fbpx

Dublin Dil Okulları

Dublin Dil Okulları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Dublin’de eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

dublin dil okulları 3 dublin dil okulları
dublin dil okulları 4 dublin dil okulları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Dublin’de eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

dublin dil okulları 5 dublin dil okulları

DUBLİN DİL OKULLARI

Dublin Dil Okulu ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Dublin Dil Okulları : Fiyatları ve Tüm Bilgiler

İngilizce eğitimi almak veya İngilizce öğrenmek mi istiyorsun? O halde seni Dublin’e davet ediyoruz! Dil okullarının ve özel kolejlerin harika İngilizce kursları sunduğu Dublin, beklediğinizden çok daha iyi fırsatlar sunuyor. İngilizce öğrenirken yepyeni deneyimler edinebilir, farklı ülkelerden gelmiş insanlarla tanışabilir, ortak kültür günleri yapabilirsin.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Peki ya hangi dil okulunu seçeceksin? Senin için hazırladığımız yazıda tam da bu noktaya odaklanıyor, Dublin dil okulları ve dil okulları fiyatları hakkında uçsuz bucaksız bir rehber sunuyoruz. Hadi gel, birlikte keşfedelim!

 

Dublin’deki Dil Okulları

Dublin’de birçok dil okulu olsa da köklü ve uluslararası bağlantısı olan en temel üç dik okulu var: Berlitz, Kaplan ve The English Studio. Şehirdeki diğer dil okulları ise şu şekilde sıralanabilir: Everest Language School, Atlas Language School, Your English, International School of English, Englishour, Delfin, Apollo, ULearn, Horner School of English, Arena School of English ve the Central School of English. Dublin’de IBAT, DCU, TCD, UCD ve Dorset College gibi diğer birçok kursunun yanı sıra İngilizce dil eğitimi de sunan oldukça saygın üçüncü düzey kolejler ve üniversiteler de var, bizden söylemesi.

 

Dublin’de diğer bölgelerden farklı olarak uluslararası öğrencilerin bir derece kursuna başlamadan önce İngilizcelerini geliştirmelerine yardımcı olacak kurslar da sunuluyor. Maynooth Üniversitesi, TU Dublin, DCU ve UCD gibi kurumlardan bu alanda destek alabilirsin.

 

Dublin’deki En İyi Dil Okulları

Dublin’de bir çok dil okulu olduğundan söz etmiştik, peki ya en iyi eğitimi sunan kurumlar hangileri? Gelin, Dublin’deki en iyi dil okullarına bir göz atalım!

 

 1. Berlitz Dublin Dil Okulu

Berlitz Dublin dil okulu 1900 yılında kurulmuş olmakla beraber binlerce öğrencinin dil öğrenme hedeflerine ulaşmasını sağlamış bir okul ve aynı zamanda dilin eğlenceli ve teşvik edici bir alanda öğrenilebileceğini savunan bir kurum. Her öğrenci ile özel olarak ilgilenilen bu okulda, öğrenciler kendileri için özel olarak hazırlanmış bir İngilizce dil eğitim planı ile desteklenir ve düzenli geri bildirimler sunulur ve her öğrencinin İngilizce kursu süresince kaydettiği ilerleme yakından izlenir. Kurumdaki yardımcı kişiler ise öğrencilerin seçtikleri İngilizce kursuna devam ederken ihtiyaç duydukları kişisel tavsiye ve rehberliği almalarını sağlar.

 

Berlitz Dublin, maksimum potansiyellerine ulaşmaları için tüm öğrencilerin desteklendiği profesyonel bir ortama sahip olmakla beraber personel ve öğrencilere, öğrencilerin eğitimleri boyunca gelişmelerine olanak tanıyan samimi ve sosyal bir çalışma yaklaşımı sunar. Berlitz Dublin aynı zamanda öğrencilerin dil becerilerini geliştirmek, onların yeni arkadaşlar edinmesini sağlamak ve İrlanda kültürel yaşamının birçok ve çeşitli yönlerini deneyimlemek için eğlenceli ve teşvik edici bir ortam hazırlar.

 

Berlitz Dublin’de, en iyi dil öğrenme deneyimini sağlanmasının yanı sıra farklı hizmetler de sunulur:

 • Profesyonel personel tarafından sıcak ve samimi bir ortamda verilen yüksek kaliteli dil kursları,
 • Dil becerilerinizi geliştirdiğiniz eğlenceli ve ilham verici bir ortam,
 • Yeni arkadaşlar edinme ve İrlanda kültürel yaşamının birçok yönünü deneyimleme fırsatları,
 • Çalışma deneyiminizi özel kılmak için kişisel program hazırlama.
 1. Kaplan

Wicklow dağlarının vahşi doğası ile İrlanda Denizi kıyısı arasında yer alan İrlanda’nın başkenti, modern, kozmopolit bir görünümü geçmişiyle derin bir bağla birleştirir. Dublin, antik kaleden Google ve Facebook’un genel merkezlerine ev sahipliği yapan ışıltılı Tech Quarter’a kadar inanılmaz manzaralar ve hikayelerle doludur. Dublin’deki en iyi dil okullarından biri olan Kaplan ise öğrencilerine birçok fırsat sunar:

 

 • İrlanda çevresinde düzenli geziler
 • Doğanın içindeki konum
 • İrlanda’nın hareketli yaşamı
 • Öğrenci yurtlarına yakın konum
 • Yakınlarda kolaylıkla ev bulma imkanı

Kaplan Dil Okulu, düzenli olarak yerel simge yapılara ve etkinliklere geziler düzenlemektedir. Merkezi konumda yer almakla beraber şehir merkezine sadece beş dakikalık yürüme mesafesindedir. Aynı zamanda öğretmen eğitimi kursları ve sınavları sunan akredite bir CELTA merkezidir.

