fbpx

Polonya Çalışma Vizesi : Kolayca, Rahatça ve Güvenle Alın

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır danışanlarımıza Polonya  Çalışma Vizesi danışmanlık desteği vermekle kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz.  

Schegnen Vize Ücreti
Schegnen Vize Ücreti

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır danışanlarımıza Polonya  Çalışma Vizesi danışmanlık desteği vermekle kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz.  

schengen vizesi ülkeleri

POLONYA ÇALIŞMA VİZESİ

Polonya Çalışma Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Polonya Çalışma Vizesi

 

Gerçek adıyla Polonya Cumhuriyeti, bir Orta Avrupa ülkesidir. Komşuları: Almanya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Litvanya, Rusya, Belarus, Ukrayna ve Ukrayna’dır. Anadili Lehçe ve Belarusça olan Polonya’da İngilizce de oldukça kullanılan bir dildir. Polonya nüfusu 2021 yılında yaklaşık olarak 38 milyondur. Büyük bir ekonomiye sahip olan Polonya ihraç açısından ekonomiye yön vermektedir. 

İhraç edilen ürünlerin bazıları şu şekildedir; elektronik ürünler ve plastik ürünler, taşıtlar. Ayrıca Polonya’nın belli bir bölgesinde tarıma tamamen elverişli olan bir toprak bulunmaktadır. Bu zengin toprakta şeker pancarı, patates, arpa ve çavdar yetiştirilir. Polonya çalışma izni ile rahatlıkla çalışma ve barınma imkânı sağlayan Polonya, çalışma izniniz olmadığınız takdirde orada dil okulu öğrencisi olarak çalışma izni hakkı vermemektedir. Lisans, yüksek lisans gibi uzun süreli öğrenci olduğunuz takdirde yarı zamanlı olarak çalışma hakkınız bulunmaktadır.

Polonya çalışma izni sonrası sürekli oturum izni almanız halinde Polonya’da 10 yıl ikamet edebileceksiniz. 10 yıl sonrasında ise oturum izni başvurusunun yenilenmesi gerekmektedir. Peki Polonya çalışma izni için gerekli belgeler, ücret ve detaylı tüm bilgi için buradayız. Polonya çalışma vizesi ücreti bilgisini güncel olarak 2023 fiyatlarıyla öğrenmek için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Polonya Çalışma Vizesi Ücreti

 

Polonya çalışma vizesi ücreti her yıl değişiklik göstermektedir. 2022 yılında güncel olarak 91 USD olarak belirlenmiştir. 2023 Polonya çalışma vize ücreti için en güncel fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz. Vize reddi alınması halinde hiçbir şekilde ücret iadesi yapılmamaktadır.  2023 yılında ise konsolosluk harcı ve Polonya çalışma vize ücreti olarak detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bu gibi tüm sorularınız için telefon yoluyla randevu alarak bizi ziyaret edebilirsiniz veya internet kanallarıyla bize her zaman ulaşarak en güncel ücret bilgilerini alabilirsiniz.

Güncel fiyat listelerimiz için bize 7/24 WhatsApp yoluyla ulaşabilirsiniz. Bizi her zaman ziyaret edebilirsiniz ve aklınıza takılan her ülkeyle, eğitimiyle, vizesiyle ve çalışma izniyle ilgili aklınıza gelebilecek tüm soruların cevabına ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizden form doldurduğunuz takdirde uzman ekibimiz, danışmanlarımız tarafınıza ulaşarak bilgilendirme yapacaklardır. Euro Anatolia Danışmanlık Polonya çalışma vizesi ücreti gibi konularda güncel katalog ve detaylı tüm bilgi için A’dan Z’ye hizmetinizdedir.

 

Çalışma vizesi almak için en önemli kriter Polonya’ya gitmeden önce bir şirket tarafından iş bularak Polonya çalışma davetiyesi almaktır. Profesyonel ve sıkıntısız bir süreç geçirerek başvuru yapmak istiyorsanız Polonya vize danışmanlık işlemlerinin hızlı bir şekilde ilerlemesi için Euro Anatolia Danışmanlık tüm evrak düzenleme ve çalışma vizesi sürecinde profesyonel kadrosu ile danışmanlık hizmeti vermektedir.

