fbpx

Malta Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Malta Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Malta’da dil eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

malta dil okulları fiyatları 3 malta dil okulları fiyatları
malta dil okulları fiyatları 4 malta dil okulları fiyatları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Malta’da dil eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

malta dil okulları fiyatları 5 malta dil okulları fiyatları

MALTA DİL OKULLARI

Malta Dil Okulları Fiyatları ve Tüm Bilgiler

MALTA DİL OKULLARI FİYATLARI VE TÜM BİLGİLER

Malta, Akdeniz’in ortasında küçük bir ülkedir. Türkiye’deki popüler tatil yerlerine benzer bir iklime sahiptir ve İngilizce,ülkenin resmi dillerinden biridir. Maltada öğrenciler yüksek kaliteli eğitimin fırsatları elde etmektedir ve ülke yabancı öğrencilere değer vermektedir. Bu, Malta ekonomisinin önemli bir parçasıdır. 

Malta dil okulları ve ese malta dil okulu, uluslararası öğrencilere kaliteli yabancı dil eğitimi sunmaktadır. Malta, insanların tatil yapmak ve yeni bir dil öğrenmek için geldiği bir yerdir. Sıcak havası ve harika plajları ile muhteşem bir adadır. İngilizler adayı uzun süre sömürge altına aldığı için İngilizce, ülkenin resmi dillerinden biri oldu. Adada yerel dil olan Maltaca da pek çok yerel vatandaş tarafından konuşulmaktadır ancak en çok kullanılan dil İngilizcedir.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Dünyanın dört bir yanından birçok öğrenci, daha fazla bilgi ve anlayış kazanmak için bir yabancı dil öğrenmeyi seçmektedirler. Bu, özellikle dünya giderek küreselleştiğinden, popülerleşen bir uygulamadır.

Bu dil paylaşımı birçok bağlantı kurulmasına yardımcı olur ve dünyanın her yerinden insanların birbiri ile rahat iletişim ve fikir alışverişi yapmasını
sağlar. Malta, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere yoğun İngilizce dil kursları sunan yüksek kaliteli dil okullarıyla tanınır. 

Malta’daki dil okullarının çoğu, British Council gibi uluslararası kuruluşlar tarafından akredite edilmiştir. Malta İngilizce dil kurslarına ek olarak, malta dil okulları bazı dil okulları Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca gibi diğer dillerde de kurslar sunmaktadır.

Malta İngilizce kursu genellikle kişisel veya mesleki nedenlerle yeni bir dil öğrenmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.  Malta İngilizce konusunda öğrencilerine hem kültürü hakkında bilgi edinme hem de dil becerilerini gerçek dünya ortamlarında uygulama fırsatı veren ek etkinlikler ve geziler de sunmaktadır. 

Bazı okullar, yerel ailelerin yanında aile yanında konaklama veya öğrenci yurtları dahil olmak üzere öğrenciler için konaklama seçenekleri de sunar. 

Malta dil okulları fiyatları oldukça da uygundur. Eğer Malta’da dil eğitimi almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey size uygun gelen dil okuluna başvuru yapmaktır. Yurtdışında farklı eğitim türleri vardır ve her birinin kendine göre faydaları vardır.

 Örneğin belli bir süre Malta dil eğitimi almaya giderseniz çalışma izni almanız mümkün olabilir. Ayrıca yabancı bir ülkede dil eğitimi almaya giderseniz, vize türünüze göre o ülkede daha uzun süre kalabilirsiniz. Yurtdışında okumak, yeni bir dili daha kolay öğrenmenize yardımcı olabilir. Farklı bir ülkede yaşarken, dünyanın farklı yerlerinden gelen diğer öğrencilerle dili konuşma pratiği yapmak için daha fazla fırsatınız olur. 

Bu şekilde, dili daha iyi anlayacak ve birlikte harika bir deneyime ve değerli bir eğitim yatırımına sahip olursunuz. Malta dil okulu fiyatıları 2022 yılında eğitimi nerede ve ne kadar süreyle aldığınıza bağlı olarak değişecektir. Derslere başlamadan önce Malta dil okulu ödemeniz gerekecektir.

