fbpx

Amerika Dil Okulu Fiyatları ve Hakkında Bilgiler

Amerika Dil Okulu Fiyatları ve Hakkında Bilgiler

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Amerika dil okulu eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Amerika dil okulu fiyat 3 Amerika dil okulu fiyat
Amerika dil okulu fiyat 4 Amerika dil okulu fiyat

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Amerika dil okulu eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Amerika dil okulu fiyat 5 Amerika dil okulu fiyat

AMERİKA DİL OKULLARI

Amerika Dil Okulları Fiyatları ve Hakkında Bilgiler

Amerika Dil Okulları Fiyatları 2023

Amerika’daki dil okulları, öğrenmeye çalıştığınız dilde konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirmeniz için en iyi seçeneklerin başında gelir. Konuşma grupları, kültürel geziler ve aile yanında konaklama gibi etkileşimli etkinlikler yoluyla dil becerilerinizi uygulama fırsatına sahip olursunuz.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Yerel kültürü öğrenir, deneyimler kazanır, kültürel etkinlikler, festivaller ve gezilerle İngilizcenizi geliştirirken harika vakit geçirirsiniz. 

Amerika dil okuluna gitmek, özgüven, uyum sağlama ve bağımsızlık geliştirmenize de yardımcı olabileceğinden, kişisel gelişiminiz için de güzel bir fırsattır. Amerika dil okulları eğitimi ayrıca yeni insanlarla tanışmak ve ömür boyu sürecek bağlantılar kurmak için harika bir yol olabilir.

Yani dil becerilerinizi geliştirmek, yeni bir kültürü deneyimlemek, kişisel ve profesyonel olarak gelişmek istiyorsanız, Amerika’daki bir dil okulu sizin için iyi bir seçim olabilir. Öyleyse Amerika dil okulları gitmek ile ilgili kafanızdaki tüm olası sorulara birer birer cevaplar vererek ilerleyelim.

Amerika Dil Okulu Araştırmak ve Dil Okulu İle Amerikaya Gitmek

 

Amerika’da dil okulu bulmak için hangi kaynakları kullanabilirim? Amerika Dil Okulu Fiyatları ?

Amerika’da dil okulu bulmak üzere araştırmanızı yaparken faydalanabileceğiniz bazı kaynaklara değinelim.

Amerika Dil Okulu Fiyat İçin Çevrimiçi Dizinler

LanguageCourse.net ve GoAbroad.com gibi birçok web sitesi, Amerika ve diğer ülkelerdeki dil okullarının dizinlerini sunar. İhtiyaçlarınızı karşılayan dil okullarını bulmak için bu dizinleri yer, dil, program türü ve diğer kriterlere göre arayabilirsiniz.

Amerika Dil Okulu İçin Üniversitelerin Web Siteleri

Amerika’daki birçok üniversite, kendi dil bölümleri aracılığıyla veya dil okullarıyla ortaklıklar aracılığıyla dil programları sunmaktadır. Eğitim almak istediğiniz alanlardaki üniversitelerin web sitelerinde dil programlarını arayabilirsiniz.

Amerika Dil Okulu İçin Çevrimiçi İncelemeler

Yelp ve Google Maps (Reviews) gibi web siteleri, genellikle eski öğrencilerin incelemelerini içerdikleri için dil okulları hakkında iyi bir bilgi kaynağı olabilir. Çevrimiçi incelemelerin her zaman güvenilir veya temsili olmayabileceğini unutmayın; bu nedenle çeşitli incelemeleri okumakta fayda vardır ama onlara biraz şüpheyle yaklaşmak da kötü bir fikir değildir.

Amerika Dil Okuluİçin Çevrenizden Tavsiyeler

Amerika dil okulları için herhangi bir tavsiyeleri olup olmadığını arkadaşlarınıza, aile üyelerinize veya meslektaşlarınıza sorun. Bir dil okulunda kişisel deneyime sahip olabilirler veya sahip olan birini tanıyor olabilirler.

