fbpx

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışında eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

yurtdışı dil okulları 3 yurtdışı dil okulları
yurtdışı dil okulları 4 yurtdışı dil okulları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışında eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

yurtdışı dil okulları 5 yurtdışı dil okulları

YURTDIŞI DİL OKULLARI

Yabancı Dil Kursları ve Yurtdışı Dil Okulu Fiyatları

Yurtdışı Dil Okulları – Yabancı Dil Kursları Fiyatları Tüm Bilgiler

 

Yurtdışı dil kursu ile yabancı bir dil öğrenmek ufkunuzu açan, keyifli bir deneyimdir. Yeni kariyer fırsatları elde eder ve farklı kültürlerden insanlarla bağlantılar kurarsınız. Yurtdışında yabancı dil eğitimi almayı düşünüyorsanız gerek çevrenize soruşarak gerekse internette yurtdışı dil okulu tavsiye aramaları yaparak sürekli bilgi ve fikir edinmeye çalışmanız normaldir. Ve yurt dışı dil okulları fiyatları, üniversite dil programları ve daldırma programları dahil olmak üzere pek çok seçenek sizi bekliyor.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

 

Bu sayfamızda yurt dışında yabancı dil eğitimi fiyatları için farklı seçenekleri ve bu seçeneklerin genel maliyetlerini keşfedeceğiz ve dil çalışmalarınızdan en iyi şekilde yararlanmanız için ipuçları vereceğiz. 

 

Ayrıca mevcut çeşitli finansman seçeneklerini ve yurtdışında dil eğitimi almanın koşullarını tartışacağız. İster başlangıç seviyesinde ister ileri seviyede olun, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir yabancı dil programı vardır.

 

Neden yabancı dil öğrenmeliyim? Ve bunu neden yurtdışında yapmalıyım?

 

Bir yabancı dil öğrenmek sizi hayatta öne geçiren ve kişiliğinizi zenginleştiren bir deneyimdir. Yurtdışı dil eğitimi, kendinizi dil ve kültüre tamamen kaptırmanın harika bir yoludur. İşte size yabancı dil öğrenmeyi düşünmeniz ve yurtdışında dil eğitimi almak istemeniz için birkaç temel neden…

 

İletişim becerilerinizi geliştirirsiniz. Bir yabancı dil öğrenmek, ana dilinizdeki iletişim becerilerinizi geliştirebilir ve diğer kültürlerden insanları daha iyi anlamanıza ve onlarla iletişim kurmanıza yardımcı olabilir.

 

İş beklentilerinizi artırırsınız. Günümüzün küreselleşmiş ekonomisinde, birden çok dili konuşabilmek size iş piyasasında rekabet avantajı sağlayabilir. Birçok işveren, yabancı dil konuşma yeteneğine değer verir ve bu size ekstra iş fırsatları doğurabilir.

 

Genel kültürünüzü zenginleştirirsiniz. Yabancı bir dil öğrenmek, o dilin konuşulduğu ülkenin kültürü ve tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmenin de harika bir yolu olabilir. Yabancı dil okulu ile yurtdışında bir dil öğrenmek, kendinizi o kültüre tamamen kaptırma ve farklı geçmişlere sahip insanlarla kalıcı bağlantılar kurma fırsatı verebilir.

 

Kişisel gelişiminize büyük katkı sağlarsınız. Bir yabancı dil öğrenmek, iletişim becerilerinizi, güveninizi ve problem çözme becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olan kişisel olarak zenginleştirici bir deneyim olabilir.

 

Dil Okulunda Çalışma İzni Veren Ülkeler

 

Yabancı öğrencilerin bir dil okulunda okurken çalışmalarına izin veren birkaç ülke vardır. Hangi iş fırsatlarının mevcut olduğunu görmek için ilgilendiğiniz belirli bir dil okulu görüşebilirsiniz. Hatta dilerseniz o ülkenin yetkili bazı mercileri ile de görüşmeye çalışabilirsiniz. İşte dil okulunda çalışma izni veren ülkeler arasından bazı öne çıkan seçenekler:

 

Kanada Dil Okulları: Kanada’daki uluslararası öğrencilerin eğitimleri sırasında genellikle yarı zamanlı çalışmalarına izin verilir ve birçok dil okulu öğrencilerine kampüs içi veya yarı zamanlı iş fırsatları sunar.

