fbpx

Malesef Ankara Antlaşması İngiltere ve İrlanda Brexit ile geçen sene bitmiştir, ancak umutsuzluğa kapılmayın, Hollanda, Almanya, Danimarka ve diğer tüm Avrupa ülkelerinde Ankara Antlaşması devam etmektedir, alında Ankara Antlaşması İngiltere’de geçerli olmamasının nedeni de budur, İngiltere’nin Avrupa birliğinden çıkmasıdır.

Bu yazımızda, Ankara Antlaşması Avrupa’nın İngiltere ve İrlanda’dan fazla olan müthiş avantajlarını, Ankara Antlaşması İngiltere ve diğer Avrupa Ülkeleri arasında ki farkların neler olduğunu, Ankara Antlaşması İngiltere ve diğer AB ülkeleri iş planlarımızda ne farklılıklar olmalı? Cevaplarını ve fazlasını bulacaksınız.

ANKARA ANtLAŞMASI ingiltere  & irlanda ve

diğer ab ülkeleri genel farkları

 

2020 Yılının sonunda Brexit ile Ankara Antlaşması İngiltere’nin bitmesi, akıllara birçok soru getirdi, ve birçok Türk vatandaşı bunun Ankara Antlaşması’nın tamamen sonu olduğunu düşündü. Şunu net bir şekilde açıklamalıyız ki,

 

Ankara Antlaşması İngiltere bitmesi ile Ankara Antlaşması bitmemiştir, Ankara Antlaşması tüm Avrupa ülkelerinde hala geçerlidir…

 

Ancak, bunu bilen ancak İngiltere ve İrlanda’nın diğer Avrupa Birliği ülkelerine yapılan başvuru farklarını bilmeyen birçok Türk vatandaşı, Ankara Antlaşması İngiltere başvurusu’nun aynısını Hollanda, Almanya gibi diğer AB ülkelerine yapıp red almışlardır, bu noktada Ankara Antlaşması İngiltere, İrlanda ve diğer AB ülkelerinin başvuru farklarını doğru bilmek başvurumuz için hayati önem taşımaktadır.

Ankara Antlaşması İngiltere ve İrlanda’nın diğer AB ülkelerinde yapacağımız başvuruda ilk farkı Ankara Antlaşması İngiltere ve İrlanda’da 1 yıllık iş planı ve genel başvuru yapmamız ancak Hollanda, Almanya gibi AB ülkelerinde 3 yıllık bir iş planı ile başvurmamız gerektiğidir.

Ayriyetten bilmemiz gerekir ki, Ankara Antlaşması İngiltere ve İrlanda başvurularımızda başvurumuza bakan, iş planımızı inceleyen vize memuru tek bir kişidir, İngiltere ve İrlanda’dan farklı olarak Hollanda ve Almanya gibi ülkelerde vize başvurumuz özel bir birime gönderilir, bu birimde vize başvurumuzu finansal uzmanlar avukatlar yapmak istediğimiz iş başvurulan ülkeye katkı sağlayacakmı? Kesin bir şekilde başarılı olacakmı? yoksa ülkeye yük mü olacak ? Sorularıyla dikkatli bir şekilde inceler, ve hatta başvurumuzu ülkenin bakanlıklarına gönderilir ve bakanlıklardan başvurumuza onay vermeleri beklenir. Bu durumda Ankara Antlaşması İngiltere ve İrlanda’dan farklı olarak başvurumuz çok daha özenli, gerçek kanıtlar ve datalara dayandırılmış adeta mükemmel olmalıdır.

 

Avrupa’nın ankara antlaşması ingiltere’den

çok daha avantajlı

 

Ankara Antlaşması İngiltere vizesi bittiği için üzülmeyin, aksine kendinizi şanslı sayabilirsiniz!

Çünkü Avrupa Ankara Antlaşması başvurunuzda Ankara Antlaşması İngiltere’den kat ve kat fazla avantajlar var. Bunlardan bazıları;

Avrupa’da Sınırsız Dolaşım ve Ticaret Özgürlüğü

 

Ankara Antlaşması İngiltere’de olmayan bu imkan bizleri sosyal, kültürel ve finansal açıdan geliştirebilecek, ailemizin ve çocuklarımızın onlarca farklı kültürle etkileşime geçebilmesini sağlayacak ve finansal olarak Ankara Antlaşması İngiltere’den kat ve kat büyük imkanlar sağlayacak bir fırsattır. Öte yandan Ankara Antlaşması İngiltere vizesi ile sadece İngiltere’de yaşamak zorunda kalıp Avrupa Birliği vatandaşı olmak gibi bir ayrıcalığımız olmazdı. 

Eşimizi, 21 Yaş Altı Çocuklarımızı ve Yakın Ailemizi Beraberimizde Getirebilmek

 

Evet, başvuran kişiler eşlerini ve 21 yaş altı çocuklarını Avrupa’ya götürebilir, bunun dışında Anne, baba, büyükbaba büyükanne gibi 1. dereceden yakınlarını da Avrupa’ya alabilecekler.

Başvuran Dışında onunla birlikte giden herkes gittiği ülkede serbest işçi olarak çalışabilecekler.