Malta İngilizce Kursu

İtalya ve Kuzey Afrika arasında yer alan Malta, dünyanın her köşesinden öğrencilerin ilgisini çeken en iyi İngilizce dil okullarına ev sahipliği yapmaktadır. Malta dil eğitimi veren yerler, yerel dil okullarıyla aynı değildir; diğer ülkelerde de hizmet sunan uluslararası okullardır. 

Malta, birçok popüler şehre sahip küçük bir adadır. Bu şehirler Malta adaları üzerine kuruludur ve yüzme, tırmanış, kano, jeep safari, bisiklet, atv safari, tekne turu, dalış gibi yapılacak pek çok şey sunar. 

Dil öğrenmek isteyen öğrenciler arasında popüler olan birkaç farklı Malta İngilize Kursu programı vardır. Bunlar, iş İngilizcesi, akademik İngilizce ve sınav ingilizcesi programlarını içerir. 

Ayrıca pek çok farklı mesleğe yönelik profesyonel İngilizce programlarının yanı sıra özellikle konuşmaya yönelik pratik İngilizce programları da bulunmaktadır. Malta dil okulu fiyatları her şey dahil eğitim almak için iyi bir yerdir çünkü maliyeti diğer Avrupa ülkelerine göre daha düşüktür. 

Bu, özellikle burada diğer yerlerden daha ucuz programlar bulabilen Türk öğrenciler için mantıklıdır. Malta, Avrupa Birliği’nin bir parçasıdır, bu nedenle orada okuyan AB öğrencilerinin diğer AB ülkelerinde kalmasına ve seyahat etmesine izin verilir. 

Bu, dünyanın başka yerlerinde okuyan Maltalı öğrenciler için de geçerlidir. Malta’ya gidenlerin yorumları yılın büyük çoğunluğunda sıcak ve Akdeniz iklimine sahip olduğu için yaşamak için harika bir yer olmaktadır. Bu, eğitiminizi ciddiye alabileceğiniz ve tatilinizin tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelir. 

Peki dil eğitiminiz için neden Malta dil okullarını seçmelisiniz? Malta dil okulları fiyatları ve  yeni başlayanlar için, ada ülkesi zengin bir kültürel mirasa ve sıcak, güneşli bir iklime sahiptir, bu da onu öğrenmek ve keşfetmek için ideal bir ortam haline getirir. Ancak Malta İngilizce kurslarının asıl cazibesi, sunulan yüksek eğitim kalitesidir. British Council gibi kuruluşlar tarafından akredite edilen Malta dil okulları, deneyimli öğretmenleri ve modern tesisleri ile tanınmaktadır.

 İster yeni başlayan ister ileri düzey bir öğrenci olun, ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize hitap eden bir İngilizce kurs bulacaksınız. Ve iletişimsel dil öğretimine odaklanarak, becerilerinizi gerçek dünya ortamlarında uygulamak için birçok fırsatınız olacak. 

Ancak Malta İngilizce kursu, gramer ve kelime bilgisinden daha fazlasıdır. Birçok dil okulu, öğrencilerine Malta kültürü hakkında bilgi edinme ve dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlar edinme şansı veren çeşitli etkinlikler ve geziler sunar. 

Malta’da şnorkelli yüzmeye ve antik tarihi yerleri ziyaret etmeye kadar her zaman yapılacak heyecan verici bir şeyler vardır. Öyleyse neden bekleyelim? Bugün Malta’da dil eğitimi maceranızı planlamaya başlayın ve uluslararası İngilizce dilinde akıcılık yolunda ilk adımı atın.

Malta’da Dil Okulu

Malta’da dil eğitimi adada bulunan çok sayıda saygın dil okulu ile dil öğrenimi için popüler bir destinasyondur. Bu okullar, öğrencilere aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli avantajlar sunar. Yüksek kaliteli eğitim Malta İngilizce KursuMalta dil okulları fiyatları uluslararası standartlarda bir dil eğitimi aldığınızı kanıtlayan çeşitli sertifikalar ile sizlerin Avrupa dil standartları düzeyinde bir eğitim aldığınızı kanıtlamaktadır. Bununla birlikte deneyimli öğretmenleri ve modern bir şekilde tasarlanmış okulları ile tanınmaktadır. 

