fbpx

Belçika Dil Okulu Fiyatları

Belçika Dil Okulu Fiyatları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Belçika dil eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

belçika dil okulu fiyatları 3 belçika dil okulu fiyatları
belçika dil okulu fiyatları 4 belçika dil okulu fiyatları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Belçika dil eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

belçika dil okulu fiyatları 5 belçika dil okulu fiyatları

BELÇİKA DİL OKULU

Belçika Dil Okulu Fiyatları ve Hakkında Bilgiler

Belçika Dil Okulu Fiyatları ve Tüm bilgiler

Belçika, resmi adıyla Belçika Krallığı üç dilli bir Batı Avrupa ülkesidir. Avrupa Birliği üyesidir. Üç dilli bir ülke olan Belçika’da Fransızca, Almanca ve Felemenkçe dilleri konuşulmaktadır.

Belçika eğitim amacıyla yurtdışından birçok öğrencinin tercihidir. Dil eğitimi de bunlardan en önemlisidir. Belçika’da birçok farklı dilde eğitim veren dil okulu bulunmaktadır. Üç dilli olan Belçika Fransızca, Felemenkçe, Almanca dillerini kullanmaktadır. Üç farklı dil kullanılmasından dolayı birçok öğrenci farklı dil öğrenme amacıyla Belçika’da eğitim almaktadır. 

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Bir dil okuluna başvuru yapılır. Okula başvuru yaptıktan sonra kabul alınması gerekir ki o belgeyle Belçika dil okulu vizesi başvurusu yapılsın. Euro Anatolia Danışmanlık dil okulları avantajları ve genel Belçika dil okulu fiyatları hakkında istediğiniz bilgilere ulaşmanızı sağlar.

Belçika dil okulları vizesi alınacak olan dil eğitimi süresine göre değişiklik göstermektedir. 3 aydan kısa süren eğitimler için Belçika kısa süreli vize başvurusu yapılmaktadır. 3 aydan uzun sürecek olan dil eğitimi için ise Belçika uzun süreli dil okulları vizesi alınmaktadır.

Belçika’da dil eğitimi almak için Belçika vizesine başvurulması gerekmektedir. Bu süreç boyunca Euro Anatolia Eğitim Danışmanlık firmamız vize ve dil okulu konusunda uzman danışmanlarıyla tüm süreci başından sonuna yönetmektedir. 2023 Belçika dil okulu fiyatları gibi güncel bilgiler için bize her zaman online kanallar üzerinden ulaşabilirsiniz. WhatsApp, başvuru formu, e-posta, telefon yoluyla veya ofisimize gelerek Belçika dil okulu fiyatları avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Belçika dil okulu fiyatları kaç hafta süreli eğitim almak istiyorsanız ve hangi dil eğitim almak istiyorsanız bu kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Belçika dil okulu fiyatları ders saatlerinin haftalık yoğunluğuna göre değişmektedir. 

Felemenkçe, Fransızca, Almanca ve İngilizce kursları için ortalama fiyat 2022 yılında 1kur olacak şekilde 500 euro gibi uygun bir fiyattır. 2023 güncel Belçika dil okulu fiyatları için Euro Anatolia Eğitim firmamızdan size uygun teklifleri değerlendirerek tüm Belçika dil okulları vizesi süreçlerini en profesyonel şekilde yönetebilirsiniz.

Belçika’daki Dil Okulları

Belçika’da kısa bir eğitim almak isteniyorsa 1-3 ay arası eğitim yeterli olacaktır. Fakat çalışma izni sahibi olup, aynı zamanda sosyal aktivitelere katılım sağlayarak kültürel gelişim olmasını istiyorsanız 3-6 ay arasında eğitim almak gerekmektedir. Belçika’da en çok başkent olan Brüksel’de uluslararası kalitesi yüksek, donanımlı dil okulları bulunmaktadır.