 

Avustralya Dil Okulları: Avustralya’daki uluslararası öğrencilerin okurken yarı zamanlı çalışmalarına da izin verilir ve öğrencilerine kampüste veya yarı zamanlı iş fırsatları sunan çok sayıda dil okulu vardır.

 

Yeni Zelanda Dil Okulları: Yeni Zelanda’daki uluslararası öğrencilerin eğitimleri sırasında genellikle yarı zamanlı çalışmalarına izin verilir ve birçok dil okulu öğrencilerine kampüste veya yarı zamanlı iş fırsatları sunar.

 

Amerika Birleşik Devletleri Dil Okulları: Amerika Birleşik Devletleri’ndeki uluslararası öğrencilerin genellikle okurken kampüste çalışmasına izin verilir ve bazı yurtdışı dil okulları öğrencilerine kampüste veya yarı zamanlı iş fırsatları sunar. İş fırsatlarının mevcudiyetinin belirli kuruma ve yere bağlı olarak değişebileceğini belirtmekte fayda var.

 

Birleşik Krallık (İngiltere) Dil Okulları: Birleşik Krallık’taki uluslararası öğrencilerin eğitimleri sırasında genellikle yarı zamanlı çalışmalarına izin verilir ve birçok dil okulu öğrencilerine kampüste veya yarı zamanlı iş fırsatları sunar.

 

1 Aylık Yurtdışı Dil Eğitimi

 

1 aylık yabancı dil eğitim programı, dil becerilerini hızla geliştirmek veya yurt dışında eğitim programı veya yabancı bir ülkeye seyahat gibi belirli bir hedefe hazırlanmak isteyenler için harika bir seçenek olabilir. Bu yurtdışı dil programları genellikle günde birkaç saat süren sınıflarla yoğun dil eğitimini içerir ve ayrıca öğrencilerin dil ve kültüre iyice alışmalarına yardımcı olmak için kültürel etkinlikler veya geziler içerebilir.

 

1 aylık yurtdışı dil eğitimi programları için yurt dışı dil okulları, üniversite dil programları ve daldırma programları dahil olmak üzere çeşitli seçenekler vardır. Bu programlar dünyanın çeşitli yerlerinde sunulabilir ve İngilizce’den İspanyolca’ya, Fransızca’dan Çince’ye kadar farklı dillere odaklanabilir.

 

1 aylık yurtdışı yabancı dil eğitimi programları epey yoğun olabilir. Bu anlamda önemli bir zaman ayırma ve odaklanma gerektirir. Ayrıca, daha kısa bir zaman çerçevesine sıkıştırıldığı için daha uzun programlardan biraz daha pahalı olabilirler. Ancak dil becerilerinizi hızlı bir şekilde geliştirmek ve dil öğrenme hedeflerinize ulaşmak için bir hayli de etkili olabildiklerini söyleyelim. 

 

Yurtdışı Dil Eğitimi Fiyatları

 

Yurtdışı dil eğitimi fiyatları ve yabancı dil eğitiminin maliyeti, programa ve konuma bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Yurtdışı dil okulu fiyatları 2023 şu gibi bazı faktörler tarafından etkilenir:

 

Program türü: 

 

Yurtdışı dil okulları fiyat ve eğitiminin maliyeti seçeceğiniz program türüne göre değişiklik gösterebilir. Örneğin bir yurtdışı dil okulu fiyatları 2023, bir üniversite dil programından daha pahalı olabilir ve bir daldırma programı, yurtdışı dil kursları geleneksel sınıf temelli bir programdan daha pahalı olabilir.

 

Programın uzunluğu: 

 

Yurt dışı dil kursu fiyatları ve yabancı dil eğitiminin maliyeti, programın uzunluğuna da bağlı olabilir. 1 aylık yoğun kurslar gibi daha kısa programlar, yurtdışı dil kursları daha uzun programlara göre haftalık veya aylık bazda daha pahalı olabilir.

 

Ülke ve Şehir ve İngilizce Yurtdışı Dil Okulları: 

 

Yurtdışında dil eğitimi fiyatları ve yabancı dil eğitiminin maliyeti, programın yerine göre değişebilir. Büyük şehirlerdeki veya popüler turistik yerlerdeki programlar, yurtdışı dil kursları daha küçük kasabalardaki veya az gelişmiş ülkelerdeki programlardan daha pahalı olabilir.

 

Yurtdışı Dil Eğitimi İçeriği:

 

Yurtdışı dil eğitimi fiyatları programa nelerin dahil olduğuna da bağlı olabilir. Bazı programlar, yurtdışı dil kursları toplam maliyeti etkileyebilecek konaklama, yemek, gezi veya kültürel faaliyetler gibi ek özellikler içerebilir.

