fbpx

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize İspanya’da dil eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 3 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları
İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 4 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize İspanya’da dil eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 5 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

İSPANYA DİL OKULLARI

İspanya Dil Okulları Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

İspanya Dil Okulları Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

 

İspanya Avrupa’nın güney batısında yer alan bir Akdeniz ülkesidir. Güney ve doğu bölümünde Akdeniz bulunuyorken, kuzeyde kalan kısmı Atlantik okyanusuna doğru büyük kıyılara sahiptir. İspanya tarım, sanayi, yeraltı kaynakları ve turizm alanlarında oldukça zengindir ve gelişmiştir. Cıva, kömür yatakları, çinko, demir rezervi gibi yeraltı zenginlikleri bulunmaktadır. İkinci en büyük kolu ise gemi, makina ve otomobil sanayidir.

İspanya, dünyanın en önemli turizm ülkelerindendir. İspanya’yı bir yıl içerisinde yaklaşık 60 milyon turist ziyaret etmiştir. Turizm açısından oldukça büyük bir talep gören ülke olan İspanya’nın nüfusu ise ortalama 48 milyondur. Turizm amaçlı ve uluslararası öğrencilere yönelik yapılan yatırımlar oldukça fazladır. Madrid ve Barselona gibi şehirler oldukça uğrak ve çok talep gören şehirlerdir. İspanya’nın sınır komşuları Fransa, Portekiz, Andorra ve Birleşik Krallık’tır. İspanya’nın akarsuları tarım açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Akarsuları: Duero, Ebro ve Tajo’dur. İspanya hakkında turizm kadar bir diğer önemli konu ise İspanyolca öğrenen uluslararası öğrencilerdir. İspanya dil okulları fiyatları ve çalışma izni imkanları gibi tüm bilgileri aktaralım.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

İspanya Dil Okulları

 

Madrid ve Barselona başta olmak üzere bu ülkede böylesine turistik şehirlerde öğrenci olmak inanılmaz bir deneyim olacaktır. İspanyolca dünyada en çok konuşulan üçüncü dildir. Amerika’da İngilizceden sonra en çok konuşulan ikinci dil ise aynı şekilde İspanyolcadır. İspanya dil okulları yurtdışı eğitimi için hükümetin çok büyük yatırımları bulunmaktadır. Dünyada İspanyolcayı konuşan kişi sayısı yaklaşık olarak 500 milyondur 58 ülke İspanyolca konuşmaktadır.

Dünyada oldukça tercih edilen bu dil geleceğin en önemli dillerinden biri olarak görülmektedir. İş için, üniversite için hatta turistik amaçlı giden kişilerin bile en azından kendilerini ifade edebilecek kadar öğrenmeleri kişiler tarafından tercih edilmektedir. Latin esintileriyle izlenen dizilerden görerek İspanyolca dilini öğrenmeye hevesli olan öğrenci sayısı azımsanmayacak kadar yüksektir.

Yapılan araştırmalar sonucunda İngilizce bilen kişiler için en kolay dil olarak seçilen ve en kolay kabul edilen diğer dil İspanyolcadır.

İspanya dil okulu başvurusu için yapılması gerekenler:

· Başvuru ücretinin ödenmesi

· Başvuru formu

· Pasaport

· Kimlik

· Sağlık heyet raporu

Ülkede para birimi olarak euro geçerlidir. Aile yanı konaklama, öğrenci yurdu ve pansiyon mevcuttur. Ayrıca Avrupa ülkesi olduğu için Schengen vizesi alınması gerekmektedir.

İspanya dil okulu fiyatları ise 2023 yılı için henüz güncellenmemiştir. En güncel fiyat bilgisi ve istediğiniz tüm soruların cevabını öğrenmeniz için 7/24 buradayız.

İspanya’da tüm şehirlerde kaliteli dil okulları mevcuttur. Tüm kurs merkezlerinde, tüm dil okullarında birçok farklı eğitim şekli bulunmaktadır. Genel İspanyolca, yoğun İspanyolca, DELE sınav hazırlık, Üniversite hazırlık kursları gibi talebe, ihtiyaca yönelik birçok farklı dil okulunda eğitim bulunmaktadır.