Polonya çalışma izin başvuruları bireysel veya bir acente aracılığıyla Türkiye’de bulunan Polonya resmi temsilciliğine yapılmaktadır. Çalışma izni evraklarını ileterek başvuru süreci tamamlanmalıdır.

Polonya Çalışma İzni İçin Gerekli Evraklar

 

Polonya çalışma izni için gerekli belgeler en başında Schengen vizesidir. Bu vizeyi almak için ve aklınıza takılan her konuda yardım almak için Euro Anatolia Danışmanlık sitesinden form doldurabilirsiniz. Polonya çalışma vizesi ücreti gibi detaylı tüm ücret bilgilerine WhatsApp üzerinden her zaman ulaşabilirsiniz veya yüz yüze ofisimize beklemekteyiz. 

Polonya çalışma izni için gerekli belgeler nelerdir? Öncelikle çalışma izni evrakları Polonya’ya gidildiğinde yapılacak olan mesleğe göre değişiklik göstermektedir. Düzenli ve doğru belgelerle başvuru yaparak ret almamak oldukça önemlidir. 

Bu sebeple titizlikle belgeleri hazırlamak ve belgeler güncelliğini kaybetmekten Polonya çalışma vizesi başvuru evraklarını iletmek gerekir. Polonya çalışma vizesi kaç günde çıkar sorusunun cevabı oldukça rahatlatıcı. Diğer ülkelere göre hızlı sonuçlanan vize sonucu 15 en geç ise 20 gün gibi bir sürede sonuçlanmaktadır. Onun haricinde Polonya çalışma vizesi için gerekli evraklar şu şekildedir:

·        Vize talep dilekçesi

·        Nüfus Cüzdanı

·        Sabıka Kaydı

·        Diploma ve sertifikalar

·        Biyometrik Fotoğraf

·        Seyahat Sigortası

·        Güncel pasaport

·        İş sözleşmesi

·        Polonya masrafı

·        Konaklama ve ulaşım rezervasyon bilgileri

·        Erkek adaylar için askerlik belgeleri

·        Banka hesap özeti

·        Şirketin gönderdiği talep, davet mektubu

·        SGK hizmet döküm belgesi

·        Vize ücreti ödemesi

Polonya çalışma vizesi için gerekli evraklar tamamlanmış olarak Türkiye’de bulunan konsolosluğa iletilir. Bu evrakların eksiksiz ve güncel tarihli olması oldukça önemlidir. Sürecin hızlı ve daha güvenilir, daha olumlu olma ihtimali için işin uzmanlarıyla çalıştığınız takdirde bu işlemleri kolayca yapabilirsiniz. 

Polonya çalışma vizesi başvurusu için hesapta son 3 aylık en az 15.000 TL bulunması ve hesap hareketliliğini imza ve kaşeli şekilde banka aracılığıyla belgeleyerek sunmak gerekmektedir.

Hesapta bulunması gereken ücret ve iş koluna göre değişen evraklar olarak farklı belgeler de talep edilebilir. Polonya çalışma vizesi için gerekli evraklar hakkında en güncel bilgi için bize tüm online kanallar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Polonya’da saatlik kazanılacak ücretler nelerdir diye bakacak olursak oldukça geniş bir ücret yelpazesi bulunmaktadır.

Polonya d tipi vize çalışma izni almaya hak kazandım ve tüm işlemleri yaptım şimdi aylık ne kadar ücret kazanırım diye bir soru soruyorsak vereceğimiz net bir cevap bulunmamaktadır. Tam gün çalışma iznine sahip olduğumuz için asgari ücret üzeri kazanmamız mümkün olarak genel bir cevap verebiliriz. Polonya’da saatlik asgari ücret 2022 yılında 19,70 Polonya zlotisi olarak verilmekteydi. Her yıl asgari ücrete göre değişen saatlik ücret yapılan işte, meslek türüne göre değişiklik göstermektedir.