Amerika Dil Okulu Dernekleri ve Dil Okulu İle Amerikaya Gitmek

Birçok ülkede dil okullarının çıkarlarını temsil eden ve üye okullar hakkında bilgi sağlayan dil okulu dernekleri vardır. Amerika’da, Amerikan Yoğun İngilizce Programları Derneği (AAIEP), yoğun İngilizce programlarının çıkarlarını temsil eden ve üye programlar hakkında bilgi sağlayan profesyonel bir kuruluştur.

Amerikada dil eğitimi programları ve hizmetleri hakkında soru sormak ve kültürleri ve atmosferleri hakkında fikir edinmek için okullarla doğrudan iletişime geçmek de yararlı olabilir.

Amerika Dil Okulları Fiyatları 2023 ve Dil Okulu ve Amerikaya Gitmek Programı Türleri

Amerika dil okullarında karşılaşabileceğim ve seçebileceğim farklı dil programları nelerdir?

ABD dil okulu fiyatları ile bile genellikle farklı öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi dil programı sunar. ABD dil okulu fiyat ile işte bazı yaygın dil programı türleri:

Amerika Dil Okulları İçin Yoğunlaştırılmış Dil Eğitimi

Yoğunlaştırılmış dil eğitimi programları, öğrencileri öğrenim gördükleri ülkenin dili ve kültürüyle tanıştırmak için tasarlanmıştır. Bu programlar tam zamanlı dil eğitimi içerir ve dersler genellikle haftada yaklaşık 20 saat sürer. 

Ayrıca öğrenciler dillerini ve kültürel kaynaşmalarını ilerletmek için kültürel etkinliklere ve aile yanında konaklama fırsatları da edinebilirler. Yoğunlaştırılmış Amerika dil eğitimi programları kısa vadeli (birkaç haftadan birkaç aya kadar) veya uzun vadeli (birkaç aydan bir yıla veya daha fazla) olabilir.

Amerika Dil Okulu Yarı Zamanlı Dersler

Yarı zamanlı dil dersleri genellikle akşamları veya hafta sonları verilir ve tam zamanlı dil eğitimine katılamayan öğrenciler için iyi bir seçenek olabilir. Yarı zamanlı dersler dil okulları, üniversiteler veya toplum merkezleri aracılığıyla sunulabilir ve yoğunlaştırılmış dil programlarından daha uygun olabilir.

Amerika Dil Okulları Çevrimiçi Dil Sınıfları

Birçok ABD dil kursu ve diğer eğitim kurumları artık seyahat edemeyen veya evden eğitim esnekliğini tercih eden öğrenciler için uygun bir seçenek olabilen çevrimiçi dil sınıfları sunmaktadır. ABD dil okulu fiyat ve .evrimiçi sınıflar eş zamanlı (öğrencilerin belirli bir zamanda canlı, etkileşimli derslere katıldığı anlamına gelir) veya eş zamansız (öğrencilerin ders çalışmalarını kendi hızlarında tamamlayabilecekleri anlamına gelir) olabilir.

Amerika Dil Kursu programların artıları ve eksileri nelerdir? ABD dil kursu Hangisinin benim için doğru olduğuna nasıl karar vermeliyim?

Amerika dil okulu fiyat araştırması yaparken, hangi tür dil programının sizin için doğru olduğuna karar vermek için bütçenizi, programınızı ve hedeflerinizi göz önünde bulundurun. Amerika dil kursu öğrenimi için ne kadar zaman ve para ayırabileceğinizi, ayrıca bir dil öğrenmek için motivasyonlarınızı ve bu deneyimden ne kazanmayı umduğunuzu düşünün. 

Ayrıca öğrenme tarzınızı ve ‘daha yapılandırılmış’ veya ‘daha esnek’ program seçeneklerini tercih edip etmediğinizi de göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz. Amerika dil kursu için ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmak için farklı programları araştırmak ve karşılaştırmak yararlı olabilir.

ABD dil kursu farklı türde dil programlarının bazı artıları ve eksilerini kısaca özetleyelim:

Amerikada Okumak İçin Gerekenler Amerika Dil Okulu Fiyatları

Amerika Dil Okulları Yoğunlaştırılmış Dil Programı ve Amerika Dil Okulları Şartları

Amerikada Okumak İçin Gerekenler Artıları: Yoğunlaştırılmış dil eğitimi programları, öğrenciler öğrenim gördükleri ülkenin dili ve kültürüyle iç içe olduklarından, dil becerilerini hızla geliştirmede çok etkili olabiliyor. Bu programlar öğrencilerin yeni bir ülkedeki hayata uyum sağlamasına yardımcı olmak için barınma yardımı ve kültürel faaliyetler gibi çeşitli destek hizmetleri de sunabiliyor.

