fbpx

Avusturya Dil Okulu Fiyatları

Avusturya Dil Okulu Fiyatları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Avusturya dil okulu eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 3 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler
Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 4 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Avusturya dil okulu eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 5 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

AVUSTURYA DİL OKULU

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Belgeler

Avusturya Hakkında

Avusturya; Almanya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Slovenya, İtalya, İsviçre ve Liechtenstein gibi 8 ülke ile sınırlarını paylaşan bir Orta Avrupa’da ülkesidir. Avrupa’nın yüzölçümü açısından küçük bir ülkesi olan Avusturya refah seviyesi açısından oldukça yüksektir.  Gerek refah seviyesi açısından gerekse de yüksek ve modern yaşam şartları açısından ve sosyal hayatı da şekillendiren tarihi kökeni derin kültür ve sanat geçmişiyle birçok kişiye birçok açıdan cazip gelen bir ülkedir. 

Büyüleyici Alp dağları ve doğal güzellikleri ile benzersiz olan ülkede ulaşım da düzenli ve kolaydır. Yaşam şartları her yönüyle çok cazip olan ülkenin resmi dili Almancadır ve kültür yapısı da Alman kültürüne benzemektedir. Eğitim kalitesiyle de kendini ispatlamış olan ülkede, İngilizce başta olmak üzere birçok dil öğrenilebileceği gibi Avusturya asıl Almanca öğrenmek isteyen öğrencilerin tercih ettiği bir ülkedir. 

Avusturya, Almanca öğrenmek isteyenler için profesyonel dil öğretim teknikleri ile doğru bir seçenektir. Avusturya dil okulları, Almanca öğrenmek isteyenler için eşsiz bir alternatif olarak ön plana çıkmaktadır. Avusturya Dil Okulu fiyatları öğrencilerin ülkeyi tercih etmesi açısından da oldukça önemli bir etmendir.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Ülke ile ilgili genel bilgilerin yanı sıra birçok öğrenci adayı Avusturya Dil Okulu fiyatları yüksek mi?  Avusturya Dil Okulu çalışma izni hakkı tanınıyor mu? merak etmektedir. İlerleyen satırlarda hem Avusturya Dil Okulu fiyatları hem de Avusturya Dil Okulu çalışma izni hakkında ilgiler vereceğiz.

Tüm bu değinilecek konular hakkında daha derin bilgilere ve Avusturya Dil Okulu fiyatları, Avusturya Dil Okulu çalışma izni konuları hakkındaki tüm sorularınıza yanıt almak için her zaman Euro Anatolia Danışmanlık uzmanları ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Avusturya Dil Okulu Fiyatları

Gerek yaşam şartları gerekse Avusturya dil okulu fiyatları açısından farklı ülkelerden binlerce öğrenci alan Avusturya, nitelikli eğitim imkanları ile dikkat çekmektedir.

Avusturya dil eğitimine devam ederken aynı zamanda Avusturya Dil Okulu çalışma izni ile çalışarak da hem yaşamı Avusturya dil okulu fiyatları hem de eğitimi daha uygun hale getirilmesine müsaade etmektedir. 

Avusturya’daki dil kursları sundukları eğitim programlarına, eğitim süresi ve temel dil seviyesine bağlı olarak Avusturya dil okulu fiyatları belirlemektedirler.  Eğitimler en az 2- 4 haftadan başlamakta ve 12 haftaya kadar sürmektedir.  Avusturya dil okulu fiyatları genel olarak 700 Euro ile 5200 Euro arasında değişmektedir. Tabii ki buradan sizinle paylaştığımız fiyatlar dil kurslarınca güncel olarak değiştirilebilmektedir. Yine de 2023 için ortalama fiyatlar şehir ve tercih edilen birer tane kurs bazında aşağıdaki tablodaki gibidir;

ŞEHİR

DİL KURSU

HAFTALIK DERS

SÜRE / FİYAT 

  
  

4

6

8

10

12

  

HAFTA

HAFTA

HAFTA

HAFTA

HAFTA

  

VİYANA

ACTILINGUA

25 DERS

780 €

1.120 €

1.460 €

1.800 €

1.828 €

  

35 DERS

1.272 €

1.858 €

2.444 €

3.030 €

3.184 €

  

SALZBURG

INLINGUA

15 SAAT

1.050 €

1.498 €

1.946 €

2.394 €

2.842 €

  

25 SAAT

1.586 €

2.332 €

3.078 €

3.824 €

4.570 €

  

KITZBUHEL

DIT – DEUTSCH INSTITUT TIROL

20 DERS

1.720 €

2.580 €

3.440 €

4.300 €

5.160 €

  

 

Avusturya Dil Okulu Çalışma İzni

Avusturya’da eğitim almak isteyen birçok kişinin merak ettiği bir diğer bilgi de Avusturya Dil Okulu çalışma izni çıkartılabiliyor mu? Avusturya için eğitiminiz en fazla 3 ay sürecekse Schengen vizesi yeterli olacaktır. Ancak Schengen bir turist vizesi olduğu için bu vizeye sahipler Avusturya’da zaten hiçbir türlü çalışamazlar. 