Polonya oldukça ucuz bir ülkedir. Yeme içme ve konaklama gibi temel ihtiyaçlar Türkiye dahil birçok ülkeye göre oldukça uygundur. Bu sebeple dil okullarına öğrenci olarak gitmek için oldukça fazla tercih edilen bir ülkedir. Çalışma izni alan kişiler için de aynı şekilde oldukça keyifli ve uygun bir ülkedir. Polonya para birimi Polonya zlotisidir. Bir zloti ortalama olarak 4 Türk lirasına eşit gelmektedir.

Yurtdışında çalışarak para kazanmak istiyorsanız Polonya d tipi vize çalışma izni için başvuru yapmanız çok uygun olacaktır. Merak edilen bir diğer konu ise Polonya çalışma vizesi ücreti. Geçtiğimiz yıllarda çok az bir artış gösteren vize ücreti 2022 yılında 91 dolar olarak belirtilmiştir. Güncel ücret bilgileri için ve her konuda bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Polonya çalışma izni için iş konusunda belli bir kriter bulunmamaktadır. Eğer vasıflı elemansanız, iyi bir şekilde İngilizce biliyorsanız ve çalıştığınız işte en az 5 yıl deneyiminiz varsa ve bu yaptığınız işle ilgili açık ilanlar mevcutsa davetiye almanız olası olacaktır. Polonya çalışma izni için gerekli belgeler tüm sürecin anahtar noktasıdır.

Polonya d tipi vize çalışma izni olarak geçmektedir. Polonya çalışma izni kaç günde çıkar? Olumsuz sonuçlanmayacağı yani bir aksilik olmayacağı takdirde 15 maksimum 20 güne sonuçlanmaktadır. Bu uzun vize başvurusu Polonya Büyükelçiliği ve Polonya Konsolosluğuna yapılmaktadır. Polonya konsolosluğunun incelediği belgeler olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza geri bildirimi yapılacak şekilde değerlendirilecektir. 

Polonya çalışma izni alan kişiler çalışma vizesini alarak Polonya’ya gidebilmektedir. Polonya’ya gittikten sonra oturum iznini, oturum kartını da alması gerekmektedir. Polonya çalışma davetiyesi, başvuru sürecinin her detayı gibi oldukça önemli bir detaydır. Polonya çalışma izni için gerekli belgeler gibi detaylı bilgilerin listesi için tarafımıza ulaşabilirsiniz.

D tipi çalışma vizesi: İşçi olarak ya da hizmet amacıyla Polonya dışında olan firmaların Polonya’daki firmalarda sözleşme yaparak Polonya içine gelecek yani Polonya’da çalışacak olan yabancılara izin vermek için kullanılan bir vize türüdür.

Polonya D tipi vize çalışma izni alarak uzun yıllar bir işte çalışabilirsiniz ve bu şekilde süresiz oturum iznine sahip olabilirsiniz. Bu şekilde ailenizi bir süre sonra yanınıza alabilirsiniz. Polonya vatandaşı olabilir ve memuriyetlere atabilirsiniz.

Polonya Çalışma İzni Ne Kadar Sürelik Verilir?

 

Polonya çalışma vizesi ücreti ödemesi ve genel tüm işlemler için güvenli başvuru yapmak kadar doğru başvuru yapmakta önemlidir. Bu süreci en iyi şekilde yönetmek için Euro Anatolia Danışmanlık firmamız her zaman size yardımcı olmak için buradadır. Polonya çalışma vizesi ücreti ve diğer tüm masraflar hesaplanarak tarafınıza ücretlendirmesi güncel olarak yapılmaktadır.

Polonya çalışma vizesi kaç günde çıkar diye bakacak olursak Konsolosluk yoğunluğuna göre en geç 15 günde sonuçlanır. Polonya D tipi vize çalışma izni uzun süreli olduğu için 2 yıl ve üzerini kapsamaktadır.