Zaten konuşma ve anlama konusunda biraz bilginiz varsa uluslararası bir Malta dil okulunda alacağınız eğitim daha etkili olacaktır. Yeni bir ülkede yaşayacağınız için yerel dili öğrenmek, başka ülkede olmanıza göre çok daha kolay ve hızlı olacaktır. Malta dil eğitiminizi tamamladıktan sonra, eğitim, kariyer veya iş ararken size pek çok avantaj sağlayacak bir tamamlama sertifikanız olacaktır. 

Yeni bir dil öğrenmek günümüz dünyasında giderek daha önemli hale geldiğinden dolayı daha fazla iletişim aracı ve ülkeler arasındaki ticaret için, birkaç farklı dili konuşabilmek önemlidir.  Malta Dil Okulları’nın Sürükleyici öğrenme ortamı sayesinde Malta’da bir dil öğrenen öğrenciler, öğrenme süreçlerini hızlandırmaya yardımcı olabilecek dil ve kültüre kendilerini kaptırma fırsatına sahip olurlar. 

Çeşitli kurs seçenekleri: Malta’da dil okulu, farklı öğrenme stillerine ve hedeflerine uygun çeşitli kurs seçenekleri sunar. Öğrenciler yoğun kurslar, yarı zamanlı kurslar ve meslek İngilizcesi veya sınav hazırlığı gibi özel kurslar arasından seçim yapabilir. 

 

Ek faaliyetler ve geziler: Malta’daki birçok dil okulu, öğrencilerine Malta kültürü hakkında bilgi edinme ve dil becerilerini gerçek dünya ortamlarında uygulama şansı veren çeşitli etkinlikler ve geziler sunar. Konaklama seçenekleri: Malta’da dil okulu, yurtdışından gelen öğrenciler için yerel ailelerin yanında veya öğrenci yurtlarında konaklama gibi seçenekler sunar.

Malta dil okulları fiyatları ve Malta Çalışma İzni

Malta Çalışma İzni, Malta vatandaşı olmayanların Malta’da geçici olarak çalışmasına izin veren bir belgedir. Bir çalışma izni almak için, bireylerin önce Maltalı bir işverenden iş teklifi alması gerekir.

Malta dil okulu çalışma izni avantajlarından biri de bireylerin istihdam edildiği süre boyunca ülkede yaşamasına ve çalışmasına olanak sağlamasıdır. Bu, uluslararası iş deneyimi kazanmak isteyenler veya sadece yeni bir ülkede yaşamayı deneyimlemek isteyenler için harika bir fırsat olabilir

Malta’da dil eğitimi aldığınızda aynı zamanda çalışma izni de alabilirsiniz. Malta’daki yabancı öğrenciler, 90 gün veya daha uzun süreli bir programa kayıtlı olmaları halinde Malta  çalışma izni alabilirler. Bu izinler, öğrencilerin haftada toplam 20 saat çalışmasına izin verir.

 Malta, burada ne kadar süredir dil eğitimi aldığınıza bağlı olarak farklı vize türlerine sahiptir. AC vizesi, 90 günden daha az süredir burada bulunan öğrenciler için iyidir, 90 günden fazla süren programlar için daha uzun bir eğitim vizesi gereklidir. 

Malta dil okulları fiyatlarının rahatlıkla ödenebilmesi için öğrenciler çalışmayı tercih edebilmektedirler. Malta’da yasal bir çalışma izni artık mümkündür. AB üyesi olmayan ülke vatandaşları (Türkiye gibi) burada yasal olarak çalışma imkanı bulacak ve kalış sürelerini dil eğitimi için iki yıl, üniversite eğitimi için dört yıl uzatabilecekler. 

Bu çalışma fırsatı, eğitimlerini karşılamalarına ve okurken burada yaşamalarına yardımcı olacaktır.

