fbpx

Kanada Dil Okulları

Kanada Dil Okulları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Kanada dil okullarında eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Kanada Dil Okulları 3 Kanada Dil Okulları
Kanada Dil Okulları 4 Kanada Dil Okulları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Kanada dil okullarında eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Kanada Dil Okulları 5 Kanada Dil Okulları

KANADA DİL OKULLARI

Kanada Dil Okulu Fiyatları ve Hakkında Bilgiler

Kanada Dil Okullari Eğitimi

Kanada’da dil okuluna gitmek mi istiyorsunuz? Kanada tüm dünyanın gıpta ettiği, eğitim almak için araştırmalar yaptığı gelişmiş bir ülkedir. Euro Anatolia olarak yüksek sayıda öğrencinin tercihi olan Kanada Dil Okullari hem kariyer hem de vizyon anlamında ciddi bir avantaj vaat etmektedir. Bu yazımızda Kanada dil okulu fiyatları gibi önemli konuları irdeleyeceğiz. Kanada eğitim sistemi ile alakalı detaylı bilgi sunacak ve Kanada’da eğitim hususunda yararlı bilgiler paylaşacağız. Dil okulları Kanada için oldukça önemli ve devlet kontrolü altındadır. Dolayısıyla bu konuya ilgi duyuyorsanız, yaşam kalitenizi arttıracak bir öz yatırım açısından, doğru yoldasınız demektir.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Kanada Neresidir, Nasıl Bir Yerdir

Kuzey Amerika’da konumlanan Kanada 10 eyalet ve üç bölgeye sahiptir. Bu bölgeler Atlas Okyanusu, Kanada Bozkırları, Batı Sahilleri, Kuzey Sahilleri ve Merkez Kanada şeklindedir. Eyaletler büyük oranda özerk olmakla beraber suç ve ceza gibi kritik mekanizmalar tüm ülkede federal hükümete bağlıdır. Ekonomik geçim kaynakları arasında çiftçilik, turizm, madencilik ve balıkçılık başta gelmektedir. 9,98 milyon kilometrekarelik yüzölçümüyle dünyanın en büyük ikinci ülkesidir.

Kanada özellikle mültecilere, göçmenlere ve yabancı vatandaşlara karşı sergilediği yapıcı tavırla dikkat çekmektedir. Farklı dine ve ırka mensup vatandaşlar bu ülkede saygıyla karşılanmaktadır. Ek olarak Kanada yaşam kalitesi açısından olağanüstü standardlara sahiptir. Dünyanın yaşam kalitesi en yüksek ülkeleri arasında geçen Kanada doğal olarak modern, güçlü ve köklü bir eğitim geleneğine de sahiptir. Dolayısıyla Kanada’da dil okuluna gitmek ufkunuzu açacak, yararlı bir öğrenim olacaktır.

Kanadanın ana dili Fransızca’dır. Özellikle Quebec bölgesi Fransız nüfus açısından yoğundur. Medeniyetin ve insana verilen değerin herkesin gıpta ettiği seviyede olduğu bu ülke doğal olarak kanada dil okullari boyutuyla da ismini duyurmaktadır. Kanada dil okulu fiyatları değişkenlik göstermektedir ancak bu ülkede alınacak bir eğitimin, sıradışı vizyon ve başarı kazandıracağı da bir gerçektir. Kanada’da eğitim almak vizyonu olan herkesin sıcak bakacağı, kaliteli bir öz kazançtır.Öyleyse  neden Kanada’da dil okulu tercih etmeniz gerektiğiyle yazımıza devam edelim.

Kanada’da Dil Eğitimi Almanın Dikkat Çeken Avantajları

Herşeyden önce bu konuya ekonomik açıdan yaklaşmak isabetli olacaktır. Kanada Doları, Amerika gibi ülkelerle kıyaslandığında çok daha ekonomik maliyetli bir eğitim sunacaktır. Kanada dil öğrenmek için olağanüstü iyi bir seçenektir ve bu hem eğitim kalitesi hem de eğitim maliyeti açısından doğrudur. Bunun bilincinde olan binlerce kişi her gün kanada dil okulu fiyatları 2023 gibi aramalar yapmıştır; bu veriye basit bir araştırmayla erişebilirsiniz. Siz de bu muhteşem ülkenin köklü eğitiminden yararlanmak ve kanada dil eğitimiyle kariyerinize katkıda bulunmak isterseniz Euro Anatolia olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Kanada dil eğitimi  konusu sizi heyecanlandırıyrsa vakit kaybetmeden bizi arayın.