Amerika dil okulları yoğunlaştırılmış programları, dil becerilerinde hızlı ilerleme sağlamak için motive olan ve tam zamanlı eğitim almaya istekli öğrenciler için de iyi bir seçenek olabilir.

Eksileri: Amerika dil kursu yoğunlaştırılmış dil programları genellikle daha pahalıdır. Daha ciddi ve belki de uzun bir zaman ayırmayı gerektirebilecektir. Bu programlar aynı zamanda bazı öğrenciler için bunaltıcı olabilir, çünkü bunlar yüksek düzeyde dil öğretimi içerir ve tempo yüksek olabilir.

Amerika Dil Okulu Yarı Zamanlı Dersler ve Amerikada Dil Eğitimi

Amerikada Dil Eğitimi Artıları: Amerika dil kursu yarı zamanlı dersler, yoğunlaştırılmış dil öğrenme programlarından daha uygun fiyatlı ve esnek olabilir. Yarı zamanlı dersler, iş veya aile yükümlülükleri gibi başka sorumlulukları nedeniyle tam zamanlı dil eğitimi alması zor olan öğrenciler için iyi bir seçenek olabilir.

Eksileri: Öğrenciler dil ve kültüre aynı şekilde odaklanamadıkları için, yarı zamanlı dersler diğer dil programlarına göre yoğunluk ve sürükleyicilik açısından daha zayıf olabilir. Bunun bir sonucu olarak da öğrenciler dil becerilerinde biraz daha yavaş ilerleyebilirler.

Amerika Dil Okulları Çevrimiçi Dil Sınıfları ve Amerika Dil Okulları Şartları

Artıları: Öğrenciler internet bağlantısı olan her yerden katılabilecekleri için çevrimiçi dil dersleri çok uygun olabilir. Bu sınıflar, seyahat edemeyen veya evden çalışma esnekliğini tercih eden öğrenciler için iyi bir seçenek olabilir.

Eksileri: Çevrimiçi dil sınıfları, yüz yüze sınıfların sağladığı odaklanma ve sosyal etkileşimden yoksun olabilir. Öğrenciler yüz yüze bir programda olduğu gibi dile ve kültüre maruz kalma düzeyine sahip olmadıklarından, dil becerilerini geliştirmekte biraz daha zorlanabilirler.

Amerika Dil Okulları Fiyatları 2023 ve Amerikada Dil Eğitimi

Amerika dil okulu fiyatları 2023 için kesin bir rakam söylemek mümkün olmasa da ücretlerin yaklaşık ortalama 7000 dolardan başlayıp 12.500 dolar civarlarına kadar yükselebildiğini bilmeniz gerek. Bu fiyatlar okulu hangi şehirde seçtiğinize, programın uzunluğuna ve kapsamına göre belirleniyor. Amerika dil kursu fiyatları konusunda fikir sahibi olabileceğiniz çok sayıda öne çıkan kurum bulunuyor.

 

Amerikada dil okulları en popüler arasında:

 1. Kaplan International English
 2. EF Education First
 3. The Language Company
 4. Berlitz
 5. English Language Center (ELC)
 6. The School of English
 7. IELTS Exam Preparation
 8. The Language Academy
 9. The Language Workshop for Children
 10. Accent on Language

Amerika dil kursu isimlerini sayabiliriz. Tabii ki bu popülerlik konum, program teklifleri ve Amerika dil okulu fiyatları, maliyet gibi çeşitli faktöre göre kişiden kişiye değişebilir.

ABD’de dil okuluna başlamak için hangi belgelere ihtiyacım var? Kayıt süreci ve son başvuru tarihleri nelerdir? Amerika Dil Okulu Fiyatları?

Amerikada dil okuluna başlamak için genellikle aşağıdaki belgeleri sağlamanız gerekir.