 

 1. The English Studio

Londra, Oxford ve Dublin’deki İngilizce okullarında, seçtiğiniz alanda başarılı olmanız için ihtiyaç duyduğunuz becerileri geliştirmenize yardımcı olmayı amaçlayan The English Studio, sınıf, kendi kendine çalışma ve bir sosyal ve kültürel aktivite programı kombinasyonu sayesinde, İngilizce’de özgüven ve akıcılık kazanma yolunda bir adım atmanızı sağlar.

 

 1. Everest Language School

Everest Language School Dublin’in en ünlü dil okullarından biri olmakla beraber deneyimli öğretmenler tarafından yönetilen bir kurumdur. Kurum artık akredite İngilizce öğretmenlerinden oluşan inanılmaz bir ekibi kapsamakta ve çok çeşitli kurslar sunmaktadır. Bu kurumda, FCE, CAE ve IELTS gibi sınavlar için de destek almak mümkündür. Dublin’de bir dil okulu arıyorsanız, Everest Language School harika bir seçim olabilir. Kurum, Dublin şehir merkezinin tam ortasında yer almaktadır.

 

 1. Atlas Language School

İngilizce kursları, öğrenci desteği, konaklama ve sosyal ve kültürel faaliyetler sunan Atlas Language School, kaliteli bir dil öğrenimi ve kültürel deneyim arayan öğrenciler için bir numaralı tercih haline gelmektedir.

 

 1. Your English

Your English birçok farklı konu destek alabileceğiniz oldukça avantajlı bir kurumdur:

 • Küçük sınıflar (5-9 öğrenci) – hem çevrimiçi hem de yüz yüze eğitim
 • Mükemmel deneyimleri olan harika öğretmenler
 • Esnek saatlerde eğitim alma imkanı
 • Her seviyede Genel, İşletme ve Sınav Hazırlık Kursları
 • Cambridge sınavlarında yüksek not garantisi
 • Dilbilgisi ve iletişim becerilerine odaklanan dengeli müfredat
 • Elverişli konum (O’Connell Caddesi’ndeki Spire ve Genel Postane’den 500 metre)
 • Gençler için heyecan verici yaz programları
 1. International School of Language

International School of English, Uluslararası öğrenci bakımından en yüksek Eğitim standartlarını sunmaya kendini adamış kaliteli bir profesyonel okuldur. 1997 yılından beri başarıyla faaliyet göstermektedir. Kişisel öğrenci hedeflerinize ulaşırken deneyiminizi unutulmaz ve değerli kılmaktan gurur duyan özel bir yönetim ekibi vardır.

 

Deneyimli ve kalifiye öğretmenler, samimi ve profesyonel bir dil öğrenme deneyimi sağlar. Dersler canlı ve iletişime yöneliktir, ilerlemenize ve İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur. Öğrencilere, ilerlemeyi izlemek için haftalık ilerleme testleri ve gelişimi değerlendirmek için her 6 haftada bir rehber kaynaklar sunulur.

 

 1. Delfin

Dublin’deki Delfin English School’da hem eğlenceli hem de eğitici bir İngilizce öğrenme deneyimi edinebilirsiniz. Harika programlar sunan Delfin, size İrlanda’nın sunduğu her şeyin tadına bakma ve gerçek sosyal ortamlarda İngilizce konuşmanız için birçok fırsat sunuyor. Sınıfın içinde, eğlenirken daha hızlı İngilizce öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Delfin English School’un, ACELS tarafından akredite edilmiş olduğunu da söylemek mümkün.

 

 • Apollo

Apollo Language Centre, İrlanda’da Dublin, Cork ve Limerick’te müşterilerine unutulmaz bir deneyim sunan benzersiz özellikleri ile ödüllü bir İngilizce dil okuludur. Apollo, İrlanda’da ’18 yaş altı Yıldız Genç Programı’ kategorisinde ödül kazanan tek İngilizce dil okuludur ve bu ödülü 2018, 2019, 2020/2021 ve yine 2022’de dört yıl üst üste kazanmıştır.

 

Dublin Dil Okulları Fiyatları

Dublin dil okulu fiyatları, kurumun sunduğu olanaklar ve eğitimler sonucunda değişiklik göstermektedir. Kursun yanı sıra tur, konaklama imkanları gibi ek hizmet sunan dil okulları, daha yüksek bir ücret talep etmektedir. Bundan dolayı, net bir fiyat bilgisi almak ve kurs niteliklerine göre planlama yapmak için tercih ettiğiniz dil okulu ile iletişime geçmeniz önerilir.