D tipi (Ulusal) vize, aynı zamanda birçok ülkede part-time çalışma izni alınmasına da imkan sağlamaktadır. Ancak D tipi vizeye sahip de olsanız, Avusturya Dil Okulu’nda ister kısa süreli ister uzun süreli eğitimde alsanız bu öğrenciler Avusturya Dil Okulu çalışma izni hakkı alamazlar. Bu hak sadece Lisans veya Yüksek Lisans gibi bir programa eğitime gidiyorsa alınabilmektedir.

Avusturya’da Hangi Dil Okulları Tercih Edilmeli?

Avusturya’nın resmi dili Almanca olan ve Alman kültürüne sahip bir ülke olduğundan bahsetmiştik. Ülkede birçok dilin öğrenilmesi mümkündür ancak konu Avusturya olunca özellikle Almanca dil eğitimi hakkında bilgi vermek gerekir. Avusturya Dil Okulu fiyatları ve nitelikli eğitimleri açısından Almanca öğrenmek için öğrencilere ideal seçenekler sunmaktadır. Burada her öğrenci finansal şartları ve dil düzeyine göre kendisine uygun bir kurs bulacaktır.

Öğrenciler genel ve temel Almanca ile yoğunlaştırılmış Almanca eğitimi alabileceği gibi mesleki iş Almancası alabilirler ve sadece Almanca sınavlarına yönelik bir eğitimi de tercih edebilirler. Dil kursu bitiminde alınacak sertifika ile de bu eğitimi belgelendirmiş olabileceklerdir.  Tabi bununla beraber yine İngilizce başta olmak üzere diğer tüm dillerden eğitimde Avusturya Dil Okulları‘nda eğitimi verilmektedir.

Çoklukla, başkent Viyana’da bulunan Avusturya dil okulu fiyatları ve yaşam şartları ile birlikte düşünüldüğünde daha çok tercih edilmektedir. Kurslar Almanca’yı genelde 3 seviyede ele almaktadırlar. Bunlar başlangıç, orta ve üst seviye olan Grundstufe, Mittelstufe ve Oberstufe olarak adlandırılırlar. Birçok dil okulu olmakla beraber oldukça bilinen birkaç tanesini sıralamak gerekirse;

 • Viyana Sprachkurse Dil Okulu: Viyana’da, özellikle Almanca dil eğitiminde bilinen bir kurumdur.
 •  Lernpoint Dil Okulu: Viyana’da, özellikle Almanca dil eğitiminde bilinen bir kurumdur.
 • ActiLingua Academy: Viyana’da özellikle Almanca dil eğitiminde bilinen bir kurumdur.
 • Cambridge Enstitüsü Dil Okulu: Viyana’da, İngilizce dil eğitimi veren bir kurumdur.
 • Fransız Enstitüsü Dil Okulu: Viyana’da, Fransızca dil eğitimi veren bir kurumdur.
 • Latin Amerika Enstitüsü Dil Okulu: Viyana’da, Almanca başta olmak üzere Portekizce ve İspanyolca dil eğitiminde bilinen bir kurumdur.
 • Avusturya Inlingua Salzburg Dil Okulu: Salzburg şehrinde, başta Almanca ve İngilizce olmak üzere, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dil eğitimleri de veren bir kurumdur.
 • İnternationale Sprachkurse Dil Okulu: Salzburg şehrinde, Almanca dil eğitiminde bilinen bir kurumdur.

Avusturya’da hangi şehirlerde hangi dil eğitimi alınır, dil okullarının şartları nelerdir gibi sorularınızın cevaplarını Euro Anatolia Danışmanlık olarak her zaman sizlere güvenle verebilir, ülke hakkında sizi yönlendirebiliriz. Ücretsiz danışmanlık hattımız ve yüz yüze uzmanlarımızla yapacağınız bilgilendirme görüşmeleri karar sürecinizde sizi en doğru yönlendirecek bilgiler olacaktır.

Avusturya Dil Okulları İçin Hangi Vize Başvurulmalıdır?

Avusturya Dil Okulu eğitiminiz en fazla 3 ay sürecekse Schengen vizesi size yeterli olacaktır. Ancak bu ülkede 3 aydan fazla kalacak iseniz bu takdirde D tipi Ulusal Vize’ye sahip olmanız gerekir. 

