fbpx

Ec English Dil Okulu

Ec English Dil Okulu

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışında eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

ec english dil okulu 3 ec english dil okulu
ec english dil okulu 4 ec english dil okulu

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışında eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

ec english dil okulu 5 ec english dil okulu

EC ENGLISH DİL OKULU

Ec English Dil Okulu | Euro Anatolia Yurtdışı Eğitim

Ec English Dil Okulu | Euro Anatolia Yurtdışı Eğitim

Euro Anatolia Yurtdışı Eğitim, dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için en iyi seçeneklerden birisidir. Öğrenciler, “Ec English Dil Okulu” gibi dünya çapında tanınan dil okullarında eğitim alabilirler. Euro Anatolia, öğrencilere yurtdışında dil eğitimi alma fırsatı sunarken aynı zamanda yurtdışında yaşam deneyimi kazandırır.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Ec English Dil Okulu, İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen bireyler için popüler bir seçenektir. Önde gelen İngilizce dil okullarından biri, her seviyeden öğrenci için geniş bir program ve hizmet yelpazesi sunan EC English Language School’dur.

EC English Language School 1991 yılında kurulmuştur ve o zamandan beri dünyanın en büyük İngilizce dil okullarından biri haline gelmiştir. Okul, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda, Malta ve Güney Afrika’da 30’dan fazla lokasyondan oluşan bir ağa sahiptir ve her biri öğrenciler için yüksek kaliteli bir öğrenme deneyimi sağlamak için deneyimli öğretmenler ve personelden oluşan özel bir ekibe sahiptir.

Ec English Dil Okulu, Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınavlara Hazırlık ve Üniversite Yolları dahil olmak üzere farklı öğrencilerin ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun çeşitli programlar sunmaktadır. Genel İngilizce programı, öğrencilerin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerini geliştirmeye odaklanır ve her seviyeden öğrenci için uygundur. İş İngilizcesi programı, öğrencilerin dil becerilerini iş bağlamında geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve profesyoneller ve işletme öğrencileri için idealdir. Sınav Hazırlık programı, öğrencilerin IELTS, TOEFL ve Cambridge sınavları gibi uluslararası dil sınavlarını geçmelerine yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Üniversite Yolları programı, eğitimlerine İngilizce konuşulan bir ülkede devam etmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır ve üniversiteye giriş için başvuru sürecinde ve dil hazırlığında destek sağlar.

Euro Anatolia Yurtdışı Eğitim, öğrencilerine dil eğitimi almaları için gerekli olan vize işlemlerinde de yardımcı olmaktadır. Öğrenciler, vize başvuru sürecinde Euro Anatolia’nın uzman kadrosu tarafından desteklenirler. Euro Anatolia, dil eğitimi almak isteyen öğrencilere en iyi seçenekleri sunarken aynı zamanda yurtdışında yaşam deneyimi kazanmalarına imkan tanımaktadır. Eğitim süresi boyunca öğrenciler, yerel halkla iletişim kurarak dil pratikleri yapabilirler. Euro Anatolia Yurtdışı Eğitim ayrıca öğrencilerin yurtdışına gitmeden önce dil eğitimi almalarına olanak tanır. Öğrenciler, Euro Anatolia dil okullarında dil eğitimi alarak yurtdışına gitmeden önce dil seviyelerini arttırabilirler.

Ec English Dil Okulu, British Council tarafından akredite edilmiştir ve okulun programlarının ve hizmetlerinin kalitesini garanti eden English UK’nin bir üyesidir. Okulun kaliteye olan bağlılığı, tesislerine ve kaynaklarına da yansımaktadır. Her konum modern sınıflar, bilgisayar laboratuvarları ve kütüphanelerle donatılmıştır ve öğrenciler çevrimiçi kurslar ve etkileşimli etkinlikler de dahil olmak üzere çok çeşitli öğrenme materyallerine ve kaynaklarına erişebilirler.

