fbpx

Dubai Dil Okulları: Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Dubai Dil Okulları: Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Dubai’de eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 3 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 4 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Dubai’de eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 5 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

DUBAİ DİL OKULLARI

Dubai Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Dubai Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Yabancı dil eğitimi için yurt dışındaki okulları araştırıyorsanız Dubai dil okulları seçeneğini de mutlaka değerlendirmenizi öneriyoruz. Dünyanın sayılı destinasyonları arasına girmeyi başaran Dubai, Birleşik Arap Emirliğine bağlı olan 7 emirliğin gözdesidir. Yeraltı zenginliklerini sıcak coğrafyasını turizme kazandırarak değerlendiren bölgede uç noktaların bir arada harmanlandığını görebilirsiniz.

 Geçmişte sadece çöl safarisi ve altın kumsalları ile tanınan Dubai, bugün ileri teknoloji ve fütüristik sembolik mimari denildiği zaman akla ilk gelen yerlerden biridir. Dünya çapında etkin iş ve ticaret ağına sahip olan bölge öğrenciler açısından da avantajlı fırsatlar yaratır. 

En’lerle anılan Dubai’de çok katlı yapılarıyla rekor kıran gökdelenleri, bir günde gezerek bitiremeyeceğiniz alışveriş merkezlerini, doğaya meydan okuyan insan yapımı Palmiye Adası villalarını, ilk 7 yıldızlı oteli ve büyüklüğü ile şaşırtan dans çeşmesi gibi lokasyonları gördüğünüzde hayran kalarak hiç ayrılmak istemeyebilirsiniz. 

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Dubai Dil Okulları

Dubai’nin ana dili Arapça olmasına rağmen İngilizce öğrenmek için harika bir alternatiftir. Geçmişte İngiliz sömürgesi olan bölgedeki yerel halkın %85’i İngilizce konuşabilir. Dünyanın dört bir yanından iş insanı, turist ve öğrenci çeken emirlik, çalışma ya da oturum izni alan farklı ülke vatandaşları sayesinde dinamik bir yapı kazanmıştır. Yoğun oranda göç aldığı için nüfusun %83’ü yabancı uyrukludur. 

 

Gittiğiniz her yerde hem Arapça hem İngilizce konuşma fırsatı yakalayarak dil pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Dubai dil okulları için başvuran yüzbinlerce öğrencinin farklı kültürlere sahip olması, ulusların etkileşimi açısından da pozitif bir sinerji yaratır. 

Yüksek standartlar taşıyan Dubai dil okulları, kariyer hedefinize giden yolda en çok keyif alacağınız basamak olabilir. Türk vatandaşlarına karşı sempati gösteren Dubai’ye gidiş için yapılması gereken işlemler oldukça kolay bir şekilde ilerler. Vizeden seyahat planlamasına, konaklamadan çalışma iznine kadar Dubai dil okulları hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenmek için ücretsiz danışmanlık servisimizden yararlanabilirsiniz. 

 

Dubai Dil Okulu Fiyatları

Dubai dil okulu fiyatları için başlangıçta net bir rakam vermek doğru değildir. Dubai Dil Okulu fiyatları, programları, eğitim süreleri, etkinlikleri ve konaklama ile ilgili sunduğu imkanları gibi faktörler nedeniyle Dubai Dil Okulu fiyatları da değişkenlik gösterir.  Dolar ya da Euro bazında belirlenen bu Dubai Dil Okulu fiyatlarının netleşmesi için öncelikli ihtiyaçlarınızın doğru şekilde tespit edilmesi ve beklentilerinizin en ideal şekilde karşılanması hedeflenerek planlama yapılması gerekir. 