Belçika dil okulu fiyatları ve Belçika’da en iyi dil okullarından bazıları şu şekildedir:

 1. Ceran Languafes School
 2. Berlitz
 3. Anwerp International School
 4. Eurospeak Antwerpen
 5. F9 Languages
 6. HLI
 7. ABC Languages
 8. CLL Languages Centres
 9. Languages Studies International Brussels

Belçika’da hemen hemen tüm şehirlerde dil eğitimi alınabilir. Büyük şehirler sosyal faaliyet açısından ayrıca hem iş bulma açısından hem de eğitim kalitesi açısından daha çok tercih edilmektedir. Fakat eğitim kalitesi çoğu şehirde aynıdır. Sadece imkânları, aktivite alanları küçük şehirlere göre büyük şehirlerde daha fazla olan okullarda dil eğitimi almak yurtdışından gelen öğrenciler için daha caziptir. Konaklama açısından ise daha uygun olması açısından daha küçük şehirler tercih edilebilir.

Uluslararası düzeyde kaliteli ve duyulmuş okulların bulunduğu şehirler başlıca Brüksel, Anvers, Gent, Leuven ve Liege’dir.

Belçika’da dil eğitimi alınacak şehirler şu şekildedir:

 • Brüksel
 • Gent
 • Anvers
 • Liege
 • Charleroi
 • Leuven
 • Brugge
 • Namur
 • Genk
 • Seraing
 • Ostend
 • Krotrijk
 • Mechelen

Belçika Dil Okulu Vize Evrakları

Belçika dil okulu vizesi kısa süreli ve uzun süreli vizeler olarak değişiklik göstermektedir. Euro Anatolia Danışmanlık tüm ülkelerdeki vize başvurularındaki gibi, büyük Avrupa Birliği ülkeleri vize başvurularında olduğu gibi Belçika’da da vize süreçlerinizi profesyonelce yönetir. Belçika konsolosluğuna teslim edilmesi gereken dil okulu vize evrakları şu şekildedir:

 • Pasaport
 • Nüfus cüzdanı
 • D tipi vize başvuru formu
 • Sabıka kaydı
 • Sağlık raporu
 • Biyometrik fotoğraf
 • Harç dekontu
 • Kurs kayıt belgesi
 • Kabul mektubu
 • Öğrenci belgesi (öğrenci ise)
 • Konaklama kanıt belgesi
 • Sigorta dökümü
 • Maddi kanıtların olduğu banka çıktıkları

Ayrıca başvuru sürecinde Belçika Konsolosluğuna parmak izi verilmesi gerekmektedir.

Belçika Dil Okulu Fiyatları

Belçika’da derslerin yoğunluğuna ve hangi şehirde dil eğitimi alacağınıza göre Belçika dil okulu fiyatları değişiklik göstermektedir. 2022 yılında güncel ücretler ortalama olarak 1 kur için 500 Euro olarak paylaşılmıştır. Belçika dil okulu fiyatlarına ek olarak konaklama da mevcuttur. Bu ücrete konaklama da eklendiğinde 700 Euro gibi bir tutar yapmaktadır. Yani konaklama birçok ada ülkesine oranla oldukça uygun fiyatlıdır. Türkiye’den giderek Belçika’da dil eğitimi almak daha uygun olacaktır. Yer olmaması sebebiyle farklı ülkelerde konaklamalar dil okulu fiyatından daha yüksek olabiliyor. Fakat Belçika’da, Belçika dil okulu fiyatları ve konaklama ücretleri daha uygundur.