Bu ülkede alacağınız dil eğitimi sonrasında akademik programlara geçiş yapabilirsiniz. Öğrencileri ileri seviye zorlayan TOEFL ve IELTS gibi sınavlar Kanada için zaruri değildir. Bu modern ve bireysel gelişime odaklı tavır doğal olarak teknoloji ve konfor açısından da kendini gösterir. Kanada’daki eğitim kampüsleri olağanüstü seviyede modern, konforlu ve eğlencelidir.

Kanada eğitim açısından son derece kaliteli seçenekler sunar. Sınır komşusu olduğu Amerika sayesinde İngilizce dili ülkenin neredeyse ana dili gibidir. Buna ek olarak Fransızca ülkenin resmi ana dilidir. Hal böyle olunca Kanada dil kursu açısından oldukça zengin bir ülke olmaktadır. Kanada İngilizce kursu almak için son derece mantıklı, prestijli ve isabetli bir seçenektir.  

Öğrencilerin ve ebeveynlerin merak ettiği Kanada dil eğitimi fiyatları gibi konuları sizin için detaylı mercek altına aldık. Öyleyse başlayalım…

Dil Okulu Sonrasında Göçmenlik ve Çalışma İzni

Bu soru doğal olarak en sık karşımıza çıkanlar arasındadır. Kanada dil okulu fiyatları 2023 aramalarından hemen sonra, yine binlerce kişinin sık sık arattığı ve merak ettiği bir konudur. Kanada dil kursu ile alakalı bu konuya açıklık getirelim.

Yaygın bilinenin aksine dil eğitimi sonrasında direkt çalışma vizesi yahut göçmenlik hakkı elde etmezsiniz. Yani Kanada dil okullari çalışma izni elde etmek için yeterli değildir. Böyle bir hak edinmeniz için üniversite, kolej, yüksek lisans gibi programlara üye olmanız gerekir. Eğer bu tür bir akademik eğitim alırsanız hem çalışma izni hem de eğitim izni elde edebilirsiniz.

Kanada’da çalışma yahut öğrenci vizesi almak istiyorsanız Euro Anatolia olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Ankara Antlaşması bünyesinde çalışan kurumumuz kısa sürede sizi hayalinzie kavuşturabilir.

Kanada’da Üniversite Okumak ve Çalışma İzni

Kanada’da dil eğitimi ve çalışma ile alakalı yanlış bilgiler ve kafa karışıklığı yaygındır. Bu duruma bir netlik kazandıralım.

Kanada eğitimi ülkelerine değer katacak vatandaşlara her zaman kucak açan bir ülke olarak dikkat çekmektedir. Bu ülkede üniversite eğitimi alırken yarım zamanlı, eğitiminizi tamamladıktan sonra da tam zamanlı olarak çalışabilirsiniz.  Kanada eğitim aldığınız programa göre bir yahut üç yıl içerisinde çalışma izni elde edebilirsiniz.

Burada ilginç ve avantajlı bir durum daha söz konusudur. Kanada dil okullarindan eğitim alırsanız, ülke sizden IELTS yahut TOEFL gibi sınavların belgelerini istemez. Direkt olarak akademik eğitime başlayabilirsiniz. Kanada dil okullari çalışma izni açısından yetersiz kalabilir ancak çalışa izni almanıza olanak verecek akademik eğitim almanızda, destekleyen bir adım olabilir. Tüm bunlara ek olaran özgeçmişinize ekleyebileceğiniz, sertifikalandırılmış bir Kanada dil eğitimi size ömrünüz boyunca prestij kazandıracaktır. Bu kazancı en iyi sağlayacanız seçenekse kuşkusuz ILCA Dil Okulları’dır. Kanada’da eğitim konusundan bahsediyorsak mutlaka bu okuldan da bahsetmemiz gerekir.

Kanada ILAC Dil Okulu Hakkında

Dil okulları Kanada bünyesinde oldukça çeşitlidir. Her biri değerli ve güzide kurumlardır. Bununla birlikte  Kanada’nın en prestijli ve sevilen okulları arasında ILAC dil okulları güçlü bir yere sahiptir. Açılımı International Language Academy of Canada olan bu kurum başlangıçtan ileri seviyeye kadar dil eğitimi sunabilmektedir. Makalemizin bu kısmında Kanada ILAC dil okulu fiyatları konusunu mercek altına alacak, kurumla alakalı detaylı bilgi sunacağız.

