fbpx

Fransa Yaz Okulu

Fransa Yaz Okulu

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Fransa’da eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

fransa yaz okulu 3 fransa yaz okulu
fransa yaz okulu 4 fransa yaz okulu

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Fransa’da eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

fransa yaz okulu 5 fransa yaz okulu

FRANSA YAZ OKULU

Fransa Yaz Okulu Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Fransa Yaz Okulu-Fiyatları

Fransa’da yaz okulu eğitimi almak, her yaştan öğrenci için yaz tatilini değerlendirmek adına iyi bir tercih. Fransa’daki belirli okullarda alacağınız yaz okulu dersleriyle tüm bir yazı aktif ve verimli geçirebilirsiniz. Fransa sağladığı dil eğitimi, spor, el sanatları, dans, kültürel faaliyetler gibi konularda eğitim almak isteyen öğrencilerin ilk tercihlerinden biri.

Fransızca dil eğitimi alırken, aynı zamanda gezip keşfedebileceğin, aktivitelerle dolu bir yaz tatili için Fransa yaz okullarına başvurabilirsiniz.[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Fransa’da Yaz Okulu Almanın Avantajları Neler?

Fransa’da yaz okulu deyince akla Paris, Nice, Antibes, Cannes, Hyeres gibi  bölgeleri geliyor. Fransızca dil derslerinin yanı sıra, birçok sportif ve kültürel faaliyetler için sıklıkla tercih edilen yerlerden biri oluyor. Fransa’da yaz okulu almak isteyen öğrenciler, Fransızca eğitimi alırken bir taraftan da Fransız kültürünü tanıyıp bu kültür hakkındaki bilgileri yaşayarak öğrenecek.

Fransa yaz okulu programlarının en önemli olanaklarından birisi de dünyanın birçok bölgesinden gelen insanlarla arkadaşlıklar kurarak, onlarla birlikte Fransızca konuşurken dili pratik etmek, sosyal aktiviteler sayesinde ise kelime dağarcığını artırmak. Aynı zamanda Fransa’da bulunan, önemli kültür ve sanat merkezlerini, müzeleri, tarihi yerleri ve şatoları keşfetme imkanı bulacaksınız.

Fransızca, Avrupa Birliği, UNESCO, NATO, UNİCEF gibi uluslararası kuruluşun da resmi dillerinden biri. Dünya üzerinde beş farklı kıtada konuşulmakta ve Fransa’dan başka Kanada, Belçika gibi ülkelerin de resmi ana dillerinden biri olarak kullanılmakta.

Sanat, moda, müzik, kültür deyince akla ilk gelen ülkelerden biri olan Fransa, yaz okulu anlamında tüm beklentilerinize cevap veren harika bir seçenek olacak. Her yaştan öğrenciye hitap eden bu programlarla, bakış açısı kazanma, sosyalleşme, farklı kültürleri tanıma, iletişim becerisi gibi birçok olanak öne çıkıyor.

Yaz Okullarında Hangi Aktiviteler Mevcut?

Fransa yaz okulu programlarından sonra, Fransızca dil eğitimini yarıda bırakmayıp tamamlamak isteyen öğrenciler, ilerleyen yıllarda Fransızca dil okullarını da tercih edebilir. Bundan dolayı , henüz gençken yaz tatillerinde, Fransa’ya yaz okuluna gitmek öğrencinin ilerleyen yıllardaki eğitim hedeflerini de şekillendirebilir.

Fransa yaz okullarında, dili doğrudan konuşanlardan öğrenecek, sözcüklerin telaffuz edilme farklılıklarını doğrudan duyacaksınız. Kısa bir süre de olsa, farklı milletlerden insanlarla bir araya gelmek, onlarla ortak bir amaç doğrultusunda iletişim kurmak sizi sosyal açıdan geliştirebileceği gibi, yeni öğrendiğiniz bu dili de sıklıkla kullanabileceksiniz. Dersler haricinde kültürel, edebi, sosyal ve sportif aktivitelerle yeni bir kültürel kimlik kazanacaksınız.

Ders dışındaki zamanlar için en yaygın aktiviteler arasında karaoke, yüzme, bisiklete binme, yetenek yarışı, film gecesi gibi aktiviteler yer alıyor. Haftada bir tam gün ve bir de yarım gün olmak üzere gezi programları öğrencileri bekliyor.

Yaz Okulu Süreci İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Fransa’da yaz okulu program süreleri, vize, konaklama ve diğer konular yaz okuluna katılmak isteyenler tarafından merak ediliyor.

Fransa Yaz Okulu Program Süreleri

Fransa yaz okulu süreleri tercihe bağlı olarak ya tam bir yaz ayını kapsayacak şekilde iki ay kadar olurken, birkaç haftalık kısa dönem yaz okulu programları da bulunmakta.

Fransa Yaz Okulu Vizesi

Fransa’da yaz okulu almak isteyen öğrenciler, Schengen Bölgesi eğitim vizesi almak almalı. Bunun için gidiş tarihinden 3 ay öncesinde başvuru yapılması gerekiyor. Euro Anatolia olarak, profesyonel ekibimizle Fransa yaz okulu vizesi konusunda en iyi çözümleri sunuyoruz.

