fbpx

Berlin Dil Okulları

Berlin
Dil Okulları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Berlin’de dil eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Berlin Dil Okulları 3 Berlin Dil Okulları
Berlin Dil Okulları 4 Berlin Dil Okulları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Berlin’de  yurtdışında eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Berlin Dil Okulları 5 Berlin Dil Okulları

BERLİN DİL OKULLARI

Berlin Dil Okulları ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Berlin Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Almanca, 8 milyar nüfusa sahip olan dünyamızın, en çok konuşulan dillerinden biridir. Hint-Avrupa lisanlarının Cermen kolunun bir parçası olan Almanca Avrupa Birliği çatısı altında yer alan ülkeler arasında da en yaygın konuşulan lisan olarak bilinmektedir. Dünya genelinde 120 milyondan fazla insan Almanca konuşmaktadır. Almanya başta olmak üzere İsviçre, Avusturya, Lüksemburg ve Lihtenştayn’nin büyük bölümü Almanca konuşmaktadır.

Almanca dil eğitimi alıp ileri seviyede lisanı konuşabilmenin, iş hayatındaki olumlu yansımalarına sahip olunmasını sağlayacak bir çok eğitim birimi mevcuttur. Bu eğitim kurumları içerisinde en donanımlı eğitmenler ile beraber çalışabilmenizi sağlayacak okullar Almanya’nin Başkenti Berlin şehrinde yer almaktadır.

Berlin’in doğudan-batıya mesafesi 45 km’dir. Güneyden kuzeye ise 38 km’dir. Şehrin kapladığı alan  892 km² kadardır. Berlin eyaletinin tek komşusu Brandenburg eyaletidir.

Berlin’in coğrafi konumu buzul dönemi etkisiyle oluşmuştur. 20 bin sene evvel Berlin’in etrafı devasa buzul parçaları ile çevriliydi, bu parçaların 18 bin yıl önce erimesiyle Berlin’in coğrafyası meydana çıkmıştır. Berlin’de iki önemli nehir bulunmaktadır. Bunlar Spree ve Havel’dir

Şehirde yıllık ortalama sıcaklık 8,9 derecedir. Ortalama senelik Yağış düşme miktarı 581 mm’dir. En sıcak dönemler ise Temmuz ve Ağustos dönemleridir ortalama 18,5 ve 17,7 derece ile. En soğuk dönemler  ise Ocak ve Şubat dönemleridir ortalama -0,6 ve -0,3 derece ile. En çok yağış Temmuz ayında olur 70 mm ile ve an az yağış ise Mart ayında 31 mm ile.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]  

 

Berlin Almanya’nın en büyük şehridir. 2 milyon 655 bin kişilik nüfüsü ile şehir bir bilim ve kültür merkezi konumuna gelmiştir. Yabancı dil öğrenmek için ideal bir merkez haline gelmiş olan şehirde bir çok avantaj dahilinde eğitim görülmesi mümkündür.

 

Berlin Dil okulları ile alakalı araştırma yapmaya başladığınızda bir çok etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu etkenlerden bazıları şu şekilde sıralandırılabilir.

· Eğitim dönemi boyunca tarafınıza yansıtılacak olan maliyet.

· Eğitim alınacak kurumun konumu ve ulaşım.

· Eğitimin alınacağı sırada sunulan hizmetler vs.

 

Berlin dil okulları açısından çok fazla çeşitlilik gösteren eğitim kurumlarının bir araya geldiği bir şehir olmasından dolayı indirimleri ve fiyat tekliflerini çok dikkatli incelemek önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Şehirde en çok tercih edilen Berlin dil okulları : GLS German Language School Berlin , DID Berlin , F+U Academy of Languages Berlin, Carl Duisberg Berlin, Eurocentres Berlin,  The Language Gallery Berlin, Alpadia Language Schools, Inlingua International Schools , Humboldt Institut , BWS Germanlingua olarak sıralabilir.

Almanya Dil okulu vizesi başvurusu İdata’dan yapılabilir 

 

Berlin Dil Okulu Fiyatları

 

Berlin dil okulları ile alakalı araştırma yaparken en çok merak edilen konulardan bir tanesi fiyatlandırmadır. Berlin dil okulu fiyatları çok fazla çeşitlilik göstermekle beraber kurumların verdiği hizmetleri göz önünde bulundurmak ve sunulan indirim fırsatlarını dikkatlice incelemek gerekmektedir.