Geçerli bir pasaport: Amerika Birleşik Devletleri’ine girmek için geçerli bir pasaporta ihtiyacınız olacak. Pasaportunuz, Amerika’daki tahmini kalış sürenizden en az altı ay daha geçerli olmalıdır.

Öğrenci vizesi: Kayıtlı olduğunuz dil programının türüne bağlı olarak, bir F-1 vizesine (yoğun bir dil programına veya bir derece programına kayıtlı tam zamanlı dil öğrencileri için) veya M-1 vizesine ( mesleki veya teknik bir programa kayıtlı tam zamanlı dil öğrencileri için). Öğrenci vizesine başvurmak için aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekir:

 • Bir Amerika dil okulu seçin ve bir programa kaydolun
 • Göçmen Olmayan (F-1) Öğrenci Statüsüne Uygunluk Sertifikası Alın (Form I-20)
 • SEVİS ücretini ödeyin
 • Bir ABD büyükelçiliği veya konsolosluğunda bir vize görüşmesi planlayın
 • Vize görüşmesine katılın ve Form I-20, tamamlanmış göçmen olmayan vize başvurusu (Form DS-160), pasaport benzeri bir fotoğraf ve vize başvuru ücretinin ödenmesi dahil olmak üzere gerekli belgeleri sağlayın

Transkriptler ve diplomalar: Daha önce tamamladığınız herhangi bir akademik çalışmanın transkriptlerini ve diplomalarını göstermeniz gerekebilir.

Amerika Dil Okulu Fiyatları İçin Mali yeterliliğin kanıtı: Dil eğitiminiz ve gerekli yaşam masraflarınızı karşılamak için mali gücünüzün kanıtını sunmanız gerekebilir. Banka ekstreleri, burs mektupları veya diğer mali belgeler gibi..

Sağlık sigortası: Bazı dil okulları öğrencilerin sağlık sigortası olmasını şart koşabiliyorlar. Halihazırda sağlık sigortanız yoksa, okul veya başka bir sağlayıcı aracılığıyla bir poliçe satın almanız gerekebilir.

Amerika dil okulları için kayıt süreci ve son tarihler değişebilir. Özel kayıt gereklilikleri ve son tarihler hakkında daha fazla bilgi edinmek için katılmak istediğiniz dil okuluyla iletişime geçmeniz gerekir. Kayıt işlemini tamamlamak ve gerekli tüm belgeleri toplamak için bolca zaman ayırmaya özen gösterin. Sürecin tamamlanması birkaç ay sürebileceğinden, vize başvuru sürecini olabildiğince erken başlatmanızda da fayda var.

Amerika Dil Okulu Çalışma İzni

Amerika dil okulu çalışma izni uluslararası öğrencilerin ABD’de dil okulu sürecinde çalışması genellikle mümkün değildir. Ancak bu kuralın birkaç istisnası da var:

Müfredat Uygulamalı Eğitimi (Curricular Practical Training / CPT)

Bir A.B.D. kolejinde veya üniversitesinde bir derece programına kayıtlı olan öğrenciler, eğitim alanlarıyla ilgili bir işte çalışmalarına olanak tanıyan Müfredat Uygulamalı Eğitimine (CPT) hak kazanabilirler. CPT’ye hak kazanabilmek için öğrencilerin bir iş teklifi almaları ve okullarından önceden onay almaları gerekir.

Amerika Dil Okulu İsteğe Bağlı Pratik Eğitim (Optional Practical Training / OPT)

Bir ABD kolejinde veya üniversitesinde bir derece programını tamamlayan öğrenciler, eğitim alanlarıyla ilgili bir işte 12 aya kadar çalışmalarına olanak tanıyan İsteğe Bağlı Pratik Eğitime (OPT) hak kazanabilirler. OPT’ye hak kazanabilmek için öğrencilerin bir derece programını tamamlamış olmaları ve ABD Vatandaşlık ve Göçmenlik Hizmetleri’nden (USCIS) önceden onay almış olmaları gerekir.