Enforex, Don Quijote, Malaca Instituto, Bcn Languages gibi dil okullarının güncel bilgileri için Euro Anatolia Danışmanlık olarak tarafımıza ulaşmanız yeterli olacaktır. İstanbul, Kadıköy’de bulunan ofisimiz için randevu alarak mesai saatlerimizde ziyaret edebilirsiniz, ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz veya istediğiniz zaman sosyal kanallar üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İspanya Dil Okulu Fiyatları

 

İspanya dil okulu fiyatları dil okulunun hangi şehirde olduğuna göre değişiklik göstermektedir. Hangi dil okulu seçilecek ve ne kadar süre eğitim görülecek. Tüm bu kriterler göz önünde bulundurularak bu şekilde değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak İspanya dil okulu fiyatları nedir diye bakacak olursak 12 haftalık veya 24, 36 haftalık olarak birçok farklı uzunlukta devam edecek olan kursların ücretleri 2023 İspanya dil okulu fiyatları olarak güncellenmiş olacaktır. İspanyolca dil okulu fiyatları en kaliteli okullarda en uygun fiyata eğitim almak, doğru tercih olan Euro Anatolia Danışmanlık aracılığıyla mümkündür.

İspanyolca dil kursu fiyatları için güncel fiyat listesine ulaşmak isterseniz direkt olarak formlar, WhatsApp veya web sitesinden bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Euro Anatolia Danışmanlık olarak ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşmanız yeterlidir. İspanya’da hangi okullar tercih edilmelidir, İspanyolca dil okulu fiyatları ne şekildedir. E-posta yoluyla veya WhatsApp üzerinden güncel fiyat kataloğunu direkt olarak tarafınıza ileterek İspanya dil okulu fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmanızı sağlayacağız. Bu ücretlere dahil olan ve dahil olmayan paketleri ve hizmetleri detaylı olarak yazmaktayız.

İspanya’da zorunlu olduğu için tüm fiyatlara sağlık sigortası ücreti dahildir.

İspanyolca dil okulu tercih ederken öğretmenlerin anadili olması ve çevresinde bu dili kullanabileceğin bir alan olması çok önemlidir. Tam da bu sebeple İspanya’da İspanyolca öğrenmek en doğru seçenek olacaktır.

12 haftalık dil okulları fiyatları 2022 yılında ortalama olarak 1500-2000 euro arası gibi bir tutar olarak belirtilmiştir. Tabii ki bu ücretler şehirlere ve kurslara göre değişiklik göstermiştir.

Öğretmen kaliteleri, verdikleri eğitim ve materyaller oldukça önemlidir. İspanya’daki çalıştığımız tüm okullar tam da bu sebeplerden anlaşmalı olduğumuz okullardır. Kaliteli eğitim herkesin hakkıdır.

İspanya’da Maliyetler

İspanya’da şehirler arasında aile yanı konaklamadan tutun market fiyatlarına, kafe ve restoran fiyatlarına kadar değişiklik göstermektedir. Ücretler şehirlere göre değişiklik göstermektedir. Aile yanından örnek verecek olursak Madrid’de kiralanacak bir oda ile daha küçük bir şehirde bulunacak bir odanın kirası aynı olmayacaktır. Market fiyatları da kişinin isteklerine göre değişiklik göstermektedir. Dil okulu harici giderler bir öğrenci için maksimum 1000 Euro’yu bulabilmektedir.

İspanya Dil Okulu Çalışma İzni

İspanya dil okulu çalışma izni veriyor mu veya kaç dönemlik kurs alırsam çalışma iznim olur diye düşünüyorsanız hemen şu şekilde açıklayalım. Dubai, Malta, İrlanda ve Avustralya’da dil okulları 20 saatlik çalışma izni vermektedir. İngiltere, Kanada, Almanya gibi dil eğitimi almaya gideceğiniz okullarda ise çalışma izni verilmemektedir. Birçok Avrupa ülkesinde olduğu gibi İspanya’da da dil okuluna gelen öğrencilere çalışma izni verilmemektedir. Bazı ülkelerde belli uzunluktaki kurslara ek olarak o ülke çalışma izni de vermekte. Fakat İspanya dil okulu çalışma izni maalesef bulunmamaktadır. Bunun maddi olarak eksi görebiliriz fakat derslere odaklanıp bir dili en iyi şekilde öğrenebilirsiniz veya imkân dahilinde size kalan zamanlarınızda ülkenin hemen hemen turistik olan her noktasını görme fırsatı yakalayarak bu şekilde bol bol dil pratiği yapabilirsiniz.

İspanya dil okulu çalışma izni vermeme sebebi dil okulunun kısa süreli oluşudur. Dil okulundan mezun oldunuz çalışma izniniz yoktu. Fakat şimdi lisans bölümü okumak veya yüksek lisans yapmak istiyorsunuz, ya da üniversitelerin sertifika programına kayıt yaptırdınız. Bu şekilde yani üniversite öğrencisi iseniz haftada 20 saatlik yani yarı zamanlık bir çalışma iznine sahip olacaksınız.

