fbpx

Avustralya Vize Başvurusu 2023

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır Avustralya Vize Başvurusu üzerine tecrübemiz ile  Avustralya’ya seyahatin önünü açmakla kalmıyor, sizleri Avustralya vize danışmanlıkta ayrıcalık sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz. 

Schegnen Vize Ücreti
Schegnen Vize Ücreti

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır Yunanistan Vize Başvurusu üzerine tecrübemiz ile  Yunanistan’a seyahatin önünü açmakla kalmıyor, sizleri Yunanistan vize danışmanlıkta ayrıcalık sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz. 

Avustralya Vize 1 Avustralya Vize

Avustralya Vizesi 2023

Avustralya

Avustralya Vizesi

Mevcut çok sayıda vize seçeneğinin bir sonucu olarak, Avustralya vizesi gereksinimleri bazen çok kafa karıştırıcıdır. Her vize türü için farklıdırlar ve bazıları belirli vizeler için zorunlu, diğerleri için isteğe bağlı olabilir. Gerekli belgelerin listesini bilmek, başvuru sürecini çok daha kolaylaştırır.

Avustralya Vizesi için Gerekli Belgeler

Avustralya vizesine başvurduğunuzda, aşağıdaki belgeleri ibraz etmeniz gerekecektir:

    Pasaport.
    Avustralya Vize Formu.
    Ücretli Vize Ücreti.
    Bir Kimlik Resmi.
    Ulusal Kimlik Kartı.
    Polis Belgesi.
    Aile Sertifikaları
    Finansal Araçların Kanıtı.
    Sağlık Sigortası.
    Yetkili Alıcı Formu.
    Geçici Kalış Kanıtı
    Detaylı Güzergah.
    Konaklama Rezervasyonları.
    İşveren izin mektubu.
    Davet Mektubu.

Pasaport

Avustralya vizesine başvururken geçerli bir pasaporta (son kullanma tarihinden en az 6 ay önce) sahip olmalısınız. Başvuru yaparken pasaport sayfalarınızın renkli ve taranmış kopyalarını gönderin. Önceki pasaportlarınızın kopyaları varsa, bunları da göndermeniz gerekir.
Avustralya Vize Başvuru Formu

Tüm vize başvuru sahiplerinin Avustralya vize başvuru formu sunmaları gerekmektedir. Formlar her vize türü için farklıdır, bu nedenle vizenize karşılık gelen formu seçin.

Vize için online başvuru yapıyorsanız, o zaman ımmiaccount’unuzdaki formların seçimini bulabilirsiniz. Şahsen başvuruyorsanız, doğru formu indirmeniz ve doldurmanız gerekir.
Kimlik Resmi ve Biyometri Koleksiyonu

Avustralya vize başvuru fotoğrafınızın belirli yönergelere uyması gerekir. Beyaz bir arka plana sahip olmalı ve tüm yüzünüz tamamen görünür olmalıdır. Bazı durumlarda biyometrik bilgilerinizi vize fotoğrafıyla birlikte göndermeniz de gerekebilir.

Başvurduğunuz vize alt sınıfına bağlı olarak gereken resim sayısının farklılık gösterebileceğini unutmayın.
Ulusal Kimlik Kartı

Ulusal bir kimlik kartınız varsa, belgelerinizin geri kalanıyla birlikte taranmış bir kopyasını sağlamanız gerekir. Bazen vize türüne veya ikamet ettiğiniz ülkeye bağlı olarak bu gerekli olmayabilir, bu nedenle lütfen size en yakın yetkili Avustralya makamlarına danıştığınızdan emin olun.

Birden fazla ulusal kartınız varsa (birden fazla vatandaşlık / ikamet), o anda ikamet ettiğiniz ülkenin ulusal kartını gönderin.
Polis Sertifikası

Vize başvurusunda bulunurken, iyi karakter kanıtı sağlamanız gerekir. Bu, suç faaliyetiniz konusunda tamamen dürüst olmanız gerektiği ve başvurunuz sırasında (önce veya sonra) bir polis sertifikası ibraz etmeniz gerektiği anlamına gelir. Bu sertifika, İçişleri Bakanlığı Avustralya Göçmenlik Bürosu tarafından belirlenen karakter gerekliliklerini yerine getirip getirmediğinizi ölçmek için kullanılacaktır.
Aile Sertifikaları

Ayrıca doğum belgeniz, evlilik cüzdanınız, boşanma belgeleriniz, evlat edinme belgeleriniz (varsa) vb. Gibi medeni belgelerin geçerli kopyalarını göndermeniz istenebilir. Bu, adınızı yasal olarak değiştirmiş olabileceğiniz durumlarda sertifikaları da içerir.
Finansal Araçların Kanıtı

Avustralya’ya gitmeyi planladığınızda, seyahatinizi kendi başınıza finanse edebileceğinize dair kanıt sağlamanız gerekir, şunları dahil edebilirsiniz:

    Banka dekontları.
    Ödeme makbuzları.
    Denetlenen hesaplar.
    Vergi kayıtları.
    Kredi kartı limiti.
    Aile üyelerinden destek kanıtı (öğrenci vizesi ve aile vizesi).