D tipi vizeye aile birleşimi, iş başlangıcı ve eğitim amacı ile başvuruda bulunulabilir. Alınan D tipi vize ile kişiler Avusturya’da uzun süreli bulunma hakkına sahip olurlar. Avusturya Konsolosluğu’ndan randevu alarak hangi belgeleri hazırlamanız gerektiği bilgisini öğrenebilirsiniz. Aşağıda D tipi vize için gerekli belgeler listelenmekle birlikte değişen bir belge olup olmadığı açısından konsolosluk yetkililerine başvurmanız önerilir…

 

 • Kimlik kartı fotokopisi.
 • Temiz sabıka kaydı.
 • 2 adet biometrik fotoğraf
 • Avusturya Dil Okulu’na yaptırdığınız kayıt ibraz belgesi.
 • Seyahat sonrası en az 3 ay daha süresi olan ve son 10 yıl içinde alınmış olan pasaport.
 • Avusturya vizebaşvuru formu.
 • Vize başvuru ücretinin ödendiği makbuz.
 •  

Bu başvuruda dikkat edilecek nokta, Avusturya Büyükelçiliği ya da Avusturya Konsolosluklarının bireysel başvuruları kabul etmiyor olmasıdır. Bu nedenle başvurular bu alanda kurum tarafından onaylanmış olan vize başvuru merkezlerine yapılmalıdır. 

Avusturya’ya giriş vizesi ile bilgi verilmişken bir diğer önemli noktada vize başvuru işlemleri sırasında Avusturya Dil Okulu çalışma izni başvurusu da yapılıp yapılmayacağıdır. Ne yazık ki Avusturya diğer birçok ülke gibi eğitim amaçlı gelmiş öğrencilere  ülkede çalışma hakkı tanımadığı için Avusturya Dil Okulu çalışma izni alınamamaktadır.

Avusturya’da Dil Eğitimi Sırasında Konaklama?

Avusturya’da dil eğitimine katılan öğrenciler birçok farklı konaklama seçeneği bulabilirler. Avusturya’da öğrenciler okullara ait yurtlarda veya apart ve otellerde konaklama yapabilecekleri gibi, isterlerse aile yanı konaklama seçeneklerini de tercih edebilmektedir. Avusturya dil okulu fiyatları konaklama giderleri aylık olarak ortalama 800 ile 1000€ arasındadır. Özel öğrenci apart’larında bu fiyatlar genellikle aylık olarak 800-1500€ gibi görülmektedir. Avusturya dil okulu fiyatların yanı sıra gidilecek tarihe en yakın zaman dilimi içerisinde güncel fiyatların araştırılması ve diğer tüm yaşam giderleri de dahil toplam bir bütçenin incelenmesi daha reel olacaktır.

Avusturya’da Sosyal Yaşam?

Avusturya, köklü tarihi geçmişinde kaynaklanan tarihi dokusu, turistik bölgeleri ile turizm açısından mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir ülkedir. Orta Avrupa’nın kültürel açıdan en zengin ülkelerinden biri olan Avusturya festivalleri, operaları ve bale gösterileri kaçırılmayacak güzelliktedir. Avusturya’da Dil Okuluna gidiyorsanız bu kültürel faaliyetlerden kalacak zaman ile de Avusturya’ya komşu Schengen ülkelerine kısa ziyaretler ile farklı ülkeleri ve kültürlerini tanıma fırsatını bulabilirsiniz.

[/expander_maker]

 

Eğitim alınacak süre ve seçilen dil okuluna göre güncel fiyatlar değişken olabilir. Ancak sadece eğitim maliyeti 700 ila 5200 Euro arasında değişmektedir. Tabi bu ücretlere bir de yaşam maliyeti eklenmelidir.

Seçilen dil okulluna ve ülkede kalınabilecek süreye göre değişkenlik gösterir. Eğitimler 2-4 hafta ile en fazla 12 hafta sürebilir. Bu sürelere uygun vize almış olmaya dikkat ediniz.

3 ay ve daha kısa eğitimler için Schengen vizesi yeterlidir. Ancak 3 aydan daha uzun eğitimleriniz için D tipi Ulusal vize almanız gerekmektedir.

Avusturya köklü tarihi geçmiş, kültürü, sanat ve sosyal yaşamı açısından insana değer katacak özelliklere sahip nadir ülkelerden birisidir. Sunduğu yaşam şartları ve nitelikli eğitimleri sadece dil öğrenmekle kalınmayıp, dünya insanı olma özellikleri de tecrübe edilebilir.

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 5 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 7 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

Amerika’da Yüksek Lisans

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 8 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

İspanya’da Yüksek Lisans

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 9 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 10 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

Polonya Yüksek Lisans

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 11 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 12 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 13 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 14 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

İsveç Üniversiteleri

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 15 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 11 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

Hollanda Üniversiteleri

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 17 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 12 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

Kanada Üniversiteleri

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 7 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

Amerika Üniversiteleri

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 20 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 21 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 22 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 23 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 24 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 25 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 26 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 25 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 26 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 29 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 30 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 31 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 32 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 29 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 29 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 30 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 31 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 32 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 29 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 39 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler
93%

Vize Başarıyla Alındı

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 40 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 41 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 42 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 43 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 5 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 45 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler 46 Avusturya Dil Okulu Fiyatları, Çalışma İzni ve Tüm Bilgiler