Ec English Dil Okulu ayrıca, öğrencilerin ev sahibi ülkenin kültürünü ve yaşam tarzını deneyimlemelerine ve dil becerilerini doğal ve eğlenceli bir şekilde geliştirmelerine yardımcı olmak için çok çeşitli etkinlikler ve geziler sunmaktadır. Okul, öğrencilere yeni insanlarla tanışma ve dil becerilerini rahat ve gayri resmi bir ortamda uygulama fırsatı vermek için film geceleri, spor turnuvaları ve kültürel etkinlikler gibi düzenli sosyal etkinlikler düzenlemektedir.

EC English Language School dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere yüksek kaliteli bir dil öğrenme deneyimi sunmaktadır. Geniş program ve hizmet yelpazesi, mükemmel tesisleri ve kaynakları ve kaliteye olan bağlılığı, İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen herkes için ideal bir seçimdir. İster öğrenci, ister profesyonel olun ya da sadece yeni bir dil öğrenmek isteyin, EC English Dil Okulu’nun size sunacağı bir şeyler vardır.

Euro Anatolia Yurtdışı Eğitim, öğrencilere dil eğitimi alma fırsatı sunarken aynı zamanda onların gelecekteki iş hayatlarına yönelik kariyer fırsatlarını arttırmaktadır. Öğrenciler dil eğitimi almaları sayesinde çok dilli olacaklar ve dünya çapında iş fırsatlarına erişebileceklerdir. 

Euro Anatolia ücretsiz danışmanlığı için şimdi randevu alın!

[/expander_maker]

EC English adlı dil okulu için istenebilecek belgeler arasında şunlar yer alabilir:

 

 • Pasaport ya da nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Öğrenci başvuru formu
 • Dil seviyenizi gösteren belge (TOEFL, IELTS, vs.)
 • Geçerli bir seyahat sağlık sigortası
 • Okulun isteyebileceği ek belgeler (örneğin, öğrenim veya çalışma belgesi)

 

Ancak, her dil okulu için belgeler arasında farklılıklar olabileceğinden, EC English’in belgeler için istediği konuları doğrudan okulun internet sitesinden veya yetkililerinden öğrenmeniz daha doğru olacaktır.

EC English dil okulu, dil öğrenimi yanı sıra kültürel deneyimler sunan bir okuldur. Okul ülke genelinde birçok farklı şehir ve ülkede okulları bulunur. Öğrencilere genel İngilizce, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirebilecekleri dersler sunulur. Öğretmenler profesyonel ve deneyimli olup, öğrencilere yüksek kaliteli eğitim sunarlar ve öğrencilere dil öğrenirken aynı zamanda yerel kültürü ve yaşam tarzını da tanıma fırsatı verirler. Okulların birçoğunda öğrencilere sosyal ve kültürel aktiviteler de düzenlenir.

EC English dil okulu hakkında bilinmesi gereken bazı önemli noktalar şunlar olabilir:

 

 1. Dil seviyesi: EC English dil okulu, öğrencilere dil öğrenirken farklı seviyelerde dersler sunar. Öğrenciler, dil seviyelerini belirlemek için bir dil seviyesi testi yapmalıdır.
 2. Eğitim programları: Okul, öğrencilere genel İngilizce, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirebilecekleri dersler sunar. Ayrıca, okul öğrencilere okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için özel çalışma grupları düzenler.
 3. Kültürel deneyimler: EC English dil okulu, öğrencilere dil öğrenirken aynı zamanda kültürel deneyimler sunar. Okulların birçoğunda öğrencilere sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlenir.
 4. Okulun konumu: Okul, ülke genelinde farklı şehirlerde okulları bulunur. Öğrenciler kendilerine en uygun olan şehirleri seçebilirler.
 5. Eğitim ekipmanları: EC English dil okulu, öğrencilere modern eğitim ekipmanları sunar. Öğrenciler, dil öğrenirken sesli ve görsel materyaller kullanabilirler.
 6. Öğretmenler: Okul, profesyonel ve deneyimli öğretmenleri ile öğrencilere yüksek kaliteli eğitim sunar.
 7. Öğrenci Başvuru: Öğrenci için dil seviyesinin belirlenmesinden sonra başvuruda bulunmaları gerekmektedir ve okulun belirlediği belgeler ile birlikte başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