Polonya çalışma izni, oturum izniyle aynı sürede ve aynı uzunlukta verilmektedir. Polonya çalışma izni uzun süreli vize olarak geçmektedir. Çalışma izni az 2 yıllık olarak verilmektedir.

Avrupa birliği ülkelerinin çoğunda olduğu gibi bu güzel ülkede de Polonya çalışma izni dil okulu öğrencilerine verilmemektedir. Dil okulu ile gittiniz, sonrasında lisans veya yüksek lisans öğrencisi olarak öğrenci olursanız yarım gün olan 20 saat çalışma izni hakkınızı kullanabilirsiniz. Fakat direkt çalışmak için gidiyorsanız Polonya d tipi vize çalışma izni tam size göre olacaktır.

Polonya’da çalışma izniniz bulunuyorsa oturum hakkına sahip olursunuz. Ayrıca kalıcı oturum iznine sahipseniz hiçbir belge talep edilmeksizin ülkede çalışma hakkınız bulunmaktadır. Polonya çalışma davetiyesi almak için yapmanız gerekenleri anlatıyoruz.

Polonya vatandaşı olarak yaşamak istiyorsanız ülkede 5 yıl devamlı şekilde yaşamak ve üç dilden en az birini konuşabilmek gereklidir. Polonya vatandaşı olunması halinde vatandaşlık hakkının geçici olarak verildiğini ve kişiye göre uzatılıp uzatılmayacağını bilmek gerekir.

Polonya’ya Çalışmak İçin Nasıl Gidilir?

 

Polonya’daki bir firmada çalışmak, ülkede barınmak ve geçinmek için çalışma izni almanız gerekmektedir. Polonya çalışma davetiyesi almak ve doğru firmayı bulmak sürecin en kritik noktasıdır. Peki bu ülkeye gitmeden nasıl iş bulacağız? Polonya’da çalışacağınız şirketten davetiye alarak Polonya çalışma vizesi başvurusu yapılması gerekiyor.

Polonya vize danışmanlık veren firmamız ile tam olarak bunun için buradayız. Polonya çalışma izni için gerekli belgeler hazırlamaktan önceki aşama iyi bir firma bulmaktır. Polonya çalışma vizesi için gerekli evraklar nelerdir ve nasıl bulabilirim diye düşünüyorsanız bu süreçte profesyonel hizmet almak işlerinizi kolaylaştıracak, belirtilen belgeleri yönergelere uyarak toparlayıp, size sadece çalışma vizesi sürecini beklemek kalacaktır. Euro Anatolia Danışmanlık olarak tüm bu Polonya çalışma vizesi için gerekli evraklar sürecinde yardımcı olacaktır.

Polonya Çalışma Vizesi- Çalışma İzni Kaç Günde Çıkmaktadır?

 

Polonya çalışma vizesi başvurusu için danışmanlık hizmeti veren firmamıza randevu alarak yüz yüze görüşmeye gelebilirsiniz veya online kanallar üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz danışmanlıktan yararlanarak sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Genellikle kısa sürede sonuçlanan Polonya çalışma izni süresi 10-15 gün gibi kısa bir sürede sonuçlanmaktadır. Bir eksiklik olduğu takdirde sonuçlanma süresi uzayabilmektedir. Tam da bu sebepten Polonya’da çalışacağınız işletme Polonya çalışma davetiyesi göndererek işinizi hızlandırabilir ve daha kolaylaştırabilir.

Polonya’da bir iş bulmak, Polonya çalışma vizesi almanın birinci adımıdır. Euro Anatolia Danışmanlık iş bulma sürecinde en başından en sonuna kadar tüm bu süreçte evrak işlemleriniz titizlikle uzman eliyle hazırlanmakta ve yapılmaktadır. Polonya çalışma vizesi ücreti, Polonya çalışma vizesi için gerekli evraklar dahil paketler için günce bilgiler için tarafımıza ulaşabilirsiniz. Polonya çalışma vizesi kaç günde çıkar gibi sorularınıza bu yazımızda ulaşarak sonraki tüm süreçlerimizi birlikte ilerletebiliriz.