Bu araştırmaları yaparken ilk belirleyeceğiniz kriter kaç haftalık bir eğitim alacağınıza karar vermeniz olacaktır. Dünyanın bütün bölgelerinde elit eğitim seviyesinin üzerinde çalışmalar yapan kurumlar çeşitli periyodik dönemler içerisinde eğitim tamamlama çalışmaları yapmaktadırlar. Berlin dil okullarında 4 hafta ile 36 hafta arasında çeşitli seçenekler sunarak size bir eğitim bedeli çıkartacaklardır.

Berlin dil okullarının her birinin kendi bünyesinde farklı periyotlarda çok çeşitli indirim fırsatları ve promosyonları uyguladıklarını belirtmekte fayda vardır. Berlin dil okulları içerisinde en popüler olan bir kaç tanesinin fiyatlandırmasına yazımızın devamında yer vereceğiz.

Berlin dil okulları ile alakalı fiyatlandırmaların bazılarını belirtmeden evvel Berlin’de günlük yaşamın ekonominizi nasıl etkileyeceğine dair bir kaç bilgi verelim.

Yıllık ortalama sıcaklığın 8 – 9 derece arasında olduğu bu kültür şehrinde 30 günlük konaklama ve temel ihtiyaç giderleri olarak 1500 € ile 2000 € arasında bir bedel belirlemeniz uygun olacaktır. Toplu taşımanın yoğun olarak tercih edildiği şehirde tek kullanımlık seyahat biletlerinin fiyatı 2.80 € ile fiyatlandırılmaktadır.

Berlin Dil Okulları arasında en çok tercih edilen ve kalite standartları en yüksek olan okulların fiyatlandırmaları hakkında bilgi vermemiz gerekirse.

 Berlin dil okullarına idata’dan başvuru yapabiliriz. 

Ücretsiz bir danışmanlık için tıklayınız. 

ALPADIA – Language Schools Berlin

Şehrin en canlı ve kalabalık bölgelerinden birinde yer alan eğitim kurumu, 2 katlı ve 22 ayrı sınıf ile hizmet vermektedir. Berlin Dil okulları arasında popüler bir yere sahiptir. Ulaşım açısından sunduğu kolaylıklar ile de Berlinde ki dil okulları arasında tercih edilmektedir. Her zaman akademik kadrosunu yenileyen ve bu konudaki titiz çalışmaları ile ünlenmiş olan bu kurumun fiyatlandırmaları ise çeşitlilik göstermektedir.

 ALPADIA – Language Schools Berlin ‘de eğitim almak isteyen bir kişi için 1 haftalık eğitim maliyeti konaklama dahil 250 € – 300 € arasında değişmektedir. Berlin Dil Kursu veren eğitim kurumlarının tamamı gibi bu kurumunda çeşitli zaman aralıklarında indirimler ve çeşitli fiyatlandırmalar uyguladıkları uutulmamalıdır.

 

BWS Germanlingua

  Berlin dil okulları arasında şehirdeki kültürün kalbınde yer alan bir başka eğitim merkezi olarak bilinmektedir.

38 yılı aşkın süredir Berlin dil okulları arasında elit eğitim veren kurumlar arasında yer alır. Şehir merkezine 30 dakikalık bir mesafede yer alması ve çok farklı seçenekler ile birlikte 12 kişiyi aşmayan ferah sınıflarda eğitim vermesi ile ön plana çıkmıştır. Konaklama içinde eğitim almak isteyen kışiye alternatifler sunma imkanı olan bir dil okuludur.

Berlin dil okulları için bu eğitim kurumunu seçen kişiler eğitim ve konaklama ücreti olarak 1 haftalık 300€ civarı bir bedel ödemek zorundadır. Çeşitli kampanya ve promosyonlar bu eğitim kurumu içinde geçerlidir.