 

Özetleyecek olursak yurtdışı dil eğitimi fiyatları yabancı dil eğitiminin maliyeti, belirli programa ve yere bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Bu yüzden dil okulları yurtdışı için bir program seçerken bütçenizi ve sizin için önemli olan belirli özellikleri göz önünde bulundurmanızda fayda var. Daha önce olduğu gibi, yurtdışı dil okulu fiyatları 2023 yılında da bu temel değişkenlere göre şekillenecektir.

 

Yine de Avrupa İngilizce dil okulları ve yabancı dil kursları fiyatları için bazı spesifik örnekler görmek isterseniz sizinle şu bilgileri paylaşabiliriz.

 

İşte Avrupa’daki İngilizce dil okulları ve kurslarından birkaç örnek ve yurtdışı dil okulu fiyatları 2023 :

 

Eurocentres

 

Eurocentres, Londra, Dublin, Paris ve Berlin de dahil olmak üzere Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde bulunan bir ingilizce yurtdışı dil okulları ağıdır. Eurocentres’teki İngilizce dil kursu fiyatları, kurs yerine, kursun uzunluğuna ve konaklama türüne göre değişir. Örneğin, yurtdışı dil kursları Londra’da ortak konaklamalı 4 haftalık yoğun bir İngilizce kursu 1.695 Avro’dan başlar.

 

InternationalHouse

 

International House, Londra, Madrid, Barselona ve Milano dahil olmak üzere birçok Avrupa şehrinde bulunan bir dil okulları ağıdır. International House’daki İngilizce dil eğitimi fiyatları, konuma, kursun uzunluğuna ve konaklama türüne göre değişir. Örneğin, Londra’da ortak konaklamalı 4 haftalık yoğun İngilizce kursu 1.095 Sterlin’den başlar.

 

LAL Dil Merkezleri

 

LAL Dil Merkezleri, Londra, Brighton ve Bournemouth’ta bulunan Birleşik Krallık merkezli bir dil okuludur. LAL’deki İngilizce yurtdışı dil okulları fiyatları, konuma, kursun uzunluğuna ve konaklama türüne göre değişir. Örneğin, Londra’da ortak konaklamalı 4 haftalık yoğun İngilizce kursu 1.095 Sterlin’den başlar.

 

EF Uluslararası Dil Merkezleri ve İngilizce Yurtdışı Dil Okulları Fiyatları

 

EF Uluslararası Dil Merkezleri, Londra, Dublin, Paris ve Barselona dahil olmak üzere birçok Avrupa şehrinde bulunan küresel bir dil okuludur. EF’deki İngilizce yabancı dil kurslarının fiyatları, konuma, kursun uzunluğuna ve konaklama türüne göre değişir. Örneğin, Londra’da ortak konaklamalı 4 haftalık yoğun bir İngilizce kursu 1.795 Avro’dan başlar.

 

Bunların sadece geçmiş yıllardaki fiyatlardan bazı örnekler olduğunu unutmamalısınız. Gelişen koşullara ve zamana göre yurtdışı dil okulu fiyatları 2023 daima değişkenlik gösterebildiğini göz önünde bulundurarak hareket etmeniz gerekiyor.

 

En Ucuz Dil Okulu Hangi Ülkede

Yurtdışı dil kursu fiyatları ve yabancı dil eğitiminin maliyeti, belirli programlara ve konuma bağlı olarak değişebiliyor. Ama genel olarak, az gelişmiş ülkelerdeki veya küçük kasabalardaki dil eğitimi fiyatları, büyük şehirlerdeki veya turistik yerlerdeki kurslardan daha ucuz olabilmektedir. Barınma ve yemek gibi yaşam giderlerinin de toplam maliyete ekleneceğini düşünürseniz, eğitim aldığınız ülkede yaşamanın maliyetini de yurtdışı okulları ve dil kursunun toplam maliyeti içinde hesaplamaya çalışmanız gerekir.

Bu doğrultuda “en ucuz dil okulu hangi ülkede” sorunuza cevap verebilmek adına yabancı dil kurslarının daha ucuz olabileceği ülkelere birkaç örnek verelim.

Doğu Avrupa Dil Okulları: Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Bulgaristan gibi Doğu Avrupa ülkeleri, Batı Avrupa dil okulları na kıyasla yabancı dil kursları için daha düşük fiyatlar sunabilir.