Belçika dil okulu fiyatları 2023 güncel fiyat listesi için Euro Anatolia Danışmanlık ile iletişime geçerek size özel teklif alabilirsiniz. Konaklama ve dil okulu ücretleri tarafınıza paylaşıldıktan sonra aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabileceksiniz. Birbirinden donanımlı öğretmenlerin bulunduğu dil okulları için her türlü konuda her zaman bize danışabilirsiniz. Belçika’da öğrenci hayatı ülkenin konumu ve turistik olması sebebiyle aktif ve eğlencelidir. D tipi vize türünde çalışma izni dahil olduğu için uygun fiyatlı şehirleri seçerek konaklamayı ve diğer ihtiyaçları uyguna getirerek rahatlıkla yaşayan öğrenciler Belçika’dan oldukça memnun. Belçika’da yaşam standartları oldukça yüksektir. Brüksel’de çalışan, sosyalleşen ve aynı zamanda dil eğitimi alan büyün öğrenciler büyük bir tecrübeyle ülkelerine dönmektedir.

Dil okulu sonrası lisans ve yüksek lisans yapma imkânı veren Belçika’nın şartları hakkında detaylı tüm bilgiye Euro Anatolia Danışmanlık üzerinden her zaman ulaşabilirsiniz.

Belçika’da dil çeşitliliği sebebiyle birçok farklı dilde eğitim verilmektedir. Belçika’daki öğretmenlerin tecrübesi, okulların niteliği uluslararası dil okulu öğrencileri için tercih sebebidir. Belçika’da kullanılan materyallere ve eğitime oldukça önem verilir. Yabancı öğrenciler ülke nüfusunun %10’unu oluşturmaktadır.

Oldukça turistik olan Belçika her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapmaktadır. Belçika, doğal güzelliği, şehrin büyüsü ve tarihi olarak oldukça değerli bir ülkedir. Belçika’daki okullar sosyal ortam zenginliği olarak ve kültürel çeşitlilik açısından oldukça güzeldir. Ülkede çalışarak öğrenci olmak oldukça caziptir.

Belçika Dil Okulu Çalışma İzni Var Mı?

Belçika 3 aydan kısa süreli dil okuluna çalışma izni vermiyor. Fakat D tipi Belçika eğitim vizesi sayesinde çalışma vizesi uzun süreli dil okulu için verilmektedir. Belçika’nın dil okulu için en önemli avantajlarından birisi 3 aydan daha uzun süreli dil okuluna eğitim almaya geliniyorsa haftada 20 saat çalışma hakkınız bulunmaktadır. Çalışma izni verilen diğer ülkeler; İrlanda, Avustralya, Dubai, Malta’dır.

Belçika’da Ne Kadar Eğitim Almak Yeterlidir?

Belçika çok uluslu bir ülke olduğundan dolayı her dile aşina olmak mümkündür. Ana dili İngilizce olan veya iyi derecede İngilizce eğitimi almış tecrübeli öğretmenlerin bulunduğu Belçika dil okulu olarak birçok nitelikli okul bulunmaktadır. 3-6 ay eğitim alarak çalışma iznine sahip olabilirsiniz. Yani geçiminizi sağlayarak dil öğrenebilir, hayata karışabilirsiniz. İyi derecede İngilizce öğrenmek için başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar eğitim alarak harika bir geleceğe merhaba diyebilirsiniz.

Belçika dil okulu ve diğer tüm ülkelerin dil okulları veya çalışma izinleri için Euro Anatolia Danışmanlık profesyonel başvurusu için, vize süreçleriniz için daima hizmetinizdedir. Profesyonel yardım alarak iyi bir dil okuluna başvurmak sizin yararınıza olacaktır.

[/expander_maker]

Belçika’ya dil okuluna gidecekseniz ve bu süreç olumlu sonuçlandıysa Belçika Konsolosluğundan D tipi Belçika Eğitim Vizesi sahibi olacaksınız.

Evet var. 3-6 aylık yani Belçika D tipi uzun eğitim vizeniz mevcut ise haftada 20 saatlik bir çalışma izni verilmektedir.

Hangi şehirde daha iyi dil öğrenebilirim?