00001CDC – Carl Duisberg Centrum

Üst düzey Almanca eğitim veren bir başka kurumdur. Almanya’nın bir çok şehrinde şubeleri bulunmaktadır. En çok rağbet gören şubesi Berlin’dedir. Başkentin en gözde yerlerinde bir tanesi olan mitte ilçesinde yer almaktadır. 20 adet üst sınıf derslik, medya ve iletişim merkezi ve internet kullanım merkezini bünyesinde barındırır.

Konakla için öğrencilere aile yanında kalma, öğrenci evinde kalma, kişiye özel dairede kalma gibi seçenekleri sunabilme kapasitesine sahiptir.

Bu eğitim kurumu için ortalama haftalık konaklama ve eğitim bedeli için 350 € civarı bir bedel ödemek gerekmektedir. Ayrıca okulun çeşitli dönemlerde Berlin dil okullarında eğitim almak isteyen kişiler için hazırladığı bonuslu kampanyalar düzenlenmektedir.

DID – Deutsch in Deutschland 

Dokuz adet derslik ile Berlin dil kursları arasında populer olan bir başka eğitim kurumuda DID olarak bilinen Berlin Dil Okuludur.

1991 senesinden günümüze kadar üst seviye standartları ile eğitim vermeye devam etmekte olan bu kurum ilçe merkezine yakın olan konumu ile öğrenciler tarafından rağbet görmektedir. Bir çok noktaya yürüme mesafesinde olan merkez şubesi öğrencilere fiyat aralığı olarak bir çok seçenek sunmaktadır. Bu kurumda haftalık eğitim ve konaklama ücretleride 350 € haftalık civarındadır.

 

GLS – German Language School

 

Berlin dil okulları arasında en fazla eğitim tecrübesine sahip kurumlardan bir tanesidir. 38 yıldan fazla bir süredir Almanca eğitimi konusunda uzmanlaşmıştır. Sadece Almanya ile sınırlı kalmayıp dünya genelinde şubeler açarak çok fazla öğrenci tarafından tercih edilmiştir. 16 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulu kampüsünde birinci sınıf eğitim faaliyetleri gösyeren okul 5 kere almanyanın en iyi dil eğitimi veren eğitim kurumu ödülünü almaya hak kazanmıştır. Berlin dil kursları içerisinde TasDaf , Telc , Goethe testlerine hazırlık kursları ve karşılıklı dil kursları veren okulların en önde gelenlerinden bir tanesidir.

60 dersilik, ücretsiz internet , yüzme havuzu , eğitim sürecinde bu kurumu tercih eden öğrencilerin yararlanabileceği olanaklar arasındadır.

Haftalık eğitim konaklama ile baraber maliyeti 400 € çiarındadır.

 

Berlin Dil Okullarında Aranması Gereken Özellikler

Belin’de dil kursu almak isteyen bir kişinin araştırması ve öncelik vermesi gereken konular sırası ile şunlardır.

· Berlinde dil kursu alınacak kurumun geçmiş yıllardaki tecrübelerinin göz önünde bulundurulması.

· Eğitim kurumundaki dersilik ve yaşam alanlarında sunulan hizmetlerin incelenmesi.

· TestDaf sıanv merkezleri arasında yer alıp almaması.

· EAQUALS ve IALC tarafindan akreditasyon alıp almamış olması.

· Öğrenci yardım masalarının bulunuo bulunamaması.

· Bahçe, kafeterya vs. hizmetl standartlarının kalitesi. Öncelik verilmesi gereken başlıklar arasında yer almaktadır.

 

Berlin dil okulu fiyatları incelenirken size sunulan hizmetlerin fiyat içerisine dagil olup olmamsı konusuda dikkatle incelenmesi gereken bir etkendir.

 

Berlin dil kurslarında aşağıda alanların tamamında kendinizi geliştirmeniz mümkündür.

Genel Almanca Kursu

  Yoğun Almanca Kursu

  Birebir Almanca Kursu

  TestDaF Hazırlık Kursu

  Telc ve Goethe Sınavlarına Hazırlık Kursu

  Doktorlar, Hemşireler İçin Almanca Kursu

  Öğretmenler İçin Almanca Kursu

  Avukatlar İçin Almanca Kursu

  Gazeteciler İçin Almanca Kursu

  Üniversite Pathway Programları

 

Berlin dil okullarında eğitim alarak yabancı dilinizi geliştirmeniz için yararlı olacak bilgileri derlediğimiz yazımızın sonuna geldik.