Latin Amerika Dil Okulları: Meksika, Kosta Rika ve Peru gibi Latin Amerika ülkeleri de Amerika Birleşik Devletleri veya Batı Avrupa’ya kıyasla dil kursları için daha düşük yurt dışı dil okulları fiyatlar sunabilir.

Güneydoğu Asya Dil Okulları : Güneydoğu Asya’daki Tayland, Vietnam ve Endonezya gibi ülkeler, yabancı dil kursları için Asya veya Avrupa’nın diğer bölgelerine kıyasla daha düşük fiyatlar sunabilir.

Unutmayın ki yabancı dil kursu fiyatları bir ülke içinde bile değişebilecektir. Burada önemli olan sizin bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmak için seçenekleri araştırıp karşılaştırmaktır.

Yurtdışında Dil Eğitimi Alanların Yorumları

Yurtdışında dil eğitimi alanların yorumları da merak ettiğiniz ve çok araştırdığınız konulardan olabilir. Evet, yurtdışında dil eğitimi alanlar nasıl yorum yapıyorlar? Memnunlar mı? Bazı örnek yorumlar paylaşarak bu merakınızı bir nebze gidermeye çalışabiliriz. Elbette kendinizde internette gezinerek insanların görüşlerini okuyabilir, yurtdışı dil okulları fiyatları ekşi gibi platformlarda pek çok objektif yorum bulabilirsiniz.

İşte yurtdışında dil eğitimi almış insanlardan birkaç örnek yorum:

Dil okulu ile yurtdışına gitmek güzel bir fikirdi. İspanya’daki bir dil okulunda sadece bir ayda ne kadar geliştiğime inanamıyorum. Çok akıcı bir program, keyifli bir ortam ve günlük uygulamalar gerçekten harikaydı. Resmen yeni bir kişilik kazandım.”

“Japonya’da dil eğitimi alma deneyimine bayıldım. Dil programı zorluydu ama öğretmenlerim çok destekleyiciydi ve dünyanın her yerinden arkadaşlar edindim. Zaten Japonca’yı da başka türlü öğrenemezmişim, orada bundan emin oldum. Şimdi iyice geliştirdiğim Japoncamla Kyoto’da iş fırsatlarına bakacağım, bir an önce geri dönmek için sabırsızlanıyorum”

“Fransızca benim için harika bir dil, çok romantik geliyor kulağıma. Ve Fransa’da Fransızca öğrenmeye karar verdim. Çünkü kendimi o dile ve kültüre tamamen kaptırmak istiyordum. Ne kadar da zor bir dilmiş Aman Allah’ım. Ama sonuçta hallettim ve başardığım için çok mutluyum. Artık Fransızca konuşurken kendime çok daha güveniyorum ve Fransaa’da biriktirdiğim çok güzel anılarım var.”

İstisnalar olabilecekse de, yurtdışında dil eğitimi almış ve yabancı dil öğrenmiş olan pek çok insan genellikle deneyimlerinden fazlasıyla memnun olduklarını bildirirler. Dil okulu ile yurt dışına gitmek Öğretmenlerinin desteği ve rehberliğinin yanı sıra kendilerini dil ve kültüre tamamen kaptırmanın faydalarından sık sık bahsederler. 

Ve işte örnek olarak yurtdışı dil okulu yorumları ekşi araması ile karşımıza çıkan Ekşi kullanıcılarından birinin yorumundan kısa bir alıntı:

“…-tavsiyem dil okulunun bi üniversiteye bağlı olmasi eğer üniversitenin dil okulundaysanız hem arkadaş edinebilirsiniz öğrendiğiniz dil anadili olan hem sosyal aktivitelerine katılabilirsiniz.

– amerika da ingilizce öğreniyorsanız çok rahat pratik yapabilir, her konuşulanı anlarsınız. sorun olmaz…”

Yurtdışında Dil Eğitimi Almak için Şartlar

Bir Türk vatandaşının yurtdışında dil eğitimi alabilmesi için ülke ve programa bağlı olarak sağlaması gereken bazı koşullar olabilir. İşte olası koşullara birkaç örnek:

Vize gereklilikleri: Eğitim almayı planladığınız ülkeye bağlı olarak, yurtdışında dil eğitimi almak için öğrenci vizesi almanız gerekebilir. Bu, pasaport, bir dil programına kabul edildiğinin kanıtı ve çalışmalarınızı desteklemek için yeterli fonun kanıtı gibi belgeleri sağlamanızı gerektirebilir.