ILAC kampüslerine yetmişi aşkın ülkeden öğrenci katılım sağlar. Hem prestiji hem de başarısı tesadüf olmayan bu kurum öğrencilerine üstün kalitede dil eğitimi sunar. Vancouver ve Toronto olmak üzere iki kampüse sahiptir. Ülkedeki üniversitelerle anlaşmalı olan kurum, sunduğu dil eğitimni ve verdiği sertifikayla öğrencilere önemli bir avantaj sağlar. Bu sertifikaya sahip öğrenclier Kanada üniversitelerinde TOEFL yahut IELTS sertifikası gerekmeden okuyabilirler.  Dolayısıyla Kanada ingilizce kursu alarak akademik eğitime geçiş yapmanız mümkündür.

Kanada ILAC  dil okulu fiyatları ekonomik şartlar, enflasyon, ve benzeri kıstaslara göre değişiklik göstermetkedir. 4 haftalık eğitim seçeceğinzi programa göre 840 Kanada Doları yahut 1140 Kanada Doları olarak ücretldirilmektedir. Bu taban fiyattır. Tavan rakam olaraksa 44 haftalık bir eğitim söz konusudur.  10736 CAD ve 6170 CAD fiyatında iki paket bulunmaktadır.

Ülkede ILAC dışında birbirinden kaliteli ve prestijli dil okulları bulunur. Ekonominize, hedefinize ve karakterinize uygun bir Kanada dil eğitimi almak isterseniz Euro Anatolia ile iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Dil Okulu Fiyatları ve Şartları Hakkında Bilgi

Doğal olarak yüksek talep gören Kanada dil eğitimi çeşitli kıstaslar sunmaktadır. Bunlara kısaca göz atalım…

Kanada dil okulu yaş sınırı  en çok merak edilen konudur diyebiliriz. Bazı okullarda yaş sınırı 18 olmakla beraber birçok dil okulunda 16 yaş taban yaş sınırıdır. Yani 16 yaşından küçükseniz birçok Kanada dil okulu sizi öğrenci olarak kabul etmeyecektir.

İkinci  kıstas okul vizesiyle alakalıdır. Kanada dil okulu vizesi almak için görece karmaşık ancak tecrübeli firmalar için kolay bir süreç gerekecektir .Yurt dışından gelen birisi olarak bu ülkeye dil okulunun vizesiyle giriş yapmış olmanız zaruridir. Söz konusu eğitim vizesini almak içinse birtakım bürokratik süreçler ve neden bu eğitimi aldıklarına dair beyanname yapmaları gerekecektir. Tüm bu süreçleri pürüzsüz bir şekilde ilerletmek için Euro Anatolia gibi firmalarla çalışabilirsiniz. Kanada dil okulu şartları hakkında ileri seviye bilgi sahibi olan kurumumuz size hizmet etmeye hazır.

Dikkat etmeniz gereken üçüncü faktör ekonomik boyuttur. Ülkede alacağınız dil eğitimi boyunca yaşam, konaklama, kültür, beslenme gibi giderleri karşılamanız gerekecektir. Dolayısıyla buna yönelik bir fona ihtiyacınız olacaktır. Kanada dil eğitimi fiyatları hem barınma hem de okul ve program seçimine göre değişiklik göstermektedir. Makalemizde bu konularla alakalı detaylı bilgi ve rakamsal veriler bulabilirsiniz.

Kanada’daki Diğer Dil Okulları

Yukarıda bahsettiğimiz gibi ILAC birçok otorite tarafından en prestijli kanada dil okulu olarak görülmektedir. Bununla birlikte farklı seçenekleriniz de söz koonusudur.

EC Language Center, ILSC, ELS, Stafford House gibi okullar da oldukça prestijli ve dikkat çekici kurumlardır.

Burada dikkat etmeniz gereken kurumdan ziyade sizin ihtiyacınızdır. Koyduğunuz hedefe, elde etmek istediğiniz kazanımlara ve özgeçmişinizde varolmasını istediğiniz avantaja göre seçim yapmalısınız. Doğal olarak süre ve maliyet de önemli koşullardır.

Süre açısından bakarsak Kanada dil okullari genellikle 4 hafta sürer. Daha uzun programlar 8 haftalık seçenekler sunmaktadır. Yılların tecrübesi ve bilimsel veriler ışığında hemen hemen tüm kurumlar bu sürenin yeterli olacağı görüşündedir.