Malta Çalışma İzni olarak bir yıllık bir süre için geçerlidir ve kişinin istihdamının uzatılması halinde yenilenebilir. Bireylerin ülkede belli bir süre yaşadıktan ve çalıştıktan sonra Malta’da daimi ikamet başvurusunda bulunmaları da mümkündür. 

Malta Çalışma İznine ek olarak, bireylerin ülkede yasal olarak ikamet edebilmeleri için oturma izni başvurusunda bulunmaları da gerekebilir. Bu izin, çalışma izninden ayrıdır. Bu iznin alınması için konsolosluğa başvurmanız gerekmektedir. Genel olarak, Malta Dil Okulu Çalışma İzni, bireylerin Malta’da geçici olarak yaşamasına ve çalışmasına olanak tanıyan, onlara uluslararası deneyim kazanma ve yeni bir ülke keşfetme fırsatı sunan değerli bir belgedir.

Malta Dil Eğitimi Fiyatları Malta dil okullarıkursun süresi, kurumun türü ve eğitim düzeyi gibi çeşitli faktöre bağlı olarak değişebilir. Genel olarak, Malta dil eğitimi fiyatları haftalık 200 € ile 800 € arasında değişmektedir. 

 

Malta’da hem farklı bir dil hem de Maltaca öğrenmek isteyenler için seçeneklerden biri, bir dil okuluna veya dil enstitüsüne kaydolmaktır. Bu kurumlar genellikle haftada beş gün, günde birkaç saat toplanan yoğun yabancı dil eğitimi sunar. 

Malta dil okulları fiyatları, kursun uzunluğuna ve eğitim düzeyine bağlı olarak haftalık 250 € ile450 € arasında değişebilir. Aynı zamanda birçok dil okulunun konaklamalı fırsatları bulunmaktadır. 

 

Yerel bir ailenin yanında ya da öğrenci yurtlarından konaklamanıza göre fiyatlarda değişiklik gösterebilmektedir. Malta’da yabancı dil öğrenmek için başka bir seçenek de bir öğretmenden özel ders almaktır. 

 

Malta Dil Okulu fiyatları 2022 yılında güncel olarak değişmektedir. Özel dersler, grup derslerinden daha pahalı olabilir, ancak kişiselleştirilmiş eğitim fırsatı ve öğrenci için uygun olan bir zamanda dersleri planlama esnekliği sunar. 

 

Özel dil dersi fiyatları, öğretmenin niteliklerine ve deneyimine bağlı olarak saat başına 25 € ile 50 € arasında değişebilir. 

 

Genel olarak, Malta İngilizce kursu maliyeti değişebilir, ancak mevcut seçenekler sayesinde bütçenize ve öğrenme ihtiyaçlarınıza uygun bir kurs bulmanız mümkündür.

 

 

Malta Dil Okulu Fiyatları 2022

Malta dil okulları fiyatları genel olarak eğitim gördüğünüz süreye, eğitimin türüne ve konaklama seçeneğine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Malta dil okulu fiyatları 2020 yılında oldukça uygun seçenekler sunmuştur. Malta dil okulu fiyatları 2020 yılında bu şekilde açıklanmıştır:

Eğitim Görülen
Zaman

Dil Okulu
Fiyatları

4 Hafta

600€- 860€

8 Hafta

1.720€- 2.320€

12 Hafta

1.440€- 2.280€

24 Hafta

2.400€- 4.560€

Malta’da dil eğitimi fiyatları 2020 yılında promosyonsuz olarak bu şekilde yayınlanmıştır. Malta dil okulları fiyatları hakkında yayınlanan bu fiyatlara ek olarak bazı dil okulları belli dönemler içinde yarı yarıya bir indirim de uygulamaktadırlar. Bu okullar içinde en çok tercih edilenler ise EC English –St Julians, IELS – SLIEMA, Ese Malta dil okulu ve Link School Of English, SWIEQI gibi Malta dil okulları bulunmaktadır.