Fransa Yaz Okulu Konaklama Seçenekleri

Fransa’da bir yaz okuluna katılırken aynı zamanda orada kalacağınız yerle ilgili konaklama alternatiflerinizin olması gerekiyor. Yaz okullarında genellikle iki seçenek karşımıza çıkıyor. Kampüs ve aile yanı konaklama. Aile yanı konaklamada Fransızcayı gerçekten pratik ederek, Fransızları daha yakından tanırken, kampüs tipi konaklamada ise okul ortamını, kampüs hayatını tecrübe edeceksiniz.

Fransa Yaz Okulu Kayıt Dönemi

Fransa’da yaz okulu programına katılmaya karar verdikten sonra, okulların kayıt dönemlerini takip etmek gerekiyor. Program detaylarını okullar genellikle Aralık ayının başında belirliyorlar. Şubat ve Mart aylarında ise kayıt işlemlerini alıyorlar. Eğer bir yaz okuluna karar verdiyseniz, Aralık ayındaki ön başvuruları kaçırmamakta fayda var. Böylece hem vizeye erkenden başvurabilir hem uçak biletinizi erkenden alabilir hem de kalacak yerinizi erkenden ayırabilirsiniz.

Fransa Yaz Okulu Fiyatları

Fransa’da aylık konaklama ve temel ihtiyaçlar gibi masraflar, 1.500 ile 2.500 Euro arasında değişiyor. Toplu taşıma biletleri 1.5 Euro, günlük harcayacağınız miktar ise ortalama 10 -20 Euro olarak belirlenebilir.

Bölgelere göre paket ücretleri değişen Fransa yaz okullarında 2 haftalık bir program 2.000 2.500 Euro iken 6 haftalık bir program 6.000- 6.500 Euro arasında değişiyor.

Okul kayıt ücretleri aralığı 85-100 Euro olurken, sağlık sigortası ise haftalık 15 Euro olarak ücretlendiriliyor.

Euro Anatolia ücretsiz danışmanlığı için şimdi randevu alın!

 
[/expander_maker]

Fransa’da yaz okuluna ön başvurular Aralık ayında başlıyor. Kesin kayıt ise Şubat ve Mart Ayında gerçekleşiyor.

Fransa’da yaz okulunda genellikle kampüs/yurt tipi konaklama ve aile yanı konaklama seçenekleri karşımıza çıkıyor.

Fransa’da yaz okulu programı kültürel ve sanatsal bir ortamda sportif faaliyetlerle desteklenen bir okulda, Fransızcayı doğrudan konuşarak pratik etme fırsatı sunuyor.

fransa yaz okulu 5 fransa yaz okulu

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

fransa yaz okulu 7 fransa yaz okulu

Amerika’da Yüksek Lisans

fransa yaz okulu 8 fransa yaz okulu

İspanya’da Yüksek Lisans

fransa yaz okulu 9 fransa yaz okulu

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

fransa yaz okulu 10 fransa yaz okulu

Polonya Yüksek Lisans

fransa yaz okulu 11 fransa yaz okulu

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

fransa yaz okulu 12 fransa yaz okulu

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

fransa yaz okulu 13 fransa yaz okulu

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

fransa yaz okulu 14 fransa yaz okulu

İsveç Üniversiteleri

fransa yaz okulu 15 fransa yaz okulu

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

fransa yaz okulu 11 fransa yaz okulu

Hollanda Üniversiteleri

fransa yaz okulu 17 fransa yaz okulu

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

fransa yaz okulu 12 fransa yaz okulu

Kanada Üniversiteleri

fransa yaz okulu 7 fransa yaz okulu

Amerika Üniversiteleri

fransa yaz okulu 20 fransa yaz okulu

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

fransa yaz okulu 21 fransa yaz okulu

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

fransa yaz okulu 22 fransa yaz okulu

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

fransa yaz okulu 23 fransa yaz okulu

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

fransa yaz okulu 24 fransa yaz okulu

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

fransa yaz okulu 25 fransa yaz okulu

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

fransa yaz okulu 26 fransa yaz okulu

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

fransa yaz okulu 25 fransa yaz okulu

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

fransa yaz okulu 26 fransa yaz okulu

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

fransa yaz okulu 29 fransa yaz okulu
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

fransa yaz okulu 30 fransa yaz okulu
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

fransa yaz okulu 31 fransa yaz okulu
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

fransa yaz okulu 32 fransa yaz okulu
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

fransa yaz okulu 29 fransa yaz okulu
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

fransa yaz okulu 29 fransa yaz okulu
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

fransa yaz okulu 30 fransa yaz okulu
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

fransa yaz okulu 31 fransa yaz okulu
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

fransa yaz okulu 32 fransa yaz okulu
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

fransa yaz okulu 29 fransa yaz okulu
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

fransa yaz okulu 39 fransa yaz okulu
93%

Vize Başarıyla Alındı

fransa yaz okulu 40 fransa yaz okulu
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

fransa yaz okulu 41 fransa yaz okulu
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

fransa yaz okulu 42 fransa yaz okulu
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

fransa yaz okulu 43 fransa yaz okulu

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

fransa yaz okulu 5 fransa yaz okulu

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

fransa yaz okulu 45 fransa yaz okulu

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

fransa yaz okulu 46 fransa yaz okulu