İspanya’da dil eğitim süresi en kısa 2 haftadır. Fakat uluslararası öğrenci olarak gidecekseniz tercih edilecek olan minimum 12 haftadır. En uzun dil okulu süresi ise bir yıla kadar sürmektedir. Hatta dil öğrenme amacıyla giden öğrenciler çoğunlukla 24 hafta ve 36 hafta olarak tercih etmektedir. Saf ve düzgün bir şekilde anadilini öğrenmeye gittiğiniz İspanya’da dile maruz kaldıkça çok daha hızlı öğrenebileceksiniz. Anadili İspanyolca olan hocalardan kaliteli, anlaşılır ve güzel bir dil eğitimi alarak kendinize muhteşem bir gelecek yaratmanın ilk ve en önemli adımını atmış olacaksınız.

İspanya Dil Okullarında Ne Kadar Süre Eğitim Almak Yeterlidir?

 

İspanya dil okulları için bunun net bir cevabını vermek mümkün değildir. Bütçe ve ihtiyaç açısından sizin tercihiniz olacaktır. Sıfırdan öğrenmek istiyorsanız 3 ay sizi A2 seviyesinin sonuna kadar rahatlıkla getirebilir. Fakat çok iyi bir şekilde İspanyolca öğrenip sınavlara hazırlanacaksanız 3 ay yeterli olmayabilir. 6 aylık eğitim alındığı takdirde İspanya’nın kültürünü görebilir, tüm güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Sosyal imkân olarak da yararlanabileceğiniz İspanya dil okulları ve İspanyolca için oldukça uygun olacaktır.

İspanya Dil Okulu Hangi Şehirlerde Tercih Edilebilir?

 

Barselona, Madrid, Malaga gibi hemen hemen her şehirde kaliteli dil okulu bulmak mümkündür. İspanya’da okullar öğrenciler için aile yanı konaklama hizmeti vermektedir. Ayrıca öğrenciler ücreti dahilinde kendilerine uygun görüyorsa pansiyon, öğrenci evi veya yurt gibi seçenekleri seçebilirler.

İspanya’nın tüm şehirleri oldukça gelişmiş, turistik ve özeldir. Türkiye’de nasıl büyükşehirlerde yaşamak daha masraflıysa İspanya’da da aynı şekilde bazı bölgelerde maliyet biraz daha yüksektir. Bütçenize uygun bir tercih yapabilirsiniz. Bu gibi her konuda bize danışabilirsiniz.

İspanya’da her şehirde en az iki tane olacak şekilde İspanyolca dil eğitimi veren dil okulları vardır. Dil eğitim sonrası hedeflerinizi lisans, yüksek lisans gibi ilerletmek için doğru dil okullarıyla devam etmeniz mümkün olacaktır.

İspanya Dil Okullarında Hangi Vize Geçerlidir?

 

İspanya dil okullarına öğrenci veya turist olarak gidebilmek için Schengen vizesi başvurusu yapmak gerekmektedir. Tüm vize işlemleriniz uzman ekibimizle birlikte İspanya’ya gitmeye karar verdiğiniz andan itibaren yapılmaktadır. Euro Anatolia Danışmanlık şirketimize istediğiniz zaman ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanarak aklınıza takılan tüm soruları yönlendirebilirsiniz. Her konuda her ülke için danışmak istediğiniz her konuda yardım talep edebilirsiniz. Sonrasındaki tüm evrak işlemleriniz profesyonelce yapılacaktır. 3 ay öncesi yani kısa dönem öğrenci olarak gidilecekse kısa dönem vizesi başvurusu yapılmaktadır, 3 ay ve üzeri öğrenci vizesi alınacaksa uzun dönem vizesi başvurusu yapmak gerekmektedir. İspanya’da uzun süreli dil okuluna gidecek öğrencilerin sahip olacağı vize tipi D tipi öğrenci vizesidir. 

[/expander_maker]

asdsadsad

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 5 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 7 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

Amerika’da Yüksek Lisans

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 8 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

İspanya’da Yüksek Lisans

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 9 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 10 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

Polonya Yüksek Lisans

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 11 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 12 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 13 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 14 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

İsveç Üniversiteleri

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 15 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 11 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

Hollanda Üniversiteleri

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 17 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 12 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

Kanada Üniversiteleri

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 7 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

Amerika Üniversiteleri

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 20 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 21 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 22 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 23 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 24 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 25 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 26 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 25 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 26 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 29 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 30 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 31 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 32 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 29 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 29 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 30 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 31 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 32 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 29 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 39 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları
93%

Vize Başarıyla Alındı

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 40 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 41 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 42 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 43 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 5 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 45 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları 46 İspanya Dil Okulları : Fiyatları ve Çalışma İzni İmkanları