Kalabalık şehirlerde insanlarla iletişime geçtikçe pekişmesinin de faydası bulunmakla birlikte Brüksel gibi büyük şehirlerde uzman öğretmenlerin bulunduğu kalitesi garantili dil okullarında eğitim almak oldukça faydalı olacaktır. Onun haricinde tabii ki diğer şehirlerde dil eğitimi almakta sosyal alan büyükşehirdeki kadar olmasa bile aynı zemini oluşturmaktadır.

belçika dil okulu fiyatları 5 belçika dil okulu fiyatları

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

belçika dil okulu fiyatları 7 belçika dil okulu fiyatları

Amerika’da Yüksek Lisans

belçika dil okulu fiyatları 8 belçika dil okulu fiyatları

İspanya’da Yüksek Lisans

belçika dil okulu fiyatları 9 belçika dil okulu fiyatları

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

belçika dil okulu fiyatları 10 belçika dil okulu fiyatları

Polonya Yüksek Lisans

belçika dil okulu fiyatları 11 belçika dil okulu fiyatları

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

belçika dil okulu fiyatları 12 belçika dil okulu fiyatları

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

belçika dil okulu fiyatları 13 belçika dil okulu fiyatları

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

belçika dil okulu fiyatları 14 belçika dil okulu fiyatları

İsveç Üniversiteleri

belçika dil okulu fiyatları 15 belçika dil okulu fiyatları

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

belçika dil okulu fiyatları 11 belçika dil okulu fiyatları

Hollanda Üniversiteleri

belçika dil okulu fiyatları 17 belçika dil okulu fiyatları

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

belçika dil okulu fiyatları 12 belçika dil okulu fiyatları

Kanada Üniversiteleri

belçika dil okulu fiyatları 7 belçika dil okulu fiyatları

Amerika Üniversiteleri

belçika dil okulu fiyatları 20 belçika dil okulu fiyatları

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

belçika dil okulu fiyatları 21 belçika dil okulu fiyatları

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

belçika dil okulu fiyatları 22 belçika dil okulu fiyatları

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

belçika dil okulu fiyatları 23 belçika dil okulu fiyatları

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

belçika dil okulu fiyatları 24 belçika dil okulu fiyatları

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

belçika dil okulu fiyatları 25 belçika dil okulu fiyatları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

belçika dil okulu fiyatları 26 belçika dil okulu fiyatları

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

belçika dil okulu fiyatları 25 belçika dil okulu fiyatları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

belçika dil okulu fiyatları 26 belçika dil okulu fiyatları

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

belçika dil okulu fiyatları 29 belçika dil okulu fiyatları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

belçika dil okulu fiyatları 30 belçika dil okulu fiyatları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

belçika dil okulu fiyatları 31 belçika dil okulu fiyatları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

belçika dil okulu fiyatları 32 belçika dil okulu fiyatları
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

belçika dil okulu fiyatları 29 belçika dil okulu fiyatları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

belçika dil okulu fiyatları 29 belçika dil okulu fiyatları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

belçika dil okulu fiyatları 30 belçika dil okulu fiyatları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

belçika dil okulu fiyatları 31 belçika dil okulu fiyatları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

belçika dil okulu fiyatları 32 belçika dil okulu fiyatları
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

belçika dil okulu fiyatları 29 belçika dil okulu fiyatları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

belçika dil okulu fiyatları 39 belçika dil okulu fiyatları
93%

Vize Başarıyla Alındı

belçika dil okulu fiyatları 40 belçika dil okulu fiyatları
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

belçika dil okulu fiyatları 41 belçika dil okulu fiyatları
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

belçika dil okulu fiyatları 42 belçika dil okulu fiyatları
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

belçika dil okulu fiyatları 43 belçika dil okulu fiyatları

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

belçika dil okulu fiyatları 5 belçika dil okulu fiyatları

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

belçika dil okulu fiyatları 45 belçika dil okulu fiyatları

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

belçika dil okulu fiyatları 46 belçika dil okulu fiyatları