 

Bunun için de alanında uzman, bölgeyi iyi tanıyan, Dubai dil okulu başvurularında tecrübeli danışmanlara ihtiyacınız vardır. Diplomatik işlemlerde etkili çözüm stratejileri ile hareket ederek bugüne kadar binlerce öğrencinin yurt dışında eğitim almasını sağlayan Euro Anatolia ekibi olarak size bu planlamanın nasıl yapılması gerektiği hakkındaki tecrübelerimizi aktarabiliriz. Karşılıklı istişare ile yapılan planlama sonucunda en uygun Dubai dil okulu fiyatları garantisiyle hayalinize kavuşmak için bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Dubai’de Sosyal Hayat ve Ekonomik Yaşam Koşulları

Dubai’ye dil eğitimi için giden öğrencilerin büyük bir kısmı yarı zamanlı işlerde çalışarak hem ek gelir elde etmeyi hem de dil öğrenimlerini desteklemeyi tercih eder. Sosyal bir çevre edinmek için etkili bir yöntem olan yarı zamanlı çalışma fikri, uluslararası iş ya da arkadaş bağlantıları oluşturmak isteyenler için de sürpriz fırsatlar doğurabilir. İstihdam konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan ve her sektörün kendine yer bulabildiği Dubai’de işsizlik oranı çok düşüktür.

 Refah olan bölgede yüksek yaşam standartları hakimdir. Yaşam kalitesi yüksek olduğu için suç oranları bakımından da güvenlidir. Tüm refaha rağmen yaşam maliyetleri, Dubai Dil Okulu fiyatları gibi ideal seviyelerdedir. Sıcak iklimin de etkisi ile yıl boyunca canlı bir turizm görülür. Boş kalan vakitlerinizi sahil kesimlerindeki turistik mekanlarda, alışveriş merkezlerinde ve plajlarda geçirerek değerlendirebilirsiniz.

Dubai’de Konaklama ve Ulaşım

Son derece gelişmiş bir kozmopolit olan Dubai’de konaklamak için tam donanımlı öğrenci yurtları başta olmak üzere çeşitli alternatifler vardır. Bölgede estetik mimaride, yüksek teknolojilerle donatılan, sosyal yaşam alanlarıyla zenginleştirilen, konforlu ve güvenli residence kompleksleri bulunur. 

Birçok okulun anlaşma yaptığı seçkin binalarda ekonomik fiyatlarla konaklamak mümkündür bu rakamlar Dubai Dil Okulu fiyatlarına benzerdir. Çok katlı olan bu yapılarda tek kişilik, çift kişilik ya da üç kişilik kalınan daireleri tercih edebilirsiniz. Bazı öğrenciler şehir merkezindeki paylaşımlı daireleri de avantajlı bulabilirler. 

 

Dairelerin genel özellikleri ve konumu gibi durumlara göre daha ekonomik fırsatlar yakalanabilir. Anlaşmalı yurtlarda kalan öğrenciler, eğitim gördükleri okullara ücretsiz servislerle ulaşım sağlayabilirler. Gelişmiş ağlarla toplu taşıma sistemlerine ve geniş otoyollara sahip olan bölgede istediğiniz yerden başka bir yere konforlu seyahatler yapabilirsiniz. 

Türkiye ve Dubai arasında haftanın her günü uçak seferi vardır. Ortalama 4,5 saatlik bir uçuşla varabileceğiniz Dubai hakkında merak ettiğiniz tüm konaklama ve ulaşım bilgilerini danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Dubai Dil Okulları Programları ve Süreleri Nelerdir?

Dubai dil okulları farklı ihtiyaçlar için özel olarak tasarlanan eğitim programları sunar. Bu programlardan sadece öğrenciler değil iş insanları da faydalanabilir. En çok tercih edilen programlar şunlardır:

 • İngilizce Hazırlık Programları
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Kursu
 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • Akademik İngilizce
 • Kurumsal İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Mesleki İngilizce
 • Çocuklar İçin İngilizce
 • Arapça

Her programın kendine özel dinamikleri vardır. Bu nedenle alt sınır olarak belirlenen zaman aralığına ek olarak süre uzatma şansınız da olabilir. Ortalama 2 hafta ile başlayan programlar 36 haftaya kadar uzatılabilir. Yabancı dil seviyenize göre en uygun eğitim programını nasıl seçeceğinizi değerlendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dubai Dil Okullarının Eğitim Standartları Nasıldır?