EC English dil okulu, öğrencilere farklı dil seviyelerinde İngilizce öğrenme imkanı sunar. Genellikle dil okulları, öğrencilerin dil seviyelerini belirlemek için bir dil seviyesi testi uygularlar. Ancak EC English Dil Okulu için belirli bir seviye testine gerek kalmamasına rağmen öğrencilerin yeterli İngilizce bilgisi olması gerekmektedir.

 

 • Dil seviyeleri arasında;
 • Başlangıç (Beginner)
 • Temel (Elementary)
 • Orta (Intermediate)
 • İleri (Upper-Intermediate)
 • İleri İleri (Advanced)

 

Gibi seviyeler olabilir. Bu seviyeler öğrencilere dil öğrenirken daha hızlı ilerleme ve daha spesifik konular üzerinde odaklanma fırsatı sunar. Öğrenciler seviyeler arasında yukarı ya da aşağı seviye geçiş yapabilirler.

ec english dil okulu 5 ec english dil okulu

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

ec english dil okulu 7 ec english dil okulu

Amerika’da Yüksek Lisans

ec english dil okulu 8 ec english dil okulu

İspanya’da Yüksek Lisans

ec english dil okulu 9 ec english dil okulu

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

ec english dil okulu 10 ec english dil okulu

Polonya Yüksek Lisans

ec english dil okulu 11 ec english dil okulu

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

ec english dil okulu 12 ec english dil okulu

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

ec english dil okulu 13 ec english dil okulu

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

ec english dil okulu 14 ec english dil okulu

İsveç Üniversiteleri

ec english dil okulu 15 ec english dil okulu

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

ec english dil okulu 11 ec english dil okulu

Hollanda Üniversiteleri

ec english dil okulu 17 ec english dil okulu

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

ec english dil okulu 12 ec english dil okulu

Kanada Üniversiteleri

ec english dil okulu 7 ec english dil okulu

Amerika Üniversiteleri

ec english dil okulu 20 ec english dil okulu

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

ec english dil okulu 21 ec english dil okulu

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

ec english dil okulu 22 ec english dil okulu

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

ec english dil okulu 23 ec english dil okulu

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

ec english dil okulu 24 ec english dil okulu

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

ec english dil okulu 25 ec english dil okulu

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

ec english dil okulu 26 ec english dil okulu

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

ec english dil okulu 25 ec english dil okulu

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

ec english dil okulu 26 ec english dil okulu

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

ec english dil okulu 29 ec english dil okulu
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

ec english dil okulu 30 ec english dil okulu
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

ec english dil okulu 31 ec english dil okulu
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ec english dil okulu 32 ec english dil okulu
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ec english dil okulu 29 ec english dil okulu
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

ec english dil okulu 29 ec english dil okulu
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

ec english dil okulu 30 ec english dil okulu
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

ec english dil okulu 31 ec english dil okulu
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ec english dil okulu 32 ec english dil okulu
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

ec english dil okulu 29 ec english dil okulu
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

ec english dil okulu 39 ec english dil okulu
93%

Vize Başarıyla Alındı

ec english dil okulu 40 ec english dil okulu
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

ec english dil okulu 41 ec english dil okulu
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

ec english dil okulu 42 ec english dil okulu
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

ec english dil okulu 43 ec english dil okulu

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

ec english dil okulu 5 ec english dil okulu

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

ec english dil okulu 45 ec english dil okulu

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

ec english dil okulu 46 ec english dil okulu