Birisi tarafından davet edildiyseniz ve seyahatinize sponsorluk yapıyorsa, sponsorunuzun yeterli mali imkanlara sahip olduğuna dair kanıt sağlamalısınız.
Ücretli Vize Ücreti

Ödeme onaylanana kadar vize başvurunuz incelenmeyecektir. Bir ImmiAccount aracılığıyla ödeme yapmanız gerekir, ancak ödemeyi çevrimiçi hizmet aracılığıyla gönderemiyorsanız, ülkenizdeki Avustralya büyükelçiliği ile iletişime geçmeniz ve ödemeyi ofisleri aracılığıyla gönderip gönderemeyeceğinizi görmeniz gerekir. İşte başvurduğunuz vizeye bağlı olarak ödemeniz gereken ücretler.
Sağlık Sigortası

Avustralya’ya seyahat ederken sağlık sigortası her zaman bir gereklilik olmayabilirken, Avustralya hükümeti ziyaretçileri seyahat etmeden önce özel sigorta satın almaya şiddetle teşvik eder.

Bazı vize türlerinin belirli sağlık sigortası yönergeleri vardır (aşağıya bakın). Ek olarak, ziyaretçilerin son sağlık muayenelerini veya testlerini sunmaları gerekebilir, ancak bu birkaç faktöre bağlı olacaktır ve Avustralyalı yetkililer sizi önceden bilgilendirecektir.
Yetkili Alıcı Formu

Vize başvurunuzda size yardımcı olacak birini atamanız durumunda, bu formu doldurmanız ve başvurunuzla birlikte göndermeniz gerekir.
Geçici Kalış Kanıtı

Vize türünüzde belirtilen geçici kalış koşulunu yerine getirebileceğinize dair kanıt sağlamanız gerekir. Bu, vizenizin süresi dolduğunda, ülkenizdeki iş veya aile taahhütleriniz gibi önceden katılımınız nedeniyle Avustralya’dan ayrılacağınızı kanıtlayabileceğiniz anlamına gelir. Geçerli bir iş sözleşmesi, işvereninizden gelen bir mektup veya gayrimenkul taahhütlerini de kullanabilirsiniz.

Bu gereklilik uzun süreli vizeler veya sürekli çalışma vizeleri için geçerli değildir.
Detaylı Güzergah

Vize başvurunuza ek olarak, tüm ziyaretlerinizin planlandığı bir seyahat gündemi olmalıdır. Ziyaretlerinizin tarihleri, ziyaret etmeyi planladığınız yerler, satın alınan biletlerin kanıtı, ne kadar kalmayı planladığınız ve benzeri bilgiler seyahat programının bir parçası olmalıdır.
Konaklama Rezervasyonları

Vize başvurusunda bulunduğunuzda ziyaretiniz için yaptığınız her türlü konaklama için kanıt sağlamanız gerekir. Buna otel rezervasyonları, kira sözleşmeleri, özel konaklama, Airbnb kurulumları veya Avustralya’da aileniz veya arkadaşlarınızla kalacağınızın kanıtı dahildir.
İşveren mektubu

Eğer çalışıyorsanız, işvereninizden seyahatleriniz için izin belirten bir mektup da eklemelisiniz.
Davet Mektubu

Bir aile üyeniz veya arkadaşınız tarafından onları Avustralya’da ziyaret etmeye davet edildiğiniz durumlarda, ev sahibiniz tarafından yazılmış bir davet mektubu göndermeniz gerekir. Bu, çalışmaya davet edildiyseniz (çalışma vizesi) bir davet mektubu içerir.

NEDEN EURO ANATOLIA?

Avustralya Vize 2 Avustralya Vize

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir vize danışmanı atıyoruz.

Avustralya Vize 3 Avustralya Vize

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Avustralya Vize 4 Avustralya Vize

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Avustralya Vize 5 Avustralya Vize

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Schengen ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Avustralya Vize 6 Avustralya Vize

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Schengen Vizesi ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Avustralya Vize 7 Avustralya Vize

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Avustralya Vize 6 Avustralya Vize

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Avustralya Vize 7 Avustralya Vize

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Çalışma Vize Başvuru Süreci

Avustralya Vize 10 Avustralya Vize
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Avustralya Vize 11 Avustralya Vize
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Avustralya Vize 12 Avustralya Vize
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Avustralya Vize 13 Avustralya Vize
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Avustralya Vize 10 Avustralya Vize
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Avustralya Vize 10 Avustralya Vize
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Avustralya Vize 11 Avustralya Vize
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Avustralya Vize 12 Avustralya Vize
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Avustralya Vize 13 Avustralya Vize
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Avustralya Vize 10 Avustralya Vize
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Avustralya Vize 20 Avustralya Vize
93%

Vize Başarıyla Alındı

Avustralya Vize 21 Avustralya Vize
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Avustralya Vize 22 Avustralya Vize
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Avustralya Vize 23 Avustralya Vize
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Avustralya Vize 24 Avustralya Vize

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Avustralya Vize 1 Avustralya Vize

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Avustralya Vize 26 Avustralya Vize

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Avustralya Vize 27 Avustralya Vize