Dublin dil okulları ve diğer tüm ülkelerin dil okulları veya çalışma izinleri için Euro Anatolia Danışmanlık profesyonel başvurusu için, vize süreçleriniz için daima hizmetinizdedir. Profesyonel yardım alarak iyi bir dil okuluna başvurmak sizin yararınıza olacaktır.

[/expander_maker]

Genel olarak bakıldığında Dublin dil okulları, temel İngilizce, Standart İngilizce ve Yoğun İngilizce paketleri sunmaktadır. Ayrıca bazı kurumlar İş İngilizcesi ve IELTS kursları da sunmaktadır.

İletişim, sözlü etkileşim ve aktif dinleme, öğretmenlerin odaklandığı ana alanlardır, ancak tüm beceriler derslere entegre edilmiştir. Yazma becerisini geliştirmek için okuma ve dinleme stratejilerinin yanı sıra pratikler de yapılmalıdır. Yeni bir dilin pekiştirilmesi ve gözden geçirilmesi, ancak dinamik ve ilgi çekici ders etkinlikleriyle sağlanır.

 • Evet, belirlenen günlerde haftalık değerlendirme yapılır. Bu testler, o hafta çalışılan ve daha fazla çalışma gerektirebilecek alanları ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır.

Gelişiminiz sınıfta öğretmenler tarafından izlenir. Sınıf çalışmalarınızla ilgili düzenli geri bildirim bekleyebilirsiniz ve öğretmeniniz bir sonraki seviyeye hazır olduğunuzu düşündüğünde bunu ilgili kişilere bildirecek ve bir seviye tespit sınavı düzenleyecektir. Seviye tespit sınavı; yazılı bir gramer, kelime bilgisi ve yazmanın yanı sıra bir konuşma sınavını da içerir. İlgili ekip, bir sonraki seviyeye geçmeye hazır olduğunuzu düşünürüse seviye tespit sınavından sonraki hafta sınıf değiştirebilirsiniz.

 •  

IELTS sınıfına geçiş talebinde bulunmak için en az Upper Intermediate seviyesinde olmalısınız. Daha sonra danışmanınıza gidebilir ve bu durumu belirtebilirsiniz.

Dublin dil okulu fiyatları, haftalık veya aylık olarak planlanıyor. Genel olarak Dublin dil okulları ücretleri, 8 haftalık programlar için 1000 Euro’dan, 12 haftalık programların 1500 Euro’dan ve 25 haftalık programların 2000 Euro’dan başladığını söyleyebiliriz.

dublin dil okulları 5 dublin dil okulları

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

dublin dil okulları 7 dublin dil okulları

Amerika’da Yüksek Lisans

dublin dil okulları 8 dublin dil okulları

İspanya’da Yüksek Lisans

dublin dil okulları 9 dublin dil okulları

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

dublin dil okulları 10 dublin dil okulları

Polonya Yüksek Lisans

dublin dil okulları 11 dublin dil okulları

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

dublin dil okulları 12 dublin dil okulları

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

dublin dil okulları 13 dublin dil okulları

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

dublin dil okulları 14 dublin dil okulları

İsveç Üniversiteleri

dublin dil okulları 15 dublin dil okulları

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

dublin dil okulları 11 dublin dil okulları

Hollanda Üniversiteleri

dublin dil okulları 17 dublin dil okulları

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

dublin dil okulları 12 dublin dil okulları

Kanada Üniversiteleri

dublin dil okulları 7 dublin dil okulları

Amerika Üniversiteleri

dublin dil okulları 20 dublin dil okulları

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

dublin dil okulları 21 dublin dil okulları

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

dublin dil okulları 22 dublin dil okulları

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

dublin dil okulları 23 dublin dil okulları

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

dublin dil okulları 24 dublin dil okulları

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

dublin dil okulları 25 dublin dil okulları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

dublin dil okulları 26 dublin dil okulları

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

dublin dil okulları 25 dublin dil okulları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

dublin dil okulları 26 dublin dil okulları

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

dublin dil okulları 29 dublin dil okulları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

dublin dil okulları 30 dublin dil okulları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

dublin dil okulları 31 dublin dil okulları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

dublin dil okulları 32 dublin dil okulları
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

dublin dil okulları 29 dublin dil okulları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

dublin dil okulları 29 dublin dil okulları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

dublin dil okulları 30 dublin dil okulları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

dublin dil okulları 31 dublin dil okulları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

dublin dil okulları 32 dublin dil okulları
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

dublin dil okulları 29 dublin dil okulları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

dublin dil okulları 39 dublin dil okulları
93%

Vize Başarıyla Alındı

dublin dil okulları 40 dublin dil okulları
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

dublin dil okulları 41 dublin dil okulları
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

dublin dil okulları 42 dublin dil okulları
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

dublin dil okulları 43 dublin dil okulları

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

dublin dil okulları 5 dublin dil okulları

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

dublin dil okulları 45 dublin dil okulları

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

dublin dil okulları 46 dublin dil okulları