Avrupa birliğine bağlı olan Polonya Avrupa birliği üyesi bir ülke olduğu için çalışma izni öncesi gerekli olan en önemli şey vizedir.

Polonya’da birçok iş kolu bulunmaktadır. İş olanakları olarak birçok gelişmiş ülkeyle aşağı yukarı aynı fırsatları sunmaktadır. Oldukça geniş olan sektörlerdeki bazı işçi ihtiyacı olan sektörler şu şekildedir: İnşaat sektöründen inşaat işçisi, inşaat mühendisi, boyacı, kalıpçı, elektrikçi gibi birçok farklı mesleği burada da yapmanız mümkündür. Tekstil, tarım, ormancılık, endüstri gibi önemli alanlar bulunmaktadır. Ayrıca uçak, makine, çimento, kömür ve petrol ürünleri en büyük sektörlerdendir. Sanayi elemanı olarak çalışmak mümkündür. Teknisyen, tamirci, kaynakçı gibi.

Polonya’da talep gören vasıflı meslekler genellikle sayısal olarak IT, bilgisayar mühendisliği gibi bölümler mevcuttur. Polonya’da oldukça kazandıran meslekler arasındadır. Polonya’da teknoloji üniversiteleri olarak mevcuttur. Öğrenci olarak gitmeyi düşünüyorsanız ve bu bölümler ilginizi çekiyorsa ortalama 4000 zlotiden başlamaktadır. 

Ayrıca Polonya’da kendi işinizi kurmayı düşünüyorsanız muhasebe gibi bölümler fazlasıyla tercih edilebilir. Bir yerde muhasebe işi yapmayı düşünüyorsanız da 3700 zloti gibi bir ücretten çalışmanız mümkündür. Google gibi büyük firmaların hepsi Avrupa’da olan yerleri Polonya’da mevcut. Vergilerin az olması sebebiyle şirketler genellikle Polonya’da kurulmaktadır. IT alanlarıyla alakalı çok büyük şirketler bulunmaktadır. Polonya çalışma izni için gerekli belgeler ve detaylı tüm bilgi için tarafımıza ücretsiz danışabilirsiniz.

Ekonomi mezunu iseniz aynı şekilde ofis ortamında gönül rahatlığıyla iş bulabilmeniz mümkün olacaktır. Pazarlama gibi bölümler Polonya’daki üniversitelerde ve iş kolu oldukça tercih edilen ve geleceğin mesleklerindendir. Polonya vize danışmanlık işlemleri için tüm süreci uzman desteğiyle yönetebilirsiniz.

Hizmet sektörü asla bitmeyecek sektörlerden biridir. Her ülkede olduğu gibi restoran, hazır gıda zinciri gibi yerlerde her zaman işçi alımı olmaktadır. Lehçe ve İngilizce yoğunlukta kullanılmaktadır. Bu sebepten bir dil eğitimi almalı veya dil bilip vasıflı gidiyorsanız ona uygun bir iş seçmelisiniz.

Polonya çalışma vizesi aldığınızda ucuz bir ülkede olduğunuz için geçinebilirsiniz. Fakat gelir seviyesi diğer Avrupa Birliği ülkelerine göre oldukça düşüktür. Yani bu sebeple Polonya halkı daha vasıflı ve ücreti yüksek işlerde çalışmaktadır. Geri kalan iş kolları için oldukça fazla iş gücüne ihtiyaç bulunmaktadır. Polonya çalışma vizesi için gerekli evraklar nelerdir, Polonya çalışma vizesi kaç günde çıkar gibi güncel tüm bilgilerin olduğu yazımızı okuyarak sonrasında aklınıza takılan tüm sorular için ulaşabilirsiniz. Polonya vize danışmanlık için ücretsiz olarak danışabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek tüm konular için buradayız.