Dil yeterliliği: Bazı dil programlarında, programa kabul edilmek için karşılamanız gereken minimum dil yeterliliği gereksinimleri olabilir. Bu, bir dil sınavına girmeyi veya önceki dil eğitiminin kanıtını sağlamayı içerebilir.

Mali gereklilikler: Birçok dil programı, öğrencilerin kişisel birikimleri veya mali yardım yoluyla eğitimlerini desteklemek için yeterli fonları olduğunu göstermelerini gerektirir.

Sağlık sigortası: Bazı ülkeler, uluslararası öğrencilerin yurtdışında dil eğitimi alabilmeleri için sağlık sigortasına sahip olmalarını şart koşabilir.

Yurtdışında dil eğitimi almak için şartlar ilgilendiğiniz ülkeye ve programa bağlıdır. Dil kursu ile yurtdışına gitmek istiyorsanız düşündüğünüz belli bir programın gerekliliklerini araştırmalısınız. Dil eğitimi için yurtdışına gitmek isteyen bir gencin yapabileceği en ideal şey yeterli bilgi için dil okulu veya üniversiteye danışmak ya da bir dil eğitimi danışmanlık firmasından rehberlik almaktır.

 

[/expander_maker]

asdsadsad

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
yurtdışı dil okulları 5 yurtdışı dil okulları

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

yurtdışı dil okulları 7 yurtdışı dil okulları

Amerika’da Yüksek Lisans

yurtdışı dil okulları 8 yurtdışı dil okulları

İspanya’da Yüksek Lisans

yurtdışı dil okulları 9 yurtdışı dil okulları

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

yurtdışı dil okulları 10 yurtdışı dil okulları

Polonya Yüksek Lisans

yurtdışı dil okulları 11 yurtdışı dil okulları

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

yurtdışı dil okulları 12 yurtdışı dil okulları

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

yurtdışı dil okulları 13 yurtdışı dil okulları

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

yurtdışı dil okulları 14 yurtdışı dil okulları

İsveç Üniversiteleri

yurtdışı dil okulları 15 yurtdışı dil okulları

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

yurtdışı dil okulları 11 yurtdışı dil okulları

Hollanda Üniversiteleri

yurtdışı dil okulları 17 yurtdışı dil okulları

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

yurtdışı dil okulları 12 yurtdışı dil okulları

Kanada Üniversiteleri

yurtdışı dil okulları 7 yurtdışı dil okulları

Amerika Üniversiteleri

yurtdışı dil okulları 20 yurtdışı dil okulları

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

yurtdışı dil okulları 21 yurtdışı dil okulları

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

yurtdışı dil okulları 22 yurtdışı dil okulları

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

yurtdışı dil okulları 23 yurtdışı dil okulları

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

yurtdışı dil okulları 24 yurtdışı dil okulları

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

yurtdışı dil okulları 25 yurtdışı dil okulları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

yurtdışı dil okulları 26 yurtdışı dil okulları

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

yurtdışı dil okulları 25 yurtdışı dil okulları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

yurtdışı dil okulları 26 yurtdışı dil okulları

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

yurtdışı dil okulları 29 yurtdışı dil okulları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

yurtdışı dil okulları 30 yurtdışı dil okulları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

yurtdışı dil okulları 31 yurtdışı dil okulları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

yurtdışı dil okulları 32 yurtdışı dil okulları
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

yurtdışı dil okulları 29 yurtdışı dil okulları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

yurtdışı dil okulları 29 yurtdışı dil okulları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

yurtdışı dil okulları 30 yurtdışı dil okulları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

yurtdışı dil okulları 31 yurtdışı dil okulları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

yurtdışı dil okulları 32 yurtdışı dil okulları
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

yurtdışı dil okulları 29 yurtdışı dil okulları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

yurtdışı dil okulları 39 yurtdışı dil okulları
93%

Vize Başarıyla Alındı

yurtdışı dil okulları 40 yurtdışı dil okulları
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

yurtdışı dil okulları 41 yurtdışı dil okulları
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

yurtdışı dil okulları 42 yurtdışı dil okulları
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

yurtdışı dil okulları 43 yurtdışı dil okulları

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

yurtdışı dil okulları 5 yurtdışı dil okulları

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

yurtdışı dil okulları 45 yurtdışı dil okulları

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

yurtdışı dil okulları 46 yurtdışı dil okulları