İngiltere Vizesi İçin
Gerekli Evraklar 2023

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır başta Çek Cumhuriyeti Vize Başvurusu hakkında tecrübemiz ile İngiltere turist vizesi için gerekli evraklar konusunda yardım etmekle kalmıyor, sizlere İngiltere vizesi için belgeler 2023 ve İngiltere vize evrakları 2023 başvurusunda  danışmanlık sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz. 

Schegnen Vize Ücreti
Schegnen Vize Ücreti

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır başta Çek Cumhuriyeti Vize Başvurusu hakkında tecrübemiz ile İngiltere turist vizesi için gerekli evraklar konusunda yardım etmekle kalmıyor, sizlere İngiltere vizesi için belgeler 2023 ve İngiltere vize evrakları 2023 başvurusunda  danışmanlık sağlıyoruz. Ayrıca 21 Ülkede profesyonel yatırımcı vizeleri danışmanlığı veriyoruz. 

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 1 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023

İNGİLTERE VİZESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR 2023

İngiltere Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2023

 

İngiltere, Avrupa anakarasının kuzeybatı kıyısında yer alan ada ülkesi. Birleşik Krallık, İngiltere, Galler ve İskoçya’yı içeren Büyük Britanya adasının tamamını ve İrlanda adasının kuzey kısmını kapsar. Britanya adı bazen Birleşik Krallık’ı bir bütün olarak ifade etmek için kullanılır. Başkent, dünyanın önde gelen ticaret, finans ve kültür merkezleri arasında yer alan Londra’dır. Diğer büyük şehirler arasında ingiltere’de Birmingham, Liverpool ve Manchester, Kuzey İrlanda’da Belfast ve Londonderry, İskoçya’da Edinburgh ve Glasgow ve Galler’de Swansea ve Cardiff bulunmaktadır.

İngiltere Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2023
 İngiltere vize türleri genel olarak iş, iş, çalışma, ziyaretçi, aile, yerleşim ve transit vizeler olarak kategorize edilir. Tek girişli vize tek seferlik giriş izni verirken, çift girişli vize sahipleri belirlenen zamanlarda iki kez seyahat edebilirler. Öte yandan, çoklu giriş vizesi, zaman kısıtlamalarını aşmayan ardışık ziyaretlere izin verir. Bu içeriğimizde İngiltere vizesi için gerekli evraklar 2023 ilgili bilgileri sunacağız.
 
İngiltere Turist Vizesi
İngiltere’yi boş zamanlarında veya tatil günlerinde ziyaret etmek isteyen gezginler, gerekli belgelerin sunulması üzerine Standart Ziyaretçi Vizesine başvururlar. 
 
İngiltere Turist Vizesi Başvuruları 2023
İngiltere Turist Vizesi veya İngiltere ziyaret vizesi nedir?
Birleşik Krallık turist vizesi olarak da bilinen Birleşik Krallık ziyaretçi vizesi, insanların Birleşik Krallık’ı iş, eğlence, özel tıbbi tedavi almak veya bir organ bağışlamak için ziyaret etmelerini sağlar. Bu vize türü, İngiltere’ye turizm, iş veya aile üyelerini ziyaret etmek için gelmek isteyen kişiler için popülerdir. Bir ziyaretçi Birleşik Krallık’ta turist vizesi veya Birleşik Krallık ziyaret vizesi ile bulunduğunda, üstlenmelerine izin verilen faaliyet alanlarının net bir şekilde anlaşılmasını sağlamalıdır.
 

İngiltere Turist Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2023

Öncelikle turist başvuru formunu doldurmanız gerekir. Turist vizesi için İngiltere’ye seyahat edeceğiniz tarihten 3 ay öncesinde başvurmalısınız. Turist vizesi ile 6 ay kalabilirsiniz. Bu süre değişiklik gösterebilir. Eğer İngiltere’yi daha düzenli ziyaret ettiğinizi kanıtlarsanız 2,5 ve 10 yıllık vizede de bulunabilirsiniz. İngiltere vize evrakları 2023 başvuru formunu doldurduktan sonra çalıştığınız aracı firma tarafından sizin için konsolosluktan İngiltere turist vizesi için gerekli evraklar 2023 başvurusu randevusu alınır. Bunu dilerseniz kendiniz de yapabilirsiniz. Başvurunuzda hata olması vizenizin reddedilmesine neden olur. Dilerseniz Euro Anatolia’a ile uzman çalışanlarımızla birlikte en doğru şekilde ilerleyebilirsiniz. 
 