Bu Ankara Antlaşması İngiltere’de olmayan fırsat belkide Ankara Antlaşması Avrupa’nın en büyük fırsatıdır, çünkü biz işimizde yeterli geliri kazanamasak bile sadece ailemizin çalışması bile bizlere büyük gelir kazandırır ve ailecek yoksul duruma düşmememizi kesin kılacaktır.

Dil şartı yok! ve 3 yıl kendi işinizi işlettikten, yani ilk vizenizi aldıktan sonra serbest çalışma izni verilmesi!

 

Ankara Antlaşması İngiltere’de bulunmayan bu fırsatlar ile kaçırdığınızı düşünüp üzülmenin yerine artık kendinizi şansı saymaya başlayabilirsiniz, çünkü gerçek fırsat için doğru zamanda ve doğru yerdesiniz.

ankara antlaşması ilgiltereden farkı –

giden tren değil gelen tren

 

Ankara Antlaşması İngiltere & İrlanda’da son zamanlarda yaşanan aşırı başvuru yoğunluğunu mutlaka hatırlarsınız, eğer bu durumdan haberdar değilseniz biz size bildirelim, Ankara Antlaşması İngiltere & İrlanda’da 2020 yılında 60.000’in üzerinde başvuru olmuştu.

Doğru okudunuz, sadece 1 yılda 60.000 vize başvurusu, bunun nedeni ise Ankara Antlaşması İngiltere’nin Youtube ve diğer sosyal platformlarda ağır bir şekilde popüler bir trend haline getirilmesi ve bu trendi de haber kanallarının yayması idi.

Hal bu şekilde olunda binlerce Ankara Antlaşması İngiltere başvuranı oldu, bu başvurularını İngiltere Home Office karşılayamayıp, Abu Dhabi gibi konsolosluklarına bakıp büyük izlihamı bu şekilde karşılamak istediler. Üstüne üstük Ankara Antlaşması İngiltere Vizesi başvuranları 4.000 Euro gibi çok düşük sermayeler ile, ve malesef ki sahte evraklar ile başvurdular, bunun gibi izlihamdan kaynaklanan büyük negatiflikler ise İngiltere’nin haksız bir şekilde binlerce insana red verip mağdur kalmalarına neden olmuştu.

Ancak, Ankara Antlaşması Avrupa vizelerinde henüz Ankara Antlaşması İngiltere & İrlanda vizesinde olduğu gibi bir yoğunluk ve negatif olaylar yok iken, bütün AB ülkelerinin Vize memurları hala başvurulara olumlu ve ılımlı bir yaklaşımda iken ve henüz Ankara Antlaşması İngiltere & İrlanda gibi trend haline gelmemişken başvurmamız bizim en büyük şansımız olacaktır.

Euro Anatolia olarak bizim müşterilerimize tavsiye ettiğimiz, hala Ankara Antlaşması İngiltere & İrlanda vizesi trendi gibi olmamış iken elimizi çabuk tutup en doğru zamanda, yani hemen başvurularını yapmalarıdır. Zira gözlemlerimize göre hızlı Ankara Antlaşması Avrupa hızlı bir şekilde trend yapılmakta ve 1 yıl içerisinde Ankara Antlaşması İngiltere & İrlanda vizesi kadar belkide çok daha fazla popüler hale getirilecektir.

Ankara Antlaşması Hollanda, Ankara Antlaşması Almanya, ve Genel Danışmanlık için tüm sorularınızın cevaplarını öğrenmek için tıklayınız.

Dilerseniz bizlerden ücretsiz bir danışmanlık randevüsü‘de alarak sorularınıza direkt olarak tecrübeli danışmanlarımızdan yanıt alabilirsiniz.

SON PAYLAŞILANLAR

16 yıldır sİzlerleyİz

Euro Anatolia olarak sizlere Ankara Antlaşması Vizesi iş planı yazım servisleri’ni Türkiye’de ilk ve tek resmi kuruluş olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizlerin en büyük başarısı, reklamı ve gurur kaynağı sizlerin başarı ile Ankara Antlaşması Vizesi i ile hayallerinize kavuşabilmenizdir. Bu nedenle Ankara Antlaşması Vizesi i servislerimizi ve iş planı yazım servislerinizi olabilecek en büyük dikkat ve özen ile hazırlayıp, adeta konsolosluklara red olması için hiçbir kapı bırakmayarak başarıyı birlikte yakalıyoruz. 

takip edİn, HERŞEYDEN HABERDAR VE GÜNCEL KALIN

 

 

ÖNEMLİ DUYURULAR – bİLGİLER

 

ankara anlaşması danışmanlık

2 thoughts on “Ankara Antlaşması İngiltere & İrlanda’nın Ankara Anlaşması Avrupa’dan farkları

  1. Oğuzhan keskin says:

    Gerçekten Türkiyede işini hakkı ile yapan bu şekilde modern bir kuruluş görmek beni çok mrmnun etti, Turan beye verdiği ücretsiz danışmanlık için teşekkür ederim Euro Anatolia yı herkeze tavsiye ediyorum

    Saygılarımla

  2. Emre yalçın says:

    Ankara antlaşması ingilterenin bittiğini biliyordum ama sadece ingiltere sanıyordum, Avrupaya hala başvurabildiğimizi bilmek çok sevindirici ayrıca İngiltereden çok daha iyi görünüyor teşekkürler

Comments are closed.