedir

Almanya Ankara Anlaşması, 1963 yılında Türkiye ve Avrupa Birliği arasında imzalanan Turkish Businessperson visa’dir. Türk vatandaşlarının iş ve yatırım yolu ile oturum, vatandaşlık ve çalışma izni almasını büyük kolaylıklar ve ayrıcalıklar ile mümkün kılar,

Ankara Anlaşması Almanya'da geçerli mi?

Schengen Vize ülkeleri

Ankara Anlaşması ile Almanya’ya gitmek her AB ülkesine olduğu gibi mümkündür. Bunun nedeni Ankara Anlaşması’nın Avrupa Birliği ile imzalanması ve hala geçerli olmasıdır.

Türk vatandaşı Almanya'da şirket kurabilir mi?

ankara anlaşması nedir

Türk Vatandaşları Almanya’da şirket kurmaları mümkündür, bunun en kolay ve ayrıcalıklı yolu Türkiye ve Avrupa Birliği arasında imzalanan Ankara Anlaşması yoludur.

Almanya yatırımcı vizesi nasıl alınır?

ankara anlaşması almanya

Almanya yatırımcı vizesi almanın en kolay yolu aslında Ankara Anlaşması vize başvurusu yapmaktır, nedeni ise Ankara Anlaşması Türkiye ve AB arasında yatırımcı ve iş adamlarına büyük kolaylıklar ve ayrıcalıklar sağlıyor olmasıdır.

Almanyada nasıl iş kurabilirim?

Almanya’da iş kurmak için en ayrıcalıklı düşük sermayeli ve kolay yol Ankara Anlaşması’dır. Bunun nedeni ise Ankara Anlaşması Türkiye ve AB arasında iş adamları ve yatırımcılara kolaylık ve ayrıcalıklar tanımak için imzalanmış olmasıdır.

Ankara Anlaşması ile hangi ülkelere gidebilirim?n

Ankara Anlaşması ile Hollanda, Almanya, Danimarka gibi bütün Avrupa Birliği ülkelerine gidebilirsiniz, ancak doğru ve profesyonel bir başvuruda bulunmak kaydı ile.