Tüm bunlar güzel ancak Kanada dil kursu fiyatları aklınızı mı kurcalıyor? Makalemizde bu konuyu da işledik.

Kanada’da Dil Eğitimi Almanın Maliyeti

Ülkede dil okulu eğitimi almak isteyen herkes, doğal olarak, maliyetini merak etmektedirler. Okul ücretleri seçeceğiniz kuruma göre değişiklik göstermetkedir. Tekrar belirtmekte yarar var, dil okullarına başvurmanız için taban yaş sınırı 16 şeklindedir.

Kültürel ve yaşamsal giderlere gelirsek, doğal olarak enflasyona ve ülkenin içinde bulunduğu duruma göre değişiklik göstermektedir.  Bununla birlikte ortalama 4500 Kanada Doları aylık olarak harcanacaktır diyebiliriz.  

Değerli okurlarımıza yararlı bir makale sunmak için yazımıza okulların fiyatlarıyla devam edeceğiz. Fakat tekrar belirtmekte yarar var; bu rakamlar ülkenin durumuna, enflasyona ve benzeri koşullara göre değişiklik göstermektedir. Bunu belirttikten sonra Kanada dil kursu fiyatları rakamlarına daha yakından bakalım.

Okul masrafları doğal olarak seçeceğiniz eğitime ve süresine göre değişiklik gösterecektir. 50 haftaya kadar olan kurslar genellikle görece uygun ve promosyonlu fiyatlar sunar.  6 aylık bir eğitime 4500 Kanada Doları rakamını taban olarak kabul edebilirsiniz. Bu rakam seçime göre 8000 CAD’yi rahatlıkla bulabilmektedir.

Yukarıdaki yaşamsal giderleri de göz önüne alırsak karşımıza ortalama 9000 CAD’lik bir taban rakam çıkmaktadır. Maliyet konusunda nokta atışı hesap yapmak ve detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Euro Anatolia olarak Ankara Antlaşması bünyesinde çalışıyoruz ve yıllardır bu kulvarda hizmet sunuyoruz.

Kanada’da Dil Eğitimi Alırken Konaklama Seçenekleri

Kanada dil okulu vizesi aldınız, okulu da ayarladınız ve her şey hazır diyelim… Peki konaklama nasıl olacak?

Göçmenlerin ve yabancı vatandaşların pozitif tavırla karşılandığı Kanada doğal olarak yabancı öğrencilerin konaklaması için çeşitli devlet politikaları geliştirmiştir. Kanada yurtdışı eğitimi konusunda öğrencilere kol kanat geren bir tutumdadır. Takdir edersiniz ki öğrencinin eğitime odaklanması ve sağlıklı bir öğrenim süreci geçirmesi açısından konaklama son derece önemlidir. Bu ihtiyaca çözüm olarak birkaç seçenek söz konusudur.

Tercih edilenlerin başında aile yanında konaklama gelir. Genellikle kahvaltı ve akşam yemeğinin de dahil olduğu bu seçenek görece ekonomiktir. Bazı kesimlerin sıcak bakmadığı bu aile yanında konaklama, Kanada devleti ve eğitim almayı seçtiğiniz okulun anlaşmalı olduğu bir aileyle yapılır. Yani öğrenciyi koruyan denetimler söz konusudur. Yine şartlara ve enflasyona göre değişmekle birlikte ortalama 850 CAD karşılığında, bu seçenekle konaklama ihtiyacınızı çözebilirsiniz.

Görece pahalı olsa da ikinci seçenek ev kiralama olacaktır. Her yıl değişen bu seçenekte bir ev arkadaşı bulmayı yahut kurumumuzdan, aynı eğitimi alacak bir öğrenciyle ortak eve çıkmayı düşünebilirsiniz.  Eğitim almayı seçeceğiniz şehre göre rakam değişecektir diyebiliriz.

Üçüncü bir seçenek yurtta konaklamak olacaktır. Belki şartları daha zorlayıcı olacaktır ancak dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle tanışmanız için de iyi bir seçenektir. Yurt hayatında disiplini öğrenen öğrencilerin sonrasında iyi bir çevre de yaptıkları bilinir.

Neden Europe Anatolia İle Çalışmalısınız

Gördüğünüz gibi Kanada’da dil eğitimi almak her anlamda size katkı sağlayacak bir süreçtir. Yalnızca dil geliştirmek olsun, akademik eğitim almak olsun, akademik eğitim sonrasında çalışma izni edinmek olsun; tüm hedeflerinizde yanınızdayız.

