AVANTAJLARI VİZE İÇİN şartlar DANIŞMAN SEÇİMİ BİZİM YAPABİLECEKLERİMİZ
AVANTAJLARI VİZE İÇİN şartlar DANIŞMAN SEÇİMİ BİZİM YAPABİLECEKLERİMİZ

HOLLANDA ANKARA ANLAŞMASI 2022 AVANTAJLARI

 

Ankara Anlaşması Hollanda ülkemiz vatandaşları için sunduğu ayrıcalıklar ile adeta bulunmaz ve eşsiz bir fırsattır. Ankara Anlaşması Hollanda ile normal şartlarda 100.000 veya 200.000 Euro gibi sermayelerle yapılabilecek Avrupa Birliği yatırım ve vatandaşlık kapılarını. 5-10 bin Euro gibi cüzi rakamlarla tamamlayabilir. Kendimiz ve ailemiz için Avrupa standartlarında müthiş bir hayata ve başlangıca yelken açabiliriz. 

Hollanda Ankara Anlaşması fırsatlarını kısaca sıralayacak olursak;

 • Ankara Anlaşması Hollanda vizemiz ile 21 yaşın altındaki çocuklarımızı, eşimizi ve bununla beraber anne, baba , büyükbaba ve büyükannemiz gibi 1. dereceden akrabalarımızı da beraberimizde götürme fırsatı
 • Beraberimizde götürdüğümüz herkese eğitim hayatına tıpkı Hollanda vatandaşları gibi devam edebilme fırsatı
 • Beraberimizde bizden hariç olarak beraberimizde götürdüğümüz herkese çalışma izni
 • Dil şartı olmadan kabul edilme fırsatı
 • 5 yıl oturumumuzdan sonra Hollanda vatandaşlığına başvurma fırsatı
 • Son ve en değerlilerinden biri ise bütün Avrupa birliği ülkelerinde sınırsız özgürce dolaşım hakkı. 

Kısacası Ankara Anlaşması Hollanda Vizesi bizlere bir Hollanda vatandaşının sahip olduğu tüm hakları sunar ve ülkemiz için olabilecek en ucuz ve en kolay şekilde Avrupa Vatandaşlığı kapılarını aralar.

Bu sadece Türk vatandaşlarına ayrıcalıklı olarak verilen fırsat, ülkemizden binlerce insanın Avrupa vatandaşlığını kolayca elde edip yepyeni bir hayata kavuşmalarını sağlamıştır ve hala sağlamaktadır. 

Ancak Hollanda Ankara Anlaşması 2022 vizesi başvurumuzu yaparken dikkat etmemiz gereken birçok ince unsur vardır ve bu nedenle başvurumuzu çok profesyonel bir şekilde yapmalıyız,  Ankara Anlaşması zorlayıcıdır ancak bizlerin de red almamamız için çok dikkatli davranmalı ve vize memurlarına red vermelerine fırsat verecek hiçbir açık kapı bırakmamalıyız.

ÜCRETSİZ KISA DANIŞMANLIK İSTİYORUM

ANKARA ANLAŞMASI 2022 HOLLANDA ŞARTLARI

Tabiki her vizede olduğu gibi Ankara Anlaşması Hollanda Şartları da vardır; 

 • Türkiye pasaportuna sahip olmak, 
 • Legal olarak 18 yaşını doldurmuş olmak , ancak mesleki yeterliliğimiz için gereken zamanıda eklersek en azından 22 yaşında olmak, 
 • Yüksek öğretim veya lise veya Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir mesleki yeterlilik sertifikasına sahip olmak, 
 • 2-3 Yıllık SGK veya Bağkur kayıtlarınız olması ( Bu kayıtlar başvurunuzda sizlerin işinizde başarılı olacağını ve böylece Hollanda devletine yük olmayacağınızı kanıtlamak içindir)
 • Şahsınız ve yanınızda getirdiğiniz bireyler için uzun bir süre gerekli olacak geçim masrafları parasına sahip olmak 
 • Hollanda’da kurmak için başvurduğunuz iş ile ilgili yeterli sermayenizin olması be bu sermayeyi banka hesap dekontları ile kanıtlayabilmek 
 • Hollanda’da önceden illegal bir şekilde bulunmamak, başvurularınızda yalan beyan vermemek ve sabıka kayıtlarınızın temiz olması, 

Ankara Anlaşması Hollanda 2022 şartlarında en önemlisi ise büyük bir dikkat ile yazılmış, mümkün ise 50 sayfanın üzerinde herşey kanıtlara dayandırılmış mükemmel bir iş planınızın olması

İş planı’nın bu kadar önemli olmasının sebebi tüm başvurunuzun en belirleyici unsuru olmasıdır, Hollanda Ankara Anlaşması zorlayıcı unsurlara sahiptir, ancak iş planımızda her soruya cevap verip, her kanıtı sunup mükemmel bir plan yaparsak vize memurlarına red vermeleri için her kapıyı kapayabilir ve böylece başarıyla vizemizi alıp yepyeni bir hayata yelken açabiliriz. 