Her yıl milyonlarca turisti ağırlayan Polonya, turizm ve otelcilik sektöründe de önemli bir yere sahiptir. Son 3 yılda 4 kat artan turist sayısı deniz ve hava yoluyla turist akınına ev sahipliği yapmaktadır. 

Ayrıca berberlik gibi güzel bir mesleğiniz varsa güzellik salonu ve berber gibi işyerlerinde çalışabilirsiniz. Ayrıca dil eğitiminiz var ise veya orada almayı planlıyorsanız sonrasında kurumsal şirketlerde rahatlıkla çalışabilirsiniz. Muhasebe, halkla ilişkiler, satış pazarlama gibi departmanlarda kendinize en uygun meslekte çalışmaya Polonya’da devam edebilirsiniz.

Polonya çalışma vizesi için aşçı, kurye, mobilyacı gibi birçok eleman ihtiyacı olan bölümlerdeki şirketlere direkt olarak başvuru yapabilirsiniz. Uzman desteğiyle daha sağlıklı yapılacak olan başvuruların olumlu veya ret olarak sonuçlanması mesleklere ve kişinin profiline göre değişiklik göstermektedir.

Polonya’da Türklere karşı duyulan sempatiden dolayı çok zorluk çekmeyeceğiniz ve Türklerin azımsanmayacak kadar olduğunu görünce sevineceğiniz ülkede iş bulma konusunda da zorlanmayacaksınızdır. Polonya çalışma vizesi kaç günde çıkar, Polonya çalışma izni ayrıca ücreti ve Polonya çalışma vizesi için gerekli evraklar için yani başvuru sürecini profesyonel olarak ilerleterek eksiksiz yapılması gerekmektedir.

Polonya’da aldığınız çalışma vizesi ile gidebileceğiniz ülkeler şu şekildedir;

 • AVUSTURYA
 • BELÇİKA
 • ÇEK CUMHURİYETİ
 • DANİMARKA
 • ESTONYA
 • FİNLANDİYA
 • FRANSA
 • YUNANİSTAN
 • MACARİSTAN
 • İZLANDA
 • İTALYA
 • LETONYA
 • LİTVANYA
 • LÜKSEMBURG
 • MALTA
 • HOLLANDA
 • NORVEÇ
 • POLONYA
 • PORTEKİZ
 • SLOVENYA
 • SLOVAKYA
 • İSVEÇ
 • İSVİÇRE

Birçok Polonya vize çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; turist vizesi, ticari vize, dil kursu vizesi, kısa süreli eğitim vizesi, uzun süreli vizeler olarak adlandırılır.

Neden Polonya çalışma vizesi reddedilir?

Polonya çalışma izni için anlaşılan şirket, eksik olmayan belgeler ve kişi profili en önemli kriterler arasındadır. Fakat bundan daha önemli olanı ise temiz, doğru bir şekilde bu Polonya çalışma vizesini doğru bir şekilde tamamlamaktır. Schengen vizesi dünya genelinde kolaylıkla alınmamaktadır. Yanlış başvuru sonucu yüksek sayışa ret alan kişiler azımsanmayacak sayıdadır. 

Vize reddinin en büyük sebeplerinden birisi Polonya’da davet eden firmanın ticari gücü yoksa, muhasebede geliri gideri yoksa, çalışma gücü, güçlü bir duruşu yoksa vize reddi alma olasılığı oldukça yüksektir. Polonya vize danışmanlık desteği alarak daha hızlı ve rahat bir süreç atlatabilirsiniz. Polonya çalışma vizesi için gerekli evraklar düzenli ve güncel şekilde profesyonel şekilde destek alarak hazırlanmalıdır.

Evrakta sahtecilik veya eksik belge vermekte oldukça büyük bir ret alma sebebidir. Herhangi bir giriş yasağınız yoksa ve öncesinde yaptığınız yani tecrübeli olduğunuz iş kolları var ise profesyonel anlamda destek alarak rahatlıkla bir şirket bularak davetiye almak mümkün olacaktır. O sebeple çok doğru acentelerle çalışmak gerekmektedir.