Amerika Dil Okulu Fiyatları ve  J-1 Vizesi

Yurtdışında eğitim programı veya stajyerlik programı gibi bir kültürel değişim programına katılan öğrenciler, J-1 vizesi ile Amerika Birleşik Devletleri’nde çalışmaya hak kazanabilirler. J-1 vizesine hak kazanabilmek için öğrencilerin bir iş teklifi almaları ve ABD Dışişleri Bakanlığı’ndan önceden onay almaları gerekir.

Amerika’daki dil okullarının bana sunabileceği ders dışı ve kültürel etkinlikler var mı?

Amerika’daki birçok dil okulu öğrencilere çeşitli ders dışı ve kültürel etkinlikler sunmaktadır.

ABD dil okulları, öğrencilerin yerel kültürü öğrenmelerine ve deneyimlemelerine yardımcı olmak için yerel simge yapılara, festivallere ve diğer etkinliklere kültürel geziler sunabilir.

Amerika dil okulları öğrencilerin dil becerilerini uygulamalarına ve anadili İngilizce olan kişilerle etkileşim kurmasına yardımcı olmak için konuşma grupları veya diğer etkileşimli etkinliklere de rastlamanız mümkündür.

Bazı Amerika dil okulları, öğrencilerin ev sahibi bir aile yanında yaşadığı ve yerel bir toplulukta yaşam deneyimi yaşadığı bir tür konaklama olan aile yanında konaklamalar sunuyorlar. Aile yanında konaklamalar, kültürel kaynaşma için güzel birer fırsattırlar. Ayrıca yemek de bu etkinliklere tabii ki dahildir ve yerel kültüre özgü farklı yiyecekleri de tatma şansı elde etmiş olursunuz.

Gönüllülük usulü katılabileceğiniz etkinliklerden de faydalanabilirsiniz. Hem orada içinde yer aldığınız topluluğa karşı bir sorumluluk hissi pekiştirmek hem de pratik deneyimi kazanmak için toplum hizmeti projeleri veya stajlara katılabilirsiniz.

Öğrencilerin aktif kalmasına ve eğlenmesine yardımcı olmak için spor takımları, fitness dersleri veya açık hava macera gezileri gibi spor ve eğlence etkinlikleri sunan dil okulları da var. Bunlar tam da gençlerin bayıldığı türden etkinliklerdir.

ABD dil okullarında öğrencilerin katılabileceği dil kulüpleri, kültür kulüpleri veya profesyonel organizasyonlar gibi çeşitli kulüpler ve organizasyonlar da bulunabiliyor. Bu kulüplerde sosyal etkinlikler, konuk konuşmacılar ve toplum hizmeti projeleri gibi çeşitli etkinlikler sunulmaktadır.

Amerika dil okulları ders dışı ve kültürel etkinlikler, yerel kültürü öğrenmeniz ve deneyimlemeniz, yeni arkadaşlar edinmeniz ve eğlenmeniz için çok güzel fırsatlardır. Dil okulunuzun veya çevresindeki kuruluşların sunduğu ders dışı ve kültürel etkinlikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için gitmeyi düşündüğünüz Amerika dil okuluna önceden danışabilirsiniz.

Amerika Dil Okulu Fiyatları Hakkında Danışmanlık Almak

Amerika’da bir dil okulunda okumaya karar vermek heyecan verici ve harika sonuçlar elde edebileceğiniz bir deneyim olabilir. Ama aynı zamanda dikkate almanız gereken birçok ayrıntıyı da içeren karmaşık bir süreç olabilir. Doğru dil okulunu seçmekten vize başvuru sürecini yönlendirmeye kadar karşılaşabileceğiniz birçok zorluk vardır. 

Bir Amerika dil okulu fiyatları hakkında danışmanlık firması, bu zorlukların üstesinden gelmenize ve süreci daha kolay yönetmenize yardımcı olacak profesyonel destek ve rehberlik sağlayabilir. Yetkin bir danışmanlık firmasıyla dil okullarını araştırmanız, karşılaştırmanız, doğru programı ve konaklama seçeneğini seçmeniz, gerekli başvuru ve kayıt belgelerini tamamlamanız normalde olduğundan çok daha kolay hale gelebilecektir.  

