fbpx

Büyük avantajlarla dolu, hayatımızı değiştirebilecek ve Avrupa’da yeni bir yaşama başlayabilmemizi sağlayacak bir vize olmasına karşın, tüm Startup vizelerinde olduğu gibi Ankara Anlaşması Şartları da vardır.

Günümüzde birçok bilgi kirliliği olsada Euro Anatolia olarak konuya tecrübelerimizle açıklık getirmek ve netleştirmek istiyoruz.

Unutmamalıyız ki Ankara Anlaşması Şartlarını sadece yerine getirmemiz başvurumuzun başarı ile sonuçlanacağının bir garantisi değildir, Başvurumuzda, özellikle iş planımızda açıklık getirmemiz gereken çok önemli unsurlar, ve tamamlamamız beklenen belgeler ve cevaplar vardır, ancak merak etmeyin, bunların hepsini yazımızda işleyeceğiz. 

ANKARA ANLAŞMASI şartları – mesleki yeterliliği kanıtlamak

 

Evet, Ankara Anlaşması Şartlarından ilk ve en önemli unsur mesleki yeterliliğimizin olması ve bunu objektif bir şekilde, yani resmi bir şekilde kanırlayabilmemizdir. Başvuranların en azından 1 yıllık iş tecrübesi olması veya üniversite diplomasına sahip olması beklenmektedir, ancak unutmayın, 1 yıllık bir tecrübe genel anlamda azdır, ne kadar tecrübeniz yüksek ise Ankara Anlaşması Vizesini alım şansımız o kadar artar.

Peki Ankara Anlaşması Şartlarından olan Mesleki yeterliğimizi nasıl resmi bir şekilde kanıtlayabiliriz ?

SGK dökümlerimiz, Banka dekontlarımız ve dökümlerimiz, Devlet onaylı mesleki yeterlilik belgelerimiz ve Diplomalarımız ile.

Eğer bu konuda 3 yıl üzerinde SGK kayıtlarınız ile ıspatlanmış bir tecrübeniz varsa, tebrikler bu aşamada Ankara Anlaşması Şartlarının ilk kısmında yeterlisiniz demektir.

ankara anlaşması şartları 3 – sermaye 

 

Ankara Anlaşması Şartlarından biri de yeterli sermayenizin bulunmasıdır, bildiğimiz üzere Ankara Anlaşması Vizesi iş kurmak üzerinedir ve her işte gerektiği gibi bunun için yeterli sermayemizin bulunması gerekir.

İngiltere Ankara Anlaşmasında düşük sermayeler ile başvurular kabul olunsada malesef Avrupa Birliği ülkeleri için aynı durum geçerli değildir, bunun nedeni ise öncelikle İngilterenin aksine AB ülkelerine olan Ankara Anlaşması başvurularımızda ilk vizemizi 3 yıllık alacak olmamızdır, bu noktada vize memurları Ankara Anlaşması Şartlarından biri olarak en az 9.000 – 10.000 Euro miktarında bir birikimimiz olmasını beklemektedir.

Ancak merak etmeyin bu parayı orda harcamamız zorunluluğu yoktur, birçok müşterimiz eşinden dostundan veya ailesinden ödünç aldığı paralar ile banka dekontlarını başvurularında gösterip bu Ankara Anlaşması şartını da başarıyla yerine getirip Ankara Anlaşması Vizesini başarıyla almaktadır.

ankara anlaşması şartları – profesyonel iş planı

 

Ankara Anlaşması Vizesi başvurumuzu yaparken dikkat etmemiz gereken en önemli unsur çok profesyonelce hazırlanmış 3 yıllık, SWOT Analizi, Finansal tablolar, rekabet analizi ve hatta Covid-19 stratejilerimizle beraber birçok bölüm içeren, kanıtlara ve gerçek datalara dayandırılmış bir iş planına sahip olmamızdır.