Malta dil okulu fiyatları 2021 yılında ise şu şekilde düzenlenmiştir:

Eğitim Görülen
Zaman

Dil Okulu
Fiyatları

4 Hafta

1.200€-1550€

8 Hafta

1.700€- 2.900€

12 Hafta

2.460€- 3.989€

24 Hafta

4.890€- 7.565€

Malta dil okulları fiyatlarında 2021 yılı itibari ile bir artış görülmüştür. Fakat bu fiyatlar promosyonsuz olarak yayınlandığı için aslında birçok insan bunun altında bir eğitim
görmektedir.

Malta dil okulu fiyatları 2022 yılında ise şu şekilde düzenlenmişti:

Eğitim Görülen
Zaman

Dil Okulu
Fiyatları

4 Hafta

1.200€-2080€

8 Hafta

1.700€- 4.043€

12 Hafta

2.460€- 5.700€

24 Hafta

4.4000€- 11,143€

Yukarıda yer alan Malta dil okulları fiyatları her şey dahil haftada 20 ders eğitim verilecek şekilde yer almaktadır. Bununla birlikte fiyatlar sezona göre de değişkenlik göstermektedir. Malta dil okulu fiyatları 2022 yılı içinde farklı tipteki konaklamalara göre de değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlara ise kayıt ücreti, konaklama ayarlama ücreti ve havaalanı transfer işlemleri ücretleri de dahildir.

Malta Dil Okulu Yorumları

Malta dil okulları, ada ulusunun kültür ve tarihinin ayrılmaz bir parçasıdır ve birçok insan için yabancı dil öğrenmek, bu zengin mirasla bağlantı kurmanın bir yoludur. Bu nedenle Malta dil okulu yorumları oldukça olumludur. Malta dil okulları, burada eğitim alma fırsatı bulanlar tarafından büyük saygı görmektedir.

Malta dil okullarını tercih eden öğrenciler hem Malta’nın dili ve kültürü hem de diğer yabancı diller hakkında tutkulu olan deneyimli öğretmenlerden ders aldıklarını söylemektedir.

 Bununla birlikte Malta’ya gidenlerin yorumları iletişimsel dil öğretimine odaklanan, becerilerini gerçek dünya ortamlarında uygulama ve dil hakkında daha derin bir anlayış kazanma fırsatına sahip olduklarını belirtmektedir. 

Malta’ya giden öğrenciler Malta İngilizce kursu fiyatları hakkında da oldukça uygun olduğunu ifade etmektedirler. Malta dil okullarının aynı zamanda öğrenim için rahat ve davetkar bir ortam sağlayan modern bir şekilde tasarlanmış derslikleri olduğu söylenebilmektedir. 

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, ihtiyaçlarınızı karşılayan ve yabancı dil hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir program bulabilirsiniz. Tüm ayrıntıları düşünmek oldukça zor olabilir. Daha fazla bilgi ve Malta dil okullar hakkında ücretsiz danışmanlığı için Euro Anatolia’nın uzman kadrosuna danışabilirsiniz. 

[/expander_maker]

Malta’da dil eğitimi alırken okul kaydı, vize alma, seyahat rezervasyonu yapma ve Malta’ya seyahat etme gibi prosedürlerden geçmelisiniz. Öğrencinin bir Malta dil okuluna gitmeye uygun olup olmadığına karar vermek için öğrenci kontrol edilir.

Öğrencinin eğitim ve yaşam ihtiyaçlarına göre okul ve barınma yeri seçilir. Bundan sonra öğrencinin başvurusu okula gönderilir. Bundan kısa bir süre sonra giriş belgeleri gelir ve konsolosluktan vize randevuları alınır.

Öğrenci vizesine başvuru süreci genellikle 10-20 gün sürer ve bu süre zarfında öğrenci vize başvurusu için belgelerin hazırlanmasına yardımcı olur. Öğrenci daha sonra okula ödeme yapar ve belgeleri konsolosluğa teslim eder.

Burada önemli bir husus Malta konsolosluğunun sizin Malta’da dil eğitimi aldığınız süre boyunca yaşamınızı sürdürebilecek maddi güce sahip olduğunuzu görmesi gerekir. Bu süreçleri etkin bir şekilde organize etmek, özellikle vize sürecinde uygun başvuruları yapmak ve sizin için en uygun kolej, okul veya program hakkında özel tavsiyeler vermek için eğitim danışmanlığı hizmetlerinden yararlanmak en iyi eylem olacaktır.