İngiltere Vizesi için Gerekli Belgeler 2023 Nelerdir?
İngiltere turist vizesi için gerekli evraklar 2023 başında başvuru formu gelir. Başvurduğunuz İngiltere vizesi türüne göre başvuru formu. Biyometrik pasaport fotoğrafı, bu fotoğraflar son altı ay içinde ve renkli olarak çekilmelidir. Pasaportunuz seyahatinizden sonra İngiltere’den ayrılmayı planladığınız tarihten sonraki üç ay daha geçerli olmalıdır. Pasaportunuzun vize için en az bir boş sayfası olmalıdır.
 Birleşik Krallık’tayken yaşam masraflarını karşılayacak finansa sahip olduğunuzun belgeleri. Belgeler son altı aydaki banka hesap özetleriniz veya aynı dönem için ödeme makbuzlarınız olabilir.
İngiltere vize evrakları 2023 için gerekli belgeler 2023 güncel bilgileri arasında otel rezervasyonlarınız; Birleşik Krallık’tayken nerede konaklayacağınızı gösteren bir belge sunmanız gerekecektir. Vize almadan önce sadece böyle bir belge almak için İngiltere’de bir otel veya pansiyona tam olarak ödeme yapmanız gerekmediğini unutmayın. İngiltere vizesi için gerekli belgeler 2023 İngiltere İçişleri Bakanlığı tarafından belirlenen kriterlere uygun olduğundan emin olun.
 
Seyahatinizin detaylı anlatım belgesi, Birleşik Krallık’ta nasıl ve ne yapmayı planladığınızla ilgili tüm bilgileri veren bir seyahat planı gönderin. Seyahat tarihlerini, ziyaret edeceğiniz yerleri, toplantı gündemini, rezerve edilen turu, festival gündemini vb. ekleyin. Biyometrik bilgiler, İngiltere’de 6 aydan fazla kalmanıza izin veren bir vize başvurusunda bulunuyorsanız, biyometrik bilgilerinizi göndermeniz gerekecektir. 

İngiltere turist vize başvuru ücretleri ödemeleri. Vize ücretini gerektiği gibi ödediğinizi onaylayan makbuzu ibraz etmelisiniz. İngilizce veya Galce olmayan herhangi bir belgenin onaylı çevirileri. İngiltere vizesi için gerekli belgeler 2023 vize harç ödemeleri gereklidir. 

 
İngiltere Turist Vizesi Harç Ödemeleri
İngiltere turist vize başvuru ücretleri vize başvuru kategorinize göre değişmektedir. İngiltere turistik vize başvuru 2023 ücretleri kur tutarına göre değişiklik gösterebilir; 6 ay kısa süreli 127$, 2 yıl kısa süreli 476$, 5 yıl kısa süreli 848$, 10 yıl kısa süreli 1060$’dır.
 
İngiltere Turist Vizesi İçin Başvuru Formu 2023
 
İngiltere turist vizesi başvuru formunun doğru bilgilerle doldurulması çok önemlidir. İngiltere turist başvuru formunu en doğru şekilde uzman danışmanlarımızla birlikte ilerlemek isterseniz, hemen randevu alın!
İngiltere turist vizesi başvuru forumunu talep edilen şekilde teslim etmeniz gerekir. Randevunuza gününde ve belgeleriniz tam bir şekilde gidebilirsiniz. 
 
İngiltere vizesi için gerekli evraklar 2023 hakkında daha fazla bilgi için Euro Anatolia ücretsiz danışmanlıktan hemen randevu alın!
 

İngiltere turist vizesi başvurunuzdan sonra konsolosluk talepleri doğrultusunda en doğru şekilde ve gününde teslim ediniz. Konsolosluk tarafından uygun görüldüğü durumda 15 iş günü içerisinde vizeniz çıkmış olur. Bazı durumlarda bu vize işlem süresi 20 veya 30 iş gününe kadar uzayabilir. 

NEDEN EURO ANATOLIA?

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 2 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir vize danışmanı atıyoruz.

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 3 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 4 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 5 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Schengen ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 6 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Schengen Vizesi ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 7 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 6 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 7 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023

8.000+

ÇALIŞMA VİZESİ ALINDI

28+

ÜLKEDE VİZE ALIMI

24+

ANLAŞMALI KURUM

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Çalışma Vize Başvuru Süreci

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 10 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 11 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 12 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 13 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 10 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 10 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 11 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 12 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 13 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 10 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 20 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023
93%

Vize Başarıyla Alındı

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 21 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 22 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 23 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 24 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 1 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 26 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023 27 ingiltere vizesi için gerekli evraklar, Turist Vizesi 2023