Almanca’yı üst seviyede öğrenmek iş yaşamında her zaman bir adım önde olmanızı sağlayacak en önemli etkenlerden bir tanesidir. Dünya genelinde milyonlarca insanın konuştuğu, birden fazla ülkenin ana dili olarak kabul görmüş bir dili en iyi eğitmenlerin yanında öğrenmiş olmanın avantajlarını hayatınız her döneminde hisedeceksiniz.

 [/expander_maker] 

Almanya’da lisan eğitimi almanın maliyeti haftalık 150- 500 € arasında değişiklik göstermektedir.

Bir dil eğitimi veren bir okula kayıt yaptırdıktan sonra okul vizesi için müraacat edip vize almak gerekir.

Almanya dil okulu eğitim süresi 4 haftadan 9 aya kadar değişiklik gösteren eğitim

 programları aracılığıyla sürdürülür.

Almanya’da dil okulu vizesi ile çalışma iznine sahip olunamaz.

Eğitim aldığınız hafta sayısına göre vize verilir. 75€ min evrak ücreti vardır. 

Berlin Dil Okulları 5 Berlin Dil Okulları

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

Berlin Dil Okulları 7 Berlin Dil Okulları

Amerika’da Yüksek Lisans

Berlin Dil Okulları 8 Berlin Dil Okulları

İspanya’da Yüksek Lisans

Berlin Dil Okulları 9 Berlin Dil Okulları

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

Berlin Dil Okulları 10 Berlin Dil Okulları

Polonya Yüksek Lisans

Berlin Dil Okulları 11 Berlin Dil Okulları

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

Berlin Dil Okulları 12 Berlin Dil Okulları

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

Berlin Dil Okulları 13 Berlin Dil Okulları

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

Berlin Dil Okulları 14 Berlin Dil Okulları

İsveç Üniversiteleri

Berlin Dil Okulları 15 Berlin Dil Okulları

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

Berlin Dil Okulları 11 Berlin Dil Okulları

Hollanda Üniversiteleri

Berlin Dil Okulları 17 Berlin Dil Okulları

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

Berlin Dil Okulları 12 Berlin Dil Okulları

Kanada Üniversiteleri

Berlin Dil Okulları 7 Berlin Dil Okulları

Amerika Üniversiteleri

Berlin Dil Okulları 20 Berlin Dil Okulları

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

Berlin Dil Okulları 21 Berlin Dil Okulları

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

Berlin Dil Okulları 22 Berlin Dil Okulları

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Berlin Dil Okulları 23 Berlin Dil Okulları

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Berlin Dil Okulları 24 Berlin Dil Okulları

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

Berlin Dil Okulları 25 Berlin Dil Okulları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Berlin Dil Okulları 26 Berlin Dil Okulları

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Berlin Dil Okulları 25 Berlin Dil Okulları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Berlin Dil Okulları 26 Berlin Dil Okulları

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

Berlin Dil Okulları 29 Berlin Dil Okulları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Berlin Dil Okulları 30 Berlin Dil Okulları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Berlin Dil Okulları 31 Berlin Dil Okulları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Berlin Dil Okulları 32 Berlin Dil Okulları
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Berlin Dil Okulları 29 Berlin Dil Okulları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Berlin Dil Okulları 29 Berlin Dil Okulları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Berlin Dil Okulları 30 Berlin Dil Okulları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Berlin Dil Okulları 31 Berlin Dil Okulları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Berlin Dil Okulları 32 Berlin Dil Okulları
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Berlin Dil Okulları 29 Berlin Dil Okulları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Berlin Dil Okulları 39 Berlin Dil Okulları
93%

Vize Başarıyla Alındı

Berlin Dil Okulları 40 Berlin Dil Okulları
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Berlin Dil Okulları 41 Berlin Dil Okulları
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Berlin Dil Okulları 42 Berlin Dil Okulları
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Berlin Dil Okulları 43 Berlin Dil Okulları

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Berlin Dil Okulları 5 Berlin Dil Okulları

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

Berlin Dil Okulları 45 Berlin Dil Okulları

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Berlin Dil Okulları 46 Berlin Dil Okulları