Yabancı dil eğitim kurumlarının temel prensibi, ana dili İngilizce olan öğretmenlerle çalışmaktır. Bu sayede öğrenciler doğru telaffuz ve ideal artikülasyon konusunda sağlam temellere sahip olabilirler. 

Dil eğitiminin en etkili yöntemi o dile yoğun şekilde maruz kalmaktır. İngilizce konuşulan ortamda hem işitsel, hem sözel, hem de algısal anlamda ilerleme kaydetmek mümkündür. Mevcudu az olan sınıflarda eğitim veren Dubai dil okulları, öğrencileri ile birebir ilgilenerek hızlı gelişimi destekler.

 

 Düzenlenen aktivitelerle farklı kültürlerdeki öğrencilerin birbirleriyle kaynaşması ve İngilizce etkileşimde bulunmaları sağlanır. Dubai dil okulları yeni nesil teknolojilerle donatılan konforlu sınıflara sahiptir. Bu dijital ortamlarda sesli, görsel ve yazılı materyallerden faydalanılır. İleri düzeyde bir eğitim deneyimi için cazip fırsatlar sunan Dubai dil okulu fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Dubai İçin Öğrenci Vizesi ve Oturum İzni Nasıl Alınır?

Dubai ve bağlı olduğu Birleşik Arap Emirlikleri’nin yabancı ülkelerde konsolosluğu yoktur. Bu nedenle tüm süreç çevrimiçi teknolojilerle yönetilir. Başvuruların ortalama 2 ile 4 hafta arasında değerlendirildiği bu sistem sonucunda onaylanan vizeler yine çevrimiçi elektronik ortamda iletilir. 

Dubai dil okulları tarafından kabul gören öğrencilerin en büyük avantajı, emirliğe giriş için cep harçlığı göstermek zorunda olmamasıdır. Pasaportunuzu, okula kabul evraklarınızı ve ödeme dekontlarını dijital ortamdan iletmeniz halinde ilgili okul göçmen bürosu üzerinden vize işlemlerinizi yürütebilir. 

90 günlük vize alan öğrenciler eğer ülkede kalmak isterlerse oturum izni için gerekli olan evraklarını tamamlayarak ayrıca başvuru yapabilirler. Tüm bu süreçleri sorunsuz ve kısa bir sürede yürütebilmek için profesyonel yardım almak isterseniz Euro Anatolia olarak size her zaman destek olmaya hazırız.

 

[/expander_maker]

Dubai’de dil eğitim paketleri yaklaşık olarak 1600 USD ile başlar ve süre uzadıkça 10.000 USD kadar maliyet gerektirebilir. Bu fiyatlar konaklama ve ulaşım gibi hizmetlerin dahil olmasına göre değişkenlik gösterir.

Dubai’de dil eğitimi almak için gereken vize dil okulu tarafından alınır. Öncelikle kendiniz için en uygun okulu tespit ederek kayıt yaptırmanız gerekir. Ödeme yaptıktan sonra diğer evraklarınızı da elektronik ortamda okula ileterek vize onayınızı bekleyebilirsiniz.

Dil okulu eğitim programları içeriklerine ve ders saatlerine göre 2 ila 36 hafta arasında değişen sürelerdedir.

Dubai yasalarına göre 2 aylık bir eğitim programına kayıt yaptığınız zaman haftada 20 saat yarı zamanlı bir işte çalışabilirsiniz. Daha uzun süreli eğitim paketlerinde çalışma izin süresi de değişebilir.

Dubai’ye 30 günlük tek girişli vize alacaksanız 147 USD ödemeniz gerekir. Çok girişli vize maliyeti 393 USD, 90 günlük tek girişli vize 467 USD, 90 günlük çok girişli vize ise 716 USD’dir.