Amerika dil okulu için ayrıca vize gereklilikleri hakkında tavsiyeler alabilir, vize görüşme sürecine hazırlanmak konusunda önemli yardımlar alabilirsiniz. Bir yandan zaman kazanırken bir yandan da ciddi bir stres yükünden kurtulmuş olursunuz. Üstelik vize alma ve Amerika’da bir dil okuluna kayıt olma şansınızı artırabilirsiniz. 

Euro Anatolia ile dünya kültürlerini bilen, bunlara saygı duyan, kendi kültürünün değerlerini kuşanmış ve farklı kültürleri de özümsemiş bireyler yetiştirmeyi hedefliyor. Bu güzel vasıfları kazanmak veya sevdiklerinize kazandırmak isterseniz bizimle web sitemizin “İletişim” kısmından kontak kurabilirsiniz.

 

 [/expander_maker]

asdsadsad

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Amerika dil okulu fiyat 5 Amerika dil okulu fiyat

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

Amerika dil okulu fiyat 7 Amerika dil okulu fiyat

Amerika’da Yüksek Lisans

Amerika dil okulu fiyat 8 Amerika dil okulu fiyat

İspanya’da Yüksek Lisans

Amerika dil okulu fiyat 9 Amerika dil okulu fiyat

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

Amerika dil okulu fiyat 10 Amerika dil okulu fiyat

Polonya Yüksek Lisans

Amerika dil okulu fiyat 11 Amerika dil okulu fiyat

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

Amerika dil okulu fiyat 12 Amerika dil okulu fiyat

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

Amerika dil okulu fiyat 13 Amerika dil okulu fiyat

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

Amerika dil okulu fiyat 14 Amerika dil okulu fiyat

İsveç Üniversiteleri

Amerika dil okulu fiyat 15 Amerika dil okulu fiyat

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

Amerika dil okulu fiyat 11 Amerika dil okulu fiyat

Hollanda Üniversiteleri

Amerika dil okulu fiyat 17 Amerika dil okulu fiyat

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

Amerika dil okulu fiyat 12 Amerika dil okulu fiyat

Kanada Üniversiteleri

Amerika dil okulu fiyat 7 Amerika dil okulu fiyat

Amerika Üniversiteleri

Amerika dil okulu fiyat 20 Amerika dil okulu fiyat

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

Amerika dil okulu fiyat 21 Amerika dil okulu fiyat

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

Amerika dil okulu fiyat 22 Amerika dil okulu fiyat

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Amerika dil okulu fiyat 23 Amerika dil okulu fiyat

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Amerika dil okulu fiyat 24 Amerika dil okulu fiyat

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

Amerika dil okulu fiyat 25 Amerika dil okulu fiyat

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Amerika dil okulu fiyat 26 Amerika dil okulu fiyat

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Amerika dil okulu fiyat 25 Amerika dil okulu fiyat

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Amerika dil okulu fiyat 26 Amerika dil okulu fiyat

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

Amerika dil okulu fiyat 29 Amerika dil okulu fiyat
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Amerika dil okulu fiyat 30 Amerika dil okulu fiyat
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Amerika dil okulu fiyat 31 Amerika dil okulu fiyat
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Amerika dil okulu fiyat 32 Amerika dil okulu fiyat
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Amerika dil okulu fiyat 29 Amerika dil okulu fiyat
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Amerika dil okulu fiyat 29 Amerika dil okulu fiyat
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Amerika dil okulu fiyat 30 Amerika dil okulu fiyat
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Amerika dil okulu fiyat 31 Amerika dil okulu fiyat
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Amerika dil okulu fiyat 32 Amerika dil okulu fiyat
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Amerika dil okulu fiyat 29 Amerika dil okulu fiyat
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Amerika dil okulu fiyat 39 Amerika dil okulu fiyat
93%

Vize Başarıyla Alındı

Amerika dil okulu fiyat 40 Amerika dil okulu fiyat
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Amerika dil okulu fiyat 41 Amerika dil okulu fiyat
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Amerika dil okulu fiyat 42 Amerika dil okulu fiyat
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Amerika dil okulu fiyat 43 Amerika dil okulu fiyat

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Amerika dil okulu fiyat 5 Amerika dil okulu fiyat

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

Amerika dil okulu fiyat 45 Amerika dil okulu fiyat

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Amerika dil okulu fiyat 46 Amerika dil okulu fiyat