İngiltere’nin aksine AB ülkelerine Ankara Anlaşması Vizesi başvurumuzu yaptığımızda, başvurularımız özel bir birime gönderilir, burdan da ülkedeki sağlık bakanlığına kadar tüm bakanlıklara gönderilip onay verilmesi beklenilir, bu nedenle Ankara Anlaşması Şartlarından belkide en önemlisi olan iş planımızın hataya yer bırakmayacak şekilde adeta mükemmel hazırlanması, ve başvuru gönderilen ülkeden tecrübeli bir avukat ile son kontrollerinin yapılması gerekmektedir, aksi taktirde Ankara Anlaşması şartlarını tamamlayamadığımız için vizemize red gelmesi muhtemeldir. 

Ankara Anlaşması Şartlarından en önemli 3. unsur Mükemmelce hazırlanmış bir iş planıdır,

İş Planının Önemi nedir? , Kendimiz hazırlayabilirmiyiz?, İş Planı ücretleri Nedir? gibi çok önemli sorularınızın cevaplarını öğrenmek için tıklayınız.

ankara anlaşması şartları – ek gereksinimler

 

Ankara Anlaşması Şartlarında ayriyetten şunlar bulunmaktadır;

 • 18 Yaşından büyük olmak
 • Türkiye Cumhuriyetine pasaportuna sahip olmak
 • Aileniz ve kendiniz için uzun bir müddet yeterli olacak paranızın bankada bulunması
 • Başvurduğunuz ülkede daha önce illegal olarak bulunmamak
 • Önceki vize başvurularınızda yalan bilgi ve beyanda bulunmamak
 • Türkiye Cumhuriyetinde sabıkanızın bulunmaması.

Ankara Antlaşması Hollanda, Ankara Antlaşması Almanya, ve Genel Danışmanlık için tüm sorularınızın cevaplarını öğrenmek için tıklayınız.

Dilerseniz bizlerden ücretsiz bir danışmanlık randevüsü‘de alarak sorularınıza direkt olarak tecrübeli danışmanlarımızdan yanıt alabilirsiniz.

SON PAYLAŞILANLAR

16 yıldır sİzlerleyİz

Euro Anatolia olarak sizlere Ankara Anlaşması Şartlarını tamamlamanızı ve iş planı yazım servisleri’ni Türkiye’de ilk ve tek resmi kuruluş olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizlerin en büyük başarısı, reklamı ve gurur kaynağı sizlerin başarı ile Ankara Anlaşması şartlarını başarıyla tamamlayarak hayallerinize kavuşabilmenizdir. Bu nedenle Ankara Anlaşması şartları tamamlamak için servislerimizi ve iş planı yazım servislerinizi olabilecek en büyük dikkat ve özen ile hazırlayıp, adeta konsolosluklara red olması için hiçbir kapı bırakmayarak başarıyı birlikte yakalıyoruz. 

takip edİn, HERŞEYDEN HABERDAR VE GÜNCEL KALIN

 

 

ÖNEMLİ DUYURULAR – bİLGİLER

 

ankara anlaşması danışmanlık

7 thoughts on “Ankara Anlaşması Şartları Nelerdir?

 1. Semih altn says:

  Merhaba harika servisiniz için teşekkür ederim, karımla başvurmak istiyorum ancak daha önce biri bize ankara anlaşması şartlarından birinin en az 100bin euro gibi bir para olduğunu söyledi, bu yalandır değilmi, mazur görün çok bilgi kirliliği var

  • Denizşahin says:

   Merhaba hayır kesinlikle öyle birşey yok ankara anlaşması şartları çok net, 100. 000 euro ya zaten direkt yatırım yoluyla vatandaşlık alabiliyorsunuz))

 2. Hatice says:

  Sonunda biryerde tüm bilgiler üstelik ücretsizde danışmanlık, bu yopluma yardımlaeınız için çok çok teşekkür ederim

  • Denizşahin says:

   Hayır referans mektubu güzel bir avantaj başvuruya ama ankara anlaşması şartları içinde kesinlikle öyle birşey yok 2 tane arkadaş referanssız mektupsuz gitti

 3. Batuhan says:

  Merhaba ben 12 yıldır IT uzmanıyım sgk larım mevcut referans mektubum olmasada ankara anlaşması şartları bu kadardr değlmi?

Comments are closed.