Ankara Antlaşması bünyesinde sunduğumuz hizmetlerimizle Kanada’da dil eğitimi alabilir, hedeflerinize giden yolu en kısa ve ekonomik şekilde kat edebilirsiniz. Ücretsiz danışmanlık almak, tanışmak ve daha detaylı bilgi edinmek için randevu alın!

[/expander_maker]

En az 16 yaşında olmak ve dil okulu vizesine sahip olmak zorunludur. Dil okulu vizesi için ekonomik yeterliliğinizi kanıtlamak dahil, birtakım koşullar söz konusudur. Kanada dil eğitimi ve çalışma konularıyla alakalı detaylı bilgi için Euro Anatolia ile iletişime geçebilirsiniz.

Hedefinize ve seçiminize göre değişen bir cevap söz konusu. Yalnızca dil eğitimi alacaksanız dil vizesi yeterlidir. Çalışma izni de edinmek istiyorsanız akademik eğitim almanız gerekir. En az 16 yaşında olmanız da dil okullaru için zaruridir.

Hemen hemen tüm kurumlar 16 yaş altı öğrenci kabul etmemektedir. Bazı kurumlar  sınır 18 yaş da olabilmektedir.

Kanada Dil Okulları 5 Kanada Dil Okulları

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

Kanada Dil Okulları 7 Kanada Dil Okulları

Amerika’da Yüksek Lisans

Kanada Dil Okulları 8 Kanada Dil Okulları

İspanya’da Yüksek Lisans

Kanada Dil Okulları 9 Kanada Dil Okulları

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

Kanada Dil Okulları 10 Kanada Dil Okulları

Polonya Yüksek Lisans

Kanada Dil Okulları 11 Kanada Dil Okulları

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

Kanada Dil Okulları 12 Kanada Dil Okulları

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

Kanada Dil Okulları 13 Kanada Dil Okulları

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

Kanada Dil Okulları 14 Kanada Dil Okulları

İsveç Üniversiteleri

Kanada Dil Okulları 15 Kanada Dil Okulları

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

Kanada Dil Okulları 11 Kanada Dil Okulları

Hollanda Üniversiteleri

Kanada Dil Okulları 17 Kanada Dil Okulları

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

Kanada Dil Okulları 12 Kanada Dil Okulları

Kanada Üniversiteleri

Kanada Dil Okulları 7 Kanada Dil Okulları

Amerika Üniversiteleri

Kanada Dil Okulları 20 Kanada Dil Okulları

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

Kanada Dil Okulları 21 Kanada Dil Okulları

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

Kanada Dil Okulları 22 Kanada Dil Okulları

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Kanada Dil Okulları 23 Kanada Dil Okulları

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Kanada Dil Okulları 24 Kanada Dil Okulları

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

Kanada Dil Okulları 25 Kanada Dil Okulları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Kanada Dil Okulları 26 Kanada Dil Okulları

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Kanada Dil Okulları 25 Kanada Dil Okulları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Kanada Dil Okulları 26 Kanada Dil Okulları

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

Kanada Dil Okulları 29 Kanada Dil Okulları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Kanada Dil Okulları 30 Kanada Dil Okulları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Kanada Dil Okulları 31 Kanada Dil Okulları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Kanada Dil Okulları 32 Kanada Dil Okulları
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Kanada Dil Okulları 29 Kanada Dil Okulları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Kanada Dil Okulları 29 Kanada Dil Okulları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Kanada Dil Okulları 30 Kanada Dil Okulları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Kanada Dil Okulları 31 Kanada Dil Okulları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Kanada Dil Okulları 32 Kanada Dil Okulları
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Kanada Dil Okulları 29 Kanada Dil Okulları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Kanada Dil Okulları 39 Kanada Dil Okulları
93%

Vize Başarıyla Alındı

Kanada Dil Okulları 40 Kanada Dil Okulları
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Kanada Dil Okulları 41 Kanada Dil Okulları
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Kanada Dil Okulları 42 Kanada Dil Okulları
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Kanada Dil Okulları 43 Kanada Dil Okulları

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Kanada Dil Okulları 5 Kanada Dil Okulları

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

Kanada Dil Okulları 45 Kanada Dil Okulları

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Kanada Dil Okulları 46 Kanada Dil Okulları