Elinizdeki yetkinlik, tecrübe ve sertifikalara başvurarak çalışma vizesi reddi olasılığını arttırabilirsiniz. Yani daha önce hiç aşçılık yapmadıysanız, hesap dökümünüzde bununla ilgili bir tecrübe yoksa sizinle alakasız bir işte kabul alma ihtimaliniz daha düşüktür. Euro Anatolia Ücretsiz Danışmanlık firmalardan gelecek olan davetiyeler konusunda büyük ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet, güzel sonuçlar doğuracaktır.

Neden Polonya’da çalışmalıyım?

Vasıflı bir iş için gidiyorsanız iyi paralar kazanarak uygun fiyata yaşayabileceğiniz bir ülkedir. Polonya ayrıca Schengen Bölgesi üyesidir. 

Tek başıma Polonya’ya çalışma vizesi başvurusu yapabilir miyim?

Şirket bulup anlaştıktan sonra yapabilirsiniz. Fakat Schengen vizesi başvurusu olduğu için diğer ülkelerden daha zor olan bir vize türüdür. Bu sebeple eksiklik ve yanlışlık olmaması adına profesyonel danışmanlık hizmetinden yararlanmak için Euro Anatolia Danışmanlık olarak hizmetinizdeyiz.

Polonya çalışma vizesi başvurusu için gerekli evrakları toplamam çok zamanımı alır mı?

Polonya çalışma vizesi başvurusu için gerekli belgeler tarafımızdan size iletiliyor. Çok kısa bir süre içerisinde toparlayabileceğiniz belgelerin hepsinin düzenlemesi ve çevirisi tarafımızdan yapılmaktadır. Ayrıca çalışma vizesine başvurulduğu takdirde maksimum 15 gün sonra sonuçlanır.

Polonya’da çalışma izni ne kadar sürede geçerlidir?

Polonya’da çalışma izni vizeleri uzun süreli vizeler olarak geçmektedir. Minimum iki yıl geçerli olan bu vizeyi çalıştığınız şirket vasıtasıyla uzatabilirsiniz.

 

Euro Anatolia ile Polonya Çalışma İzni Alım Süreci

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 1 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 2 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 3 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
Adım-3

Hemen Vize Randevünüzü Alıyoruz​

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 4 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
Adım-4

Gerekli Bütün Belgelerinizi Toplayıp Düzenliyoruz, Başvuru Yapılıyor.

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 1 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
Adım-5

Schengen Vizenize Kavuşuyorsunuz!

Result Counter

Anket Sonuçları

Work & Study ile çeşitli ülkelere gönderdiğimiz danışanlarımızdan gelen sonuçlarİ;

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 6 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
96%

Vize Başarıyla Alındı

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 7 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
1.350+

Öğrenci Gönderildi

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 8 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
500,000$+

Öğrencilerimiz Kazandı​

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 9 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
90%+

Pozitif Yorum

16 Yıllık yurtdışı eğitim danışmanlığı ve yatırım vizeleri danışmanlığından kazandığımız tecrübelerle sunarız;

Result Counter

Anket Sonuçları

ispanya vize basvurusu

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

-Şuanda İşçi Vizesi Servisleri Vermemekteyiz, Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.​

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 10 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK

NEDEN EURO ANATOLIA?

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 11 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir vize danışmanı atıyoruz.

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 12 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 13 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 14 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Schengen ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 15 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Schengen Vizesi ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 16 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 15 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 16 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Çalışma Vize Başvuru Süreci

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 1 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 2 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 3 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 4 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 1 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 1 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 2 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 3 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 4 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 1 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 6 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
93%

Vize Başarıyla Alındı

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 7 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 8 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 9 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 33 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 34 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 35 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK 36 POLONYA ÇALIŞMA İZNİ - İÇERİK