Eğer Hollanda vizeleri gereksinimleri için başka bilgilerde öğrenmek isterseniz : buradan okuyabilirsiniz.

Eğer Ankara Anlaşması Hollanda şartları konusunda yeterli isek bu noktada başvuruya ve hayatımızı değiştirmeye neredeyse hazırız demektir.

ÜCRETSİZ KISA DANIŞMANLIK İSTİYORUM

ANKARA ANLAŞMASI HOLLANDA DANIŞMAN SEÇİMİ

 

ANKARA ANLAŞMASI HOLLANDA DANIŞMAN SEÇİMİ

 

HOLLANDA ANKARA ANLAŞMASI İÇİN KİŞİ KENDİSİMİ BAŞVURMALI YOKSA BİR DANIŞMAN İLE Mİ ÇALIŞMALI ?

 

Hollanda Ankara Anlaşması bildiğimiz gibi hayatımızı değiştirebilecek, beklentilerimizin çok yüksek olduğu, çok önemli bir süreçtir.

Başvuranlar tabiki başvurularını kendilerini yapabilirler, birçok kişi Hollanda Ankara anlasmasi is planı örneği ile başvurdupunu görüyoruz, ancak özellikle iş planında malesef Avrupa Göçmenlik Hukukunu genel olarak insanların bilmediği için red vermemize sebep olacak birçok unsur vardır. Bu nedenle bir danışman veya ajans ile çalışmanızı Euro Anatolia olarak şiddetle öneriyoruz.

 

SEÇİM KRİTERİ 1 : ANKARA ANLAŞMASI HOLLANDA 2022 DANIŞMANLIK TECRÜBESİ

 

Ankara Anlaşması ile Hollanda’ya gidebilmemiz için tecrübeli bir danışmana veya firmaya ihtiyacımız olacaktır, çünkü sıradan vizelere kıyasla Hollanda Ankara Anlaşması vizesi çok daha gizli unsurlar bilinmesi gereken püf noktalar içerir, danışmanın konu ile herhangi bir tecrübesi olmaması durumunda özellikle iş planında bazı yerleri eksik bırakması ile veya basitçe başvuranı herhangi bir yanlış yönlendirmesi ile red almasına sebep olabilir. 

Günümüzde üzülerek söylemek isteriz ki birçok birey danışmanlık adı aldında hizmet vermekte ve tecrübesizliği nedeni ile insanları yanlış yönlendirip mağdur olmalarına sebep olmakta, büyük beklentileri ve umutları söndürmektedir. 

Bu durumda Ankara Anlaşması ile Hollanda’ya gidebilmemiz için yapmamız gereken danışmak istediğimiz danışman veya kuruma tecrübelerini sormak ve tecrübelerinden emin olmamız gerekmektedir. 

 

SEÇİM KRİTERİ 2 : HOLLANDA ANKARA ANLAŞMASI 2022 İÇİN AVRUPA GÖÇMENLİK HUKUKU BİLGİSİ 

 

Ankara Anlaşması Hollanda başvurumuzun başarı ile sonuçlanması için danışman firma arayışımızda en önemli unsurlardan biri tartışmasız Avrupa Göçmenlik Hukuk bilgisidir. 

Bu bilgiye sahip olan Danışmanlar ve kurumlar sorunlu noktalarda hızlı çözümler üretebilir ve potansiyel bir red durumunu tersine çevirebilir, ancak tabiki de Avrupa göçmenlik hukuk bilgisine tam olarak hakim olamayan bir danışman veya kurum bizi yanlış yönlendirebilir ve red almamıza sebep olabilir. 

Bu konuda yapabileceğimiz ise çalışmak istediğimiz Ankara Anlaşması Hollanda danışmanlarına bu konu hakkında sorular sormak ve genel sorularımıza nasıl yanıt verdiklerini gözlemlemektir.

SEÇİM KRİTERİ 3 : ÜSTÜN İLETİŞİM BECERİLERİ

Hollanda Ankara Anlaşması vizemizi alırken en önemli unsurlardan biri de çalışacağımız danışman veya kurumun üstün iletişim becerilerinin ve bizlere olan ilgi alakasının yüksek olmasıdır.