Son zamanlarda Malta veya diğer Avrupa ülkelerinden herhangi bir suç dolayısı ile sınır dışı edilen kişilere vize verilmemektedir.

Malta’da dil öğrenirken aldığınız kur sayısına bakılmamaktadır. Buna göre, hafta sayısına göre eğitim alırsınız. Okula gittiğiniz haftalarda eğitiminizi alırsınız ve özel gelişiminiz izlenir. İlerleme, kişinin İngilizce yeterliliğine ve Malta’da edindiği eğitim düzeyine bağlıdır. Malta’da dil eğitimi alan ortalama bir Türk öğrenci 8-10 haftada bir seviye ilerleyebilir.

Malta’da dil okuluna başlangıç zamanın bulunduğunuz seviyeye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat Malta’daki dil okullarında her hafta yeni başlangıç tarihleri bulunmaktadır. Dolayısıyla Maltada dil eğitiminizi istediğiniz zamana göre ayarlayabilmeniz mümkün.

Butik İngilizce dil okulları Malta’da çoğunlukta olsa da birçok gelişmiş ülkedeki zincir dil okulları da bulunmaktadır. Malta’daki en iyi ve en popüler dil okulları arasında EC English, ESE Malta Dil Okulu, IELS, Ace English ve İnlingua bulunmaktadır.

Kurs süresi farketmeksizin dil okulu kurslarına kayıt yaptıran öğrenciler, program sonunda sertifika almaya hak kazanır. İngilizce sertifikalar insanlara iş başvurularında, yabancı dil okul kayıtlarında ve daha pek çok konuda avantaj sunmaktadır. Bu sertifikalara hem basılı hem de çevrimiçi olarak sahip olmak iyidir.

malta dil okulları fiyatları 5 malta dil okulları fiyatları

YURTDIŞINDA DİL OKULLARI

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

NEDEN EURO ANATOLIA?

malta dil okulları fiyatları 7 malta dil okulları fiyatları

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

malta dil okulları fiyatları 8 malta dil okulları fiyatları

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

malta dil okulları fiyatları 9 malta dil okulları fiyatları

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

malta dil okulları fiyatları 10 malta dil okulları fiyatları

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

malta dil okulları fiyatları 11 malta dil okulları fiyatları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

malta dil okulları fiyatları 12 malta dil okulları fiyatları

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

malta dil okulları fiyatları 11 malta dil okulları fiyatları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

malta dil okulları fiyatları 12 malta dil okulları fiyatları

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

malta dil okulları fiyatları 15 malta dil okulları fiyatları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

malta dil okulları fiyatları 16 malta dil okulları fiyatları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

malta dil okulları fiyatları 17 malta dil okulları fiyatları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

malta dil okulları fiyatları 18 malta dil okulları fiyatları
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

malta dil okulları fiyatları 15 malta dil okulları fiyatları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

malta dil okulları fiyatları 15 malta dil okulları fiyatları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

malta dil okulları fiyatları 16 malta dil okulları fiyatları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

malta dil okulları fiyatları 17 malta dil okulları fiyatları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

malta dil okulları fiyatları 18 malta dil okulları fiyatları
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

malta dil okulları fiyatları 15 malta dil okulları fiyatları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

malta dil okulları fiyatları 25 malta dil okulları fiyatları
93%

Vize Başarıyla Alındı

malta dil okulları fiyatları 26 malta dil okulları fiyatları
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

malta dil okulları fiyatları 27 malta dil okulları fiyatları
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

malta dil okulları fiyatları 28 malta dil okulları fiyatları
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

malta dil okulları fiyatları 29 malta dil okulları fiyatları

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

malta dil okulları fiyatları 5 malta dil okulları fiyatları

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

malta dil okulları fiyatları 31 malta dil okulları fiyatları

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

malta dil okulları fiyatları 32 malta dil okulları fiyatları