fbpx

Ese Dil Okulu

Ese Dil Okulu

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Malta’da eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Ese Dil Okulu 3 Ese Dil Okulu
Ese Dil Okulu 4 Ese Dil Okulu

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Malta’da eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Ese Dil Okulu 5 Ese Dil Okulu

ESE DİL OKULU

Ese Dil Okulu ve Fiyatları Bilgiler

ESE DİL OKULU (ESE) HAKKINDA

   Ese Dil Okulu ( ESE), 1996 yılında çok uluslu öğrencilere yüksek kalitede İngilizce dil eğitimi sunmak için kurulmuştur. Ese, 25 yıldan fazla bir süredir devam eden eğitim programına, yönetim kadrosunda ki kalite, eğitmenleri doğrultusunda sağlamış olduğu vizyon ve güncel eğitim metotları ile öğrencilerine yüksek akreditasyon ile hizmet sunmaya devam ediyor.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Malta’da bulunan Yönetici Eğitim Enstitüsü, İngiltere’ de bulunan York’ta İngilizce ve York Ortakları ile birlikte alanlarında lider konumda bulunan okullardandır. Ese, Uluslararası Ekip ve Liderlik gelişimi, üst düzey şirket için kurumsal kurslara eksiksiz, güncel ve kaliteli eğitimleri ile çözüm olanağı olmaya devam ediyor.  

Özel olarak özel olarak Claret Holdings Ltd.’ye ait olan ESE, Claret Group’un mükemmellik standartları, EAQUALS, IALC, Quality English, BAC, British Council, English UK ve FELTOM gibi uluslararası kabul görmüş akreditasyon kuruluşları  başta olmak üzere birçok platform tarafından desteklenmeye ve onay almaya devam etmektedir. ESE’nin yanı sıra, Claret Group, Malta’da bulunan  George Urban Butik Otel, Salini Tatil Köyü,  Number 11 Urban Butik Otel ve Land’s End Oteli’ni de bünyesinde bulundurmaktadır. 

Avrupa İngilizce Okulu ( ESE) Malta’da bulunan Uluslar arası akrediteye sahip en kapsamlı okuldur. Ese, günümüz şartlarına ayak uydurarak eğitim kalitesini, vizyonunu ve kadrosunu güncellemeye ve genç tutmaya devam ediyor.

 

ESE DİL OKULU ( ESE) MİSYON

   Ese Dil Okulu (ESE), birçok farklı ulustan öğrencilerin, günümüz itibari ile sürekli gelişmekte ve değişmekte olan ihtiyaçları karşılamak adına yüksek kalitede Dil Kursu sağlamaktadır. 

Ese, İngilizce dil eğitiminin yanı sıra, öğretim yöntemleri ve konaklama hizmetlerini geliştirerek standartların üstünde tutmaya ve yenilikleri ile birlikte katkı sağlamaya devam etmeye ve bunu istikrarlı bir şekilde ileriye taşıma  konusunda kararlıdır. Öğrencilerin hem kişisel, hem akademik hem de profesyonel bir düzeyde hedeflerine uylaşmaya yardımcı olurken bu süreç içerisinde gerek seyahat, gerek konaklama gerekse yaşanan deneyimlerden keyif almasını Misyon’ unun önemli bir parçası olarak kabullenen ESE, kurumsal düzeyde yeniliklere ve başarılara imza atmaya devam ediyor.

 

ESE DİL OKULU (ESE) ÖĞRETİM TAKIMI

   Ese Dil Okulu (ESE) tüm eğitimci kadrosunu özenle ve seçerek nitelikli ve tecrübeli eğitmenler ile eğitim vermeye devam ediyor. Eğitim görevlilerinin arkadaş canlısı, bireysel anlamda destekleyici ve ileri düzey eğitim tekniklerine vakıf olmaları neticesi ile birlikte; öğrencilerin İngilizce seviyelerini geliştirmelerine ve yabancı dil öğrenme konusunda kim hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyor. Ders içerikleri öğrencilerin bireysel bilgi ve becerilerine bağlı olarak oluşturularak eğitim kalitesinin artmasında ve eğitim sürecinin doğru şekilde ilerlemesine yardımcı oluyor.

   Ese eğitmenleri, Sürekli Gelişim Merkezi (SMG) programının bir parçası olarak, Öğretmen yetiştirme kurslarını ve İngilizce öğretim alanlarında ki atölye çalışmalarını takip ederek güncel veriler ile destek sağlamaya devam ediyor. CPD programı ile birlikte Öğretmenler, Etkileşimli Beyaz Tahtaları daha verimli ve daha doğru kullanma konusunda almış oldukları eğitimler doğrultusunda;  Tüm kurslarda en yüksek standartlara sahip okul olma konusunda istikrarını sürdürüyor.

 

ESE DİL OKULU (ESE) EĞİTİM METODOLOJİSİ

Ese Dil Okulunda(ESE) öğrenci olurken, öğrenme sürecinde aktif şekilde rol alırsınız. Kurslar tamamen öğrenci merkezli olup, öğrencilerin becerilerini ve eğitimlerini en üst düzeyde tamamlayabilmeleri ve hedeflenen düzeylerine rahat bir şekilde erişebilmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede; okuma, yazma, anlama, konuşma gibi temel dil becerilerini daha verimli düzeyde öğrenmeyi amaçlar. En üst düzeyde eğitim refahı sağlamak adına; doğal ve özgün biçimde metotlar uygulanır ve gruplar halinde dil değeri oluşturulur.