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 5 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 7 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Amerika’da Yüksek Lisans

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 8 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

İspanya’da Yüksek Lisans

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 9 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 10 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Polonya Yüksek Lisans

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 11 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 12 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 13 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 14 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

İsveç Üniversiteleri

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 15 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 11 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Hollanda Üniversiteleri

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 17 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 12 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Kanada Üniversiteleri

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 7 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Amerika Üniversiteleri

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 20 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 21 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 22 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 23 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 24 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 25 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 26 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 25 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 26 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 29 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 30 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 31 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 32 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 29 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 29 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 30 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 31 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 32 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 29 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 39 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler
93%

Vize Başarıyla Alındı

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 40 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 41 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 42 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 43 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 5 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 45 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler 46 Dubai Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Dubai Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

 

 

Yabancı dil eğitimi için yurt dışındaki okulları araştırıyorsanız Dubai dil okulları seçeneğini de mutlaka değerlendirmenizi öneriyoruz. Dünyanın sayılı destinasyonları arasına girmeyi başaran Dubai, Birleşik Arap Emirliğine bağlı olan 7 emirliğin gözdesidir. Yeraltı zenginliklerini sıcak coğrafyasını turizme kazandırarak değerlendiren bölgede uç noktaların bir arada harmanlandığını görebilirsiniz. Geçmişte sadece çöl safarisi ve altın kumsalları ile tanınan Dubai, bugün ileri teknoloji ve fütüristik sembolik mimari denildiği zaman akla ilk gelen yerlerden biridir. Dünya çapında etkin iş ve ticaret ağına sahip olan bölge öğrenciler açısından da avantajlı fırsatlar yaratır. En’lerle anılan Dubai’de çok katlı yapılarıyla rekor kıran gökdelenleri, bir günde gezerek bitiremeyeceğiniz alışveriş merkezlerini, doğaya meydan okuyan insan yapımı Palmiye Adası villalarını, ilk 7 yıldızlı oteli ve büyüklüğü ile şaşırtan dans çeşmesi gibi lokasyonları gördüğünüzde hayran kalarak hiç ayrılmak istemeyebilirsiniz. 

 

Dubai Dil Okulları

 

Dubai’nin ana dili Arapça olmasına rağmen İngilizce öğrenmek için harika bir alternatiftir. Geçmişte İngiliz sömürgesi olan bölgedeki yerel halkın %85’i İngilizce konuşabilir. Dünyanın dört bir yanından iş insanı, turist ve öğrenci çeken emirlik, çalışma ya da oturum izni alan farklı ülke vatandaşları sayesinde dinamik bir yapı kazanmıştır. Yoğun oranda göç aldığı için nüfusun %83’ü yabancı uyrukludur. Gittiğiniz her yerde hem Arapça hem İngilizce konuşma fırsatı yakalayarak dil pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Dubai dil okulları için başvuran yüzbinlerce öğrencinin farklı kültürlere sahip olması, ulusların etkileşimi açısından da pozitif bir sinerji yaratır. Yüksek standartlar taşıyan Dubai dil okulları, kariyer hedefinize giden yolda en çok keyif alacağınız basamak olabilir. Türk vatandaşlarına karşı sempati gösteren Dubai’ye gidiş için yapılması gereken işlemler oldukça kolay bir şekilde ilerler. Vizeden seyahat planlamasına, konaklamadan çalışma iznine kadar Dubai dil okulları hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenmek için ücretsiz danışmanlık servisimizden yararlanabilirsiniz.

 

Dubai Dil Okulu Fiyatları

 

Dubai dil okulu fiyatları için başlangıçta net bir rakam vermek doğru değildir. Okulların programları, eğitim süreleri, etkinlikleri ve konaklama ile ilgili sunduğu imkanları gibi faktörler nedeniyle fiyatlar da değişkenlik gösterir. Dolar ya da Euro bazında belirlenen bu rakamların netleşmesi için öncelikli ihtiyaçlarınızın doğru şekilde tespit edilmesi ve beklentilerinizin en ideal şekilde karşılanması hedeflenerek planlama yapılması gerekir. Bunun için de alanında uzman, bölgeyi iyi tanıyan, Dubai dil okulu başvurularında tecrübeli danışmanlara ihtiyacınız vardır. Diplomatik işlemlerde etkili çözüm stratejileri ile hareket ederek bugüne kadar binlerce öğrencinin yurt dışında eğitim almasını sağlayan Euro Anatolia ekibi olarak size bu planlamanın nasıl yapılması gerektiği hakkındaki tecrübelerimizi aktarabiliriz. Karşılıklı istişare ile yapılan planlama sonucunda en uygun Dubai dil okulu fiyatları garantisiyle hayalinize kavuşmak için bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