Günümüzde aslında bazı danışmanların Hollanda Ankara Anlaşması üzerine yeterli bilgisi olup aynı zamanda Avrupa Göçmenlik hukukuna da hakim olmasına rağmen başvuranlar ile iletişimlerinin zayıf olması hayati öneme sahip bilgileri aktaramamalarına veya önemli bilgileri ve belgeleri danışanlardan iletişim bozuklukları nedeniyle temin etmemeleri sebebi ile red ile sonuçlanmaktadır. 

Bu konuda yapabileceğimiz şey ise birkaç gün Hollanda Ankara Anlaşması danışmanlarımız ile iletişim kurmak, böylece bizlere duydukları ilgi alaka, özen ve genel olarak iletişim yeteneklerinin yeterliliğine pozitif veya negatif bir kanaat getirmeliyiz.

Tüm bu unsurlar yerinde ve olumlu gözüktüğü taktirde Ankara Anlaşması ile Hollanda’ya gidebilir ve Avrupa standartlarında yepyeni bir hayata gönül rahatlığı ile başlayabilirsiniz.

Eğer Geleceğinizi Hollanda’da değilde Almanya’da kurmak istiyorsanız , Almanya Ankara Anlaşması, sayfamıza da göz atabilirsiniz.

DOSTLARINIZINDA HABERDAR OLMASI İÇİN PAYLAŞINIZ…

DOSTLARINIZINDA DEĞER ALABİLMESİ İÇİN PAYLAŞINIZ…

BİZİM SİZLER İÇİN YAPABİLECEKLERİMİZ

 

Şuana kadar Ankara Anlaşması Hollanda Şartlarını, Avantajlarını, ve danışman seçiminin önemini ve inceliklerini işledik. 

Eğer Türkiye’deki çoğu başvuran gibi sizde bizleri seçerseniz sizler için yapabileceklerimizden’de bahsetmek isteriz.

Türkiye’de ilk ve tek sadece Ankara Anlaşması başvurularında danışmanlık ve iş planı yazımı hizmeti veren kurum olarak %93 Vize onay yüzdesini gururla sizlere bildiriyoruz.

Sadece ve sadece alanında uzman danışmanlar, avukatlar ve hatta designer’ler ile çalışıyoruz. Sizlere 7/24 hizmet sunuyor, bütün çevirilerinizi ücretsiz yapıyor, 2. ve 3. başvurularınızı eğer red alırsanız ÜCRETSİZ bir şekilde yapıyor ve başvurunuz onaylanana kadar durmadan çalışıyoruz.

Sizlere sunduklarımızdan bazıları;

DOSTLARINIZINDA HABERDAR OLMASI İÇİN PAYLAŞINIZ…

SONUÇ SAYACI

ANKET SONUÇLARI

Kurşun geçirmez stratejilerle ve gururla sunduğumuz müşterilerimize özen göstererek;

DOSTLARINIZINDA HABERDAR OLMASI İÇİN PAYLAŞINIZ…

Ankara Anlaşması Hollanda'da geçerli mi?

Ankara Anlaşması Hollanda ve bütün Avrupa Birliği ülkelerinde hala geçerliliğini korumaktadır. An itibarı ile en Ankara Anlaşması Vizesini en kolay alabildiğimiz ülke Hollanda’dır.

Ankara Anlaşması nedir Hollanda?

Ankara Anlaşması Hollanda, 1963 yılında Türkiye ve Avrupa Birliği arasında imzalanan Turkish Businessperson visa’dir. Türk vatandaşlarının iş ve yatırım yolu ile oturum, vatandaşlık ve çalışma izni almasını büyük kolaylıklar ve ayrıcalıklar ile mümkün kılar,

Ankara Antlaşması hangi ülkelerde geçerli?n

Ankara Anlaşması ile Hollanda, Almanya, Danimarka gibi bütün Avrupa Birliği ülkelerinde geçerlidir.

Ankara Anlaşması 2022 devam ediyor mu?

Ankara Anlaşması 2022 yılında hala geçerliliğini korumaktadır, birçok kişi İngiltere’nin AB’den çıkması ile otomatik olarak Ankara Anlaşmasından da çıkmasını Ankara Anlaşması bitti olarak algılamıştır ancak Ankara Anlaşması Avrupa Birliği ile yapılmış olduğundan tüm AB ülkelerinde hala geçerliliğini korumaktadır.

Ankara Antlaşması hangi devletler ile ne zaman imzalanmıştır?n

Ankara Anlaşması 1963 yılında tüm Avrupa Birliği ülkeleri ile imzalanmış, ve günümüzde de geçerliliğini korumaktadır.

Ankara Anlaşması bitti mı?n

Ankara Anlaşması bitmemiştir, İngiltere AB’den çıkması ile sadece İngiltere için geçersiz hale gelmiştir. Günümüzde bütün AB ülkeleri için hala geçerliliğini korumaktadır.