 

ESE DİL OKULU (ESE) İNGİLİZCE KURSU

   İngilizce’ yi öğrenmekte ki amaç ne olursa olsun, Ese Dil Okulu (ESE) ile birlikte öğrenciler kendini güvende ve aktif halde hissederler. Eğitim görüşmeleri onandığı andan itibaren ESE ailesinin bir üyesi olarak hizmet almaya başlarlar. Malta’da eğitim için kalınan süreç boyunda ESE eğitmenleri ve tüm kadrosu öğrencinin daha kaliteli ve profesyonel bir düzeyde destek verebilmek için tüm faaliyetlerde yardımcı olmaktadır.

 

ESE DİL OKULU E – ÖĞRENİM

Öğrenciler, Kurs başlangıç tarihinden itibaren ESE e-öğrenim programına 3 ay boyunca ücretsiz bir şekilde ulaşılabilmektedir. E-Öğrenim ile birlikte öğrenciler, kendi çalışma planlamalarını hazırlayabilir, ihtiyacı olan alan ve becerileri filtreleyebilir ve kendi sınavları için çalışma fırsatına dahil olur. Öğrenciler, kendi ilerlemeleri kontrol edebilirken aynı zamanda dil seviyelerinde ki ilgi alanlarını da belirleyebilir.

Ese dil okulu ve diğer tüm ülkelerin dil okulları veya çalışma izinleri için Euro Anatolia Danışmanlık profesyonel başvurusu için, vize süreçleriniz için daima hizmetinizdedir. Profesyonel yardım alarak iyi bir dil okuluna başvurmak sizin yararınıza olacaktır.

[/expander_maker]

Evet, tercihlerinize ve bütçenize uygun çeşitli konaklama seçenekleri sunuyoruz. Ev sahibi ailelerden mutfaklı dairelere, öğrenci yurtlarından dört yıldızlı otellere kadar herkes için bir şeyler var.

Hayır, E-Öğretim kayıt olduğunuz program dahilindedir ve anlaşmaya başlı süreç içerisinde kullanımınıza açıktır.

Evet, ESE tarafından tamamlanan eğitiminizin sonucunda Malta’da size staj ve iş imkanları sunulur.

Evet, Refah destek personelimiz, ESE’ de bizimle kaldığınız süre boyunca size yardımcı olmak için Okul Resepsiyon hizmetimiz aracılığıyla 24/7 hizmetinizdedir

Evet, ESE bir haftalık değişen dinamik bir sosyal ve aktivite programı sunar. Eğlence ekibi size Malta’dayken yapmanız ve görmeniz gerekenler konusunda size rehberlik edebilir.

Ese Dil Okulu 5 Ese Dil Okulu

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

Ese Dil Okulu 7 Ese Dil Okulu

Amerika’da Yüksek Lisans

Ese Dil Okulu 8 Ese Dil Okulu

İspanya’da Yüksek Lisans

Ese Dil Okulu 9 Ese Dil Okulu

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

Ese Dil Okulu 10 Ese Dil Okulu

Polonya Yüksek Lisans

Ese Dil Okulu 11 Ese Dil Okulu

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

Ese Dil Okulu 12 Ese Dil Okulu

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

Ese Dil Okulu 13 Ese Dil Okulu

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

Ese Dil Okulu 14 Ese Dil Okulu

İsveç Üniversiteleri

Ese Dil Okulu 15 Ese Dil Okulu

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

Ese Dil Okulu 11 Ese Dil Okulu

Hollanda Üniversiteleri

Ese Dil Okulu 17 Ese Dil Okulu

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

Ese Dil Okulu 12 Ese Dil Okulu

Kanada Üniversiteleri

Ese Dil Okulu 7 Ese Dil Okulu

Amerika Üniversiteleri

Ese Dil Okulu 20 Ese Dil Okulu

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

Ese Dil Okulu 21 Ese Dil Okulu

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

Ese Dil Okulu 22 Ese Dil Okulu

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Ese Dil Okulu 23 Ese Dil Okulu

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Ese Dil Okulu 24 Ese Dil Okulu

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

Ese Dil Okulu 25 Ese Dil Okulu

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Ese Dil Okulu 26 Ese Dil Okulu

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Ese Dil Okulu 25 Ese Dil Okulu

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Ese Dil Okulu 26 Ese Dil Okulu

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

Ese Dil Okulu 29 Ese Dil Okulu
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Ese Dil Okulu 30 Ese Dil Okulu
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Ese Dil Okulu 31 Ese Dil Okulu
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Ese Dil Okulu 32 Ese Dil Okulu
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Ese Dil Okulu 29 Ese Dil Okulu
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Ese Dil Okulu 29 Ese Dil Okulu
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Ese Dil Okulu 30 Ese Dil Okulu
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Ese Dil Okulu 31 Ese Dil Okulu
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Ese Dil Okulu 32 Ese Dil Okulu
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Ese Dil Okulu 29 Ese Dil Okulu
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Ese Dil Okulu 39 Ese Dil Okulu
93%

Vize Başarıyla Alındı

Ese Dil Okulu 40 Ese Dil Okulu
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Ese Dil Okulu 41 Ese Dil Okulu
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Ese Dil Okulu 42 Ese Dil Okulu
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Ese Dil Okulu 43 Ese Dil Okulu

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Ese Dil Okulu 5 Ese Dil Okulu

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

Ese Dil Okulu 45 Ese Dil Okulu

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Ese Dil Okulu 46 Ese Dil Okulu