 

Dubai’de Sosyal Hayat ve Ekonomik Yaşam Koşulları

 

Dubai’ye dil eğitimi için giden öğrencilerin büyük bir kısmı yarı zamanlı işlerde çalışarak hem ek gelir elde etmeyi hem de dil öğrenimlerini desteklemeyi tercih eder. Sosyal bir çevre edinmek için etkili bir yöntem olan yarı zamanlı çalışma fikri, uluslararası iş ya da arkadaş bağlantıları oluşturmak isteyenler için de sürpriz fırsatlar doğurabilir. İstihdam konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan ve her sektörün kendine yer bulabildiği Dubai’de işsizlik oranı çok düşüktür. Refah olan bölgede yüksek yaşam standartları hakimdir. Yaşam kalitesi yüksek olduğu için suç oranları bakımından da güvenlidir. Tüm refaha rağmen yaşam maliyetleri ideal seviyelerdedir. Sıcak iklimin de etkisi ile yıl boyunca canlı bir turizm görülür. Boş kalan vakitlerinizi sahil kesimlerindeki turistik mekanlarda, alışveriş merkezlerinde ve plajlarda geçirerek değerlendirebilirsiniz.

 

Dubai’de Konaklama ve Ulaşım

 

Son derece gelişmiş bir kozmopolit olan Dubai’de konaklamak için tam donanımlı öğrenci yurtları başta olmak üzere çeşitli alternatifler vardır. Bölgede estetik mimaride, yüksek teknolojilerle donatılan, sosyal yaşam alanlarıyla zenginleştirilen, konforlu ve güvenli residence kompleksleri bulunur. Birçok okulun anlaşma yaptığı seçkin binalarda ekonomik fiyatlarla konaklamak mümkündür. Çok katlı olan bu yapılarda tek kişilik, çift kişilik ya da üç kişilik kalınan daireleri tercih edebilirsiniz. Bazı öğrenciler şehir merkezindeki paylaşımlı daireleri de avantajlı bulabilirler. Dairelerin genel özellikleri ve konumu gibi durumlara göre daha ekonomik fırsatlar yakalanabilir. Anlaşmalı yurtlarda kalan öğrenciler, eğitim gördükleri okullara ücretsiz servislerle ulaşım sağlayabilirler. Gelişmiş ağlarla toplu taşıma sistemlerine ve geniş otoyollara sahip olan bölgede istediğiniz yerden başka bir yere konforlu seyahatler yapabilirsiniz. Türkiye ve Dubai arasında haftanın her günü uçak seferi vardır. Ortalama 4,5 saatlik bir uçuşla varabileceğiniz Dubai hakkında merak ettiğiniz tüm konaklama ve ulaşım bilgilerini danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

 

Dubai Dil Okulları Programları ve Süreleri Nelerdir?

Dubai dil okulları farklı ihtiyaçlar için özel olarak tasarlanan eğitim programları sunar. Bu programlardan sadece öğrenciler değil iş insanları da faydalanabilir. En çok tercih edilen programlar şunlardır:

 

 • İngilizce Hazırlık Programları
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Kursu
 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • Akademik İngilizce
 • Kurumsal İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Mesleki İngilizce
 • Çocuklar İçin İngilizce
 • Arapça

Her programın kendine özel dinamikleri vardır. Bu nedenle alt sınır olarak belirlenen zaman aralığına ek olarak süre uzatma şansınız da olabilir. Ortalama 2 hafta ile başlayan programlar 36 haftaya kadar uzatılabilir. Yabancı dil seviyenize göre en uygun eğitim programını nasıl seçeceğinizi değerlendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Dubai Dil Okullarının Eğitim Standartları Nasıldır?

Yabancı dil eğitim kurumlarının temel prensibi, ana dili İngilizce olan öğretmenlerle çalışmaktır. Bu sayede öğrenciler doğru telaffuz ve ideal artikülasyon konusunda sağlam temellere sahip olabilirler. Dil eğitiminin en etkili yöntemi o dile yoğun şekilde maruz kalmaktır. İngilizce konuşulan ortamda hem işitsel, hem sözel, hem de algısal anlamda ilerleme kaydetmek mümkündür. Mevcudu az olan sınıflarda eğitim veren Dubai dil okulları, öğrencileri ile birebir ilgilenerek hızlı gelişimi destekler. Düzenlenen aktivitelerle farklı kültürlerdeki öğrencilerin birbirleriyle kaynaşması ve İngilizce etkileşimde bulunmaları sağlanır. Dubai dil okulları yeni nesil teknolojilerle donatılan konforlu sınıflara sahiptir. Bu dijital ortamlarda sesli, görsel ve yazılı materyallerden faydalanılır. İleri düzeyde bir eğitim deneyimi için cazip fırsatlar sunan Dubai dil okulu fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Dubai İçin Öğrenci Vizesi ve Oturum İzni Nasıl Alınır?

 

Dubai ve bağlı olduğu Birleşik Arap Emirlikleri’nin yabancı ülkelerde konsolosluğu yoktur. Bu nedenle tüm süreç çevrimiçi teknolojilerle yönetilir. Başvuruların ortalama 2 ile 4 hafta arasında değerlendirildiği bu sistem sonucunda onaylanan vizeler yine çevrimiçi elektronik ortamda iletilir. Dubai dil okulları tarafından kabul gören öğrencilerin en büyük avantajı, emirliğe giriş için cep harçlığı göstermek zorunda olmamasıdır. Pasaportunuzu, okula kabul evraklarınızı ve ödeme dekontlarını dijital ortamdan iletmeniz halinde ilgili okul göçmen bürosu üzerinden vize işlemlerinizi yürütebilir. 90 günlük vize alan öğrenciler eğer ülkede kalmak isterlerse oturum izni için gerekli olan evraklarını tamamlayarak ayrıca başvuru yapabilirler. Tüm bu süreçleri sorunsuz ve kısa bir sürede yürütebilmek için profesyonel yardım almak isterseniz Euro Anatolia olarak size her zaman destek olmaya hazırız.

 

Dubai’de dil eğitimi maliyeti ne kadar?

 

Dubai’de dil eğitim paketleri yaklaşık olarak 1600 USD ile başlar ve süre uzadıkça 10.000 USD kadar maliyet gerektirebilir. Bu fiyatlar konaklama ve ulaşım gibi hizmetlerin dahil olmasına göre değişkenlik gösterir.

 

Dubai’de dil okullarına gitmek için ne yapılması gerekir?

Dubai’de dil eğitimi almak için gereken vize dil okulu tarafından alınır. Öncelikle kendiniz için en uygun okulu tespit ederek kayıt yaptırmanız gerekir. Ödeme yaptıktan sonra diğer evraklarınızı da elektronik ortamda okula ileterek vize onayınızı bekleyebilirsiniz.

 

Dubai dil okulu eğitim süresi ne kadardır?

 

Dil okulu eğitim programları içeriklerine ve ders saatlerine göre 2 ila 36 hafta arasında değişen sürelerdedir.

 

 

Dubai dil okuluna gidersem orada çalışabilir miyim?

 

Dubai yasalarına göre 2 aylık bir eğitim programına kayıt yaptığınız zaman haftada 20 saat yarı zamanlı bir işte çalışabilirsiniz. Daha uzun süreli eğitim paketlerinde çalışma izin süresi de değişebilir.

 

 

Dubai dil okulu vizesi almak için ne kadar ödemem gerekir?

 

Dubai’ye 30 günlük tek girişli vize alacaksanız 147 USD ödemeniz gerekir. Çok girişli vize maliyeti 393 USD, 90 günlük tek girişli vize 467 USD, 90 günlük çok girişli vize ise 716 USD’dir.

 

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]asdasdasdasdasdasd. [/expander_maker]